درباره رشدانا، رشدانا چه کار می‌کند؟

رشدانا پلتفرم توانمندسازی سرمایه های انسانی

شرکت کسب و کار نوآفرین رشدان نادین (ثبت: 70239) – ثبت شرکت ها

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات و توسعه منابع انسانی (شماره: 20138) – اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی

 

این پلتفرم با ارائه برنامه های رشدآموزی (کارآموزی) در قالب مسیرهای رشد، در حوزه مهارت آموزی کسب و کار های نوین به دنبال پر کردن خلاء موجود در فضای آموزش آکادمیک با آن چه که نیاز بازار کار است فعالیت می کند.

ما در رشدانا بر این باوریم که سیستم آموزش آکادمیک فعلی کاربرد لازم را در بازار کار واقعی ندارد و شاهد این ماجرا، تعداد بالای افراد جویای کار است که در مصاحبه های شغلی در شرکت های معتبر رد می شوند. در اکثر این موارد عدم داشتن مهارت در عین داشتن مدرک ذکر شده است.

رشدانا تلاش می کند که افراد را مجهز به مهارت های کاربردی کرده و سپس آنها را هوشمدانه روانه بازار کار کند.

ما در رشدانا، بر این باوریم که “موفقیت” به معنای رشد در یک حوزه مشخص نیست و با ما برای يك “رشد همه جانبه و متوازن” آماده باشید.

با توجه به ابعاد مختلف موفقیت و عوامل متنوع و متعدد موثر بر آن و با توجه به تحلیل تجارب و مدل های موجود در دنیا، و با اتکا به توانمندی های موجود، در رشدانا به طور جدی به سه زمینه رشد شما می پردازیم:

۱- رشد فردی
۲- رشد فنی
۳- رشد کسب وکاری

براستی برای نیل به موفقیت باید شاهد رشد در ابعاد مختلفی باشیم و می بایست برنامه های مهارت آموزی در ابعاد فردی، فنی و کسب و کاری برنامه ریزی گردد تا در نهایت بتوانیم از خودمان انتظار حضور موثر و نقش آفرینی در فضای کسب و کار داشته باشیم.

ممکن است به صورت مستقل محتواها و برنامه های مختلفی برای مهارت آموزی در هر کدام از زمینه های فردی، فنی و کسب و کاری وجود داشته باشد، لیکن رویکرد ما در رشدانا همگرایی و هماهنگی این زمینه ها با هم برای نیل به یک هدف مشترک است و آن هدف هم  رسیدن به “رشد همه جانبه و متوازن” است.

رشدانا چه كار می‌كند؟

رشدانا ارائه دهنده خدمات توانمندسازي كسب و كارها با تمركز بر توسعه سرمايه هاي انساني مي باشد. اين خدمات شامل: آموزش، راهبري، پايش، رشد، ترسيم نقشه مسير شغلي، مشاوره به مديران منابع انساني كسب و كارها، افرادي كه دنبال كار بوده و به نوعي كارجو مي باشند و همچنين افرادي كه به دنبال نيروي متخصص انساني هستند. در واقع رشدانا براي دو گروه خلق ارزش مي كند:

خلق ارزش برای رشدآموزان

 • – کمک به کارآموزان در کشف مهارت ها
 • – یافتن تصمیم صحیح در انتخاب مسیر شغلی
 • – شبکه سازی برای کشف/ساختن فرصت شغلی جدید
 • – کمک به تیم سازی صحیح

خلق ارزش برای کسب و کارها

 • -کاهش هزینه کسب و کار بواسطه پرورش نیروی انسانی آماده کار
 • – کمک به کسب و کارها در چینش مسیر رشد شغلی پرسنل
 • – راهکار برای آموزش پس از استخدام نیروی انسانی
 • – ارزیابی، بازآموزی، جذب و افزایش بهره وری نیروی انسانی کارآزموده

از طرفي مشتريان رشدانا شامل چند دسته مي شوند:

 • شركت ها و سازمان هايي كه به دنبال رشد و پرورش نيروهاي انساني خودشان مي باشند.
 • شركت ها و سازمان هايي كه به دنبال نيروي انساني آموزش ديده، مهارت ديده و كارآزموده هستند.
 • افراد و كارجوياني كه نياز به يادگيري و كسب مهارت و تجربه در حوزه هاي تخصصي كسب و كارهاي ديجيتال هستند.
 • مدرسين و افراد با تجربه اي كه به دنبال آموزش دادن در اين زمينه ها مي باشند.

رشدانا از بالاترين سطح دانش بهره مي برد، دانشي كه افراد با تجربه و خبره در حوزه هاي تخصصي كسب و كارهاي ديجيتال دارند. از طرفي فناوري كه در اين مجموعه مورد استفاده قرار مي گيرد مربوط به فضاي ديجيتال و آنلاين بوده كه براي انجام امور ارتباط با مشتريان و كليه ي فرايندهاي زنجيره تامين مي باشد.

ارزشي كه رشدانا خلق مي كند رشد كسب و كارها و افزايش مهارت افرادي مي باشد كه به دنبال كسب تجربه در كمترين زمان ممكن مي باشند و اين بستر توسط مجموعه رشدانا براي توسعه اين امر مهم ايجاد شده است. از طرفي مزيت رقابتي رشدانا وجود شبكه اي از متخصصين و افراد باتجربه مي باشد كه مي توانند تجربه ها و دانش خود را به بهترين شكل ممكن منتقل كنند.

همچنين رسالت اجتماعي و كارآفريني اجتماعي اولويتي مهم در اين مجموعه بوده كه به دنبال مرتفع كردن نيازهاي جامعه و افراد مختلف مي باشد. در واقع با تربيت نيروهاي انساني مهارت ديده و كارآزموده كمك بسيار بزرگي به توسعه و رشد اقتصادي كشور مي شود.


مشاوره سریع با ما

  captcha

  
  ×
  roshdana aparat roshdana instagram roshdana telegram roshdana linkedin