دوره های آموزشی مهارتی

دوره های آموزشی

از کارگاه‌های آموزشی – مهارتی رشدانا چه می‌دانید؟!

همان‌طور که می‌دانید، پیشرفت علم و مهارت در دنیای امروز بسیار سریع صورت می‌گیرد. به همین دلیل ممکن است توانمندی که شما مثلا پنج سال پیش کسب کرده‌اید، امروزه نیاز به آپدیت داشته باشد و یا حتی ممکن است از رده خارج شود. به هر حال، از آنجایی که هرکدام از ما علاقه‌مند به فعالیت در یک حرفه مشخصی هستیم، نیاز است که مهارت‌های موردنیاز را فرا بگیریم و در صورت نیاز آن‌ها را به‌روزرسانی کنیم.

کارگاه‌های آموزشی – مهارتی که در مجموعه رشدانا با عناوین مختلف برگزار می‌شوند، به شما کمک می‌کنند که تک تک گام‌های مسیر رشدتان را با اطمینان بردارید و شما در جهت رسیدن به موفقیت همراهی می‌کنند. با شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانید با موضوعات نوینی نظیر سواد رسانه‌ای، شخصیت‌شناسی، طراحی مسیر شغلی، تیم‌سازی و کار تیمی و… آشنا شوید. به طور کلی کارگاه‌هایی که تحت این عنوان برگزار می‌شوند، نه تنها در دنیای دیجیتال بلکه در هر شغل دیگری نیز می‌تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت شما گردند.

چرا باید در کارگاه‌های آموزشی – مهارتی رشدانا شرکت کنیم؟

احتمالا شما هم همواره از بزرگ‌ترهای خود شنیده‌اید که استفاده از تجربه دیگران بهتر از تجربه کردن است! براساس تجربه بزرگان مشاغل دیجیتال، برای ورود به هر حرفه‌ای، به خصوص مشاغل آنلاین، نیاز به مهارت‌های مشخصی دارید. این مهارت‌ها را می‌توانید از منابع مختلف به دست آورید.

بدون شک یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها، شرکت در دوره‌های معتبر آموزشی است. تک تک کارگاه‌های آموزشی – مهارتی رشدانا تحت نظر کارشناسان و صاحب‌نظران فعال در این زمینه برنامه‌ریزی شده‌اند تا شما را به آنچه که می‌خواهید برسانند. علاوه بر آنچه که گفته شد، از آنجایی که این دوره‌ها دانش و تخصص شما را ارتقا می‌دهند، مسیر رسیدن به شغل دلخواهتان نیز هموار‌تر می‌شود.

توضیحی درمورد اهمیت برخی از کارگاه‌ها   

یکی از کارگاه‌هایی که در مجموعه دوره‌های آموزشی – مهارتی رشدانا برگزار می‌شود، طراحی مسیر شغلی است. از آنجایی که برای هرفرد، زمان و تک تک روزهای عمرش بسیار پراهمیت است، باید بتوانیم در انتخاب شغل و مسیر آن نهایت دقت را به خرج دهیم. در غیر این صورت، پس از چند سال متوجه می‌شویم که راه را اشتباه آمده‌ایم و باید از صفر شروع کنیم! در کارگاه طراحی مسیر شغلی، چگونگی انتخاب شغل مناسب مطابق با ویژگی‌های شما آموزش داده می‌شود و اساتید این کارگاه مسیر رسیدن به موفقیت را به شما نشان خواهند داد.

یکی دیگر از این کارگاه‌ها، آموزش سواد رسانه‌ای است. بدون شک کسی که قصد دارد در دنیای دیجیتال فعالیت کند و درآمد داشته باشد، باید به طور کامل با رسانه‌ها آشنا بوده و اصطلاحا سواد استفاده از آن‌ها را داشته باشد. رشدانا با برگزاری این کارگاه به شما کمک می‌کند تا اطلاعات جامعی درمورد چگونگی فعالیت در انواع شبکه‌ها را به دست آورید. این دو مورد تنها گوشه‌ای از اهمیت کارگاه‌های آموزشی – مهارتی رشدانا هستند که هرکدام از آن‌ها در شکل‌گیری مسیر موفقیت شما تاثیر بسزایی خواهند داشت.

مزایای دوره‌ها

  • آموزش کامل مباحث موردنظر در هر دوره
  • حضور اساتید باتجربه
  • امکان ارتباط مستقیم با استاد
  • انجام پروژه‌های مختلف زیر نظر مربیان
  • هموار کردن مسیر استخدام در شغل دلخواه
  • ارائه مدرک معتبر در پایان هر کارگاه

 


×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin