مسیر شغلی نینجای سئو و موتورهای جستجو

توانمندسازی مهارتی کارراهه شغلی در حوزه .

سئو
SEO Ninja and Search Engines

سایت خود یا مشتریتان را به صدر گوگل برسانید

برگزاری در آموزش مجازی

بهینه سازی موتور جستجو فرایند افزایش کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت با افزایش دید وب سایت یا صفحه وب برای کاربران یک موتور جستجوگر وب است. SEO به بهبود نتایج پرداخت نشده در google اشاره دارد.

مشاوره کارراهه شغلی
covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود

شروع مسیر رشد 30 فروردین 1399

زمان حدودی مسیر حدود 3 ماه

تعداد کارگاه ها 9 کارگاه تخصصی

امکان اشتغال معرفی، به محض اتمام مسیر

نیاز به کارآموزی نیاز دارد، 1 تا 3 ماه

منتورینگ فرد به فرد دارد، همزمان و بعد از مسیر

مشاوره پس از مسیر دارد، همزمان و پس از اتمام

شرایط پرداخت i اقساط بدون ضامن و بدون چک

× بستن

شرایط پرداخت به صورت اقساط، تعداد ماههای طول مسیر است، مبلغ اولیه، همزمان با ثبت نام و سپس هر 30 روز قابل پرداخت است.
مثلا اگر مبلغ کل 1.500.000 تومان باشد، و طول مسیر رشد 3 ماه است، همزمان با ثبت نام 500 تومان و 30 روز بعد 500 تومان و 30 روز بعد از آن 500 تومان. اطلاعات بیشتر: 09301302890

gathering جلسات دورهمی و تیم سازی پس از مسیر رشد : کافه دیجیتال مارکتینگ اطلاع رسانی در کانال تلگرام رشدانا انجام می شود

مسیر رشد شغلی نینجای سئو و موتورهای جستجو مناسب کیست؟

مسیر رشد شغلی مهارتی

از یک سئو کار انتظار میرود که حداقل پنج مهارت کلیدی زیر را دارا باشد : 1-توانایی تولید محتوا حرفه ای و با کیفیت 2-توانایی درک متون انگلیسی 3- منظم و با دقت و دارای روحیه کار تیمی 4- خلاق و مسئولیت پذیر 5-توانایی شناخت و آنالیز کلمات کلیدی اگر این مهارت هارا دارید و عاشق کلمات هستید تبریک میگوییم، شما در آینده یک سئو کار حرفه ای می شوید!

مبلغ سرمایه گذاری در مسیر رشد: 2050000 تومان
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

شرکت هایی که به نینجای سئو و موتورهای جستجو نیاز دارند

موضوعات مهارتی این مسیر

در این مسیر رشد شغلی شما تخصص و مهارت هایی از قبیل: کپی رایتینگ و بازاریابی محتوا، کار با ابزار گوگل آنالیتیکس، اصول سئو و بهینه سازی سایت در سطح مقدماتی و حرفه ای را کسب خواهید کرد. البته توجه داشته باشید که دتر کنار مهارت های ذکر شده نیاز هست که توانایی طراحی و راه اندازی کمپین های موفق تبلیغاتی و مشخص نمودن سنجه ها و شاخص های کلیدی در یک مجموعه را داشته باشید زیرا به عنوان مکمل مهارت های اصلی که در مسیر تخصصی سئو نیاز می باشد. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که برای تبدیل شدن به یک سئوکار حرفه ای نیاز هست که پروژه های عملی فراوان را انجام دهید که در کنار مهارت های ذکر شده، با انجام پروژه های تعریف شده در این مسیر اتخصص خود را افزایش داده و میتوانید در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید.

کارگاه های این مسیر

آموزش سئو حرفه ای

Advanced SEO
دوست صمیمی گوگل شوید!

یک ماه پروژه عملیاتی به همراه دو جلسه 3 ساعته مجازی برای بررسی پروژه / یک شنبه 1 تیر و چهارشنبه 1 مرداد ماه ساعت 16:30 الی 20
گوگل تگ منیجر

