عنوان شغلی دیجیتال مارکتر

Digital Marketer

زیرمجموعه دپارتمان فروش و بازاریابی

تخصص هایی که به این جایگاه شغلی می رسد

تولید محتوا دیجیتال، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت شبکه های اجتماعی، وبمستری و مدیریت سایت

شرح شغلی دیجیتال مارکتر

مانند بسیاری از نقش های بازاریابی، بازاریابان دیجیتال یا دیجیتال مارکترها غالباً دارای مدرک تحصیلی خاصی در حوزه بازاریابی نیستند. بلکه تجربیات کاری و مهارتی خود را از طریق بازاریابی دیجیتال و فعالیت در این حوزه کسب کرده اند.

 

مسئولیت های کلیدی
طراحی و توسعه وب سایت – یک بازاریاب دیجیتال ممکن است طراحی و عملکرد وب سایت شرکت را هماهنگ کند ، در کنار توسعه دهندگان وب و طراحان وب کار کند و روند کار را هماهنگ کند.

استراتژی محتوا – در کنار طراحی و عملکرد وب سایت شرکت ، یک بازاریاب دیجیتال نیز مسئولیت کلیه محتوای وب سایت و همچنین ایجاد و اجرای استراتژی محتوا را برای اطمینان از اهداف آنلاین بر عهده دارد.
SEO و SEM – یک بازاریاب دیجیتال مسئول اطمینان از یافتن وب سایت به راحتی توسط مخاطب هدف است. بهینه سازی ساختار و محتوای وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) و / یا استفاده از تبلیغات آنلاین پولی (SEM) دو راهی است که یک بازاریاب دیجیتال به هدایت ترافیک مربوطه به وب سایت خود کمک می کند.
تجارت الکترونیکی – در صورت لزوم ، یک بازاریاب دیجیتال وظیفه تبدیل بازدیدهای وب سایت به فروش آنلاین را دارد. این امر اغلب با استفاده از تجربه خرید آنلاین تا حد امکان و با معرفی معاملات ویژه حاصل می شود.
شبکه های اجتماعی – یک بازاریاب دیجیتال همچنین ممکن است مسئولیت مدیریت حضور آنلاین و نام تجاری یک شرکت را بر عهده بگیرد. ابزارهای شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و Google+ به مشاغل اجازه می دهند تا در زمان واقعی با مصرف کنندگان خود درگیر شوند و یک بازاریاب دیجیتال غالباً مسئولیت این ارتباط را بر عهده خواهد گرفت.

مسیر رشد شغلی پیشنهادی برای دیجیتال مارکتر

برخی از آموزشهای مورد نیاز

مهارتهای مختلف را بیاموزید

برای شروع رشد مهارتی، یک عنوان شغلی-مهارتی انتخاب کنید

مشاغل هر دپارتمان را بدانید

کسب و کارها دپارتمان های متفاوتی دارند. هر دپارتمان از چندین عنوان شغلی تشکیل شده است. یک دپارتمان انتخاب کنید:

کارآموزی
مشاوره سریع با ما


    
    دوره های پیشنهادی:
    سایر دوره ها
    ×

    سرویسهای سایت ما