Google Tag Manager
فعالیت کاربران سایت زیر ذره بین شما

1 جلسه 3 ساعته / شنبه 14 تیر ماه ساعت 16:30 الی 20

مدرسین نینجای سئو و موتورهای جستجو

 • حافظ رضایی : حافظ رضایی، مدیر مجموعه آنلاینر بیش از هشت سال سابقه مفید در زمینه طراحی سایت و سئو کمک به راه اندازی بیش از ۵۰ کسب و کار اینترنتی. اولین تولید کننده قالب ایرانی و در حال حاضر صاحب پرفروشترین قالب فروشگاهی (پرسون)
 • حمید چرم فروشان : حمید چرم فروشان حمید چرم فروشان متولد بهمن ۱۳۶۷ و در رشته مهندسی IT تحصیل کرده است و از سال ۱۳۸۷ با انواع پروژه ها و کسب و کارها و استارت آپ های مختلف درگیر بوده. از جمله آن ها می توان به پروژه تورهای یک روزه در مشهد، تولید و توزیع پوسترها و تابلوهای هنری، اَپلیکیشن آتش بس، سامانه املاک مشهدهوم، استارتاپ دونبش، ۱ سال حضور و فعالیت در شتابدهنده آواتک اشاره کرد و در حال حاضر نیز، بعنوان مدیر عامل در پروژه مانیشن و همچنین منتور و مشاور پارک فعالیت دارد. چرم فروشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت های چشمگیری داشته است.
 • رسول زارع : مدیر و مالک برند سایت ساز سی فایو و نیوزویت، بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در طراحی رابط کاربری UI و تجربه ی کاربری، متخصص دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین
 • مصطفی پورعلی : مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.
مبلغ سرمایه گذاری در مسیر رشد: 2050000 تومان
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

موضوعات تدریس این مسیر

 • بررسی استراتژی های Inbound و Outbound و معایب و مزایای هر کدام
 • تقسیم بندی کانال هال جذب ترافیک در دیجیتال مارکتینگ
 • KPI های محصول محور
 • چگونه مدیریت عملکرد کسب و کار خود را برمبنای KPI ها ساماندهی کنیم
 • چگونه با استفاده از ابزار و kpi ها فروش خود را افزایش دهیم.
 • چرا از بازاریابی محتوا استفاده کنیم؟
 • چگونه در زمان کوتاه محتوایی با کیفیت بسازیم؟
 • محتوای تخریبی یا سئو سیاه
 • چرا استفاده از گوگل آنالیتیکس اهمیت دارد؟
 • چطور گوگل آنالیتیکس را به وب‌سایت خود متصل کنیم؟
 • اتصال گوگل آنالیتیکس و گوگل وبمستر تولز
 • آشنا شدن با ساختار صفحات نتیجه ی موتورهای جستجو
 • انجام یک پروژه ی عملی از پیش تعریف شده طی یک ماه
 • استراتژی تبلیغات آنلاین
 • طراحی کمپین طلایی با بهترین نرخ تبدیل
 • طراحی تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ

توضیحات تفصیلی مسیر رشد شغلی

مسیر رشد سئو ( SEO WORKER)

هنگامی که در موتور جستجوگر گوگل موضوعی را سرچ می کنید ، سایت ها به ترتیب در صفحه ی گوگل شما بالا میایند. در هر صفحه اینترنت 10 سایت نمایش داده می شود. اما آیا تا حالا با خود فکر کردید که این سایت ها بر اساس چه الگویی به این ترتیب قرار میگیرند؟ یا اینکه برای چه سایتی که در صفحه دهم قرار دارد در صفحه اول قرار نمیگیرند؟
بسیاری از شماها در سرچ های گوگلتان فقط به صفحه اول گوگل که برای شما به نمایش در می آید اکتفا می کنید. و تعداد کمی از شماها به صفحه های بعدی مراجعه می کنید . با این وجود همان تعداد سایت های صفحه ی اول هم با هم رقابت چندانی دارند چرا که بر اساس آماری که گوگل ارائه کرده است سه سایت اول صفحه ، بیشترین کلیک های شما را به خود اختصاص می دهند. پس برای همه مهم است که بتوانند جزء سه سایت اول باشند.
حتما اینجا برای شما سوال ایجاد می شود که اگر یک سایت داشته باشید چیکارکنید تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرید؟ یا اینکه این الگو که گوگل سایت ها را در نمایش رتبه بندی میکند چیست؟
جواب همه این سوال ها در کلمه سئو نهفته است. پس ما همراه باشید تا با مفهوم سئو و کار آن بیشتر آنا شوید.

سئو چیست؟
سئو (SEO) در لغت مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتور جستجو است.
در تعریف جامع تر می توان سئو را فرایند افزایش کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت با افزایش دید وب سایت یا صفحه وب برای کاربران یک موتور جستجوگر وب است. به کسی که در زمینه سئو فعالیت می کند سئوکار(SEO WORKER) می گویند. در واقع وظیفه اصلی یک سئوکار همان طور که از معنی آن پیداست ، استاندارد سازی سایت بر اساس استاندارها و الگو های گوگل است. هر چقدر این استاندارد سازی و بهنیه سازی بهتر انجام بگیرد در صفه های گوگل سایت رتبه بهتری پیدا می کند.
بگذارید با یک مثال خوب سئو را برای شما شرح دهم.
اگر شما اینترنت را مانند یک کتابخانه فرض کنید که اطلاعات و محتویات اینترنت کتاب های آن باشند ، موتور های جستجو گر نیز مانند کتابداران آن خواهند بود. حالا برای اینکه ان کتابداران بتوانند اطلاعات را در اختیارکاربران ارائه دهند نیاز دارند که کتابخانه به نحو احسنتی دسته بندی شده باشد تا راحت کتاب را پیدا کنند. سئو در اینجا نقش الگوریتم هایی را بازی می کند که اطلاعات را بر اساس آن ها دسته بندی می کند و در اصل به موتور های جستجوگر این اجازه را می دهد تا سریع به کتاب مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند و در نتیجه هر چقدر سریع تر بتوانند موتور های جستجوگر این اطلاعات را پیدا کنند ، سایت شما بالاتر از سایت های دیگر مشاهده می شود.
ولی امروزه دیگر سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به همین جا ختم نمی شود بلکه مفاهیم گسترده تری را فرا گرفته است. این تغییر به گونه ای بوده است که میتوان گفت SEO از Search Engine Optimization به  Search Experience Optimization تحول یافته است. به همین جهت دیگر تنها هدف اصلی سئو موتورهای جستجو نیستند و سئو قدم در رضایت کاربران نیز میگذارد. امروزی موتور های جستجوگر ، اللخصوص گوگل برای الگوریتم رضایت کاربر نیز اهمیت خاصی میدهد و نسبت به گذشته الگو های خود را اندکی تغییر داده است.

اهمیت سئو
همان طور که در اول این محتوا بیان شد سئو اهمیت بسیار زیادی برای سایت ها مخصوصا سایت هایی که حوزه رقابت آن ها بسیار زیاد است دارد. به گونه ای که اگر نتوانید سئوی خوبی داشته باشید از رقیبان خود جا میمانید. اما با تحول مفهوم آن ، سئو اهمیت بیشتری پیدا کرده است.چرا که رضایت کاربر الویت پیدا کرده است و این باعث می شود بر روی تجربه و پنل کاربری توجه بیشتری بشود و درننیجه بازدهی بیشتری اتفاق بیفتد.

البته فرایند سئو به همین سادگی هم که گفته میشود صورت نمی گیرد بلکه سئو مهارت ، علم و صبر بسیار زیادی را می طلبد. به گونه ای که گاهی اوقات برای اینکه بتوانید به یک سئو خیلی خوب را به نتیجه برسانید باید زمان بسیار زمانی را بر روی یک سایت سرمایه گذاری کنید. البته مهارت افراد در زمان این فرایند بی تاثیر است.

سئو در رشدانا
ما در کالج رشد آموزی رشدانا با برگزاری مسیر رشد سئو تصمیم بر اموزش سئو به افراد علاقه مند به این حوزه کرده ایم.

ما در این مسیر رشد با برگزاری کلاس هایی ، تمام مهارت های لازم جهت حرفه ای شدن را در 6 موضوع متمایز اعم از:

 • دیجیتال مارکتینگ
 • شاخص‌های کلیدی عملکرد و سنجه‌های استارتاپ
 • بازاریابی محتوا و تولید محتوای حرفه ای
 • آموزش گوگل آنالیتیکس
 • آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت مقدماتی
 • طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

به شما اموزش میدهیم و در کنار این اموزشهای تئوری در طی یک پروژه عملیاتی تقریبا یک ماهه (آموزش سئو حرفه ای) زیر نظر بهترین اساتید سعی می کنیم شما را به بهترین نحو مسلط کنیم و شما را بهترین این حرفه بدل کنیم.

مشاوره رایگان
طبق روال همیشه، یک تایم مشاوره رایگان برای شما قرار داده‌ایم که در این تایم یک ساعته، کارشناسان ما به درستی شما را راهنمایی کرده و آماده پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات شما عزیزان هستند.

عناوین شغلی این مسیر

 • متخصص سئو

  یک متخصص سئو به بازاریابی محتوا مسلط است و با تمامی مفاهیم و الگوریتم های سئو آشنایی کامل دارد و مدام در حال بررسی الگوریتم های جدید سئو می باشد. یک سئو کار با یک سری

برخی از افرادی که نینجای سئو و موتورهای جستجو را گذرانده اند

مشاوره سریع با ما


مشاوره رایگان

مشاوره
با متخصصین با تجربه ما مشورت کنید

برای اینکه بدانید هر مسیر رشد چه کاربردی دارد و چه مسیر رشدی برای شما می تواند بهترین انتخاب باشد، ما به شما مشاوره می دهیم.

دریافت وقت مشاوره

چه مسیری بروم؟

مشاوره
خودتان را برای تصمیمی بهتر بشناسید

با کسب آگاهی در مورد خودتان و تایپ شخصیتی خودتان، تا 50% راه را برای یک انتخاب آگاهانه طی کرده اید. کافیست خودتان را بهتر بشناسید

انجام تست خودشناسی

سوالات متداول

مشاوره
سوالات متداول و شرایط تسهیلات

پاسخ به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد به همراه شرایط و تسهیلاتی که برای دانشجویان و سازمان ها در نظر گفته ایم

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها