کارآموزی – استخدام کارآموز و فرصت کارورزی

همه ما درباره این موضوع که مهارت در بازارکار حرف اول را می‌زند، با هم توافق داریم اما شاید تعریف یا سبک هر یک از ما درباره نحوه کسب یک مهارت آن هم در سطح حرفه‌ای، بسیار متفاوت باشد؛ مثلا خیلی از افراد دوست دارند ابتدا در یک دوره یا مجموعه ثبت نام کنند تا مهارت مورد نظر را به شکل پروژه‌ای، پژوهشی و تئوری یاد بگیرند. سپس در همان مجموعه یا مجموعه‌های پیشنهادی به عنوان کارآموز مشغول به کار شوند. در این مقاله، موضوع اصلی بحث حول محور همین مورد می‌چرخد؛ یعنی کارآموزی چیست؟ به عبارتی کارآموزی بعد از رشدآموزی که در کالج رشدانا، به عنوان اولین پلتفرم توانمندسازی نیروی انسانی در مهارت‌های مختلف، جزء جدایی‌ناپذیر مسیر رشد رشدآموزان است.

کارآموزی

احتمالا برای شما هم پیش آمده که بعد از شرکت در یک کلاس یا دوره آموزشی و به اتمام رساندن آن دقیقا ندانید که حالا باید با دانسته‌هایتان چه کار کنید؟! این سردرگمی اتفاق خوبی نیست و شاید باعث دلزدگی فرد از مسیر و هدفش شود. قطعا همه ما می‌خواهیم آینده تضمین شده و موفقی داشته باشیم اما وقتی نمی‌دانیم کجا هستیم و خط شروع کجاست، دست به کار شدن کمی مشکل می‌شود. کارآموزی پاسخ مناسبی به سوال‌های این چنینی ارائه می‌دهد.

اگر شما هم یکی از افراد با انگیزه و پراشتیاق برای شروع مسیر پیشرفت و رشد فردی و شغلی هستید ولی دقیقا نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید، حتما تا انتهای این مقاله با رشدانا همراه بمانید؛ چون می‌خواهیم درباره کارورزی بعد از رشدآموزی و مزایای این مسیر صحبت کنیم. در انتهای مقاله، تعدادی از نظرات سایر دوستان که در چنین مسیری با رشدانا همقدم بودند را با شما در میان می‌گذاریم.

کارآموزی در محیط کار واقعی چیست؟

اولین موردی که می‌خواهیم به آن بپردازیم، اهمیت داشتن تجربه کاری قبل از ورود به کار است که تنها با کسب اطلاعات و مهارت به کمک پروژه‌های واقعی به دست می‌آید. پروژه‌های واقعی، آن دسته از کارهایی هستند که مشتری و متقاضی واقعی آن را تعریف می‌کند یا در محیطی حرفه‌ای و نزدیک به شرایط بازارکار تعریف می‌شود. در کارآموزی رشدانا امکان تجربه هر دو مورد وجود دارد. امکان کارورزی در مجموعه رشدانا پس از رشدآموزی کاملا برقرار است اما پلتفرم استخدام و کارورزی رشدانا براساس عوامل مختلف مانند میزان مهارت و تجربه، متقاضیان جویای کار را در بین شرکت‌های مختلف و بنام کشور جهت تکمیل روند کارورزی پخش می‌کند.

با دسته‌بندی متقاضی با توجه به سطح مهارت و تجربه و معرفی وی به یک شرکت معتبر جهت ادامه مسیر شغلی، بخش زیادی از نگرانی رشدآموز برطرف می‌شود؛ اغلب انسان‌ها روتین زندگی مشابهی دارند. در ایران همه ما در یک بازه سنی مشغول به تحصیل و علم‌آموزی هستیم. بعد از فارغ التحصیل شدن نیاز به یک شغل و منبع درآمد مناسب داریم. اگر از شما بپرند یکی از مهم‌ترین مزایای کارآموزی چیست؟ می توانید به این مورد اشاره کنید که اگر در رشته‌ای غیر از شغل مورد علاقه‌تان تحصیل کرده‌اید، به راحتی می‌توانید این فاصله را با کسب تجربه عملی جبران کنید.

شرایط کارورزی ایده‌آل

با اینکه شرایط جامعه به گونه‌ای است که اغلب افراد حرفه‌ای به اهمیت کارورزی و تجربه‌اندوزی به این شیوه پی برده‌اند، اما همچنان افرادی هستند که سفت و سخت پای اعتقاد خود یعنی مناسب نبودن کارورزی ایستاده‌اند. اگر به صحبت‌هایشان گوش کنید و دلیل این اعتقاد را بپرسید، با پاسخ‌های زیر روبرو خواهید شد:

 • وقتت رو تلف نکن! چیزی بهت یاد نمیدن.
 • بیکاری بری این همه ساعت تو شرکت سرپا وایستی آخرشم هیچی که هیچی؟! (با لحن نقی معمولی)
 • اونا دنبال نیرو و استخدام و اینجور صحبتا نیستن؛ یه نفر میخوان بره دنبال نخود سیاه. تو میخوای اینکاره بشی؟؟؟
 • پول نمیدن که! همه خورده کارها و کارهای انبار شده رو تو باید گردن بگیری.
 • عین یویو میندازنت اینور و اونور؛ آخر روزم تو میمونی و یه دفتر سفید که یعنی هیچی یاد نگرفتی!
 • بشینی خونه، خودت تمرین کنی و پروژه تمرینی تعریف کنی بهتر از اینه که N ماه وقتت رو تلف فلان شرکت و بهمان شرکت کنی.
 • 2000 سال بعد و این لیست قرار نیست تمام بشود؛ پس نقطه.

همکاری و رشد در کارآموزی

قطعا شما هم موارد مشابه زیادی دارید که تکمیل کننده این لیست است اما آیا واقعا کارورزی دقیقا به همین سختی و دشواری توصیف شده درون بخش‌های بالاست؟ شاید روزهای اول، حجم کارهایی که انجام می‌دهید، زیاد و دور از ذهن به نظر برسد. به این مثال توجه کنید؛ کسی که عادت دارد هر روز 15 دقیقه پیاده‌روی کند و نه بیشتر، انجام یک تمرین 1 ساعته پیاده‌روی شاید برایش کمی سخت به نظر برسد و قطعا زمان بیشتری نیاز دارد.

در دوران کارآموزی هم به همین شکل است. شما باید قدم در مسیر بگذارید تا فرآیند کارها، بخش‌های مختلف سازمان، مدت زمان مورد نیاز برای انجام هر کار، مراحل مختلف هر کار و موارد این چنینی دستتان بیاید. به تدریج و با گذشت زمان، دیگر آن حس غریبی و ناآشنایی شما از بین می‌رود و می‌توانید خلاقیت خود را در کارتان به کار ببرید.

کارآموزی کارورزی

چرا کارآموزی بد نیست؟

یادمان باشد، هر چقدر هم که در فضای آموزش فعالیت کرده باشیم تا وقتی که در یک شرکت و سازمان یا تیم واقعی با پروژه‌های واقعی دست و پنجه نرم نکنیم، فرآیند رشد ما در مسیر درست و اصلی قرار نمی‌گیرد. اغلب افرادی که دقیقا نمی دانند کارآموزی چیست و با این مسیر مخالف هستند، فکر می‌کنند با انتصاب در یک نقش و جایگاه درون سازمان خاص به عنوان کارآموز، مسیر رشد فرد حالت نزولی به خود می‌گیرد. اگر این اتفاق هم بیفتد، کاملا طبیعی است و تنها برای مدت زمانی کوتاه ادامه دارد. در نهایت، فرد جایگاه اصلی خود را درون سازمان پیدا می‌کند.

برای اینکه به اهمیت کارآموزی پی ببریم، یک سوال مهم از خود بپرسید؛ آیا شما حاضر هستید یک پروژه یا بخش مهمی از سازمان را به شخصی بسپارید که صرفا در یک دوره مشهور شرکت کرده ولی هیچ تجربه و سابقه کار عملی ندارد؟ به غیر از شما، چه کسانی هستند که چنین ریسکی را به جان بخرند؟ هر پروژه یا قسمتی از سازمان دارای منابع مشخصی است که اگر به هر دلیلی از دست بروند، شاید قابل جبران نباشند یا به سختی به چرخه مالی و منابع شرکت برگردند. اهمیت تجربه و داشتن نیروی کار ماهر در این است که منابع مالی و وقت یک سازمان بسیار با ارزش بوده و شرکت نیازمند نیروهای متخصصی است که بتواند باعث افزایش این منابع شود.

کارآموزی بعد از رشدآموزی

شما پیش از هر چیزی باید ابتدا مهارتی را که می‌خواهید در آن به عنوان کارآموز فعالیت کنید، انتخاب کرده و سپس دوره مشخصی را بگذرانید؛ پس، ابتدا باید دوره آموزش شما تکمیل شود و امکان ورود مستقیم به شرکت وجود ندارد. هر مهارتی، قوانین، مباحث تئوری و ساعت آموزشی خاصی دارد که رشدآموز بعد از به اتمام رساندن این شرط، می‌تواند برای مراحل بعدی اقدام کند.

این روزها به دلیل بازار داغ مشاغل حوزه‌های دیجیتال، متقاضی آموزش و نیروی کار بسیار زیاد است. تعدادی از دوره‌های رشدآموزی رشدانا که می‌توانید به کمک آن‌ها وارد دوره کارآموزی و سپس بازارکار شوید، در ادامه ذکر شده است.

 • دیجیتال مارکتینگ
 • کارشناس تولید محتوا
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی تجربه کاربری
 • کارشناس سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو
 • طراحی لوگو و عناصر بصری
 • ادمین اینستاگرام
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی

مزایای کارآموزی رشدانا چیست؟

یک دوره کارآموزی یا (Internship) می تواند مزایای مختلفی را در برداشته باشد. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • آشنا شدن با محیط های کاری و برقراری ارتباط با افراد با تجربه در آن حوزه که به شما کمک می‌کند مسیر خاص خود را بسازید یا پیدا کنید.
 • پیاده سازی دروس آکادمیک و دانشگاهی در قالب پروژه های عملی در محیط کار واقعی که به مرور استرس و اضطراب شما را نسبت به شرایط سخت و طاقت‌فرسا از بین می‌برد.
 • امکان ادامه همکاری با مجموعه های پذیرنده کارآموز در تمام شهرها و استان‌های کشور وجود دارد. همچنین، دورکاری و کارآموزی بر بستر آنلاین هم فراهم است.
 • تهیه رزومه و سابقه کار برای اشتغال در سازمان های بزرگ‌تر که باید پله پله با تجربه‌اندوزی در کارورزی این هدف را محقق کنید.
 • تبادل دانش و تجربه بین صنعت و دانشگاه که باعث چشمگیر جامعه در هر دو بخش علم و تجربه می‌شود.
 • افزایش خودباوری در افراد و امکان بروز خلاقیت و نوآوری با کارورزی فراهم می‌شود؛ چون همه ما نیاز به فضایی داریم که در آن بتوانیم ایده‌های اصلی خود را بروز دهیم.
 • فراهم سازی بستری مناسب برای رشد و توانمندسازی همه جانبه نیروی انسانی که با قرار گرفتن در یک گروه خلاق به راحتی امکان‌پذیر است.

کارآموزی

انواع کارآموزی در کالج رشدانا چیست؟

در این قسمت، به طور دقیق‌تر به بررسی دوره‌های رشدآموزی رشدانا و موارد مهمی که پیش از ورود به شرکت‌های مختلف باید بدانید می پردازیم.

 • طراحی وب سایت: آرنیکاوب یکی از شرکت های متخصص و فعال در حوزه جذب کارآموز است و دوره های کارآموزی مدیریت کسب و کار آنلاین برگزار می‌کند.
 • وردپرس: برای ورود به دنیای وردپرس لازم است در کنار اساتید متخصص و برجسته آموزش ببینید. این آموزش‌ها به شما کمک می‌کنند تا در بازارکار حرفه‌ای‌تر دیده شوید.
 • طراحی رابط کاربری: این حوزه، خلاقیت زیادی نیاز دارد و از طرفی سلیقه مشتریان دائما در حال تغییر است. کارآموزی فرصت مناسبی است که حالات مختلف را به خوبی بررسی کنید.
 • دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی، صنعتی است که همواره در حال به‌روز شدن و تغییر است. باید با نبض بازار و مشتری همراه شوید که پیدا کردن مسیر درست این همراهی تنها با در دست داشتن پروژه‌های واقعی امکان‌پذیر است.

کارآموزی، پلی به سمت کسب و کار موفق

بعد از اتمام دوره رشدآموزی و سپس کارورزی، امکان راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی برای شما فراهم است. اگر در هنگام کارورزی به خوبی ظاهر شوید و تمام توانمندی خود را به اساتید نشان دهید، امکان حضور دائم و استخدام رسمی در شرکت وجود دارد اما اگر نخواستید این روش را ادامه دهید، می‌توانید برای خودتان کار کنید. کارورزی فرصت‌های جدید بسیاری پیش رویتان قرار می‌دهد.

کارآموزی یا خودآموزی؟ انجیر یا زنجیر؟

در قسمت‌های قبل این مقاله، به افراد مخالف کارورزی اشاره کردیم. یکی از دلایلی که این افراد با کارورزی مخالف هستند این است که شما خودتان هم می‌توانید مباحث مختلف را با تعریف پروژه‌های شخصی یاد بگیرید. این یعنی، شما در محیط امن خود بمانید و همزمان چند نقش آموزگار، دانشجو یا هنرجو، کارفرما و کارمند را بازی کنید اما این مسئله تا چه اندازه امکان‌پذیر است؟

کسی که تا به امروز تنها در قالب دانشجو یا هنرجو قرار داشته چطور می‌تواند تمام این نقش‌ها را بازی کند؟ خودآموزی و خودیادگیری روش بسیار مناسبی است اما برای مهارت‌هایی مانند زبان انگلیسی که البته این مورد هم شروط خاصی دارد؛ مثلا کسی که می‌خواهد زبان را به شکل خودآموز یاد بگیرد، باید حداقل قوانین و گرامر زبان، مقدار مشخصی لغت و ساختار جمله‌بندی‌های ساده را بلد باشد.

درباره خودآموزی هم به همین شکل است. شما باید اساس کار را بدانید تا بتوانید خودآموزی کنید. این مسئله مزایای زیادی دارد مانند صرفه‌جویی در هزینه اما آیا در منابع با ارزش‌تری مانند زمان هم مقرون به صرفه است؟ قطعا خیر! فرد خودآموز به دلیل عدم تعهد به شرکت یا سازمان ممکن است به خوبی پیگیر روند آموزش خود نباشد یا پروژه‌های بسیار ساده یا پراکنده‌تر از بازارکار واقعی تعریف کند. همچنین در هر نقطه از مسیر که نتواند از پس پروژه بربیاید، احساس ضعف خواهد کرد یا دلسرد می‌شود.

کارآموزی این مشکلات را ندارد. شما همواره از نیروی انگیزه و حمایت اعضای گروه برخوردار هستید. هر جا به مشکل یا گرهی برخورد کردید می‌توانید روی کمک دیگران حساب کنید. این موارد، به سختی در دنیای خودآموزی قابل ردیابی هستند. در خودآموزی شما هستید و شما! در کارورزی شرایط کاملا متفاوت است. ابتدا کمی سخت به نظر می‌رسد اما قطعا در ادامه طعم شیرین بودن در گروه و تعلق خاطر را احساس خواهید کرد.

یادگیری مهارت های نرم با کارآموزی

همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، مهارت‌های زیادی در سازمان به شما آموزش داده می‌شود که یکی از آن‌ها کار تیمی است و در دسته مهارت‌های نرم قرار دارد. این روزها، بلد بودن قوانین کار تیمی و کار گروهی بسیار باارزش است؛ چون سرعت تولید ارزش افزوده را در سازمان بالا می‌برد. با یاد گرفتن این مهارت، می‌توانید در جایگاه‌های شغلی بعدی خود بهتر و درخشان‌تر ظاهر شوید.

سخن پایانی، تجربه بالاتر از علم

در این مقاله، درباره اینکه کارآموزی چیست، صحبت کردیم. همه ما می‌دانیم که تجربه تا چه اندازه اهمیت دارد و در دنیای حال حاضر حرف اول را می‌زند. اگر به آگهی‌های استخدام چند وقت اخیر توجه کرده باشید، به ندرت درون آگهی نام مدرک تحصیلی یا رشته مرتبط آمده است. اغلب استخدام‌کنندگان و شرکت‌های بنام کشور می‌دانند که مدرک تحصیلی صرفا آموزش مباحث تئوری است و از کار عملی چندان خبری نیست.

اگر دوست دارید به یکی از مشاغل پرطرفدار دنیای اینترنت مانند ادمین اینستاگرام یا کارشناس سئو وارد شوید و دوره رشد خود را بگذارنید تا به عنوان کارآموز در شرکت‌های مختلف فعالیت خود را ادامه دهید، رشدانا همان جایی است که می‌تواند نوید دهنده اتفاقات خوب زندگی باشد. همین امروز برای شروع مسیر رشد خود اقدام کنید.

سوالات متداول

+ کارآموزی چیست؟

-همه ما درباره این موضوع که مهارت در بازارکار حرف اول را می‌زند، با هم توافق داریم اما شاید تعریف یا سبک هر یک از ما درباره نحوه کسب یک مهارت آن هم در سطح حرفه‌ای، بسیار متفاوت باشد. قطعا همه ما می‌خواهیم آینده تضمین شده و موفقی داشته باشیم اما وقتی نمی‌دانیم کجا هستیم و خط شروع کجاست، دست به کار شدن کمی مشکل می‌شود. کارآموزی پاسخ مناسبی به سوال‌های این چنینی ارائه می‌دهد.

+ مزایای کارآموزی رشدانا چیست؟

-تهیه رزومه و سابقه کار 

فراهم سازی بستری مناسب برای رشد و توانمندسازی همه جانبه نیروی انسانی

امکان ادامه همکاری با مجموعه های پذیرنده کارآموز در تمام شهرها و استان‌های کشور

+انواع کارآموزی در کالج رشدانا چیست؟

-طراحی وب سایت

دیجیتال مارکتینگ

طراحی رابط کاربری

و…

تجربه های مثبت و منفی کارآموزی

تجربه های کارآموزی

 

آمارهایی از کالج کارآموزی رشدانا

 • تعداد دوره های برگزار شده : 29
 • تعداد درخواست ها : 13000 درخواست
 • تعداد پذیرفته شدگان مرحله اول : 2100
 • تعداد پذیرفته شدگان نهایی : +1500
 • درصد اشتغال بکار (شخصی/استخدام): 75%

فرصت های شغلی مختص کارآموزان رشدانا

 • کارشناس دیجیتال مارکتینگ
 • طراح رابط کاربری
 • گرافیست و طراح
 • کارشناس سئو
 • برنامه نویس و کدنویس
 • کارشناس روابط عمومی
 • متخصص تولید محتوا
 • مدیر وبسایت و وبمستر
 • کارشناس شبکه های اجتماعی

434 دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. مسعود مقدم

  با عرض سلام و ادب خدمت آقای پورعلی و تیم خوب رشدانا بسیار خوشحالم که در دوره رشدآموزی شرکت کردم چون باعث شد مسیر شغلی خودم را پیدا کنم و تجربه خوبی برای من بود چون با دنیای دیجیتال خیلی آشنا نبودم و شرکت در دوره های رشدآموزی باعث می شود فرد بتواند با کمک تیم مشاوره کالج رشدانا برای آینده شغلی خود بهترین تصمیم را بگیرد و تصمیم گیری صحیح باعث پیشرفت در کار خواهد شد. کارگاه های کالج رشدانا خیلی خوب بودند و در هر حوزه مباحث به صورت جامع و کامل گفته می شد در پایان از زحمات آقای مهندس پورعلی و تیم خوب رشدانا تشکر می کنم

 2. علی پیریایی

  ا سلام
  همیشه با خودم فکر میکردم که کارآموزی چقدر کار سختی میتونه باشه سخت تر از خودش پیدا کردنش و متقاعد کردن یک سازمان یا کسب و کار که قبول کنه این مورد رو تا نیرویی که هنوز کاملا مسلط نیست در جریان کار قرار بگیره تا کاملا مسلط بشه به کار.
  خصوصا برای امثال من که از یکجایی به بعد رشته دانشگاهم رو سرسری گرفتم و به دنبال علاقه خودم رفتم تا به چیزی که دوست دارم برسم.

  این فکر و به تبع نگرانی من زمانی که با رشدانا آشنا شدم کاملا از بین رفت، جایی که آدم ها با چیزی که فکر میکنن بهش علاقه دارن روبرو میشن و میفهمن که اون علاقه واقعی بوده یا صرفا واهی و این تمام ماجرا نیست بلکه اون چیزی که براش ساخته شدن رو پیدا میکنن و بعد از دیدن آموزش های لازم برای کارآموزی و در نهایت استخدام به کسب و کارهای مربوطه معرفی میشن.
  خب کجای دنیا همچین مجموعه کاملی هست؟ حقیقتش من که ندیدم .
  خیلی خوشحالم که میتونم رشد آموز بودنم رو بعنوان یک انتخاب درست توی زندگیم معرفی کنم و ببالم به خودم که این انتخاب قراره بهترین ها رو برای من در آینده به ارمغان بیاره.
  و ممنونم از تیم خیلی پرتلاش و بی نظیر رشدانا خصوصا جناب مهندس پورعلی که این بستر رو فراهم کردن تا دغدغه خیلی از جوون های مثل من که اول راه رشد شون هستن کمتر بشه و به اون چیزی که میخوان برسن و موفق بشن.

 3. زهرا صفری

  دوران دبیرستان، به واسطه ی رویداد کارآفرینی رکاد با آقای پورعلی آشنا شدم. اونجا اولین برخورد و مواجهه‌ی من با فضای کسب و کار‌های این چنینی بود.
  در واقع با یک دریچه‌ی جدید، یه بعد تازه و یه مسیر نو، تو زندگی رو به رو شدم. انگار که یک ارزش جدید به زندگیم اضافه شد.
  به خاطر شرایط درسی و بعد هم دانشگاه فرصت پرداختن به این بُعد و این مسیر رو نداشتم اما کرونا خیلی چیزها رو تغییر داد…
  می‌تونم به جرعت بگم بعد از حضور تو دوره‌ی رشدانا خیلی بیشتر از خودم راضیم و آینده رو خیلی سبزتر از قبل می‌بینم. مهارت‌هایی که همیشه برام مثل یه کوه بزرگ و مثل یک غول ترسناک بودن رو به شیرین‌ترین روش یادگرفتم…
  با تمام وجودم از شرکت تو این دوره راضیم و بی نهایت از تیم رشدانا، خصوصا آقای پورعلی بزرگوار، متشکرم…

  با آرزوی موفقیت بیشتر برای رشدانای عزیز♡

 4. فاطمه غلام احمدی

  رشدانا علاوه بر دانش تخصصی به من کلی نکته یاد داد برای تسریع پیشرفتم. نکات کوچولویی که باعث تفاوت زیاد من و بقیه میشه.
  به نظرم دوره های آموزشی رشدانارو هر تازه کاری که میخواد پیشرفت کنه باید بگذرونه.

 5. کامران فرشاد

  سلام برنامه رشد آموزی 23 شامل مباحث خوبی برای اشنایی و ورود به بازار کار بود و شامل بحث هایی مثل دیجیتال مارکتینگ.طراح رابط کاربری.طراحی وب سایت.فرانت اند و بک اند.ادمین اینستاگرام. سئو و ……و از استاد علی پور و سایر اساتید رشدانا کمال تشکر رو دارم که این فرصت رو برای ما محیا کردند که هم با مباحث اشنا بشیم و هم بتونیم اموزشهای عملی رو جهت ورود به بازار کار ببینیم.

 6. زهرا طوطیان

  سلام من خیلی خوشحالم که بلاخره تونستم در دوره ۲۳ رشدانا شرکت کنم اخه از وقتی که رشدانا نوپا بود بیشتر دوستام در دوره های اولیه اش شرکت کردن اما من به دلیل کارهای زیاد و درس های دانشگاهی قادر به شرکت در رشدانا نشدم تا الان که این توفیق به من داده شد . تا الان که راضی و خرسندم امیدوارم دوره رشدم هم به همین خوبی به پایان برسونم 🌸

 7. ندا ایران نژاد

  با عرض سلام و احترام،

  به لطف آشنایی با مجموعه رشدانا، پا در مسیری گذاشتم که باعث روشن شدن افق های جدیدی در زندگی شخصی و کاری من شد.

  حوزه دیجیتال، دریایی از مهارت ها و به دنبال آن مشاغل هست که میتواند پاسخگوی، استعداد، علاقه و رسالت شخصی هر فرد باشد.

  چیزی که در این راستا اهمیت دارد، شناخت درست هر یک از مهارت ها، ارزیابی و تحلیل اصولی آن ها از جانب افراد متخصص این حوزه، در کنار شناخت فردی است.

  مجموعه رشدانا، قدم به قدم، من را در این مسیر پیشبرد و دانشی را در همین زمان کوتاه به من آموخت که کسب آن در هر یک از زمینه ها، بی شک مستلزم صرف هزینه و زمان بسیاری هست.

  اگر علاقه مند به حوزه دیجیتال و کسب مهارت در آن هستید و یا در دنیای وسیع دیجیتال، نیاز به آموزش گام به گام، حرفه ای و پروژه محور مطابق با نیاز روز را احساس میکنید، دوره توانمندی رشدانا، یک انتخاب بسیار مناسب برای دستیابی به مهارت و حس تمایز و برتری در هر یک از افراد علاقه مند هست.

  بی نهایت سپاسگزارم از مجموعه رشدانا …

 8. امیرحسین صداقت طلب از دوره ۲۳ رشدآموزی

  واقعا به خودم واجب میدونم بابت تمام زحمات، حمایت، راهنمایی، سختگیری و … تشکر و قدردانی ویژه از جناب پورعلی، استاد عزیز و همچنین تیم محترم رشدآموز و پشتیبانی رشدانا بکنم🌹🙏🏻
  من زیاد به شانس اعتقاد ندارم ولی بعضا اتفاقاتی پیش میاد که آدم مجبور میشه به شانس و خوش شانس بودنش ایمان بیاره چون من با تبلیغ دوره ۲۳ از کانال دانشجویی که چند ماه یبار هم نگاش نمیکنم، آشنا شدم و با اینکه کم کم داریم به جلسات پایانی دوره نزدیک میشیم گفتنش خالی از لطف نیست که واقعا هیچ انتظاری از یک دوره آموزشی رایگان نداشتم!!
  به چند دلیل:
  یک اینکه، وقتی وارد دوره شدم پی بردم چون مجموعه رشدانا برخلاف کانال و پیجای ثروت و مهارتای زرد شعارهای توخالی میلیارد شدن نداده که خیلی فراگیر بشه همه بشناسنش.
  و این کارآمد بودن تیم رو نشون میده که تو راه درستی هستن و چون وعده وعید نمیدن که اسمشون بیوفته رو زبونا…
  دوم اینکه، باخودم گفتم تمام اطلاعاتی که توی تبلیغات درج کردن فقط واسه بازاریابی هستش مثل دوره‌های دیگه اما از همون لحظه ورود که مشکلی توی پنل کاربریم داشتم و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کردم با فاصله دو سه دقیقه مشکلمو حل کردن به رشدانا اعتماد کردم!
  روحیه دادن، پشتیبانی، سختگیری، تسک‌، مسیرهای رشد، آموزش‌ها و جلسات رفع اشکال و توضیحات تکمیلی و … که دقیقا ویژگی‌های یه دوره پولی چندتومنی هستن که بخاطر اسپانسرا رایگان شده نشون دهنده کیفیت و خروجی بالای رشدانا هستش‌.
  حرف زیاده برای گفتن منتهی خلاصش کردم.
  وظیفه خودم میدونم تا حد امکان دوره ۲۴ رو به محض آماده شدن به آشنایان و دوستان معرفی کنم.
  آرزوی قلبیمه تک تک افرادی که توی‌ دوره‌های رشدآموزی یا کارآموزی شرکت میکنن علیرغم مشکلات و سختی‌های مسیر به موفقیت و رضایت توی زندگی برسن. خوشبختی حق هر انسانیه که براش تلاش کنه…
  خسته نباشید و خدا قوت میگم به تمام دوستانی که باهاشون تو این مسیر همسفر بودم. و یک زنده و پایدار باشید به تیم رشدانا…

 9. fereshteghafari

  باسلام وعرض ادب واحترام خدمت رشدانای عزیز،باوجود همه گرفتاری ها و تردید ها با دلگرمی به صحبت های مهندس پورعلی عزیز وارد رشدانا شدم اما بعد از ترم یک ،قلبا باافتخار میگم من در رشدانا آموزش میبینم .ایام کرونایی فرصتی داد تا افرادی که ساکن شهرهای دیگرهستند بطور آنلاین در دوره ها شرکت کنند واین یک مزیت است وامیدوارم حتی بعد از کرونا هم این سبک در کنار سبک حضوری ادامه پیدا کند .شاید تنها مرکزی باشید که پس از توانمند سازی علاوه بر روحیه دهی در طول دوره آینده شغلی رشداموزانتون رو هم تضمین میکنید.افتخار میکنم جزء کوچکی از این مجمعه بزرگ هستم.

 10. ریحانه خداوردی

  سلام و عرض ادب خدمت تیم قدرتمند رشدانا
  خیلی خوشحالم که افتخار بودن در کنار شما رو داشتم. با اینکه در دوره مجازی کاراموزی شرکت کردم اما واقعا اون بازخوردی که میخواستم رو داشت . خیلی سپاسگزارم بابت اینکه همچین راهی رو برای جوونای ایرانی ایجاد کردید. کنار شما پرقدرت هستیم تا اخر✌😃

 11. زهرا بهادری مقدم

  رشدانا باعث شد که من متوجه بشم نقاط قوت و ضعفم در حیطه تخصص و کارم کجاست و چه چیزایی هست
  که این خیلی خوبه
  به نظرم یک متخصص موفق خیلی بهتر از اینه که تو همه کارها مهارت داشته باشی اما ندونی تخصصت چیه و بی علاقه کار کنی

 12. فاطمه شریفی فر

  رشدانا یک مسیر برنامه ریزی شده و دقیق برای رشد علاقتون در زمینه دیجیتال هست و دیدگاهتون رو نسبت به فضای دیجیتال وسعت میده به طوری که میتونین در طول دوره ضمن آشنایی با حوزه های مختلف دیجیتال علاقتون رو کشف کنید.

 13. زینب سلطانی

  سلام دوستان
  این دوره از بهترین دوره هایی بود که تا الان شرکت کردم
  آموزش پویا، اینجا واقعا یادگیری اتفاق میفته و فقط یه سری موضوع تئوری وار بیان نمیشه
  حقیقتا مفید و کاربردیه
  و اگه فک میکنین یه چی مثل کلاسای دانشگاس سخت در اشتباهین
  می ارزه به وقتی که میزارین

 14. مائده قوی

  با سلام
  من با کالج رشدانا از طریق یکی از اساتید دانشگاهم آشنا شدم و تعریف آن را زیاد شنیده بودم که برای پیدا کردن هدف و مسیر شغلی خود می توانم در رشدانا شرکت کنم. اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا از شرکت در برنامه رشدآموزی رشدانا منصرف شدم چرا که میخواستم حضوری شرکت کنم تا اینکه به توصیه یکی از دوستانم که از استاد پورعلی شنیده بودند کلاس های مجازی نیز بازخورد حضوری را دارد و من نیز شرکت کردم و واقعا هم تجربیات خوبی کسب کردم و مطالب جدیدی یاد گرفتم . به همه کسانی که قصد شرکت در رشدانا را دارند اما منتظرند تا حضوری شود توصیه میکنم حتما در کلاس های مجازی شرکت کنند چرا که هم بازخورد کلاس های حضوری را دارد هم وقت را تلف نکرده آمد و زودتر به هدفشان می رسند.

 15. جواد هاشمی

  سلام و عرض ادب
  تشکر میکنم از تیم قدرتمند و پرانرژی رشدانا به ویژه از جناب مهندس پورعلی
  من از شغلم ناراضی بودم و هیچ علاقه مندی نداشتم تا اینکه با رشدانا آشنا شدم، رشدانا منو با علاقه مندی هام آشنا کرد و منو در مسیر شغلی صحیح قرار داد
  حضور در رشدانا برای من به معنی علاقه مندی،آموزش ، تجربه و تفریح در کنار درآمدزایی است
  به همه کسایی که مثل من از شغل فعلیشون ناراضی هستند توصیه میکنم حتما با رشدانا همراه بشن

 16. سجاد عبداللهی

  با عرض سلام و خسته نباشید به تیم خوب رشدانا
  بسیار خوشحالم که با رشدانا آشنا شدم و تونستم در برنامه رشدآموزی شرکت کنم. این برنامه نقطه عطفی در زندگی من هستش که هدفم رو پیدا کردم و از ناامیدی که گرفتارش بودم خارج شدم. خیلی ممنونم از تیم رشدانا و جناب آقای پور علی

 17. فاطمه محمد حسن زاده

  سلام و عرض ادب به تیم خوب رشدانا
  رشدانا یکی از اتفاق های خوب تو زندگی من بود و خیلی خوشحالم که با این مجموعه عالی آشنا شدم، خداقوت میگم به تمام تیم و امیدوارم موفقیت هاتون روز افزون باشه

 18. زهرا خوش سیما

  سلام من خوشحالم که با این مجموعه اشنا شدم و بسیار راضی بودم.خداقوت به تمامی افراد این مجموعه و اساتید مجترم ان.

 19. آیدا چراغیان

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم پرتلاش رشدانا
  یکی از دغدغه های ذهنی هم سن و سالان من پیدا کردن رشته دانشگاهی مورد علاقه یا کلا مهارتیه که توی اون وارد باشن و همچنین طبق علاقه و استعدادشون پیش برن
  مسلما زمانیکه در همچین مقطع حساسی که زندگی و اینده من به انتخاب الانم بستگی خواهد داشت اشنایی با تیم حرفه ای رشدانا میتونه کمک بزرگی برای من باشه
  چون این مجموعه علاوه بر کمک برای پیدا کردن علاقه ،استعداد و هدف زندگی ،به خوبی در اموزش با رشداموز همراه شده و پکیج کاملی از اموزش در اختیار ما قرار داده و در اخر افراد و با توجه به اموزشها و مهارت هاشون به کارفرما و یا شرکت های مربوطه برای کار معرفی میکنه
  پشتیبانی و مشاوره خوب ،اموزش انجام کار گروهی با هدف اجتماعی شدن و بالارفتن اعتماد به نفس و اموزش مسئولیت پذیری در کار تیمی و تقسیم کار،گروه بندی مناسب و اعضای فعال ،استفاده از تکنیک های اموزشی پیشرفته ،همه و همه کنار هم جمع شدن و یک مجموعه کامل ساختن تا افرادی مثل من بتونن به راحتی در خونه اموزش ببینن و به هدفشون برسن
  تسکای گروهی و فردی که به رشد اموزها داده میشه سودمند و هدف دار بوده،اما به دلیل فشردگی زیاد و تایم کوتاه پیشنهاد ما اینه که با افزایش تایم و یا کم کردن فشردگی تسک ها به رشداموز ها کمک بیشتری خواهد شد
  همچنین با تبلیغات بیشتر افراد بیشتری از استان های دیگه میتونن جذب گروه بشن و در در این مسیر علاقه و هدفشون رو پیدا کنن
  خیلی خوشحالم که با این تیم قوی و پرتوان اشنا شدم تا بتونم ادامه مسیر زندگیم رو با کمک اونها هموارکنم
  با تشکر از مجموعه رشدانا

 20. سجاد عبداللهی

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم خوب رشدانا
  بسیار خرسندم که با این گروه آشنا شدم و تونستم در برنامه رشدآموزی شرکت کنم. کاملا از سردرگمی در اومدم و فهمیدم چه هدفی دارم و چه کاری باید بکنم. وقعیت و فرصتی که رشدانا به ما میده عملا هیچ جایی پیدا نمیشه. خیلی ممنونم از رشدانا

 21. Shirin

  رشدانا یکم با فکری که من میکردم تفاوت داشت!!
  اما نمیدونم شاید هم ترم اول فقط همین جوری باشه من انتظار انتقال اطلاعات بیشتری داشتم مثلا اموزش های کابردی بیشتر
  رشدانا تیم بسیار قوی و منسجمی هستش و واقعا از بودن در این تیم لذت بردم
  ا

 22. فاطمه شیخ زاده امیدوار

  سلام و عرض ادب
  یکی از بهترین نقاط قوت رشدانا اینه ک قبل از ورود به دنیا تخصصی که فکر می‌کنی بهش علاقه داری با حوزه های مختلف آشنا میشی و درک صحیح تری نسبت به اونها پیدا می‌کنی و باعث میشه علایقت رو بهتر و بیشتر تشخیص بدی و آگاهانه در ادامه مسیر پیش بری.
  مرسیی از رشدانا و عوامل خوبشون✨

 23. محمد علی رضائی

  آشنایی با فضای دیجیتال مارکتینگ شناخت تمام جوانب آن و روشن شدن تمام جوانب آن از مزیت هایی بود که این دوره رو برای من خاص کرد و باعث شد بتونم خواسته خودم رو کامل بفهمم

 24. آتنا سروش

  واقعا خوشحالم با رشدانا اشنا شدم …انگار وارد یه دنیای متفاوت تر شدم و دیدگا های جدید تجربه های متفاوتی در دوره رشدانا بدست اوردم.
  برنامه رشد اموزی بسیار دقیق و کامل ارائه میشه در کنار اساتید و پشتیبان های رشدانا و از همه مهم تر اینکه هر جلسه امیدوار تر نسبت به اتفاق های اینده میشم .

 25. ملیگا مشتاقی هنروران

  با عرض سلام و خسته نباشید
  کالج رشدانا از یک تیم خیلی عالی و بی نظیر تشکیل شده که بستری را فراهم کردن برای خیلی از جوان هایی که ترس دارند بعد از دانشگاه چی میشه؟ و میخواهند در حوزه ای که علاقه دارند رشد کنند و پیشرفت کنند مثل من و موقعیتی مناسبی هست برای کار گروهی و کسب مهارت های آن .
  با تشکر از همه مسئولان رشدانا مخصوصا مهندس پورعلی

 26. سیدعبدالحمید رکنی

  درود
  من بعد از حدودا گذشت یک سال و نیم یا دوسال از رشته دانشگاهی که انتخاب کرده بودم، متوجه شدم که علاقه ای نسبت به این رشته نداشتم و بعد از کلی تحقیق حوزه‌ی مورد علاقه خودم رو تونستم پیدا کنم یعنی در کل تکلیفم رو با خودم مشخص کردم که بعد از اون به طور اتفاقی با مجموعه رشدانا آشنا شدم که هم راهنمایی بیشتری کردن برای اینکه بفهمم واقعا به چه چیزی علاقه دارم و هم با مسیری که برای ما انتخاب کرده بودن و بستری که برای ما فراهم کرده بودن نگرانی های ما در رابطه با بازارکار و کار آموزی رو برطرف کردن که درواقع اینها بزرگترین مشکل و دغدغه شخصی من بود.
  واقعا از مجموعه راشدانا ممنونم بابت ایجاد همچین فضای رشدی که هر کسی با هر سن و هر سابقه شغلی و تحصیلی میتونه باز هم مسیر رشد رو طی کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه و یک تشکر ویژه میکنم از مهندس پورعلی که با تجربیات و آموزش های کاربردی و خوبشون چراغ راه موفقیت رو برای ما روشن میکنن.

 27. فاطمه حسنی

  با سلام، از آشنایی با مجموعه رشدانا و شرکت در ترم ۱ خوشحالم. حضور در کلاسهای پربار جناب مهندس پورعلی با بیان رسا و تدریس حرفه ای ایشان، تجربه بسیار خوبی بود. با آرزوی موفقیت روزافزون

 28. فرزانه

  با سلام و عرض ادب
  مجموعه رشدانا پتانسیل تبدیل شدن به نقطه عطف زندگی خیلیا رو داره.
  باتوجه با 5 جلسه طی شده و علیرغم مجازی بودن کلاسها ، نظم و یکپارچگی که شاهد بودیم بی شک بهترین دروازه ورود به این حوزه، رشداناست.
  از جمله نقاط قوت رشدانا که برای من مهمه:
  مشاوره انتخاب مسیر بصورت علمی با تست شخصیت شناسی
  تضمین معرفی به کارآموزی که واقعا بینظیره
  امکان دورکاری
  اینجا تجربه می آموزیم نه علم آکادمیک صرف. با تشکر از جناب مهندس پورعلی که در این تایم محدود و همچنین در جمعه های رشد تجاربشون رو در اختیا ما قرار دادن و مطالب رو هم با مثال واقعی تشریح کردن.
  حضور رشدیبان که چالش ها رو میشه بدون نگرانی با ایشون درمیان گذاشتو ممنون از آقای نعمتی عزیز.
  و…

  وظیفه خودم میدونم رشدانا رو به همه معرفی کنم.

  سپاسگزارم که این رسالت را برای مجموعه انتخاب کردین .
  امیدوارم پاینده باشید.

 29. یگانه جهانبانی

  سلام
  ترم 1 دوره 22 تا الان برای من تجربه های خیلی جدید و کارامدی رو رقم زد و آقای پورعلی با تدریس خوبشون واقعا منو به دنیای دیجیتال علاقه مند تر کردند
  تشکر از ایشون و تیم خوبشون

 30. جواد هاشمی

  سلام و عرض ادب
  تشکر میکنم از تیم قدرتمند و پرانرژی رشدانا به ویژه از جناب مهندس پورعلی
  من از شغلم ناراضی بودم و هیچ علاقه مندی نداشتم تا اینکه با رشدانا آشنا شدم، رشدانا منو با علاقه مندی هام آشنا کرد و منو در مسیر صحیح شغلی قرار داد
  حضور در رشدانا برای من به معنای علاقه مندی، آموزش ، تجربه و تفریح در کنار درآمدزایی است
  به همه کسایی که مثل من از شغل فعلیشون ناراضی هستند توصیه میکنم حتما با رشدانا همراه بشین

 31. فاطمه صباغ‌گل

  سلام و وقت‌به‌خیر** دقیقا مشکل من برای واردنشدن به حیطه‌های مختلف وداشتن ترس همینه که نمیدونم بعد از یادگرفتن یک مهارت آیا توانایی انجام یک کار رو به صورت کامل دارم یانه و به همین خاطر به نظرم کارآموزی خیلی فرصت خوبیه تا تئوری هامون رو به عملی تبدیل کنیم و با مشکلات و اتفاقات ناگهانی مواجه بشیم و همینطور ترسمون از وارد شدن به دنیای مسئولیت‌ها کمتر میشه که واقعا به نظرم لازمه.ممنون*-*

 32. سمیرا رئیس الساداتی

  سلام
  برای من رشدآموزی فرصتی شد تا بتونم تجربه ای از کار تیمی داشته باشم و اینکه به نتیجه ای برسم برای علاقه مندی هام و همچنین یاد گرفتن نکات مهم برای کارآموزی، کار گروهی، مسائل مربوط به کسب و کار و آشنایی با مباحث این چنینی. مورد دیگه انرژی مثبت و فضای خوبی که داره و به علاوه اینکه وقتی مسیر رشد و پیشرفت بعد از دیدن آموزش های لازم طی شد برای کارآموزی و استخدام به کسب و کارهای مربوطه معرفی میشن و این مورد خیلی خوبیه.
  ممنونم از تیم خیلی خوبه رشدانا

 33. آیدا چراغیان

  سلام
  رشدانا برای من یک اتفاق بی نظیر بود.چرا ک باعث شد چیزهای زیادی یاد بگیرم.اگر کسی دنبال پیدا کردن استعدادش هست و میخواد ی مهارت رو بصورت تخصصی یاد بگیره،بهترین گزینه رشداناست.چون شمارو ب چیزی ک میخواین،میرسونن.اینجا همه چی با نظم و برنامه میره جلو.و شما طبق یک برنامه هدفمند روز ب روز رشد میکنی تا به اون هدف دلخواهت برسی.ممنونم از همه اعضای مجموعه رشدانا و خسته نباشید میگم بهتون🌹

 34. نیکتا نقیبی

  بی شک بهترین دوره ای هست که شرکت کردم و به همه دوستانم هم توصیه میکنم تا در این دوره شرکت کنند.
  رشدانا این فرصت رو میده تا با دید بازتر مسیر شغلی رو طبق علاقه و توانایی هامون انتخاب کنیم.
  مباحث و سرفصلها بسیار مفید و کاربردی هستند و حضور و همراهی جناب مهندس پورعلی هم کیفیت این دوره رو تضمین میکنه و جای تردیدی برای شرکت در دوره باقی نمیزاره.
  ممنون از رشدانا🌹

 35. مهدیه جلال زاده

  به دنبال مهارت هایی برای فعالیت در فضای دیجیتال، با رشدانا آشنا شدم. دوره خوب و کاملی بود. امیدوارم به زودی بتونم مسیر درست شغلی خودم رو پیدا کنم. با تشکر از تمام زحمات تیم خوب رشدانا

 36. سیاوش درخشانی

  واقعا مفید بود ولی خیلی عالی . دیدم کلا عوض شد

 37. فاطمه وطن دوست

  سلام و عرض ادب
  بعد از گذراندن دروس دانشگاهی و نداشتن مهارت برای فعالیت در اجتماع به دنبال راهی برای یادگیری عملی بودم تا اینکه با رشدانا آشنا شدم و رشدانا به زندگی من جهت داد و نقطه ی عطف زندگی من بود! مطمئنا این فرصتی بود که جلوی پای من و بسیاری از دوستان من قرار گرفته شد و ما از این فرصت استفاده کردیم و ممنون از رشدانا و جناب مهندس پورعلی عزیز که این بستر رو برای جوانان فراهم کرده اند تا راه خودشون رو پیدا کنند!

 38. علی پیریایی

  با سلام
  همیشه با خودم فکر میکردم که کارآموزی چقدر کار سختی میتونه باشه سخت تر از خودش پیدا کردنش و متقاعد کردن یک سازمان یا کسب و کار که قبول کنه این مورد رو تا نیرویی که هنوز کاملا مسلط نیست در جریان کار قرار بگیره تا کاملا مسلط بشه به کار.
  خصوصا برای امثال من که از یکجایی به بعد رشته دانشگاهم رو سرسری گرفتم و به دنبال علاقه خودم رفتم تا به چیزی که دوست دارم برسم.

  این فکر و به تبع نگرانی من زمانی که با رشدانا آشنا شدم کاملا از بین رفت، جایی که آدم ها با چیزی که فکر میکنن بهش علاقه دارن روبرو میشن و میفهمن که اون علاقه واقعی بوده یا صرفا واهی و این تمام ماجرا نیست بلکه اون چیزی که براش ساخته شدن رو پیدا میکنن و بعد از دیدن آموزش های لازم برای کارآموزی و در نهایت استخدام به کسب و کارهای مربوطه معرفی میشن.
  خب کجای دنیا همچین مجموعه کاملی هست؟ حقیقتش من که ندیدم .
  خیلی خوشحالم که میتونم رشد آموز بودنم رو بعنوان یک انتخاب درست توی زندگیم معرفی کنم و ببالم به خودم که این انتخاب قراره بهترین ها رو برای من در آینده به ارمغان بیاره.
  و ممنونم از تیم خیلی پرتلاش و بی نظیر رشدانا خصوصا جناب مندس علیپور که این بستر رو فراهم کردن تا دغدغه خیلی از جوون های مثل من که اول راه رشد شون هستن کمتر بشه و به اون چیزی که میخوان برسن و موفق بشن.

  با تشکر.

 39. ریحانه ممدوحی

  رشدانا نقطه عطفی شد برای زندگی من . همیشه به دنبال استعداد و یافتن شغل ساخته شده خودم بودم تجارب مختلف کاری داشتم به جهت مدارک دانشگاهی ام نه صرفا علاقه ..در رشدانا حلقه مفقوده رشد خود رو پیدا کردم

 40. مسعود مقدم

  با عرض سلام و ادب
  برنامه های کالج رشدانا ، خیلی کامل و خوب هستند و برنامه ریزی دقیقی برای انجام کارها وجود دارد ،کالج رشدانا سبب شده است که دید گسترده تری نسبت به دنیای دیجیتال داشته باشیم
  شرکت در کالج رشدانا شروع یک مسیر با اتفاقات جذاب و زیباست . از زحمات آقای مهندس پورعلی و تمام همکاران ایشان تشکر می کنم

 41. امیررضا حیدری

  ضای دیجیتال مارکتینگ چیزی نمی دونستم تا قبل از آشنایی با رشدانا کلا از دیجیتال مارکتینگ چیزی نمی دونستم اما الان تا اطلاعات کلی دارم ولی مه ترن بخش اینه که بفهمی به کدوم حوزه علاقه داربی که منهنوز بهش نرسیدم قطعی

 42. مصطفی مقبلی

  من جدای از تمام مهارت هایی که در این دوره یاد گرفتم مهمترین چیزی که یاد گرفتم این بود که من باید برای انجام یه وظایفی سر وقت باشم اجباری در کار نبود اما حس میکردم باید انجام بدم و این یه جور نظم به زندگی من داد که قبلش به این صورت نبود

 43. محمد هادی ملاحی

  سلام خسته نباشین
  خیلی خوشحالم که بعد این همه مدت گشتن توی فضای دیجیتال به فکر یادگیریش افتادم و خیلی هم بابت اینکه با رشدانا اشنا شدم خرسندم.
  به نظرم لازمه هر کسی یه بار هم که شده از این فرصت استفاده کنه.
  میگن هر که بامش بیش برفش بیشتر
  اینجا هم همینه
  هر کی ظرفیت پذیرش بیشتری داشته باشه میتونه بیشتر استفاده ببره.

 44. مهدی اشرفی

  بهترین بخش این مقاله؛سخن پایانی بود.تجربه پدر علمه
  موقعیت و فرصتی که رشدانا به ما میده هیچ جایی پیدا نمیشه.خصوصا وقتی کار تیمی و مههرت های نرم هم یاد میگیریم . دمتون گرم

 45. علی هاشمی

  این نظرو دارم بعد از پایان ترم اول دوره رشد آموزی رشدانا مینویسم. قراره انتخاب رشته کنم و آموزشای تخصصی ببینم. بسیاااااار خوشحالم که محیطی برام فراهم شده که میتونم با چشم بااااز انتخاب رشته کنم. به لطف تمرینای گروهی که انجام دادیم، توی ترم اول با حوزه های مختلف کسب و کار آنلاین آشنا شدم و الان میتونم با آگاهی مسیرمو انتخاب کنم.

 46. ریحانه تقی زاده

  باعث بسی سعادت و خوشحالی است آشنایی با مجموعه رشدانا… امیدوارم ارتباط رشدآموزی خودم رو با شما حفظ کنم و به آرزوهایی که دارم با کمک و راهنمایی شما برسم.

 47. Soroor

  اگر پر از شک و تردید هستید و نمیدونید تو دنیای دیجیتال چه خبره و از کجا باید شروع کرد جای درستی اومدید.
  شاید خیلی جاها بتونید دوره های محتلف آموزشی رو بگذرونید ولی من جایی که مثل رشدانا ندیدم که انقدر درست ذهنیت آدمارو نسبت به توانایی خودشون،نیاز بازار و چشم انداز شغلیشون شفاف کنه
  خوشحالم که با رشدانا آشنا شدم🌹🌹

 48. مسعود محمدی نیا

  سلام.
  برنامه های رشدانا خیلی خوب و کامل برنامه ریزی شده و میتونه مکمل دانشگاه باشه.

 49. امیرحسین فیضی

  سلام وعرض ادب
  ممنون ازرشدانا برای خدمات باکیفیتی که ارائه میده واینکه ازابتدا تاانتهای مسیر مرشد وراهنمایی ماهست. مرسی ازبودنت رشدانا…

 50. ملیکا صالحی

  سلام
  رشدانا به نظر من بهترین جایی بود که بهش وارد شدم چه از نظر ارتقا عمق دیدگاه من به حوزه های شغلی و چه از نظر مهارت های اجتماعی .
  مهم ترین مشکل من از این شاخه به اون شاخه پریدن و سردرگمی تو انتخاب هدف و خواستم بود الان که دوره تقریبا به پایان رسیده دقیق حداقل خواستم از خودم رو میدونم و مسیرم تا حدودی مشخص شده و بقیش هم در ترم دو به طور قطع مشخص میشه .
  کارآموزی بخش خیلی مهمیه از نظر من و هرچند که ما مسیر خودمونو تو ذهنمون بدونیم و خودمون هم بتونیم اون رو یاد بگیرم اما وجود افراد پخته و باتجربه تو مسیرمون قطعا کمک بزرگی بهمون میکنه اینکه بتونیم هر سوالی داشته باشیم و از منبع قابل اعتمادی جوابمونو دریافت کنیم هم باعث آرامش خیال از درستی جوابه و هم وقت کمتریو صرف میکنیم .
  از تمامی عوامل و تیم رشدانا،مهندس و استاد ما جناب پورعلی عزیز و تمامی اساتید محترم ممنونم بابت این پویش خوبی که تو ایران راه انداختن و خیلیارو از سردرگمی نجات دادن.

 51. سجاد خلفی

  سلام خدمت تیم خوب رشدانا
  زمانی که تصمیم گرفتم در این دوره شرکت کنم اصلا فکرش رو هم نمیکردم که اینقدر خوب و مفید باشه در همین ترم اول منو با زمینه هایی آشنا کرد که یکسریشون رو شاید میتونم بگم که تا حالا به گوشمم نخورده بود و نکته مفید دیگه ای که در این ترم اول وجود داشت ایجاد یک گروه برای ما رشدآموز ها بود تا با کار گروهی و تیمی آشنا بشیم و البته نکته خوبش اینجا بود که هر گروه یک منتور داشت تا زمانی که به مشکلی برخوردیم کمکون بکنه و الآن میتونم بگم که با اشتیاق کامل منتظر ترم دوم هستم تا به صورت کامل در زمینه ای که علاقه دارم به همراه رشدانا پیشرفت کنم
  مرسی از آقای پورعلی و مجموعه رشدانا که به فکر پیشرفت تمامی رشدآموز ها هستن

 52. دینا سخائی نسب

  سلام. رشدانا مجموعه ای بود که نه تنها دیدم رو نسبت به دنیای دیجیتال گسترده تر کرد بلکه دیدم رو نسبت به خودم هم باز کرد.واقعا ممنونم از زحمات همه ی شما و برنامه های منظم و حساب شده‌تون.
  امیدوارم همه قله هایی که درنظر دارینو فتح کنین.

 53. علیرضا نظامی

  سلام ، در همین حد بگم که رشدانا واسه من عامل ایجاد تغییر بود باعث انگیزه واسه حرکت و خارج شدن از حالت سکون ، ممنونم ازتون بایت این تجربه عالی و این فرصتی که به من رسید ، امیدوارم همه افرادی که دنبال تغییر و تخصص هستن بتونن تو رشدانا شرکت کنن

 54. سبحان براتی

  با سلام خدمت تیم رشدانا من زمانی که وارد این دوره شدم واقعا فکرشو نمی‌کردم که رشدانا اینقدر صمیمی و گرم با بچه‌ها باشن 💙💚 و اینقدر دقیق و برنامه ریزی شده جلسات رو رو به جلو پیش ببرن🌱💚 بودن در کنار این تیم خوب و کسب علم در حوزه دیجیتال برای من یکی از بیاد موندنی ترین خاطرات است امیدوارم که هرجا هستید در پناه خداوند مهربان موفق و پیروز باشید 💚🌱 آمین.

 55. فاطیما

  روزبخیر
  به نظر من همون قدر که کارآموزی مهمه، دانش هم مهمه، خیلی وقت‌ها توانایی‌های فردی در متقاعدکردن آدم‌ها می‌تونه انتظارات رو از کار بالا و پایین ببره، به نظر من در کنار کارآموزی حتما و حتما باید روی دانش افراد و بالابردن کیفیت کاریشون کار بشه، ممکنه تو یک محیط کارآموزی برابر فردی با دانش بیشتر و کیفیت کار بالاتر اما دچار عدم اعتماد به نفس شانس ادامه در حوزه مورد علاقشو از دست بده تا یک فرد با دانش معمولی اما فن بیان قوی و دارای اعتمادبه نفس بالا!
  پس نمیشه گفت کارآموزی راه اصلی برای رسیدن به اهداف شغلیه، چون با در نظرگرفتن تفاوت آدم‌ها و توانایی ارتباط برقرار کردنشون بیشتر مواقع کسانی که از روابط عمومی بالاتری برخوردارند فارغ از کیفیت، شناخته و محبوب میشن.

 56. على مشيرى

  درود بر شما
  رشدانا باعث شد تا به اينده شغلى م ديد شفاف تر و خيلى بهترى داشته باشم
  و از آشفتگى ذهنى تا حد زيادى خارج بشم
  ممنونم از جناب مهندس پورعلى و تمام دوستانى كه بنيان گذار اين مجموعه قدرتمند شدند
  و در نهايت رشدانا خوب است.
  من رشدانا را دوست دارم.

 57. Maede Ahmadynezhad

  رشدانا یه مسیریه که توش پر از ایستگاه‌های مفید و قشنگه. طوری که هم ازشون لذت می‌بری و هم با استفاده از اون‌ها نکات مفیدی رو یاد می‌گیری! 🙂🌱

 58. زهرا زارع نژاد

  رشدانا همونقدر که باید عالی عمل کرد،
  واقعااا بهترین فرصتی بود که در اختیارمون قرار گرفت.♡

 59. فاطمه محجوبی

  الان آخر دوره است،دوره ایی که چندماه منتظرش بودم..دوره ای که مثل خواب بعد از ظهر کوتاه اما دلچسب بود برام..رشدانا بهم یاد داد از ساعت ۴تا۷ رو هرجوری میتونی بگذرونی،میتونی بخوابی، میتونی گریه کنی، میتونی نق بزنی..یا میتونی از این سه ساعت ها توی زندگیت استفاده کنی و رشد کنی تو یه مسیر درست برای بهبود زندگیت.

 60. مهدی خالقی

  سلام خسته نباشید
  من واقعا نمیدونم چه نظری راجب رشدانا بدم یعنی هرچی بگم کم گفتم دیدگاه منو واقعا تغییر دادو افکارمو روشن کرد
  خیلی خوشحالم که همیچن فضایی ایجاد شد که من پیشرفت چشم گیری کنم ممنون از جناب اقای پور علی و تمامی اساتید و پشتیبان های محترم

 61. معصومه ایزدی

  أبه نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست…
  به نظر من تمام چیزهایی که وجود دارند (رویدادها، اتفاقات، رفتارها و …) همه و همه یه جنبه خوب دارند و یه جنبه بد، یعنی یه مورد برای عده ای خوشایند هست و برای عده ای ناخوشایند. بهتره مثال بزنم، مثلا وقتی بارون میاد، کشاورز خوشحال می شه، آدمایی که از هوای کثیف و دود گرفته رنج می برند، به خاطر تمیز شدن هوا کیف می کنند، اما از اون طرف کسی که کفش دیگه ای به جز کفش سوراخ شده پاش نداره، کسی که سقف خونه اش عایق نیست و موقع بارندگی، از سقفش چکه چکه آب می ریزه یا حتی کسی که باید پای پیاده بیرون بره، ناراحت می شند. اینا را گفتم که وقتی در مورد کرونا صحبت کردم به مهری و بی وجدانی محکوم نشم که شاید باور نکنید، حتی کرونا هم برای عده ای نه خوشایند، که یه فرصت بود…
  اگر کرونا نبود، شاید هرگز رشدانا، مجبور نمی شد کارگاه های حضوری خودش رو تبدیل کنه به مجازی و اون وقت کسایی مثل من که استان ها و شهرهای دیگه ای جز استان خراسان و شهر مشهد هستند، هرگز از وجود رشدانا باخبر نمی شدند؛ شاید الان بفهمید که چرا من کرونا را یه موهبت می دونم، یه فرصت، یه آخرین شانسی برای بودن، برای برخاستن، برای دختر سی و هشت ساله ای که تموم زندگیش رفته، که هیچ راهی جلوش پاش نمی دید، هیچ امیدی نداشت که لحظه لحظه های بودنش را نبود، که هیچ وقت نفهمید برای چی هست و کجا باید بره، همیشه فکر کرد و فکر کرد و فکر کرد و هیچ کاری نکرد، که اگر هم کاری کرد، همه نادرست و اشتباه. وقتی که چشماشو باز کرد و به خودش اومد، باور نکرد که سی و هشت سالشه. قنبرک زد، ناله کرد، غصه خورد، گله کرد، به همون که بارها ازش بریده بود، که گاهی فراموشش می کرد…..
  شاید اگر کرونا نبود، رشدانا نبود، یا حتی خدا نبود، هیچ وقت قدرت برخاستن رو نداشت، نمی فهمید که هنوز هم می تونه بلند شه، هنوز هم کسی هست که دستش را بگیره، هنوز هم آدمایی هستند که جز خودشون به بقیه هم اهمیت بدند، آدمایی که هدفشون فقط پول و پول و پول نیست، که نمی خوان زندگی را مسابقه ای بدونند برای بالا رفتن، آدم های شگفت انگیزی که چیزی به نام دغدغه دارند، دغدغه برای من، دغدغه برای تو، دغدغه برای ما….
  نمی خواستم درد دل کنم، نمی خواستم قصه بگم، هدفی نداشتم جز این که برای امتیاز این آخرین تکالیف، اینجا یه چیزی بنویسم و برم، اما نمی دونم که چی شد…

 62. Behnam Rezaei

  با سلام
  وقتی که من نمی دانستم باید از کجا شروع کنم، رشدانا همراه من شد و راه رو برایم هموارتر ساخت. رشدانا کمک کرد که گامی جلوتر به سوی هدفم بردارم.
  ممنون رشدانا🌹🌹

 63. مهناز

  سلام به تیم رشدانا و آقای مهندس پور علی عزیز
  خیلی خوشحالم که با رشدانا آشنا شدم و بهترین اتفاقی که توی زندگیم افتاد آشنا شدن با تیم رشدانا بود. بهم کمک کرد به افکارم نظم بدم و با برنامه ریزی دقیق به سمت هدفم قدم بردارم.
  سپاس🌿🌻

 64. علی دوامی

  باسلام و احترام
  از تیم تخصصی رشدانا بسیار سپاسگزارم که این فرصت رو برای ما فراهم کردند تا پیشرفت کنیم. گروه بندی ها و تسک ها بسیار عالی بود و اساتید و طرح درس ها مفید و کاربردی بودند. امیدوارم که در ترم بعد هم بتونم استفاده کامل رو از مباحث و کارآموزی ها داشته باشم.

 65. هانیه سادات عطاردی

  رشدانا و دوره های کارآموزی که برگزار میکند، بسیار ذهن افراد را باز میکند، اطلاعات زیادی را به ما یاد میدهد در تمام زمینه های مورد توجه و مهم که امروزه دغدغه محسوب میشود و من به شخصه با شرکت در دوره 21ام مسیر جدیدی از زندگی و کارم رو پیدا کردم.
  سپاس از تیم بی نظیرِ رشدانا 🙂

 66. زهره رستگارمقدم

  رشدانا این فرصتو بهم داد که راهی که تو مسیرش شک داشتم و سردرگم بودم رو درست تشخیص بدم خداروشکر که این جای زندگی با رشدانا اشناشدم چون مطمئنم هنوز کلی فرصت دارم که این فرصتو برام فراهم کرد خیلی خیلی خوشحالم و خداروشکر میکنم تا دیرنشده بود اون راه درستو پیدا کردم اونم با کمک ادمای خفن و دلسوز…دم رشدانا خیلی گرمه🌷🌷🌷😍👏👏👏🙌🙏

 67. حدیث آزموده

  فقط جرات جسارت اعتماد و شروووووع

 68. مهسا رضايي زاده

  اگه ميخواي يك راهيو (درزمينه ديجيتال) شروع كني و نميدوني چيه رشدانا ميتونه بهترين فرصت باشه. با بهترين اساتيد و بهترين افراد آشنا ميشي و چيزهاي زيادي ياد ميگيري . مهم ترين ويژگي كه رشدانا منو به خودش جذب كرد برنامه ريزي درست و دقيقشون هست و اين باعث شد راهي كه شروع كردم رو تا آخرش ادامه بدم. 🙂

 69. آسیه

  من کلا از دوره های توانمند سازی رشدانا هیچ اطلاعی نداشتم تا اینکه دوست عزیزم رشدانا رو به من معرفی کرد و خیلی اشتیاقی نداشتم واسه ثبت تام و معتقد بودم که باید ارشدو جدی بخونم و ادامه تحصیل بدم ولی روز به روز گذشت مشتاق تر شدم و وقتی بورسیه صد درصد شدم انگار دنیا رو بهم داده بودن😀بعد که دوره شروع شد روز به روز مشتاق تررررر و همچنان منتطر ترم دوم هستم که به توانمند بشم و به هدفم برسم

 70. منا قاضی مقدم

  در دوره ۲۱ رشدانا که با رشدانا آشنا شدم در جای هستم که رشدانا دقیق و واضح به آن اشاره میکند؛
  وقتی نمیدانیم کجا ایستاده ایم و از کجا شروع کنیم؛ شروع کردن مشکل است.
  رشدانا بستری برای رشد وتجربه است‌.
  رشدانا تشکر

 71. حمید عشقی

  راستش من دو بار تو مصاحبه رشدانا قبول نشدم ولی مهارت‌های بیشتری یاد گرفتم و با علاقه‌ای که به رشدانا داشتم تونستم وارد رشدانا بشم، توی رشدانا کار تیمی برام جالب بود، به آشنایی با اساتید بزرگ و انجام کارهای عملی هم میتونم اشاره کنم، اینکه پیگیر رشد رشد آموزان هستن خیلی خوبه به نظرم و با برنامه ریزی خیلی خوبی پیش میرن، وقتی وارد رشدانا میشی اگه واقعا خودت بخوای و تلاش کنی آینده روشنی خواهی داشت. از هم تیمی‌های عزیزم که بسیار خلاق، با استعداد و با اخلاق هستن و از استاد پورعلی عزیز و استادان عزیزی که توی دوره حضور داشتن و من رو از تجربه و دانش فراوانشون بهره‌مند کردن یه تشکر ویژه می‌کنم.

 72. آیدا سیاوشی

  من به شخصه اولش فکر نمیکردم انقدر زیاد بتونم با رشدانا ارتباط برقرار کنم . دو تا چیزی که رشدانا رو از بقیه جدا میکنه ؛یکی برنامه ریزی عالی شون و دومی اینکه مطالب رو عملی یاد میگیریم و برعکس بیشتر دوره ها، فقط تئوری نیست . ممنون رشدانا!

 73. reyhane Zeraatkar

  سلام
  اگر سخت‌کوشی و میتونی با برنامه‌های بسیار دقیق به خوبی همراه بشی؛ برای حضور در رشدانا تردیدی نداشته باش.
  ما در رشدانا به رشد کردن محکومیم!
  این لذت‌بخش ترین حکم اجباری در زندگی افراد موفق است.
  آینده با رشدانا، همراه با انگیزه و تلاش کردن هر رشدآموز مطابق برنامه‌ی دقیق و از پیش تعیین شده، معمولی خواهد بود! آخر شما عادت کرده‌اید که همواره رشد کنید. : )

 74. علی

  اگر دوست دارید جنبه های ناشناخته روحیات تون در حین کارتیمی رو کشف کنید، رشدانا میتونه کمکتون کنه.
  فرصت حضور در رشدانا برای من یک تجربه منحصر به فرد بود و باعث شد تا حد زیادی بتونم واقع بینانه به مسیرهای شغلی نگاه کنم.

 75. رضا ربانی

  من به شخصه از حضور در دوره ها و و آشنایی با اعضای موسسه رشدانا و اساتید محترم این مجموعه کمال تشکر و قدردانی را دارم . چرا که رشدانا بستری را برای ترقی و شکوفایی من فراهم کرده است .
  امیدوارم گوشه ای از محبت های این مجموعه را برآورده کرده باشم .

 76. فائزه

  همراه بودن با رشدانا یعنی استفاده بهینه از زمان برای یادگیری و رشد کردن و کسب تجربه های مفید… خوشحالم که با رشدانا آشنا شدم..

 77. الهام خادمی

  رشدانا یعنی قدم گذاشتن تو مسیری پر از تجربه های لذت بخش نداشته. سربلند باشی رشدانا جان

 78. فرزانه

  از وقتی با رشدانا آشنا شدم دوباره به زندگی امیدوار شدم.رشدانا محیطی خلاق با مدیریتی دلسوز و دغدغه مند و اصیل و همچنین تیمی پرتلاش و یک دست قوی داره پیش میره و من به آینده خودم و آینده رشدانا و دوستانی که بعد از من هم وارد دوره ها و مسیرهای رشد خواهند شد امیدوارم.
  تمام تلاشم رو میکنم که در سال های آینده عضو برجسته ای از رشدانا باشم و زحماتتون رو جبران کنم.
  ممنون رشدانا،🥰👏🤲💓😚😍😘🧠💫

 79. مهدیه غضنفری

  یک دوره هل دهنده، یک دوره توفیق اجباری برای کسانی مثل من که منتظر یک محرک بودن که پاشن واقعا خوبین واقعا برامون لازمین.. مرسی که هستین🌺

 80. سید علی هاشم ابادی

  سلام و خسته نباشید ب بروبچ رشدانا
  دوره بسیار خوبی بود برای اینکه بتونیم با فضای کسب و کار های دیجیتال آشنا بشیم و یک کلیاتی در موردش بدست بیاریم🌷🌷🌷🌷🌷

 81. فرزانه غفاری

  سلام به تیم قوی رشدانا و جناب پورعلی
  شخصا موفقیت خودم را در هم مسیر بودن با افراد موفق همچون رشدانا میدانم و خوشحالم که رشدانا جواب سوالات من را به بهترین شکل پاسخگو بودند. .جناب پور علی تلاش و پیگیری های شما و تیم قوی رشدانا تحول عظیمی برای ساختن در پی خواهد داشت. موفق و موید باشید و بمونید برای خواستاران رشد.

 82. فاطمه ‌راستین

  سلام و عرض‌ادب
  رشدانا با فراهم کردن محیطی‌ گرم و صمیمی و مدیریت جناب پورعلی و راهنمایی های ایشون و منتور های عزیز قطعا درجه یک ترین دوره کاراموزی رو برای ما فراهم کردن؛ شخصا بهترین لحظات با بارعلمی کارامدی رو توی این دوره ها تجربه کردم.
  ممنون🌹

 83. زهرا کریمی

  سلام
  رشدانا یکی از خفن ترین ها توی حوزه دیجیتاله. اگر به فضای دیجیتال علاقه دارید و سردرگم هستین که چی انتخاب کنید واقعا رشدانا کمکتون میکنه. من خیلی دو دل بودم که بیام یا نه و خیلی سردرگم بودم که جایی رو پیدا کنم که بهم آموزش بدن و خوشبختانه رشدانا رو پیدا کردم.
  محیط بشدت پرانرژی و گرمی دارن جوری که اصلا خسته نمیشین و شما رو با ادمای خفن و اساتید عالی اشنا میکنن و بهتون واقعا کمک میکنن بدون هیچ چشم داشتی.االبته نظمی که داشتن تو کار ها هم خیلی خوب بود.
  بنظرم حتمااا بیاین رشدانا رو چون واقعا ایندتونو میسازه
  مرسی از رشدانا و تیم عالیشون
  موفق باشین همیشه. دلمون واقعا براتون تنگ میشه…

 84. نرگس سروش

  رشدانا یه فرصت عالی برای من بود تا با فضای کسب کار دیجیتال اشنا بشم وبتونم برای ادامه ی مسیرم در این زمینه تصمیم گیری کنم از جناب پور علی و تیمشون خیلی ممنونم امیدوارم این راه رو ادامه بدن و به رشد فضای دیجیتال و تربیت هر چه بیشتر نیروهای حرفه ای در این زمینه کمک کنن

 85. سید علی حمیدی

  سلام و خسته نباشید میگم به تیم قوی و پر نشاط رشدانا،برای من به شخصه پیدا کردن ماهیت گرایش های مختلف حوزه وب و مونشن گرافیک و اینکه من با توجه به شخصیتم توی کدوم بخش علاقه مند و خلاق میتونم باشم ،یه چیز مبهم بود. رشدانا به من کمک کرد که بتونم این کلاف پر گره رو به مقدار زیادی باز کنم و بتونم این مسیر رو شفاف تر ببینم.
  بازم ممنونم از آقای مهندس پور علی که در طول ترم خیلی زحمت کشیدن
  امیداوارم همیشه موفق و پیروز و سربلند باشن.

 86. امیرعلی زمانی

  سلام . من رشد آموز دوره ی 20 هستم . خیلی خیلی خوشحالم که تونستم با این فضا آشنا بشم و رشد و کنم

 87. محیا جعفری ثانی

  سلام و عرض ادب
  خسته نباشید به آقای پورعلی و تیم فوق العاده رشدانا میگم که واقعا برای من این ۱۲ جلسه خیلی مفید بود. تمام کارگاه ها خیلی خوب برگزار شد فقط کاشکی زمان کلاس ها ۳ ساعت نباشه و تعداد جلسات بیشتر و تایم کمتر باشه خیلی بهتر هست. من خودم به تولید محتوا و سئو علاقه مند شدم و میخوام در این زمینه مهارت توسعه بدم. به نظرمن کارگاهی مربوط به ادمین اینستاگرام بود خیلی خوب بود. در مجموع مدرسین و نظارت کنیم رشدانا به صورت مجازی عالی بود. من شرکت کننده دوره ۲۰ هستم و به افراد دیگه هم پیشنهاد میکنم دوره ۲۱ ازدست ندن.

 88. فاطمه اکبری

  سلام و احترام.
  آشنایی با مجموعه رشدانا یکی از اتفاقات خوب برای من بود.
  به جرات میشه گفت یکی از بهترین دوره هایی که میتونید هدف و مسیر اینده تون رو مشخص کنید و کلی اطلاعات کارآمد و مفید بدست بیارین.
  صمیمانه از تک تک اعضا مجموعه رشدانا سپاسگزارم

 89. عشرتی

  سلام و خسته نباشید به اساتید رشدانا من خوشحال شدم از اشنایی با این مجموعه هرکس که نمیدونه به چه شاخه ای از کامپیوتر علاقه داره و مردد هست میتونه از طریق رشدانا با تمام زوایا بازارکار ان شاخه مورد نظرش اشنا بشه

 90. محمد غلامحسینی

  با سلام و احترام و خسته نباشید خدمت تک تک برو بچه های رشدانا سپاس از زحماتتون برای برگزاری این دوره(20) جذاب و پر محتوا، امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
  استاد پور علی عزیز تشکرااات ویژه🌹❤️
  رشدانا شروع یک حس خوب برای پیشرفت 🌸🌷🌻

 91. زهره گنجی

  به نظر من مسیر رسیدن به هدف خیلی مهمتر از دستیابی به اون هدف هست، چه بسا تو این مسیر با یادگیری و آموزش بتونیم هدف نهایی را بهبود بدیم و به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم و این کاری هست که رشدانا انجام میده. رشدانا نه تنها این مسیر را برای ما هموار میکنه بلکه به شکل جذابی هم همراهیمون میکنه تا به مقصد نهایی برسیم و لذت بردن و رشد کردن تو این مسیر نتیجه ای هست که ما از انتخاب رشدانا به دست میاریم. من خیلی خوشحالم که اتفاقی با رشدانا آشنا شدم و تو این یک ماه به معنای واقعی رشد و بزرگ شدن فکر و ذهنم رو احساس می کنم. ممنون از جناب پورعلی عزیز و همه همکاران و منتورهای دوست داشتنی رشدانا. امیدوارم بتونم دوباره لذت همراهیتون را داشته باشم.

 92. فاطمه زهرا نظام دوست

  سلام به همه عزیزان
  اولش که میخواستم در دوره رشدانا شرکت کنم شک داشتم اما الان واقعنه واقعا خداروشکر میکنم که اینکار رو انجام دادم
  بنظرم دوره بسیار کامل و جامع بود و همه مباحث دیجیتال توش توضیح داده شد.
  با وجود مجازی بودن پیگیری ها خیلی قشنگگگ انجام میشد و اگه نمیخواستی هم مجبور بودی فعال و پویا باشی و اینجوری همه چی مفید بود…
  شناخت اساتید مختلف و هم گروهی های مختلف که در آینده وقتی تو اون مسیر شغلی قرار گرفتیم میتونیم ازش کمک بگیریم که این یعنی رشدانا حتی بفکر وسعت دادن روابط عمومی ما هم بود…
  و در آخر میتونم بگم رشدانا یه بستری نیست که فقط اون تلاش کنه و تو نگاه کنی… رشدانا بهت کمک میکنه تلاشتو در مسیر درست انجام بدی و این واقعا برای فرد بی تجربه ای مثل من عالی بود
  دورره بیست واقعا بیستتتتتت بووود
  دست همه دوستان زحمتکش درد نکنه

 93. محمدرضا ولی

  سلام و خسته نباشید به تیم رشدانا شرکت در این دوره برای من باعث افتخار بود و باعث کسب تجربه های خاصی در زمینه های مختلف فضای دیجیتال شد ممنون از شما

 94. zohre abedi

  کلاس ها خیلی پر انرژی بود واقعا ازتون انرژی میگرفتیم از اشنایی باهاتون خیلی خوشحالم
  اینقدر دوستون دارم که از اینکه ترم 1 به این زودی گذشت خیلی ناراحتم :((((

 95. مهدیه ارغوانی

  من از رشدانا و تیم فوق العادشون متشکرم بابت اتفاقات قشنگی که تو این مدت برای من اتفاق افتاد.برای همین میخوام به سوالات افرادی که وارد این صفحه میشن پاسخ بدهم.
  اگر شما اومدیدتا نظرات را بخوانید میخوام به چند سوال شما پاسخ بدم. پس حتما ادامه مطلب را بخوانید
  1) من دنبال کار در رشته های دیجیتال می‌گردم و هیچ مهارتی ندارم ولی نمیدونم چیکارکنم؟ پیشنهاد من به شما رشداناست.رشدانا رشته ها و مشاغل دنیای دیجیتال را به شما نشان میده و باعث میشه تا باتوجه به شخصیت و علاقه ی شما مسیری را به شما نشون می دهد و در این مسیرهمراه شماست
  2) من مهارت و تخصص دارم ولی نمیدانم چطور وارد بازارکارشوم یا چطور وارد شرکت های خوب بشم یا چطور کارآفرینی کنم ؟ پیشنهاد من به شما رشداناست.رشدانا کنار شماست و شما رو به توانمندی شما کمک میکنه و به شرکت های خوب معرفی میشید یا راهی رو برای کارآفرینی به شما نشون میده
  3)من تو مناطق محروم هستم و پول کافی برای آموزش ندارم و نمیتونم بیام شهرهای بزرگ چیزی رو یادبگیرم؟ پیشنهاد من به شما رشداناست .آموزش های رشدانا مجازی هست شما میتونید در رشدانا بورسیه بشید
  تو هم مثل من و بقیه میتونی رشدانایی بشی و وارد این مسیر فوق العاده بشی.
  بهت قول میدم مثل من یک روزی آرزو کنی که ای کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدی.

 96. علیرضا شاطرزاده

  سلام خدمت تمامی دوستان و گروه رشدانا
  من فارغ التحصیل دوره بیست هستم . رشدانا یک اموزش بسیار کاربردی در حوزه کسب و کار دیجیتال هست که میتونه خیلی در این راه به ما کمک کنه .

 97. مهناز رجب پور عارفی

  سلام به آقای پورعلی و تیم حرفه ای رشدانا
  من از طریق یکی از دوستانم با این مجموعه آشنا شدم و به نظرم این یک فرصت طلایی در زندگی من بود که برام اتفاق افتاد و تونستم رشد آموز دوره بیستم رشدانا باشم.خیلی وقت بود که دوست داشتم در زمینه دیجیتال کار کنم و به صورت خیلی کم ومقدماتی در این زمینه کار انجام می دادم اما دقیق مطمئن نبودم باید از کجا شروع کنم ،یکی از مزایای خوب رشدانا این بود که در وهله اول ما رو با انواع مهارت های دیجیتال آشنا کردن و با دادن تسک های حساب شده و مرتبط با موضوع تونستن به من یکی کمک کنن تا بفهمم در چه زمینه ای علاقه دارم و نسبت به علایق و مهارت های خودم اطمینان کسب کنم و مسیر مشخص شده تری پیش روم قرار بگیره تا بتونم واضح تر دست به انتخاب بزنم.
  ممنون از تیم قدرتمند رشدانا

 98. مسعود میرزاپور کاری یزد

  خوشحالم که اینجا بودم و کنار بقیه اموختم و کار کردم و لذت بردم

 99. شیوا بابائی

  رشدانا به من کمک کرد با علاقه وارد کار مورد نظرم بشم و بتونم رشد و پیشرفت داشته باشم من واقعا مسیر کاریم رو نمیتونستم انتخاب کنم ولی رشدانا بهم کمک کرد

 100. مهدی وطنخواه

  یکی از بهترین فضاهای آموزشی که تجربه کردم فضای رشدانا بود و واقعا جای خالی سیستم آموزشی درست در کشور چه از لحاظ محتوا چه از لحاظ رویکرد و متد آموزشی رو پر کرد برای من. حداقل کمکی که رشدانا به من کرد همین بود که منو با حوزه های زیادی برای یادگیری آشنا کرد و الان بعد از گذروندن یک دوره گزینه های جدیدی جلوی خودم احساس میکنم که قبلا وجود نداشت. در کنار اساتید خوب و آشنا شدن با افراد متخصص در هر زمینه و فضای گرم صمیمی و مهم تر از همه فرصت کار تیمی و پروژه محور یک تجربه عالی بود. امیدوارم همچنان بتونم از این فضای فوق العاده استفاده کنم.

  مرسی از رشدانا

 101. عاطفه بخشی

  سلام به تیم خوب و پرانرژی رشدانا. من در دوره بیستم رشدانا شرکت کردم و خیلی خوشحالم ک با رشدانا آشنا شدم . تجربه خیلی خوبی بود و خیلی علاقه مند شدم به ادامه مسیر… خداقوت مرسی از زحماتتون

 102. نیکان جمالی

  سلام و خداقوت به همه رشداناییهای عزیز
  خیلی خوشحالم که با رشدانا آشنا شدم، دقیقا در زمان مناسب مکان مناسب با یک دوره بسیار خوب آشنا شدم که من رو با خیلی از چیزهایی آشنا شدیم که هر جایی به راحتی نمیتوانستیم یاد بگیریم و مسلما هزینه بسیار زیادی برای ما ایجاد میکرد.اما رشدانا با رسالت اجتماعی خودش ثابت کرد که میتوان با ارائه آموزش با کیفیت و قیمت مناسب به موفقیت دست پیدا کرد.
  ای تو که داری این کامنت را میخوانی و هنوز در دوره رشد آموزی رشدانا ثبت نام نکردی، ثبت نام کن، اینجا همان جایی است که دنبال آن میگردی!
  موفق باشید و پایدار.

 103. سید روح ا... موسوی

  رشدآموز دوره 20 رشدانا هستم.
  از اونجایی که هیچ اتفاقی ، اتفاقی نیست.چند وقتی بود بدنبال دوره یا مطالبی می گشتم که اطلاعات کلی در مورد کسب و کار در فضای دیجیتال بهم بده که آگهی رشدانا رو در تلگرام دیدم و ثبت نام کردم.خدا را شکر که این دوره در مسیر من قرار گرفت.این دوره خیلی بمن کمک کرد تا مسیر خودم را روشن تر ببینم.
  تقریباً میشه گفت هر آنچه نیاز است تا شما در شروع راه اندازی کسب و کار در فضای دیجیتال بدانید را بشما بصورت خلاصه آموزش میده و در ادامه میتونید با دید کامل تری مسیر خودتون رو انتخاب کنید.
  تشکر از گروه رشدانا

 104. محمد عیسی زاده

  سلام . فارق التحصیل ترم یک هستم.رشدانا جایی بود که به شکل کافی و جذاب ابتدا با زمینه های مختلف کسب و کارهای اینترنتی آشنا شدم . بعدش فهمیدم به کدوم زمینه علاقه مندم. ولی کاملا درک می کنم که به آشنایی با بقیه زمینه ها هم نیاز داشتم تا بفهمم کجای کار قرار می گیرم. به علاوه اطلاعات خیلی زیاد دیگه ای که اینجا کسب کردم. تیم رشدانا خیلی پر انرژی و مثبته مخصوصا آقای پورعلی که آشنایی با ایشون واقعا نعمتی بود. سیستم آموزشی رشدانا ۱۰ برابر مدرسه و دانشگاه کارآمد هست. خیلی راضی بودم

 105. مرضیه صادقی

  سلام.اول از همه یک تشکر ویژه دارم از جناب پورعلی عزیز و تیم زحمت کش رشدانا.من هم خوشبختانه این فرصت در اختیارم قرار گرفت تا بتونم از این دوره بهره ببرم و بسیار خرسندم از این موضوع چون آموزش ها بسیار کاربردی و جدید با مدرسین عالی تر بود در یک محیط مناسب با حداقل هزینه.خوبی اموزش ها این بود ک برای هر شخصی با هر مسیری میتونست مفید باشه.خیلی از ما ها علاقه داریم که تو زمینه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، طراحی و کد نویسی سایت و … فعالیت داشته باشیم ولی نمیتونیم یه فیلد مشخصی رو انتخاب کنیم یا اصلا بفهمیم به درد این کار میخوریم یا نه. من خیلی خوشحالم که با این مجموعه فوق العاده آشنا شدم و آرزوی موفقیت دارم برای رشدآموزان دوره های بیست و دوره های آینده

 106. عاطفه بخشی

  سلام و خسته نباشید به تیم رشدانا.من در دوره بیستم رشدانا شرکت کردم و خیلی خیلی خوشحالم که با رشدانا آشنا شدم و دیدگاه خوبی نسبت به فضای دیجیتال پیدا کردم و خیلی علاقه مند شدم به ادامه مسیر… . تجربه خیلی خوبی بود و به بقیه دوستانم هم توصیه میکنم که شرکت کنند.ممنون بابت تمام زحمات و پیگیری های شما.

 107. مائده نصیری

  از اینکه در دوره یبیستم رشدانا شرکت کردم خیلی خوشحالم و امیدوارم رشدانا بهتر و بهتربشه و با همراه رشدآموزاش رشد کنه. رشدانا به کمک دوره هاش به من کمک کرد تا مسیر خودمو پیدا کنم امیدوارم در این راه موفق بشم.ممنون رشدانا

 108. امیرحسین زیوری

  دوره های آموزشی جامع و کاملی هست. کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم. سر فصل های آموزشی مفید و کاربردی بود. تجربه یک پروژه کاملا عملی رو داشتم و این برای شروع کار و پیداکردن کار عالی هست

 109. سعید رفیعی

  سلام
  تا اینجای کار که راضی کننده بود. سالها شاید منتظر همچین فرصتی می گشتم که یک تیم حرفه ایی بتونن جواب نیازهای من رو بدن- سالهاست میخاستم در حوزه دیجیتال و طراحی سایت وارد بشم و الان رشدانا این موقعیت رو بهم داد. امیدوارم در نهایت با کمک و پشتیبانی رشدانا بتونم به اون چیزی که مد نظرم بود برسم. از همه عزیزانی که در این یک ماه وقت گذاشتن و ساعتها قبلش برنامه ریزی داشتن تشکر ویژه دارم- آقای پور علی که دیگه جایگاهش مشخصه و به گرمی دستانش را می فشارم. مخلصیم.

 110. یاسمین محمدی

  یکی از بهترین از اتفاق های زندگی من آشنایی با رشدانا بود
  رشدانا کمکم کرد علاقمو پیدا کنم و منو توی مسیر علاقم قرار داد و به من آموزش داد
  ممنونم از رشدانا که این فرصت رو در اختیار من گذاشت

 111. فاطمه رضائی

  بهار 98 بود که برای بار اول با رشدانا …. آشنا شدم. کتابخونه‌ای بود که من برای وجین رفته بودم. ایشون از مزایای این کالج گفتن و از آینده‌ای که داره. من قصد شرکت داشتم و حتی ثبت نام اولیه هم انجام دادم اما متاسفانه به مصاحبه نرسیدم. تا دوباره که با توسط فرد دیگه‌ای بهم معرفی شد. خب منم گفتم این دفعه حتما باید شرکت کنم و این اتفاقی نیست. از این که توی این دوره با دوستان جدید و اساتید جدید آشنا شدم بسیار خوشحالم. امیدوارم همونطور که من قراره کلی دانش جدید یاد بگیرم، بتونم این لطف بزرگ رو خدمت آقای پورعلی و دیگر اساتید رشدانا جبران کنم.

 112. رحیمه ظهوریان

  سلام من دوره 19 رشدانا بودم.رشدانا خیلی عالی و حرفه ای بود.بخصوص کمک منتور ها که تو انجام دادن تسکامون خیلی عالی راهنماییمون میکردن

 113. M. Saeidi

  رشدانا برای من یه تجربه ی جدید و جالب بود که تا حالا تجربش نکرده بودم. و افسوس میخورم چرا زودتر به جمع رشدانایی ها ملحق نشدم. خیلی ممنون از دوستی که منو با رشدانا آشنا کرد و امیدوارم که بتونم مسیر و هدف زندگیمو با کمک و همراهی رشدانا پیدا کنم و مطمئنم این اتفاق به زودی میوفته. در آخر تشکر میکنم از عوامل رشدانا که مشتاق رشد و پیشرفت ما رشد آموزا هستن، مرسی که همراه هستین، مرسی که خوبین مرسی که هستین…

 114. میراحمد طاهری

  سلام به شمایی که این پیام رو میخونی. من خیلی شک داشتم که رشدانا انقدر که میگن خوب باشه چون دیدم تو خیلی موسسات آموزشی یه سری مطالب رو میگن و میرن. وقتی تو مصاحبه اولیه رشدانا هم از من پرسیدن که آیا به بقیه افراد هم توصیه میکنی وارد رشدانا بشن؟ من گفتم نه چون نمیدونم رشدانا چطور هست ، خوبه یا بد.
  الان به شما میگم حتما بیاین . هزینه خیلی پایین تری پرداخت میکنین ، مطالب خیلی خیلی بیشتری یاد میگیرین و از همه مهمتر تجربه های افراد زیادی رو در اختیارتون قرار میدن.
  البته وارد رشدانا شدی نباید راکد باشی و همیشه باید در حال حرکت باشی!! 🙂

 115. امیرحسین

  رشدانا قبل از هر چیزی یه مجموعه باانگیزه و تمام عیاره که واقعا آدم سخته باور کنه مگه میشه انقدر خوب بود.مجموعه ای که رشد و انگیزه و پشتکار از شاخصه های اصلیشه و سعی میکنن تا این شاخصه ها در ما هم بروز پیدا کنه و بتونیم موفقیتی رو که همیشه دنبالش بودیم، هرچه زودتر بهش برسیم.به نظرمن حتی اگه علاقه مند به دنیای دیجیتال نیستید، خیلی خیلی پیشنهاد میکنم که حضور تو رشدانا را تجربه کنید چون براتون یه تجربه بی نظیره(دیدم که میگم:)).این رو هم بگم که شعاشون، صرفا یه شعار نیستید،بلکه دغدغه رشدانایی هاست. پس معطل نکنید و رشدانایی بشید و لذت ببرید…

 116. زهرا عسکری

  شرکت در دوره کارآموزی رشدانا از بهترین تجربیات من بود و تاثیرهای خوب زیادی روی من و تصمیم هایی که برای آیندم دارم گذاشت.تیم رشدانا عالی و پرانرژی کنار ما بودند و واقعا ما رو در این مسیر رشد دادند.

 117. سید مهدی موسوی

  سلام. من رشد آموز دوره 19 رشدانا هستم
  مرسی از رشدانا بابت این همه برنامه های قوی و دقیق و مرسی از این همه نظم
  چقدر خوبید آخه. فقط کاش زود تر از اینا با رشدانا آشنا میشدم. ولی بازم خدا رو شکر.
  واسه انجام هر کاری هیچ وقت دیر نیست.

 118. علیرضا ذاکرین پور

  سلام و خسته نباشید به گروه خوب رشدانا من واقعا تجربه کار گروهی نداشتم و خیلی جذاب بود برام و بعضی جاها از خودگذشتگی داشتم خودمو کنترل کردم و خیلی چیزای خوبی یاد گرفتم و از آقای پورعلی و نعمتی عزیز گرفته تا گروه پشتیبان دلسوز رشدانا نهایت تشکر و قدردانی میکنم و سعیمو میکنم نتیجه مفید داشته باشم و تلاشمو میکنم که بتونم پیشرفت کنم و درست ترش با هم رشد کنیم.

 119. eli

  سلام به تیم فعال و پر انرژی رشدانا و استاد پور عالی عزیز مرسی که این فرصت عالی رو در اختیار رشد آموزان گذاشتید کلاس ها بسیار عالی و مفید بود من که خیلی راضیم و کلی اطلاعات کسب کردم تسک ها و انجام کار های گروهی بسیار ایده عالی هست. ممنون از تلاش همه شما بابت این تیم خوب و حرفه ای

 120. سید مهدی موسوی

  سلام. من رشدآموز دوره نوزدهم هستم
  رشدانا واقعا عالیه. مرسی از این همه نظم و خوب بودن.
  ای کاش خیلی زودتر از اینا آشنا میشدم باهاتون و وقتم رو تلف نمی‌کردم . بازم خدا رو شکر .واسه انجام هر کاری هیچ وقت دیر نیست. فقط کافیه بیفتی تو مسیررشدت .دم رشدانا گرم
  مرسیییییییی

 121. رضا رضایی

  سلام بخوام حقیقتشو بگم اول که این دوره رو شناختم و ثبت نام کردم فکرررشم نمیکردم یه همچین جااایی باشه رشدانه که انقد همه چیز توش سر تایم و منظمه واز همه مهم تر هرچی که توش هست کارمد و مفیده تمام جلساتی که برگزار میشه ادمو به هدفش نزدیک تر میکنه یا راهو برات روشن تر میکنه واقعا از ته قلبم میگم خیلییی خوشحالم که تونستم توی دوره 19 رشدانا حضور داشته باشم هنوزم به طور جدییی دنبال رفتن به دوره دوم هستم اگه دوره سومی هم باشه مطمعنم ک میررررم.
  مرررسی از رشدانا…
  باهم رشد میکنیم.

 122. المیرا خ

  با سلام
  دوره ی خوب و پر انرژی یی هست… راه های زیادی جلوی شما قرار میگیره و با آدمهای جالبی آشنا میشید کلی انگیزه می گیرید.از آقای پورعلی ممنونم به خاطر دوره ی خوبشون

 123. سعید صمدی اذر

  من رشدآموز دوره 19 رشدانا هستم ، الان که دارم نظرمو درباره رشدانا می نویسم اخرای ترم یک کارآموزی هستیم . تا اینجای کار دوتا موضوع توجهمو جلب کرده اولی سیستم مدیریتی و سازمان یافته مجموعه رشداناس که واقعا کم نظیره و دومی متود تدریس و پرورش نیروی متخصص ه که باعث می شه حس کنی که واقعا داری یه چیزی رو یاد می گیری ، برعکس اکثر دانشگاههای کشور . تا اینجای کار از انتخاب رشدانا تا حدود زیادی راضی هستم و قصد دارم این مسیر و در کنار رشدانا ادامه بدم

 124. ابوذر

  با سلام
  بنظر بنده بزرگترین وجه تمایز رشدانا تفاوت در نگرش به موضوعات است

 125. زهرا هادیان بشرویه

  سلام من زهرا هادیان هستم قبل از اینکه رشدانا رو پیدا کنم خودمو خیلی بدون توانایی و هدف یا حتی بدون آینده میدیدم اما از وقتی تو رشدانا شرکت کردم واقعا به آینده امیدوار شدم متوجه میشم چقدر زندگیم فرق کرده و دارم توانایی های بیشتری کسب میکنم و فکر میکنم خدا رشدانا رو جلوی پای من گذاشت تا به جاهای خوب برسم

 126. مرتضی

  سلام
  میخوام یکم از تجربم با رشدانا بهتون بگم .اول از همه باید از رشدانا و مهندس پورعلی عزیز تشکر کنم ، خیلی درس های خوبی ازتون گرفتم.دوستان کلاس های رشدانا تنها تئوری نیست و بعد از پایان هر جلسه براتون تسک و تمرین مشخص میشه و این باعث میشه که دنبال مطلب برین و از تنبلی جلوگیری میکنه .

  دوستان رشدانا تنها یک دوره عادی نیست واقعا ، در رشدانا مهارت کار گروهی ، یاد میگیرید و ممکن است در گروه سر بعضی مسائل با هم بحث کنید ولی در نهایت قول میدن همتون با هم دوست میشین و این خیلی لذت بخشه.

  در جمع بندی کلی رشدانا اساتید برتر کشور در زمینه های مختلف را جمع کرده تا با بهترین و بالاترین کیفیت به شما مطالبو انتقال بدهند و فقط و فقط به شما بستگی داره که بعدش چیکار میکنید و اگر به آن مطالب عمل کنید حتما حتما نتیجه میگیرید و به مرور زمان طوری که خودتان متوجه نمیشوید ، به یک فرد متخصص تبدیل میشوید و میتوانید با تمرین و تکرار مهارت خود را افزایش دهید و پروژه های مختلف انجام دهید .

 127. ارسلان افرند

  امروز ترم یک مهارت آموزی من تموم شد
  همیشه دوست دارم مهارت های جدید رو یادبگیرم و خودمو با چالش های جدید مواجه کنم اما در حوزه دیجیتال همیشه دست دست میکردم برای یادگیری چون میدونستم دریای عظیمی دربرابر منه و قطعا غرق میشم
  اما وقتی با کالج رشدانا آشنا شدم بی درنگ ثبت نام کردم.مجموعه ای جوان و حرفه ای که دغدغه آموزش و توانمند سازی انسان هارو داره
  همه چی مرتب بود و برای هر قدم برنامه ریزی دقیقی داشتن،همه ی سوالای مارو از قبل میدونستن و برای همه چی پاسخ مناسب داشتن
  و چقدر عمل کردن به قول و قراری که میزاشتن براشون مهم بود،خوشحال بودم که مرحله به مرحله قراره با مهارت های حوزه دیجیتالی آشنا بشم
  در این ترم به قدری فعالیت و تمرین برایمان پیش بینی شده بود که اجازه میداد ابعاد مختلف هر حوزه را کمی لمس کنیم تا بهتر مهارت دلخواه خودمون رو پیدا کنیم
  حالا که ترم یک من تموم شده میتونم ادعا کنم چقدر اطلاعات مفیدی کسب کردم و با علاقه و شناختی که از توانی های خودم بدست آوردم با قدم های محکم تر مسیر رشدآموزی خودمو در کالج رشدانا ادامه بدم و وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ بشم
  یادتون باشه همه در این مجموعه پر انرژی و عاشق فعالیت و یادگیری هستند و این انرژی مثبت رو به شما میدن تا با قدرت مسیرتون رو پیدا کنین پس نگرانی بابت هیچ چیز نداشته باشید،فقط به هدفتون فکر کنید و به مسیرتون ادامه بدین

 128. رکسانا کیوانلو

  بعنوان یکی از رشدآموز های دوره ۱۹ واقعا خوشحالم که رشدانا رو پیدا کردم. حقیقتا شاید قبلا فکر میکردم خیلی سواد شبکه های اجتماعیم بالاست ولی وقتی کلاس هارو شرکت کردم متوجه شدم چقدررررر این دریا وسیع هستش و چقدر چیز هست که هنوز یاد ندارم:)‌ممنون ازتون🍃

 129. مهرناز

  سلام ، من همیشه یکی از برنامه ها و آرزوهام یادگیری حوزه ای تخصصی از مباحث دیجیتال مارکتینگ بود و درست تو برهه ای از زندگیم که در به در دنبال جایی بودم بتونم یک چیزی یاد بگیرم یا خودمو وصل کنم به گروهی که با کارورزی براشون تجربه کسب کنم. به طرز معجزه آسا و خیلی باور نکردنی خدا رشدانا رو تو مسیر زندگی من قرار داد، هنوز باورش سخته برام که چقدر خوش شانس بودم و چقدر خدا دوسم داشت که دقیقا همون چیزی که دنبالش بودم سر راهم گذاشت و میدونم که این مسیر و این دوره تازه شروعی بود برای قدم گذاشتن تو فصل جدیدی از تجربه های تازه من . امیدوارم که با کمک رشدانا نقطه عطف زندگیم رقم بخوره و بتونم برای الباقی سال های عمرم هدفمند تر، حرفه ای تر و با تلاش بیشتری قدم بردارم. مرسی که هستی رشدانا 🙂

 130. شکیبا البنی

  رشدانای حرفه ای و هدفمند ، چه خوب شناختمتون و رشد آموز شدم

 131. فریبا

  حضور در رشدانا تجربه نویی برای من بود و تاسف می خورم کاش 10 سال پیش همچین فرصتی فراهم می شد، هر چند ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست، روی هم رفته میشه گفت رشدانا به دانش اندکم اضافه کرد.

 132. علی رحمانی دوره 19 رشدانا

  با رشدانا کارگروهی قوی میشه و دیدگاهت عوض میشه و جسارتت بیشتر میشه و …..
  واقعا امیدوارم همه افراد یکبار تو زندگیشون رشدانا رو تجربه کنن

 133. فاطمه صداقت دباغ

  باسلام
  من رشدآموز دوره 19 رشدانا هستم.میتونم بگم رشدانا مسیر زندگی من و عوض کرد و من و با دنیای تکنولوژی آشنا کرد.حس میکنم قبل ورود به این دوره هیچی نمیدونستم و از دنیا عقب بودم ولی الان به هر مسئله با دید جدیدی نگاه میکنم.
  خوشحالم که وارد این دوره شدم و تونستم مسیر خودم و پیدا کنم.درست زمانی با این دوره آشنا شدم که کامل انگیزمو از دست داده بودم و بشدت ناامید بودم ولی الان پرانگیزه و هدفمند به سمت مسیرم حرکت میکنم.
  رشدانا ازت خیلی ممنونم 🙂

 134. امیرحسین پوررضازاده

  رشدانا یکی از کامل ترین دوره های آموزشی رو داره بنظرم که امده و علم و عمل رو تلفیق کرده و آپشن هایی مثل منتور و مشاوره شغلی +استخدام هم اضافه کرده که بنظرم یکی از عالی ترین دوره های حال حاظر ایران به حساب میاد

 135. شمیم قربانی

  خیلی خیلی از رشدانا راضیم چون شدیدا داره کمکم میکنه که بیام بالا ، کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم حداقل خیلی خیلی زودتر به اینجایی که الان هستم میرسیدم.
  رشدانا برای من مثل یک معلم که مجبورم میکنه درس بخونم تا یاد بگیرم.عالی هستین

 136. اله دادی

  من نمونه مشابه رشدانا و دوره هاشون رو جایی ندیدم، اینکه یک جمع متخصص از بهترین های این حوزه بدون چشمداشت دارن وقت میذارن و به بهترین شکل آموزش های لازم برای ورود به بازار کار رو در اختیار ما قرار میدن. بسیار منظم و برنامه ریزی شده، پیگیری منتورهای عزیز، آموزش های به روز و کاربردی و مهم تر از همه راهنمایی و جهت دهی دانشجوها به رشته های تخصصی بر اساس توانایی های اون ها و آزمون هایی که ازشون گرفته میشه ویژگی های این مجموعه عزیز هستند.
  در نهایت از همه اساتید و عزیزان مجموعه رشدانا تشکر میکنم…

 137. محمدرضا اسدالهی

  حدود 3 ماهه پیش بود که خیلی دنبال یه جایی بودم که چیزای اولیه و موردنیاز توی فضای دیجیتال رو بهم یاد بده، یا به قولی، تمام مواردی که پیش نیاز کسب و کار و فضا های دیجیتال هست رو بهم معرفی کنه و مسیر های مختلف رو بهم نشون بده و من رو برای برای وارد شدن به این راهنمایی کنه و کمکم کنه که بتونم مسیرم رو پیدا و انتخاب کنم و تو این مسیر پیش برم.

  دوست داشتم یه همچین فضایی باشه تا بدونم چجوری ایده هام رو باید پیاده سازی بکنم. اصن باید چیکار بکنم. چه راه هایی هست که من نمیدونم. دوست داشتم این ها رو بدونم. بدونم تا اگه خواستم وارد فضای کار بشم نیاز نباشه خیلی شکست هارو تجربه کنم و حرفه‎ای برم جلو.
  و خداروشکر میکنم که تو همون تایم خدا من رو وارد یه لایوی توی اینستاگرام کرد که با مجموعه‎ی بینظیر رشدانا اشنا شدم. واقعا لطف خدا بود. البته کل زندگیم لطف خدائه، همه چیم از خدائه و خداروشکر میکنم که مثل همیشه یه همچین وسیله و مسیر قشنگی رو جلوی پام گذاشت.
  تیم رشدانا هم واقعا عالی بودن. همیشه با خوش رویی و صبر و حوصله و قشنگ مثل یه دوست مارو راهنمایی کرد. دم همشون گرم. و الان هم که اخر ترم 1 هستش خیلی خوشحالم که همچین تجربه‎ی باحال و قشنگ رو پشت سر گذاشتم.

 138. نازنین از supernova

  سلام به اونی که داره نظر منو می‌خونه. اینجا نمی‌خوام از ویژگی‌های مثبت و بارز کلاسای رشدانا بگم، خیلیا درموردش نوشتن که می‌تونی بخونی. اما، میخوام توجهتو جلب کنم به نظرات بچه‌هایی که یکسال قبل همینجا کامنت گذاشتن و تجربشون از دوره رو گفتن. بعضیاشون تو این دوره در جایگاه استاد برای ما اومدن و تجربه ارزشمندشونو بهمون دادن. قطعا سطح بالای یک دوره و روش دهی صحیح می‌تونه این نتیجه رو به همراه داشته باشه. خوشحالم که یک ماه با این تیم بودم و ازین به بعد هم کنارشونم، امیدوارم سال آینده منم به جایگاه بالاتری رسیده باشم ^__^

 139. فاطمه

  عرض سلام و ادب به همه ی رشدانایی های عزیز از اساتید بزرگوار گرفته تا رشد آموزان و کسانی ک هموز به این جرگه نپیوستند راستش بنده خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم و از اونجایی که سرفصل ها برام جالب بود اقدام به ثبت نام کردم (که البته خودش 7 خان رستم بود و همینم برام جذابیت داشت)بعد از ورود به دوره احساس کردم که مباحث خیلی مقدماتی اند ولی این موضوع هم با صداقت تمام در توضیحات ثبت نام اشاره شده بود اما برا شخص خودم که اطلاعات کامپیوتری و نرم افزاری کمی داشتم و در مورد دیجیتال مارکتینگ هم مطالعه نداشتم بسیار مفید و قابل تامل بود ولی داستان به همینجا ختم نمیشه و درس آموز تر از اینها نظمی بود که در کل دوره پادگان وار جاری و ساری بود هرچند برا من دیقه نودی خیییلی سخت بود ولی تو این یک ماه خیییلی تاثیر مثبتی روم گذاشت من ک همیشه یک ربع دیر بکلاسا میرسیدم قبل از تایم شروع آنلاین بودم و چون سر تحویل دیرهنگام چند تا از تکاالیف از امتیازش جا موندم از دفعات بعدی اصلاح شدم در کل انقدر محیط صمیمی بود وانتقال اطلاعات خالصانه صورت میگرفت و انقدر آدما ی حرفه ای بهمون معرفی شد و راه های ارتباطی باهاشون قرار داده شد ک اون گاردی که نسبت ب دون پاشی از دوره های مقدماتی داشتم شکسته شد و خودمم در دوره ترم 2 ثبت نام کردم

 140. محمد علی

  هر کسی برای رسیدن به هدفش باید مسیری رو طی کنه اینکه این مسیر چه قدر درست انتخاب بشه و چه قدر سریعتر شما رو به هدفتون برسونه کاری هست که رشدانا با مسیر های شغلی به شما نشون می ده و یکی از چیز های باحال رشدانا این هست که شما می تونید از مسیر لذت ببرید.

 141. بشردوست

  پلتفرم توانمند سازی رشدانا یک مسیر کاملاً حرفه ای هست برای وارد شدن به فضای کسب و کار دیجیتال که مارو منتورینگ میکنه تا بر اساس توانمندیها و علایقمون واررد یک حوزه تخصصی بشیم تا بتوینم کسب و کار خودمون راه بندازیم یا اینکه که بعد از انجام پروژه و کسب امتیاز لازم مارو برای کارآموزی و اشتغال به شرکتهای معتبر و بزرگ معرفی میکنه، به نظر من کالج رشدانا یه فرصت بینظیر هست برای کسایی که میخان از قافله تحول دیجیتال عقب نمونن و برای مسیر شغلی آیندشون سرمایه گذاری کنن، ضمن اینکه رشدانا جزء معدود مجموعه هایی هست که در شرایط پاندمی کوید 19 به صورت کاملاً کارگاهی و پروژه محور در مسیر E.Learning گام برمی داره…

 142. Amir.H.R.Rad

  سلام و درود
  رشدانا واقعا مثل یه خانوادس برا آدم…من واقعا کیف کردم که همچین گروهی هست و دمتون گرم که هستین …
  اما تنها مشکلی که من دیدم اینه که چرا تبلیغاتتون اینقد کمه …ینی فقط یه عده خاصی هستن که شما رو میشناسن من خودم توسط یکی از دوستانم که در زمینه کامپیوتر و اینا بود باهاتون آشنا شدم و اصلا هیچی تا قبلش نمیدونستم درباره این دوره ها و تنها مشکلی که میتونم بگم همین عدم معروفیت رشدانا در بین مردم عادیه! وگرنه که از صفر تا صد دوره ها عالیه و پشیمون نیستم از انتخاب رشدانا…
  بازم ممنون که هستین! خداقوت !!!

 143. سوگند داودی زاده جلگه

  سلام و خسته نباشید خدمت همه عوامل مجموعه رشدانا
  به شخصه دوره ها و کارگاههای مختلفی شرکت کرده بودم و فکر می کردم رشدانا هم دوره ای هست شبیه سایر برنامه های آموزشی اما وقتی ثبتنام کردم و وارد این مسیر شدم متوجه شدم همه چیز خیلی متفاوته. هیچ برنامه ای نتونسته بود تا به حال منو به این سطح از عملگرایی برسونه و لازم میدونم بگم که بنده فردی کمالگرا هستم و حتی ایراداها و نقص های جزیی کارم همیشه اذیتم میکنن اما در مدتی که توی این برنامه بودم بالاترین سطح رضایت از خودم رو داشتم
  از این بابت خداروشکر میکنم که با این مجموعه آشنا شدم
  امیدوارم مسیرتون هرروز روشنتر از روز قبل بشه و در قله های تعالی و کمال ببینمتون

 144. علی ابراهیمی

  من رشداموز دوره 19 رشدانا بودم
  رشدانا باعث میشه با توانایی هات اشنا بشی توی حوضه دیجیتال و با کمک کلی ادم متخصص میتونی این تواناایی های خودتو هدفمند کنی و توی فضای مجازی کسب درامد کنی

 145. مریم مرادابادی

  بهترین دوره ای که میتونید هدف و مسیر اینده تون رو مشخص کنید و کلی اطلاعات مفید و کار امد بدست بیارید …

 146. سپهر میرشاهی

  سلام
  من توسط یکی از دوستام با برنامه آشنا شدم و با اینکه اطلاعاتم در این زمینه نسبتا بالا بود باز هم کارگاهی نبود که توش چیز جدیدی یاد نگیرم
  نکته مهم در ارتباط با این کارگاه ها این بود که بسیاری از مدرسین بر اساس یک طرح درس کار نمی کردن و در واقع درس نمیدادن بلکه در مورد تجربیاتی که طی چندین سال کار حرفه ای به دست آورده بودن حرف می زدن که به مراتب بهتر از درس دادن بود.
  ممنون از رشدانا

 147. امیرحسین فلاحتی

  با سلام .
  اول از همه تشکرمیکنم از گروه رشدانا و دوستانی که منو معرفی کردن .
  واقعا مفید بود برا کسی مث من که از صفر شروع کرده بودم .
  ممنونم …

 148. رسول خیاط زاده

  سلام در کل میتونم بگم که این دوره خاص ترین دوره ی من نسبت به بقیه تجربه های قبلیه من درحوزه های مختلف بود از همه نظر متفاوت و جذاب بود و چیزی که من رو جذب کرد نحوه آشنایی ما با حوزه های مختلف دیجیتال بود که بتونیم با خیال راحت و با اطمینان در پایان ترم1 اون حوزه ای رو که در طول ترم به نتیجه رسیدیم رو انتخاب کنیم ممنون از آقای پورعلی عزیز و کل موسسه رشدانا

 149. قائم ملکی نژاد

  واقعا رشدانا محیط خیلی خوبیه و از وقتی که اومدم رشدانا اتفاقای خوبی برام میافته و انگار یه دوره ی جدیدی از زندگیم آغاز شده مرسی از رشدانا بابت این همه خوب بودن

 150. امیرحسین زمانی

  با سلام
  خیلی استفاده کردم از این دوره اموزشی.واقعا عالی بود

 151. خداحافظ کارآموزی !

  سلام
  همانطور که عرض کردم پیام های مخالف و انتقادی تایید نمی شوند

  ضمنا هیچ مطلبی در این صفحه وجود ندارد که دلیل رد شدن تعداد بالای درخواست دهندگان کارآموزی در این مجموعه را توضیح دهد

  از ۵۰۰۰ درخواست تنها به ۸۰۰ جوان هموطن فرصت مصاحبه و در واقع دفاع از خود داده شده

  پیشنهاد بنده حقیر اگر قرار است دو نوبت مصاحبه برگزار شود پس چرا این تعداد بالا از رد شدگان در این مجموعه را داریم ؟

  در ضمن من بار اولی است که با مجموعه شما آشنا شدم اما آمار اعلامی سایت من را متوجه ابعداد دیگری کرد 😑😓

  • روابط عمومی رشدانا

   سلام
   تعداد بالای رد شدگان به علت عدم وجود ظرفیت کافی و منابع، برای ارائه خدمات است. تمام تلاش ما افزایش منابع است.
   در این صفحه علت رد شدن افراد و روش گزینش را می توانید جویا شوید : https://start.roshdana.com/details/gozinesh
   مراحل گزینش شامل دو نوبت مصاحبه و چندین آزمون نیز می باشد.
   در صورت تمایل چنانچه قبلا در یک دوره رد شده اید، می توانید برای دوره های بعدی اقدام کنید.
   در صورتیکه به راهنمایی نیاز دارید، می توانید با روابط عمومی رشدانا در ارتباط باشید
   موفق باشید

 152. یگانه حاضری

  سلام به همه افرادی که این مطلبو میخونن و تیم پرانرژی و باحال و کاردرست رشدانا🌱
  آشنایی با دوره ی رشدانا برای من خیلی اتفاقی بود و چه اتفاق ارزشمند و تاثیرگذاری!
  مدتی بود تو فکر این بودم که بتونم یک کار جدید انجام بدم یک ارزش خوب برای حل مشکلاتی که اطرافم میبینم پیدا کنم با یک شیوه ی نوین، اما نمیدونستم از کجا شروع کنم اصلا نمیدونستم چه کارهایی میشه انجام بدم که با رشدانا آشنا شدم، دوره ای که گذروندم علاوه بر اینکه منو با دنیای دیجیتال آشناتر کرد باعث شد تو کار تیمی قویتر بشم، توانمندی های خودمو کشف کنم و بدونم رو کدوم نقاط ضعفم باید کار کنم، تو این مسیر تیم رشدانا همیشه همراهمون بودن و مسیر یادگیری رو هموار کردن و البته یک تیم خوب و همراه،امروز که آموزش ها تموم شد متوجه شدم چقدر این دوره رو نگاه و دید من حتی روش انجام کارهام تاثیر مثبتی گذاشته، دوره ی رشدانا نه تنها باعث رشد در زمینه ی کاری و حرفه ایی آدم میشه بلکه قدمهای مهمی تو رشد فکری و شخصیتی و ارتباط اجتماعی آدم میذاره
  این دوره برای من بی نظیر بود
  مرسی رشدانایی های عزیز🌱🌹🙏

 153. فرزانه

  رشدانا به من فقط درسِ مهارت های حوزه دیجیتال رو نداده، بلکه به من درس زندگی و کار کردن بصورت تیمی رو آموخت.
  از همه ی عوامل عزیز رشدانا متشکرم❤☺😊

 154. زهرا صباغی

  سلامممم.🌱
  خوشحالم واقعا خوشحالم .بهترین دوره ای بود که گذروندم و این آشنایی مدیون آقای پورعلی عزیز هستم .و از ایشون و تیم قوی و عالی رشدانا تشکر میکنم . من به شخصه عاشق یادگیری مطالب جدید و به روز هستم و راضی ام که امروز میتونم از این دوره برای پیشرفت در کارم استفاده کنم 😍🥰و بتونم در این زمینه فعالیت کنم .
  خیلی این دوره دوست داشتم واقعا با برنامه ریزی و هماهنگ و حرفه ای بودید .
  خداقوت با تیم رشدانا و استاد پورعلی 🌱
  امیدوارم منم موفق باشم کنار شما و در این راه رشد کنم .

 155. مهسا

  با سلام
  من توی این دوره کلی مطلب جدید یاد گرفتم و الان چیزایی رو می‌دونم که شاید خیلی از هم‌سن و سال‌هام ندونن‌. یاد گرفتم چجوری باید تیمی کار کنم و با منتورهایی آشنا شدم که یادگیری ما براشون مهم بود. خوشحالم که توی این دوره شرکت کردم.
  مرسی از همگی

 156. scr

  آشنایی با رشدانا و شرکت تو دوره ۱۷ به قطع یکی از بهترین تجربه های امسال من بوده ، تجربه همراهی با یک گروه خیلی عالی و انجام کارهای گروهی و اساتید عالی و کسب اطلاعات خیلی خوب در زمینه های مختلف حوزه تکنولوژی فقط یه گوشه کوچیک از همه اون چیزی که تجربه می کنید
  ممنون از رشدانا و تیم خیلی عالی ش

 157. محمدرضا فاتحی

  استارت رشد در یک پلتفورم مثل رشدانا و ایجاد ایده های جدید و خلاق تو ذهن من توسط این تیم باعث پیدا کردن مسیر کار و وصل شدنش به مسیر علاقم شد بیش از پیش متشکرم از تیم خوب و قوی مهندس پورعلی و منتور هاشون❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹

 158. کیمیا قلیچی پور

  باسلام
  قبل از این که وارد رشدانا بشم کاملا سردرگم بودم و مسیر درست و مشخصی نداشتم اما از روزی که دوره هفدهم ثبت نام کردم و جزو بورسیه شدگان رشدانا شدم روحیه و انگیزم چند برابر شد و بهتر خودمو شناختم ،توی کارهای تیمی تجربه های زیادی پیدا کردم و همینطور با حوزه های بیشتر آشنا شدم که همشون باعث شد مسیرخودمو مشخص کنم خیلی خوشحالم که شانس شرکت تو این دوره رو داشتم واقعا رشدانا یک تیم حرفه ایه که همه کارها رو برنامه پیش میره ممنون از شما

 159. فاطمه زهرا سلیاری

  خداقووووت به همه رشدانایی ها اول از همه بگم که آشنایی با رشدانا یکی از لطفهای خدا به من بوده و ممنون دوستم هستم که منو با این مجموعه آشنا کارد.
  من زمانی با رشدانا آشنا شدم که فقط یک مدرک لیسانس مهندسی داشتم و کلی فکر و درگیری برای اینکه مسیر درست چیه و تکلیف من چیه؟
  رشدانا دقیقااااا همونجاییه که بهت کمک می کنه بدونی برای چه کاری بهتری و استعدادت چیه و همه دلسوزانه تلاش می کنن برای رشد رشد آموزا.
  فک می کنم بازم باید از همه شون تشکر کنم و از خدا موفقیت های هر چه بیشتر برای مجموعه امون (رشدانا)میخام😉

 160. مهسا مقامی مهر

  سلام به اهالی خوب رشدانا. روز اولی که رشدانا به من معرفی شد و بهم گفتن که ثبت نام کنم هیچ ایده ای نداشتم که چجوری هست و فک میکردم باید مثل کلاس های دیگه که تا الان گذروندیم یک سری مبحث تئوری رو بشینم و گوش کنم که زیاد هم تاثیری نداره برام. ولی توی این مسیر خیلی چیزها یاد گرفتم و خیلی محسوس و واقعی توی نگاهم به اینده و توانایی هام تاثیر گذاشته شده. ممنون از تلاش ها و پیگیری هاتون، توی این مسیر واقعا همیشه احساس راحتی کردم. امیدوارم همینجوری موفق و پرقدرت به راهتون ادامه بدید و همینطور من هم توی این مسیر همراهتون باشم.

 161. تکتم ابراهیم زاده

  با سلام به رشدانای عزیز
  میتونم با قاطعیت بگم بهترین و خاص ترین مجموعه ای هستید در کل کشور که اینقدر حرفه ای و کاملا اصولی و دقیق فعالیت میکنید و هیچ مجموعه ای به گرد شما نخواهید رسید.
  ترم ۱ برای من پر از تجربیات عالی و حرفه ای بود این که تو مسیر واقعا رشد میکنی این که یاذ میگیری چه جوری حرفه ای بشی، من همیشه هدفای بزرگ داشتم پلی همیشه برای رسیدن بهش مشکل داشتم دقیقا از روزی که رشدانایی شدم دارم تک تک هدفایی که داشتم رو تیک میزنم انگار قرار گرفتن تو این مسیر یعنی محقق شدن هدفات و آرزوهات.
  از تیم و هماهنگی های رشدانا از دقیق و با برنامه بودنشون، پیگیریاشون بگیریم تا گل سر سبد رشدانا استاد پورعلی عزیز که استادی به حرفه ای بودن ایشون ندیدم
  اگر دنبال رشد کردنی و رسیدن به هدفت مهمه واست پس بیا رشدانا🌱

 162. الهه محمودیان

  رشدانا باعث رشد و جهت فکری مناسبی برای من شد ، در من انگیزه ایجاد کرد
  و من رو با دوستان زیادی آشنا کرد که تونستم با کمک اون ها و استاد عزیزم اقای پورعلی دوره کارآموزی رو بخوبی بگذرونم و وارد مسیر رشدی که بهش علاقه دارم بشم

 163. پیمان محمدپور

  رشدانا باعث شد من بتونم با کار کردن در کنار یه تیم قوی و با انگیزه اعتماد به نفس اینو پیدا کنم که به سمت خواسته هام قدمای بزرگتری بردارم و همیشه از این بابت هیجان زده و خوشحالم

 164. مریم مهرعلیزاده

  سلام
  یکی از بهترین اتفاق های امسال برای من، شرکت در دوره هفدهم کارآموزی آنلاین رشدانا بود.
  تشکر میکنم از استاد پورعلی و تیم رشدانا و تمام اساتید و منتورهایی که باحوصله و صبر و آرامش برامون وقت گذاشتن و بهمون کمک کردن تا پیشرفت کنیم و تجربه های خوب و ارزشمندی رو در کنارهم کسب کنیم
  بودن بین یک تیم دوست داشتنی که هم بهم انگیزه میدادن وهم باعث شناخت بهتر توانایی هام و افزایش مهارت هام شدن و مسیر رسیدن به اهدافم رو برام هموار کردن تجربه بی نظیری بود.
  رشدانا در مسیر رسیدن به اهدافتون می تونه بهترین انتخاب باشه. برای من که حضور در این دوره یک تجربه ی عالی بود

 165. دانیال وفایی اصل

  سلام من توسط یکی ازدوستام بارشدانا اشناشدم وتونستم جزوه بورسیه های دوره 17رشداناباشم وخیلی خوش حالم ازاینکه بارشدانااشناشدم من تواین دوره باکسب وکارای دیجیتال و….اشناشدم وتونستم مهارت های زیادی به دست بیارم.

 166. امير جلالي

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید به جناب مهندس پورعلی و مجموعه رشدانا
  واقعا ممنونم از مجموعه رشدانا که من رو وارد یه فضای بسیار زیبا و هدفمند کرد و باید بگم دست تک تک دوستان رشدانایی و عوامل این مجموعه درد نکنه که چنین ایده ی خوبی برای توانمندسازی نیروهای انسانی دارید. فضای بسیار عالی بود ترم یک و در کنار آموزش های مفیدتون یک جمع بسیار صمیمی رو پیدا کردم و خیلی خوشحال هستم از این بابت.
  همیشه موفق و پیروز باشند همه ی دوستان و در کل مجموعه ی رشدانا.

 167. سجاد براتی

  خسته نباشید خدمت همه اعضا قوی رشدانا
  من سجاد براتی کارآموز دوره 17 رشدانا هستم
  واقعا از تیم رشدانا بابت تمام زحماتشون ممنونم
  این دوره رشد آموزی و توانمند سازی کالج رشدانا باعث شد که بنده اطلاعات مفید و موئثری درباره کسب و کارهای آنلاین و همینطور بازار کار آنها به صورت مقدماتی تا پیشرفته آشنا شوم و به سمت علاقه ام هدایت شوم؛یکی از بهترین اتفاق های امسال برای من، فرصت حضور در دوره هفدهمین کارآموزی آنلاین در رشدانا بود.
  حضور در بین تیم دوست داشتنی که علاوه بر دادن انگیزه برای کسب دانش؛ دو فرصت هوشمند از جنس مهارت و تخصص می سازه که فرد میتونه باهاش برای رسیدن به رویاهایش پرواز کند.
  رشدانا در مسیر رسیدن به اهدافم در زندگی می تونه بهترین انتخاب باشه. برای من که حضور در این دوره تجربه ی عالی بود و قدردان زحمات تیم پرتلاش و اکتیو کالج رشدانا که در تمام لحظات همراهی مون کردن هستم و خواهم بود.
  بی شک راه زندگی من پس از آشنایی با جناب آقای مهندس پور علی در استات آپ ویکند پدیده شاندیز به کل عوض شد و تو این روزهای سختی که پیشرفت کردن سخت تر بود و توی زمونه ای که کار تیمی یه ریسک بزرگ محسوب میشه و کمتر کسی سمتش میره، رشدانا مارو کنار افراد با تجربه و حرفه ایی و با درک قرار داد، یه تیم قشنگ از ما ساخت؛ و ما دیگه فقط یک تیم نیستیم بلکه یک خانواده ایم. من به همرا دوستانم خیلی خوش شانس بودیم که الان اینجا قرار داریم. با تشکر از همه عزیزان فعال در کالج اکتیو رشدانا؛ شعار همه ی ما رشدانایی ها اینه ما با هم رشد خواهیم کرد برای چندین هدف حرفه ایی ؛ منتظر سوپرایز های من باشید………………………..خدانگهدارتان.)

 168. زهرازمانی

  آشنایی و شرکت در دوره 17 رشدانا یکی از شانسهای زندگی من بود که باعث شد بادنیای دیجیتال بیشتر آشنا بشم و بتونم مسیر رشدمو انتخاب کنم.. از همه اساتید بزرگواری که دراین دوره به ماکمک کردند و همچنین همه پشتیبانان و منتورهای گرامی ممنونم

 169. امیرحسین

  سلام
  دوره اول رشدانا اطلاعات خوبی به من داد برای آشنایی با فضای وب و حوزه های مختلف دیجیتال. مخصوصا کلید واژه هایی که در هر جلسه آدم اسماشونو میشنوه.خیلی خوبه که هر جلسه ضبط میشه و هیچ اتفاقی رو آدم از دست نمیده. روحیه کار تیمی خیلی در آدم تقویت میشه و خیلی خوبه که کارا به صورت پروژه ای جلو میره و زیاد تئوری محور نیست. کلا بسیار دوره ی خوبی بود و از تمام زحماتتون متشکرم.

 170. پریسا اسدی

  از اینکه با رشدانا آشنا شدم خیلی خوش‌حالم الان بعد از تموم شدن دوره ۱۷ که افتخار و شانس رشدآموزی داشتم مسیر و هدف و خاستم رو مشخص و روشن شده! و با قدرت و انرژی و البته همراه گروه توووپ رشدانا قراره ادامه بدم به این مسیر خوب تا رسیدن به هدف!

 171. MaryNay

  واقعا دوره خیلی خوبی بود. کلی اطلاعات گرفتم. شاید قرار نباشه از همه اش استفاده کنم ولی اینکه سطح دانشم بالا رفته واقعا راضیم. هرجلسه سیلابس خاص خودشو داره و برنامه ریزی شده، بیشتر جلسات متخصصین اون حوزه میان و اطلاعاتشون رو به اشتراک میزارن که کمک خیلی خوبیه. جلسات مشاوره که نگم براتون همه چی کامل گفته میشه و هر سوالی داشته باشیم جواب میدن. پروژه های گروهی که برای هر جلسه بهمون میدن هم تمرینیه که اطلاعاتی که توی هر جلسه میدن رو عملی هم یاد بگیریم. خلاصه که اگر جواب تمام سوالاتون رو میخواین بدونین این دوره رو به عیچ عنوان از دست ندید.

 172. Samin sheikhi

  وقتی اولین اس ام اس از طرف رشدانا برای من اومد اوایل کرونا بود و من اصلا نمیخواستم تعطیلاتم رو از دست بدم اما با گذشت زمان فهمیدم که چقدر زمان مناسبی برای شروع تو حوزه و زمینه اییه که چند وقته باهاش اشنا شدم و بهش علاقه مندم بعد امتحان های دانشگاه دل رو زدم به دریا و همراه دوستم وارد آزمون ها و مصاحبه های رشدانا شدیم و چقدر الان خوشحالم که این انتخاب رو کردم،بی شک اگر دنبال تغییر هستید و انگیزه دارید وارد خانواده دوست داشتنی رشدانا بشید مطمعن باشید که ضرر نمیکنید

 173. نگین طاحونی

  کارآموزی دوره ۱۷ کمک کرد تا خودم و علایقم رو بیشتر بشناسم و من رو از سردرگمی در آورد.
  حالا با انگیزه خیلی زیادی آماده‌ام تا وارد مسیر شغلی خودم بشم و تجربه کسب کنم.
  ممنون از تیم خوب رشدانا

 174. سیده زهرا صولتی

  سلام به تیم پر انرژی و فعاله رشدانا، من از طریق مدیر دپارتمان شرکتمون با رشدانا آشنا شدم و الان ڪار آموز دوره ۱۶هستم و جزو بورسیه صد در صدی ها روزی که من مصاحبه داشتم همه اعضای شرکت داشتن واسم دعا میکردن چون من خیلی استرس داشتم و خداروشکر بورسیه ام بالا شد خب حالا نگم براتون از گزینه ای به اسم هدف ، من راستش هدف زیاد داشتم و به بعضیاش هم نرسیدم 😁ولی، رشدانا به من انگیزه داد که هدف اصلیمو پیدا کنم😍 و برنامه ریزی دقیق انجام بدم برای هدفم و اینکه هیچ هدفی غیر ممکن نیست و جونم بگه براتون از اساتید، انقدر “تیم رشدانا” پر انرژی هستن که به نظرم اگر شرکت نکردید ، حتما شرکت کنید چون دیدتون به زندگی واقعا عوض میشه ممنون ازتون 😊 و ممنون بخاطر هم تیمی های خوبی که برام انتخاب کردید و یک خسته نباشید دوست دارم بگم به پشتیبانا یا میشه گفت اپراتورای دلسوز و عالیشون ، من با رشدانا به رشدی نو رسیدم.
  رشــدانــا =رشـــدی نـــــو 👌🌟

 175. مهلا حسن پور

  سلام به همگی،
  من میخوام همینجا از صمیمممم قلبم،تشکر کنم از همه ی عوامل رشدانا که این بستر باارزش رو برای ما فراهم کردن،مخصوصا تیم رشدانای عزیز🌹🌹
  افتخار حضور دراین دوره رو داشتن واقعا یکی از لطف های خدا تو زندگیه منه و بابتش کلییی ممنونم
  اینجا همونجایی که افرادی حرفه ای، دلسووزاانه همه تلاششونو برای رشد تو میکنن،موقعیتی که شاید کمتر کسی شانس حضورتوشو داشته باشه.
  ودراخر اینکه
  رشدانا برای من ، یک شروع فوق العادست😍

 176. علی قاسمی مقدم

  حدودا ۵۰روز قبل بود که یه پیام رو دوستی برام فرستاد و من رو با اسم جدید آشنا کرد.آشنایی با پلتفرم رشدانا یه فرصت خاص بود که منو با یه تیم و یه خونواده بزرگ آشنا کرد که به هم کمک میکنن تا همراه باهم رشد پیدا کنن.
  خوشحالم من رو در این خونواده راه دادن و امیدوارم بتونم عضو مفیدی باشم.

 177. عارفه امامی

  سلام،
  در ابتدا یک تشکر ویژه از تیم خوب رشدانا و اساتید گرانقدر بابت تمام زحماتشون 🌹
  قطعا دغدغه ی هر دانشجو یا بهتر گفت هر انسان پیدا کردن کار هست، اونم توی جامعه ای که کار هست ولی به سختی!
  راستش من اطلاعیه ی پذیرش دوره ی 16 رو خیلی اتفاقی توی کانال دانشگاه خوندم،خیلی با دقت سرچ کردم و درمورد رشدانا و خدماتشون و دوره های قبلش ن مطالعه کردم،
  قسمتی که برای کار حمایت میکنن خب فکر هر آدمی که دنبال انجام کار و شغل هست رو قلقلک میده!
  البته من دانشجوی رشته ی فیزیک هستم و امیدی هم به پیدا کردن شغل مناسب با لیسانس رشته م نیستم،
  بعد از کلی فکر کردن و تصمیم،دیدم 6مرحله آزمون داره برای پذیرش،منهم که ترسِ از آزمون دارم گفتم خب قطعا پذیرش نمیشم،
  لطف خدا و امام رضا بود که بین اینهمه دغدغه و کارا و حجم تمرینات و امتحانات دانشگاه من بورسیه ی 100 شدم و از این بابت هم خدارو شاکرم چون برای یک دانشجو بحث هزینه کردن هم خودش یک مشکل بزرگِ دیگه ست…
  ولی این تیم جوری موقعیت رو آسون کردن و واقعا دغدغه شون کمک برای پیشرفت هست👌
  از اساتید، اپراتورها و تک تک اعضای تیم خوب و وصف ناشدنیِ رشدانا واقعا تشکر میکنم،
  توی این مدت کوتاه با معنای واقعیِ کارِ تیمی آشنا شدم و معنیِ نظم گروهی و… درک کردم،
  ب حد غیرقابل وصفی این تیم به رشدآموز ارزش میده و حس اعتماد به نفس رو در اون ها تقویت میکنه و با انرژی هستند که واقعا بودن کنارشون یک سعادتِ👼
  از همه نظر عالی هستید، برای تک تک عزیزانی که تا امروز زحمت کشیدن آرزوی موفقیت روز افزون دارم🌹💚
  یک تشکر هم از کرونا دارم که بین اینهمه مشکلی که واسمون بوجود آور،
  این موقعیت استثنایی رو توی زندگیِ من بوجود آورد که شاید آینده ی من رو بکلی تغییر بده 😊

 178. پرنیا عبدالهیان

  با عرض سلام و خسته نباشید به تمام اعضای رشدانا.من در حال گذراندن دوره ی مقدماتی هستم و طی این مدت با موضوعات مختلف در حوزه ی وب آشنا شدم و دید بازتری برای انتخاب ادامه ی مسیر پیدا کردم. واقعا از تک تک اعضا ممنونم.

 179. محمد نعمت زاده

  موسسه ی رشدانا یک موسسه ی واقعی به معنای واقعی کلمه دغدغه مند در حوزه ی توانمند سازی در علوم انسانی و بسیار پیشرو و دقیق و منظم با افراد بسیار دوستداشتنی. تجربه ای که با این دوستان داشتم اینو نشون داد که افراد مجموعه واقعا از ته دل برای هنرجویان و رشد آموزان وقت میزارن. تشکر از همه ی عوامل …

 180. سپیده ستاری

  با سلام
  تجربه کارآموزی کنار اساتید بزرگی مثل شما و تیم خوبتون جزو بهترین تجربه های من بود.درحالیکه دوره 16 آنلاین برگزار شد اما درکیفیت و نظم دوره ها هیچ تغییری ایجاد نشد و این نشانه تخصص و دانش شماست.پکیج رشدآموزی یه پکیج کامل و پر از تجربه های واقعیه که دقیقا فضای کار در دنیای واقعی رو برای ما تداعی میکنه.من خیلی خوشحالم که افتخار آشنایی با رشدانا رو داشتم.

 181. نسرین سلیمانی

  من توسط یکی از دوستام با رشدانا آشنا شدم و وقتی متوجه شدم دوره 16 غیر حضوریه شرکت کردم و تونستم جز بورسیه های این مجموعه باشم.قبل از دوره ی کاراموزی رشدانا اصلا فکرنمیکردم که یک روز در گروهی شروع به فعالیت کنم که هر کدوم از اعضا از یک استان کشور هستند.
  الان به پایان ترم یک دوره 16 نزدیک میشم خیلی خوشحالم که مسیر رشدمو در کنار رشدانا دارم کامل میکنم

 182. سعیده شفیعی

  یکی از بهترین اتفاق های امسال برای من، فرصت حضور در دوره شانزدهم کارآموزی آنلاین در رشدانا بود.
  حضور در بین تیم دوست داشتنی که علاوه بر دادن انگیزه برای کسب دانش؛ دو بال از جنس مهارت و تخصص می سازه که می تونی باهاش برای رسیدن به رویاهات پرواز کنی.
  رشدانا در مسیر رسیدن به اهداف ت می تونه بهترین انتخاب باشه. برای من که حضور در این دوره تجربه ی عالی بود و قدردان زحمات تیم پرتلاش رشدانا که در تمام لحظات همراهی مون کردن…. هستم.
  امیدوار در آینده من هم بتونم با همکاری این مجموعه رسالت اجتماعی و انسانی خودم رو در این راستا انجام بدم.

 183. الناز صفری

  سلام به همه و روزاتون قشنگ.
  بی شک راه زندگی من پس از آشنایی با جناب مهندس پور علی به کل عوض شد و تو این روزهای سختی که پیشرفت کردن سخت تر بود و توی زمونه ای که کار تیمی یه ریسک بزرگ محسوب میشه و کمتر کسی سمتش میره، رشدانا مارو کنار آدم های بزرگ و با درک قرار داد، یه تیم قشنگ از ما ساخت چون خودشون هم یه تیم خفنن و ما دیگه فقط یک تیم نیستیم یک خانواده ایم. ما خیلی خوش شانس بودیم که الان اینجا قرار داریم. با تشکر از همه عزیزان فعال در رشدانا🌱

 184. فاطمه گلپرست

  من چون خواهرم در این دوره ها شرکت کرده بود و بسیار از گروه رشدانا و اساتید تعریف کردند مشتاق شدم که در این دوره ها شرکت کنم و مشوق اضلی من فقط خواهرم بودن که من با اینکه بهونه ی کارورزی دانشگام و امتحانام رو می اوردم بالاخره ثبت نام کردم و با گروه خفن رشدانا اشنا شدم و خوشحالم که در این دوره شرکت کردم😁🌹و ممنون از رشدانا و تیم بسیار عالیشون

 185. Sahar.k

  سلام.کارآموز دوره ی ۱۶ ام.خیلی قبل ها رشدانا رو در محیط اینترنت دیدم و پیام دادم و اصلا فراموش شده بود. که برای این دوره بهم پیام دادن.گفتم این حتما یه شانسه اونم بعد این همه مدت.😊و واقعا خب یه شانسه جمع متخصصین این حوزه همه یه جا حضور دارن و بی چشم داشت برای پرورشمون فعالیت میکنن 🌹

 186. بهنام نجفی

  باسلام و عرض خداقوت به دست اندرکارن مجموعه رشدانا برای همه زحماتی که کشیدن.بنده فعلا در حال گذران دوره مقدماتی هستم که بسیار عالی و پربار هست و چشم انداز و مسیر خوبی را در زمینه شغلی و کاری در حوزه کسب و کارهای دیجیتال ترسیم کرده که امیدوارم همینطور این روند ادامه داشته باشه و بتونه همچون گذشته اهداف تعیین شدش رو بثمر برسونه
  با ارزوی موفق فراوان

 187. محمد بستانی اصل

  با سلام
  من بعد از گذروندن دوره آموزشی وقتی داشتم تو نت دنبال کارآموزی میگشتم بصورت کاملا اتفاقی با مجموعه رشدانا آشنا شدم و گفتم حالا یه فرصت رایگانه بزارامتحان کنم اگه خوبم نبود که چیزی رو از دست نمیدم و بالاخره ثبت نام کردم و فهمیدم باید چند مرحله آزمون بدم تا پذیرفته بشم.اینجا بود که فهمیدم عه یه تفاوتی بین این مجموعه با سایر مجموعه ها هست و50 درصد خیالم راحت شد وآزمون ها رو دادم و مصاحبه شدم و پذیرفته شدم. اولین جلسه که برگزار شد و گروه بندی شدیم 50 درصد بقیشم حل شد و اونجا بود که فهمیدم راهی که انتخاب کردم درست بوده.الانم که داریم آخرای ترم 1 دوره شانزدهم رو سپری میکنیم خیلی خیلی خوشحالم که خدا رشدانا رو تو مسیرزندگیم قرار داد.راستی باید از کرونا خیلی تشکر کنم که اگه نمیومد معلوم نبود برام چه اتفاقی میافته!

 188. مهسا جلالی

  من خیلی اتفاقی با رشدانا آشنا شدم و در آزمون های اولیه شرکت کردم و بورسیه ۷۰درصد شدم.وجود بورسیه که تا حد زیادی هزینه هارو در شرایط کنونی کم می کرد و البته شرکت در این دوره با این شرایط خوب بورسیه به دست آوردن تخصص های کارآمد رو منجر میشد فرصت تکرار نشدنی بود. از آغاز کار و جلسه ی اول جذابیت های کار برام بیشتر مشخص شد و خصوصا این که کار تیمی هم بخش اصلی و بزرگ کار بود جذابیت کار رو دوچندان می کرد.ضمنا با گذشت هر جلسه بیشتر متوجه شدم که مسائلی که عنوان میشه چقدر نیاز بازار کار هستند.تیم رشدانا از هیچ کمکی دریغ نکردند و حتی به صورت شبانه روزی به مشکلات رشدآموزان پاسخگو بودند.
  مسلما آشنا شدن و شرکت در دوره ی رشدانا اتفاقی تاثیر گذار در زندگی من میشه و باعث میشه مسیرم رو بهتر و مطمئن تر پیدا کنم و ادامه بدم

 189. رضا پوررشدانا

  یه تبلیغ دیدم نوشته بود، شانزدهمین برنامه رشداموزی رشدانا
  گفتم یه دوره دیگه و مجموعه هایی که میخوان به صورت انلاین دوره برگزار کنند تا بتونن مخاطب جذب کنند و پول بگیرن، ولی دیدم نوشته رایگان و منم گفتم حالا برم و ببینم چی میشه
  ثبت نام کردم و اولین قدم را برداشتم، برای پیام اومد که پذیرش اولیه شدم و باید مراحل گزینش که ازمون و مصاحبه بود را انجام بدم، گفتم بریم جلوتر ببینم چی میشه و رفتم جلو
  مجددا برام پیام اومد، نتایج اعلام شده، برین تو سایت زیر و مشاهده کنید، اینجا دیگه حس روز اول را نداشتم، چون حداقل گفتم کلی مراحل گزینش را جلو رفتم و حس برتری در این رقابت رو میخواستم کسب کنم، وقتی کلیک کردم دیدم نوشته شما پذیرش شدید با بورسیه 70 درصد و ظاهرا باید هزینه پرداخت میکردم ولی منکه دیده بودم رایگان هست و ظاهرا نتونسته بودم فرصت بورسیه 100 درصد را کسب کنم. مردد بودم که بالاخره پرداخت بکنم یا نه، یه بررسی دقیق تری کردم و دیدم از رشدانا نکات خیلی خوبی در شبکه های مختلف نوشته شده و نمیدونم چرا با اینکه اصلا قصد شرکت در دوره های انلاین را نداشتم (به خاطر بی کیفیتی) ولی بازم یه حسی بهم گفت اینم برو و منم ثبت نام رو با پرداخت هزینه طبق بورسیه ای که شده بودم انجام دادم و منتظر جلسه اول بودم.
  از جلسه آنلاین اول حس خوب هماهنگی و نظم و برنامه ای که در پشت صحنه وجود داره و طبق همین برنامه جلو میره، خاطر منو جمع کرد که این دوره با بقیه دوره ها فرق میکنه. تا قبل از اینکه جلسه اول تموم بشه، تیم شدیم و یه سری موارد هم مشخص شد و در نهایت جلسه اول تموم شد.
  از اینجا به بعد تا همین لحظه که در انتهای دوره به سر میبرم، میتونم بگم این دوره بهترین دوره آنلاینی بود که شرکت کردم و اگر اینو میدونستم حاضر بودم هزینه کامل هم پرداخت کنم چون واقعا برای این دوره مشخص هست که برنامه ریزی شده، چندین نفر وقت میزارن و از همه مهمتر، کیفیت برگزاری مهمترین نکته هست که باعث شده من امروز بگم دوره های رشدانا یه چیز دیگه هست.
  به نظرم این دوره باعث میشه شما از یک دوگانگی که توی روح و روان تون هست در بیاین و بالاخره تصمیم بگیرین که در چه حوزه ای ادامه مسیر بدید، تو رشدانا یاد گرفتم که من رشد نمیکنم مگر اینکه کمک کنم دیگران رشد کنند. توی رشدانا یاد گرفتم که نباید به همه دوره ها به یک چشم نگاه کرد و بالاخره بعضی موقع ها چنین دوره های با کیفیتی هم هست. رشدانا به من ثابت کرد هنوز مردانی از جنس معرفت و عشق هستند که فقط به رشد من و دیگران فکر میکنند چون مطمئن هستن که اگر من رشد کنم، اونا هم رشد می کنند. مردان و زنان زیادی دخیل هستند قطعا ولی من از مهندس پورعلی (مرد خوش صدای پر انرژی) و مسئولین رشدانا به نمایندگی از کل عوامل این دوره تشکر میکنم. نمیدونم دوره های حضوری چطوری بوده ولی 100 درصد میدونم که این دوره همینطور که انلاین بود، کیفیتی برابر یا حتی بیشتر از دوره های حضوری داشت و من از این موضوع خیلی خوشحالم.
  اینا رو ننوشتم که برای رشدانا تبلیغ کنم، نیازی نداره به نظرم به تبلیغات، بیشتر هدفم این بود که بنویسم شاید یه روزی شما خوندی و توی تصمیم گیری که داری انجام میدی تاثیر بزاره، مطمئن باش اگر الان داری هزینه می کنی، فردا همین رشدانا کاری میکنه که 7 برابر برداشت کنی.
  بعضی اوقات مسیر زندگی ادم عوض میشه و در اینده به اون لحظه زندگی به عنوان نقطه عطف زندگیت نگاه میکنی. برای این نقطه عطف چقدر حاضری هزینه مالی و غیر مالی کنی؟ پس الان وقتشه، شروع کن

 190. ص.محمودزاده

  سلام.
  قطعا رشدانا برای من یک نقطه شروع دوباره بود. جایی که من تصمیم گرفتم از صفر شروع کنم و بر روی یک چیز تمرکز کنم. مهمترین نکاتی که حتی بعد از شرکت در دوره های رشد آموزی رشدانا باعث افزایش اطمینان من به این مجموعه شد، شاید بشه در چند کلمه خلاصه کرد.
  1- اصولی کار کردن
  2- هدفمند کار کردن
  3- همدل بودن و انرژی بالا
  4- کمک به قرار گرفتن در مسیر مناسب
  امیدوارم در مراحل بعدی رشدآموزی هم همینقدر نظم و اصول رو شاهد باشم. باز هم از تلاش های شبانه روزی تیم رشدانا نهایت تشکر را دارم.

 191. نرگس

  سلام من نرگسم
  من کاراموز دوره شانزدهم هستم.
  من خیلی خیلی اتفاقی با این دوره اشنا شدم و هر روز که به اشنا شدنم با رشدانا فکر میکنم بیشتر انگیزه میگیریم چون رشدانا با من کاری کرد که دارم اینو مببینم که دارم به هدفام و چیزهایی که دراینده میخوام میرسم.
  و میدونم تو این راه رشدانا به من خیلی کمک میکنه .
  ممنون از همه کسانی که این برنامه رو تهیه کردند.❤❤

 192. مریم محمدی

  سلام به همه رشدانایی ها و کسانی که در آینده نزدیک به رشدانا ملحق میشن.
  زندگی کاری من به دوقسمت قبل از رشدانا و بعد از رشدانا تقسیم میشه ! از تک کارگاه ها شروع کردم و یهویی دیدم کارآموز دوره ۱۶ام رشدانا شدم !
  من واقعا از کرونا ممنون و سپاسگذارم که باعث شد این دوره ها و بقیه دوره های رشدانا آنلاین برگذار بشه وگرنه نمیتونستم شرکت کنم.
  خلاصه از تمام بچه های رشدانا مخصوصا آقای مهندس پورعلی خیلی تشکر میکنم که انقدر ساپورت میکنن، هوامونو دارن و کلی چیزهای خوب یادمون میدن

 193. سمانه خسروی

  با سلام اول از همه تشکر میکنم از عوامل رشدانا که با ایجاد یک محیط کاملا تخصصی در عین حال پویا وانرژیک این فرصت ودر اختیار کارآموزان قرار دادن تا با یک دید عمیق تر پا در مسیر شغلی که دوست دارن بگذارند…دوم اینکه به همه دوستانی که مردد برای انتخاب رشدانا هستند میگم شعار این مجموعه(Together We Grow) فقط یک شعار نیست ونهادینه شده وکاملا هویدا هست در دوره ها به امید روزهای درخشان تر برای همه

 194. فاطمه ش

  سلام به تیم خوب و دوس داشتنی رشدانا.
  من از کارآموزان دوره شانزدهم رشدانا هستم. دوره شانزدهم هنوز تموم نشده و تا اینجای کار همچی واقعا عالی بوده و من کلی چیزی یاد گرفتم. میخوام به اونایی که تو تعیین کردن مسیر رشدشون مرددن بگم که از رشدانا شروع کنن ;))
  دوستت داریم رشدانا🤩❤

 195. سیده زهرا عسکری

  سلام به تیم قوی رشدانا ،میخام بگم از یه سالی که با تیمم شروع کردم روی ایدمون کار کردن ولی خب چون تو حوزه وب چیزی نمیدونستیم کلی زمین خوردیم و عقب افتادیم ولی برای رشد خودم و تیم با رشدانا اشنا شدم و همه ی موارد که لازم بود برای ورود به دنیای کسب و کار و یاد گرفتم و علاقم رو پیدا کردم …کلا رشدانا ی جهت فکری که هم علاقت پیدا میکنی هم توانمند میشی و هم با اطمینان و قوی وارد دنیای کسب و کار میشیم … ممنونم از تیم قوی رشدانا بابت فرصتی که به ما داد.
  🌱🌱🌱

 196. زینب ادیبی طوسی

  خیلی ممنون از تیم رشدانا که این فرصت رو در اختیار ما گذاشتن تا بتونیم تجبره جدید کسب کنیم ،با بازار های کاری بیشتر آشنا بشیم و علایقمونو پیدا کنیم امیدوارم این مسیر رشد با شما همچنان ادامه داشته باشه💛🌱

 197. زهرا عابدی

  روزی که برای دوره پانزدهم رشدانا فرم درخواست رشدآموزی پر میکردم نگاهم به دنیای کسب و کار و تخصص ها با چیزی که الان در فکرم شکل گرفته خیلی متفاوت و حتی بزرگترین کمک برای استارت ایده شخصی و پیشبرد درست ایدم بوده … ممنون از تیم قوی و کاربلد رشدانا ؛)
  ما عشاق رشدیم🌱

 198. میترا پورمحمدی

  سلااااممم به همه بچه های پررر انرژییییی رشدااانااا….خیلی حس خوبی دارم ازین که دنبال یه جایی بودم که بتونم برای آینده ام روشنتر و با دید بازتری برنامه ریزی بکنم..و انقدر بهش فکر کردم تا بواسطه چند تا دوست عزیز با رشدانا آشنا شدممم..از صمیم قلب از مهندس پورعلی و تیم حرفه ای ایشون و انرژی فوق العاده اشون سپاسگذارممم..تجربه عالی بووود..امیدوارم ادامه داشته باشه..

 199. ملیکا اصل بسیان

  به نظرمن رشداناشروع یک راه برای همه ی ما بوداین مسیر به مانشون داده شد و ما با تلاش و انگیزه قراره تو این مسیر رشد کنیم هرکسی با کمک رشدانا میتونه رشد کنه و به همه ی هدف ها و علایقش برسه

 200. Haniye_Sm

  یک سلام گرم از پانزدهمین دوره کاراموزی رشدانا 👋
  کارآموزی رشدانا دوره ای بود که توی اون مهارت های عملی و تئوری باهم پیش رفت. چیزی که دراکثر دوره های دیگه دیده نمیشه. حس شور و نشاط اون هم که واقعا فوق العاده بود و انرژی مثبت زیادی در هرجلسه موج میزد.( مخصوصا جلساتی که خوداقای پورعلی حضور داشتند که کاش دائمی بود…) حضور افراد متفاوت با انگیزه ها و دیدگاه های مختلف هم نکته جالبی بود که رشدانا تاحدزیادی دراون موفق بود و تونست محتوای جلسات رو برای افرادمتفاوت قابل درک کنه.
  خسته نباشید به همه ی اعضای فوق العاده رشدانا‌ که ازهمون اول بنای کارتیمی و همدلی رو بنا کردند.
  🌱Together we grow🌱

 201. Mina

  باسلام
  خیلی ممنونم ازعوامل رشدانا
  اطلاعات خوب و مفیدی در اختیار ما قرار دادند و خوشحالم از اینک با رشدانا آشنا شدم و از همه مهمتر در مصاحبه دوره پانزدهم قبول شدم. تجربه خوبی برای من در کارآموزی رشدانا بود.
  از اساتید باتجربه ای در این دوره استفاده کردند.
  باسپاس فراوان از عوامل رشدانا

 202. زهرا سادات کاخکی

  اشنا شدن با رشدانا و فرصت شرکت در کلاس های کاراموزی یکی از بهترین اتفاقات چند ماه گذشته بوده .تجربه اشنا شدن با افراد متخصص و دلسوز که برای کمک کردن به ما دور هم جمع شدند و وقت میذارن فوق العاده بود
  در مدت این دوره با مفاهیم جدیدی اشنا شدم که تا قبل از اون صرفا یک اسم از ان ها میدونستم و این باعث شد که بدونم چی میخوام و برای رسیدن به کاری که دوست دارم در اینده انجام بدم دقیقا باید چه مسیری و طی کنم .
  ممنون از تیم رشدانا که این فرصت و در اختیار ما قرار داد

 203. مریم یوسفی

  سلام و عرض ادب
  دوره بسیار جامع و خوبی بود
  دریچه های جدیدی رو به دنیای دیجیتال رو باز کردین .

 204. سمانه باقرزاده

  سلام به همه‌ی دوستانی که به دنبال رشد هستند
  تجربه شرکت در رشدانا باعث شد بیشتر از پیش به آینده و برنامه‌ریزی شخصی و زندگیم فکر کنم و کلی تجربه جالب با افراد مختلف و متخصص بدست بیارم.
  به امید پیشرفت و موفقیت همه کسایی که ذره‌ای به محیط اطراف، زندگی و آینده شون اهمیت میدن 🙂

 205. نغمه فرهادیان

  خوشحالم که در یکی از دوره های کارآموزی رشدانا تونستم شرکت کنمومطالب بسیار مفیدی آموزش داده شد و تجربه های خوبی در کنار هم تیمی ها کسب کردم
  برای این خدمات و فراهم شدن امکان رشد فردی و گروهی از رشدانا تشکر می کنم و امیدوارم بتونم در مسیر های رشد پیشرفت کنم و مطالب بیشتری یاد بگیرم

 206. سیمین مصطفی زاده

  من به شخصه هیچ علاقه ای به سیستم ونرم افزار نداشتم و به توصیه یک مشاور کسب وکار اینجا رو انتخاب کردم و بسیار راضی ام و خیلی علاقه مند شدم به مباحثی که در این هشت جلسه گفته شده بسیلر ممنون از تیم قوی و منتورها ,

 207. سالار حیدری

  من به عنوان کسیکه هیچ تجربه ای در ضمینه ی وب و دیجیتال مارکتینگ نداشتم این دوره کاراموزی برام فوق العاده عالی و جذاب بود و حتما مسیر های رشد رو طی میکنم.خیلی خوشحالم ک اولین دوره ای ک اومدم تو رشدانا بود که یک مجموعه اموزشی فوق العاده معتبر با کادر اموزشی شدیدا قوی و همکاران قوی دارن.خلاصه خیلی خیلی خوشحالم و هزینه هایی ک برای اموزش های داخل رشدانا میشه اصلا هدر نمیشه چون به صورت کارگاهی و عملی و اجرا شده اموزش داده میشه.

  خلاصه ک همه چی هماهنگه.

 208. فاطمه محمدی

  سلام
  این دوره واقعا برای من دوره ی کارآموزی خوبی بود و تجربه های زیادی کسب کردم و خوشحالم که توانستم در این مدت با انسان های موفق و توانمند در این حوزه ارتباط برقرار کنم و از تجربیات آنها استفاده کنم 🙂

 209. سهراب احمددوست

  با سلام و خداقوت به تیم رشدانا
  دوره رشدآموزی رشدانا سبب شد که دیدمان نسبت به بازارکار و کارآموزی باز شود و مصمم برای آینده برنامه بریزیم و جلو بریم.
  الان واقعا احساس خوبی دارم که میتونم راهمو پیدا کنم و وقتمو هدر ندم. کاش همه بتونن از این فرصت پیش اومده استفاده کنند و نتیجه بگیرن.
  مرسی که هستین.

 210. moein

  باعرض سلام وخدا قوت خدمت تمامی تیم رشدانا،باعث افتخار بود که دردوره 15حضورداشتم وتجربه خیلی خوبی بود
  منتظر مسیرهای رشد وپیشنهاد های کاری هستیم
  باتشکر

 211. محدثه عامل

  با سلام و خسته نباشید خدمت گروه با حال رشدانا
  خیلی دوره جذابی بود من واقعا دو دل بودم از اینکه بیام رشدانا یا نه ولی خیلی خوشحالم که دارم واسه آینده برنامه ریزی میکنم و مسیرم و مشخص میکنم که در حوزه ای که استعداد و علاقه دارم برم و سعی میکنم با قدرت مسیر رشد و ادامه بدم.

 212. هانیه

  خیلی حس خوبی دارم که جرعت اینو پیدا کردم ایده مو با بقیه به اشتراک بزارم و برم سمتش و تصوراتمو عملی کنم…
  مرسی رشدانا که چهارتا دوست خوب بهم دادی.
  مرسی ازت که کنار منی.

 213. ساجده سنجری

  تجربه ی بسیار خوبی بود و باعث شد که من علاقه ی خودم رو بشناسم و با توانایی هام آشنا بشم .
  علاوه بر این از طریق شبکه سازی با افراد زیادی ارتباط برقرار کردم .
  با سپاس از تیم رشدانا

 214. محمد

  سلام
  من خودم رشته مکانیک درس میخونم ولی دوست داشتنم که با فضای وب بیشتر اشنا بشم ، به نظر خودم دوره پیشه وری رشدانا میتونه به ما یک سر نخ برای شروع مسیر خودمون باشه به دوستانم که به فضای وب علاقه دارند و ودوست دارند فعالبت ها دیگر خودشون رو به این فضا مرتبط کنن شرکت در این دوره رو پیشنهاد میکنم

 215. Geek

  یه تجربه باحال و پر از خاطره شیرین و جذاب در رشدنا ” حیف تموم شد :(( “

 216. سید محمد حسین طباطبایی

  باعرض سلام و احترام
  رشدانا نخ اولیه ورود به کسب و کار آنلاین را به ما داد و تجربه کار تیمی را برای ما فراهم کرد و حس خوب باهم بودن و کار کردن را برای ما به وجود آورد.سپاس فراوان از رشدانا

 217. مهدی

  عرض ادب واحترام خدمت تیم فعال رشدانا ومنتورهای فعال این تیم
  خیلی خوشحالم دردوره 15 کنارشما وبقیه هم تیمی ها بوده ام .
  تجربه خیلی خوبی بود
  منتظر بورس های بعدی و پیشنهاد های دیگرهستیم .

 218. لیلا رشیدی

  ما یک گروه ۵۰ نفره بودیم با کلی ایده و آرزو که این دوره رو شرکت کردیم. میشه گفت بهترین شاخصه این دوره، انرژی بود که هم بجه ها داشتن و هم اساتید.
  ما ۵۰ نفر مطمئنا بعد این دوره خوشحال‌تریم. حداقل من و گروه ۶ نفره باحالمون خوشحال تریم

 219. محمدرضا خسروی

  سلام دوره رشداموزی رشدانا باعث شد دید بهتری به خیلی از کارها و تخصص ها پیدا کنیم و مسیرمون رو پیدا کنیم مخصوصا مدیریت مجموعه و که همیشه کمک میکرد و همکاران که همیشه کنار بچه ها بودن
  خیلی ممنون

 220. فرزانه

  سلام.واقعا خوشحالم ک از فرصت شرکت در این دوره ها استفاده کردم.در ابتدا بدلیل اینکه رشته ای کاملا غیر مرتبط با کامپیوتر داشتم در مورد خیلی چیزا اطلاعات نداشتم ولی با شرکت دراین کلاسها متوجه شدم که فضای مجازی فرصتهای واقعا خوبی برای کسب درامد و اشتغال دارد.

 221. fatemeh

  با سلام
  حضور در دوره کاراموزی رشدانا تجربه خیلی خوبی بود اطلاعات زیادی کسب کردم و با تشکر از تیم رشدانا تونستم مسیر مورد علاققمو پیدا کنم

 222. زهرا ساقی

  رشدانا فضای دوستانه و خوبی رو مهیا میکنه برای ارتباط گرفتن با افراد سودمند و ثمر بخش. اگه تو رشدانا چیزی هم یاد نگیری اما لینک های ارتباطی هم هست که میتونی با آدمای مختلف در زمینه های مختلف آشنا بشی و کمک میکنه پیشرفت کنی. در زمینه بحث آموزشی خیلی قوی بود خیلی قوی تر از دانشگاه ها. یکم کار عملی این ترم کم بود که امیدوارم در دوره های بعدی بهتر بشه.

 223. زهرا کلدانی

  با عرض سلام و خسته نباشید به رشدانا
  دوره کاراموزی که رشدانا برگزار می کنه خیلی کمک میکنه که میزان علایق خودت را به مهارت های گوناگونی که تدریس میشه بسنجی. و در نهایت بایک برنامه ریزی و استراتژی راه خودت رو برای اشتغال هموار تر کنی.

 224. morteza mahdavi

  سلام
  فضای رشدانا بسیار عالی بود و جو فوق العاده داشت که به ادم انرژی میده و از حضور لذت میبره ادم. با افراد خیلی خوبی اشنا شدم و شبکه سازی خوبی داشتم و از همه مهمتر مطالب خیلی خوبی یاد گرفتم و مسیر خیلی خوبی رو بهمون نشون دادن. کلی خندیدیم کلی چیز یاد گرفتیم با کلی ادم خیلی باحال اشنا شدیم. در کل از چیزی که تصور داشت خیلی فراتر بود. کجا رشدانا چی رشدانا کاراموزی رشدنا همه چی رشدانا 🙂

 225. زهرا بافتیان

  خسته نباشید خدمت همه اعضا قوی رشدانا
  من کارآموز دوره 15 رشدانا بودم
  واقعا از تیم رشدانا بابت تمام زحماتشون ممنونم
  این دوره کارآموزی باعث شد من اطلاعات درست و کاملی درباره کسب و کارهای آنلاین و همینطور بازار کار آنها به صورت مقدماتی آشنا شوم و به سمت علاقه ام هدایت شوم

 226. محمد

  رشدانا باعث شد تا اعتماد به نفس خودمون رو بدست بیاریم و برای جامعه و خودمون مفید باشیم واقعا از زحمات ممنونیم

 227. سید مبین صفوی

  دوره بسیار خوب و خاطره انگیزی بود و باعث بالا رفتن سطح اطلاعات ما در زمینه های مختلف شد . با تشکر از مهندس پورعلی و تیم خوبشون برای تشکیل چنین دوره ی خوبی .

 228. امیرحسین

  باتشکر از تیم قدرتمند وروحیه بخش رشدانا.
  خیلی خوشحالم دراین دوره کاراموزی شرکت کردم و توانستم ایده های خودرا رشد وبا کسب وکار های متفاوت تری آشنا شوم
  امیدوارم بتونم باهمین روحیه کاری وعلاقه پیش بروم.
  نقد وانتقاد های بعدی را در دوره و مسیر های رشد میگذارم تاهمگی مطلع شوید
  باتشکر

 229. مجید آذرکیش

  دغدغه انتخاب مسیر شاید یکی از مهم ترین دغدغه هایی بود که توی سن ۲۰ سالگی اومد سراغم ولی تجربه ی مسیرهای مختلف و تست کردن همشون طبیعتا زمان بر و نشدنی بود!
  رشدانا این بسترو فراهم کرد تا در کمترین زمان آشنایی نسبی با تمام کسب و کارهای حوزه دیجیتیال اتفاق بیافتد و انتخاب مسیر اصلی برای یادگیری و رشد تخصصی آسان تر شود.
  شبکه سازی این دوره و همچنین انتقال تجربیات اساتیدی چون مهندس پورعلی در کنار آموزش مهارت های کسب و کار آلاین طبیعتا یکی از مزیت های اصلی این دوره بود.
  از تمام کادر رشدانا به خاطر همراهیشون تا آخر دوره متشکرم و از جناب مهندس پورعلی که این بستر فراهم کردند تا #باهم ـ رشد ـ کنیم بسیاااااار سپاسگزارم.

 230. سالار باغبان شاه آبادی

  عالی زیبا مفید و دوس داشتنی
  بقیش در کلمه قابل وصف نیس
  مرس از همگی

 231. محدثه شفق

  رشدانا می تونه شروع خوبی باشه برای کسانی که می خوان وارد بازار کار بشن. حتما امتحان کنید!

 232. افسانه

  با تشکر از برگزار کننده های این دوره، من بسیار راغب شدم برای شرکت در دوره های بعد، به نظر من اگر دوره مقدماتی تنوع کمتری داشت شاید کاربردی تر بود.

 233. امیرحسین

  یه خسته نباشین جانانه به بر و بچه های رشدانا
  واقعا توی این نزدیک 1 ماه خیلی برای ما وقت گذاشتین و با چیزایی اینجا آشنا شدم که خودم تنهایی یا حوصلشو نداشتم برم دنبالش یا خیلی وقت ازم میگرفت تا با این مباحث آشنا شم.
  به هر جوون فعال و جویای کار (چه کارآفرینی چه کارمندی) توصیه میکنم حتما تو یه همچین دوره هایی ثبت نام کنن. هرچند نمیدونم تو مشهد بازم از این دوره ها هست یا نه! با این همه ظرفیت شغلی که استارتاپ ها تو کشور ایجاد کردن زشته که از بیکاری بنالیم!
  به امید ایرانی پویا و پیشرفته با جوانانی پر امید

 234. امیرحسین روحبخش

  با سلام و وقت بخیر
  دوره کاراموزی رشدانا برای پیدا کردن علایق من بسیار مفید بود همیشه فکر میکنم اگر چند سال پیش با این دوره اشنا شده بودم شاید با ادامه دادن علایق الان در سن بیست و چار سالگی وضعیت بهتری رو داشتم با ادامه دادن کاری که علاقه دارم . همیشه این حسرت به دلم میمونه که کاش زودتر شروع میکردم.

 235. آقا مجید سعادت

  با سلام خدمت خانواده بزرگ رشدانا
  این دوره ی واقعا خوب بود پراز مهارت ها و اموزش ها ک تونستیم چیزهای زیادی در ان یاد بگیریم و تجربهای خوبی در رشدانا با اساتید و مجموعه خوبش بدست بیاریم ممنون ازتون

 236. ریحانه احمدی

  خیلی خوشحالم که از طریق دوستم ، فرصت شرکت درکارآموزی رشدانا پیدا کردم. تو این دوره با آدمهای فعال و موفقی در رشته های گوناگون آشنا شدم که صمیمانه تجربیاتشون و با بقیه به اشتراک میذاشتن ،و این مساله انگیزه بسیار خوبی برام شد تا برای شروع کسب و کار خودم با امید بیشتری تلاش کنم. امیدوارم رشدانا با رشد بیشتر خودش، زمینه های بیشتری برای جوانان فراهم کند.

 237. fatemeh

  دوره ی بسیار خوبی بود و بسیار اموزنده، فقط تنها نکته ای که به نظرم میرسه اینه که شاید بهتر باشه توی دوره کاراموزی اول خیلی مطالب کلی گفته نشه، کمی اموزنده تر باشه تا برای افراد هم کارامدی بیشتری داشته باشه.ممنون.

 238. سحر

  سلام،،،خیلی ممنون از کالج رشدانا،همچی عالی بود و خیلی زود تموم شد.
  با آرزوی موفقیت بیشتر.

 239. آیدا متولی

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت گروه رشدانا و جناب پورعلی. شرکت در این دوره بسیار موثر در انتخاب اهداف فرایند رشد میباشد.بسیار خوشنودم بابت حضور در این دوره گرم و فعال .این دوره در جهت شناخت علایق و برنامه ریزی مجدد اهدافم بسیار موثر بود .
  Together We Grow
  Team5 باتشکر از شما و گروه حرفه ای تون

 240. علی پ

  رشدانا مثل یه پل بود برای من که منو تا حدی از خطرات راه ورود به بازار کار مصون نگه داشت و کمکم کرد مسیر رشد درستی که میخواستم رو پیدا کنم.در نتیجه میتونم ورود هوشمندانه تری به بازار کار در حوزه انتخابی خودم داشته باشم
  مرسی از تمام عوامل اجرایی رشدانا

 241. حمیدرضا

  باعرض سلام به همه‌ی دوستان
  قصد دارم به طور خلاصه تجربه‌ی حضورم تو دوره‌ی چهاردهم کارآموزی رشدنا رو باشما درمیون بزارم.
  به عنوان کسی که اطلاعات بسیار معمولی از دنیای اینترنت داشتم الان که در آخر این دوره هستم باید انصافا بیان کنم که دید من نسبت به عظمت دنیای نت,فرصتها و موقعیت های شغلی موجود تو این دنیا واقعا ارتقا پیدا کرده و فهمیدم که اون تصور من از پیچیدگی و مشکلات موجود تو این حوزه واقعا اشتباه بوده و حالا میخوام بصورت جدی توی یکی دوتا از مواردی که تو این دوره باهاشون آشنا شدم وارد بشم و یک موقعیت شغلی,مالی و علمی جدید برای خودم دستوپا کنم.
  وجود یک تیم حرفه‌ای و باحال که بدون چشمداشت هواتو داشته باشن واقعا تو این زمونه نادره ولی تو رشدانا این شرایط فراهمه امیدوارم که زمینه‌‌ی فعالیتشون روز به روز گسترش پیدا کنه تا تعداد بیشری بتونن از خدمات این تیم باحال استفاده کنن.

 242. سید حسین حسینی

  بذارین بی طرف حرف بزنم، شاید روز اول ک اقدام به ثبت نام رشدانا کردم مثل همه ثبت‌نام هایی ک برای دوره‌های مختلف انجام می‌دادم در جاهای مختلف (فارغ از رایگان بودن یا اتفاقا هزینه ٫‌هایی ک برای هر دوره‌ای می‌دادم) مانند روال قبل احساس خشکی کلاس‌ها، یک‌نواختی و زدگی بعد چند جلسه رو داشتم، اینکه ممکن هست بعد چند جلسه ناگثتمام بذارم.
  محیط رشدانا فارغ از همه محیط‌های مشابه تئوری و یا عملی مبتنی مطلق بر استاد، برای شما محیط رشد رو فراهم کرده حالا تو این محیط شما اون دونه داخل خاک هستین ک نور( محیط پرنشاط) مناسب رو دارین، آب( اطلاعات مفید) رو دارین، در خاک
  خوب رشدانا تنها دانه مرده است ک به عمل نمیاد،
  اگه فکر می‌کنید یک درصد حیات منتج به دانش رو به اشتغال رو دارین, من برای ورودتون به رشدانا تبریک می‌گم.

 243. حسن آکی

  سلام و عرض ادب به همه دوستان و همچنین تیم رشدانا که زحمت های بسیاری کشیدن تا همه ما رو به سمت یک هدف پیشرفت هدایت کنند.کیفیت کلاس ها در حد خودش ستودنی هستش.و مبحث های جالبی رو در این جا یاد گرفتم.خیلی خوب بود واقعا.و امیدوارم به مقطع های بالاتری برسم به همراه یک تیم قوی و متحد.و آینده خودم رو در مقطع های بالاتری در رشدانا میبینم.
  Together We Grow:
  Team 5

 244. مهلا بوستانی

  من به شخصه از حضور در این کالج واقعا لذت بردم ، از نشاط و انگیزه اساتید و تیم پشتیبانی به وجد اومدم و تونستم با اشنایی با سرفصل های مختلف علاقه مندی خودم رو کشف کنم.
  این تجربه واقعا یک تجربه منحصر به فرد بود و هست. جدا از اینکه من کلی اطلاعات جدید یاد گرفتم، متوجه اهمیت بالای کار تیمی شدم و فرصت تجربه رهبری و ارائه مطلب برای تعداد زیادی افراد رو داشتم و تمام اینها به من یک روحیه جنگنده و با اعتماد به نفس داد تا بتونم تو این راه خیلی قویتر از قبل حرکت کنم
  البته تمام اینها به کمک تیم حرفه ای و سخت گیر رشدانا انجام شد و من از این تیم نهایت تشکر را دارم

 245. شکیلا

  من در دوره 14 کاراموزی رشدانا شرکت کردم در ابتدای دوره مسیر اشتباهی رو انتخاب کرده بودم و فکر میکردم به برنامه نویسی علاقه دارم اما الان این نظرو ندارم و علایقو سلایق خودمو شناختم و اطلاعاتم نسبت به خیلی چیزا بیشتر شده و اگاهانه تر به ایندم و هدفم فکر میکنم و امیدوارم بتونم نسبت به شناختی که از خودم پیدا کردم ادامه راهی ه انتخاب کردمو برم

 246. مهلا خیری

  با عرض سلام و خسته نباشید
  حقیقتا حس میکنم به بار دانشم خیلی اضافه شد و خیلی منو به چالش کشید و با شاخه های مختلفی آشنا شدم و همچچنین بهترین دوره زندگیم رو گذروندم هم برای آشنا شدن با این دوره و استادان و همچنین آشنایی با همگروهی هام واقعا دوست نداشتم این دوره تموم بشه .
  حس زیاد دارم ولی وقت برای نوشتن ندارم. بهترینین.
  together we grow
  team 5

 247. الهام نجار

  با عرض سلام خدمت تیم رشدانا و جناب پورعلی. از شما و تیم خوبتون بابت زحماتی که در این دوره کشیدید ممنونم . این دوره برای من خیلی مفید بود چون باعث شد در هدف گذاریم خیلی جدی تر بشم و مسیر رشد خودم رو راحت تر پیدا کنم. امید هست در کنار شما این مسیر رشد رو به بهترین شکل طی کنم.وجود شما باعث دلگرمی همه ماست. together we grow . team 5

 248. مهلا

  حدود دو ماه انتظار دوره چهاردهم رشدانا رو کشیدم که ارزشش رو داشت. تیم سازی چیزی که هیچ جایی آموزش داده نمیشه و کلا کار تیمی انجام نمیشه اینجا به خوبی پی ریزی شده و جزو برنامه اصلیش بود که به نظرم بهترین قسمت رشداناست. آموزش های اولیه هم خوب بودن ولی جای عالی شدن دارن. در اصل من برای اینکه بفهمم باید در چه حوزه ای فعالیت کنم به اینجا اومدم و خب رشدانا توی شفاف سازی مسیرهای پیش روی ما خوب عمل کرد. با مسیرهای جدید هم آشنا شدم که حتی تا الان فکرشم نمیکردم بشه از این مسیرها پول کسب کرد. به نظرم این دوره چه برای اونهایی که تازه میخان وارد بازار کار بشن و چه اونهایی که چند سال هست کار میکنن مفید خواهد بود. هر چقدر اینجا تلاش کنی به همون میزان ازش بهره برداری میکنی.البته اینکه رشدانا هنوز جای رشد داره شکی نیست ولی مسیرش خیلی خوب و درسته. و در آخر میشه گفت رشدانا شروع موفقیت خیلی هاست…

 249. بنیامین اسلامی

  مدتی بود که با حوزه IT و کسب و کارهای اینترنتی علاقه مند شده بودم و تقریبا وقت زیادی برای جستجوی منابع مناسب مرتبط با این حوزه بودم؛خوشبختانه کالج کارآموزی رشدانا با ایجاد امکانات،اساتید متخصص و ایجاد فضایی برای آشنایی با افراد علاقه مند دیگر دید مناسب و غنی برای ورود به این حوزه به من داد و این بستر قابل رشد یک شروع خوب جهت ایجاد انگیزه و افزایش علاقه نسبت به ایجاد کسب کار و انتخاب مسیر مناسب برای رشد فردی در مهارت های من شده است..
  با آرزوی موقیت روز افزون برای رشدانا

 250. شروین یاوری

  دور های آموزشی رشدانا بستری پر از اطلاعات و تجربه های بسیار مفید و کارامد می باشد.
  این دوره به من کمک‌ کرد تا مسیر درست و هدفمندم را پیدا کنم.
  و بسیار خرسند که با این تیم (رشدانا) آشنا شدم 🌹

 251. سپیده

  اگر حس می‌کنید هنوز مسیر آینده رو پیدا نکردید، نیاز به آموزش بیشتر دارید، نیاز دارید تا قبل از ورود به بازارکار اطلاعاتی رو کسب کنید که شما رو از دیگران متمایز کنه، دوره کارآموزی رشدانا بهترین انتخاب برای شماست.
  با ورود به این دوره، دنیایی پر از آدم های با استعداد و پرشور و مسیرهای کاری مختلف و اطلاعات ارزشمندی رو می‌بینید که هرجایی پیداش نمی‌کنید! فقط کافیه به دنبال پیشرفت باشید و از تلاش و یادگیری دست برندارید.
  همه ی افرادی که وارد اینجا می‌شن، لزوما افراد حرفه ای در بازارکار نیستن. فقط و فقط افرادی هستند پر از شوق یادگیری!
  اگر مثل ما هستید، وقت رو از دست ندید!!

 252. مهسا دولابی

  باسلام
  دوره های خیلی خوبی بود .. فضا و جو کلاس بسیار گرم و صمیمی بود .. خیلی خیلی خوشحالم تا فضایی ایجاد شد برای پیشرفت ما که بتونیم با راهنمایی اساتید وارد بازار کار بشیم و راه خودمونو پیداکنیم. به شخصه تجربیاتی کسب کردم که منو به شغل دلخواهم رسوند و امیدوارم این برنامه هر روز قوی تر و حرفه ای تر ادامه پیدا کنه

 253. امید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم خوب رشدانا.
  این دوره، خیلی خیلی عالی بود و من شخصا مباحث زیادی یاد گرفتم و به تجربیاتم اضافه شد از جمله اینکه دیدم نسبت به دنیای کار و کسب عوض شد و علاقه اصلی خودم رو در بازار کار پیدا کردم.
  سپاس فراوان.

 254. سهیلا

  سلام
  خیلی خوشحالم که وارد دوره کارآموزی رشدانا شدم. من قبلا بعضی از دوره های رشدانا رو شرکت کرده بودم، اما حضور در این دوره ی کارآموزی به من کمک کرد که با کلیات موضوعاتی مثل دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، سئو، UI و UX آشنا بشم و به خاطر همین آشنایی مختصر با موضوعات متنوع تونستم حیطه های مورد علاقه خودم رو پیدا کنم و علاوه بر اینها بتونم با دوستانی با علایق مشابه آشنا بشم و با هم کار تیمی رو تمرین کنیم.
  بسیار خوشحالم از آشنایی با تیم رشدانا و ازشون بخاطر کار بسیار ارزشمندشون ممنونم 🙂

 255. سجاد

  با سلام و عرض خسته نباشید به کل رشدانا
  دوره بسیار خوبی بود با هدفی کاربردی و اطلاعاتی که حتما در اینده ما بدرد میخوره و حتی زمان حال مارو تغییر داده.
  محیط بسیار صمیمی و افراد با شور و شوق و علاقه بالا که خودش ادمو واسه حرکت رو ب جلو کمک میکنه.
  یکی از بهترین چیزهایی که در این دوره فهمیدیم علاقه شخصیمون برای ادامه مسیره.
  مرسی برای همه چی از همتون.

 256. فرزانه صادقی

  سلااااااام
  داستان ورود من به رشدانا از اونجایی بود که عاشق برنامه نویسی و دنیای کامپیوتر بودم. رشدانا محلی بود که همه دغدغه رشد داشتند و براشون خستگی معنایی نداشت، رشدانا میتونه به شما کمک کنه که اگر نمی‌دونید از کجا شروع کنید برای کسب و کار و یا شروع کردید و در مسیرش هستید در کنارتون باشه و بشه هم پای شما برای حرکت در مسیر رشد و پیشرفت.
  من در رشدانا دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و با تفکرات جدیدی آشنا شدم که برام خیلی ارزشنمند هستش.
  در دنیایی که اکثرا دنبال تحصیلات آکادمیک بودن رشدانا براش مهم نبود که شما کجا هستید چه رشته ای دارید، یه عزم جدی و علاقه به موفقیت براشون کافی بود که هم پای شما بشن و ازتون حمایت کنند.
  ممنون از رشدانای عزیز ;))))

 257. سینا کشمیری

  در این دوره شما با تمامی تخصص های زمینه ی وب آشنا شده و میتوانید با آگاهی بالا تر ی آینده ی شغلی خود را انتخاب کنید . جدا از آشنایی با تخصص های متفاوت شما خانواده ی جدیدی پیدا میکنید که از شما حمایت میکنند . دوستانی پیدا میکنید تا آخر عمر اون ها را حفظ میکنید . این دوره تنها یک دوره ی کارآموزی ساده نیست . شما در این دوره یاد میگیرید که چگونه در جامعه حضور پیدا کنید و در کار های گروهی شرکت کنید . شاید تنها وقتی در این دوره شرکت کنید متوجه حرفهای من شوید . اما تاثیر این دوره در تمام ابعاد اجتماعی ام اکنون قابل مشاهده است . اما یک انتقاد بزرگ به این سیستم دارم ، روز مصاحبه ی اول این رو مطمعن بودم برای قبول شدن باید خودم را انسان اجتماعی ای نشان بدم در حالی که اصلا همچین چیزی نبود ولی رشدانا باعث شد ارزش افراد جامعه رو درک کنم و بتوانم در جامعه حضور داشته باشم ، شاید بهتر باشد که افرادی که در همه ی زمینه ها به این دوره نیاز دارند ، قبول بشن

 258. حمید فرید

  به نام آنکه هستی نام از او یافت
  فلک جنبش زمین آرام از یافت

  رشدانا،چه زیبا ،کلمات رشد و دانش مخفف شده است و در کنار قرار گرفته است تا نشان دهد این دو جدایی ناپذیر است. و چه زیباتر ماهیت دوره را نشان می‌دهد که گروهی ، تشکیلاتی،
  سازمانی و بهتر بگویم انسان‌هایی در کنار هم قرار گرفته اند تا اسباب موفقیت افرادی را فراهم کنند که عطش رشد و یادگیری دارند افرادی که وارد یک چرخه
  می‌شوند تا یادبگیرند و یاد بدهند ،موفق میشوند و موجب موفق شدن افراد دیگری میشوند.ساخته می‌شوند و می‌سازند

 259. سارا بالیده

  تا قبل از اینکه توی دوره رشدانا شرکت کنم فکر می‌کردم مسیر خودمو پیدا کردم ولی وقتی دوره کارآموزی رو شروع کردم فهمیدم چه مباحث زیادی بود که من دربارشون اطلاعات نداشتم. رشدانا کلا مسیر و هدف من رو عوض کرد و من خیلی خوشحالم که فرصت داشتم یک رشدانایی باشم.
  کار تیمی، پذیرایی‌های مخصوص رشدانا و استادان عالی حس فراموش نشدنی‌ای رو رقم میزنن.

 260. sajjad

  با سلام
  حضور تو جلسات باعث آشنا شدن با مطالبی بود که شاید هیچ وقت نمیتونستم جایی یاد بگیرم . جو کلاسا خیلی صمیمی و با حال بود و از طرفی استادا و آدمای خیلی با حال کار درستی داشت که عاشقانه کار میکردند . خلاصه یک تجربه خوب تو زندگیم بود.

 261. طاهره

  من درچهاردهمین دوره کارآموزی رشدانا شرکت کردم ودر ابتدا حتی از موضوعاتی که قراربوددرکارآموزی مطرح شود آگاهی نداشتم ولی باشرکت در این دوره باموضوعات متفاوتی وجالبی مثل دیجیتال مارکتینگ ،سئو،ui،ux،محتوانویسی وکلی موضوعات دیگرآشنا شدم.یک تجربه ی جالب و جدید کسب کردم وسعی کردم توانایی ها و مهارت های خودم را بشناسم.

 262. Asma

  رشدانا یک فرصت خوب برای پیدا کردن علایق فردی است.
  محک زدن این که در چه زمینه ای می توانید موفق واقع شوید .
  باتوجه به اینکه این روزها اکثریت کسب وکار ها بصورت اینترنتی است پس وارد شدن در زمینه ی دیجیتال مار کتینگ و سئو می تواند مسیر رشد شما را روشن تر سازد.
  شاید تاقبل از ورود خودم به رشدانا فکر نمی کردم به کار های اینترنتی انقدر علاقه مند باشم .
  رشدانا مسیر رشد و علاقه ی هر شخصی را با معرفی رشته های گوناگون و محیط کسب و کارش به افراد کمک می کند .
  حس خوب و صمیمی اساتید باعث یادگیری بیشتر و علاقه مندی کارآموزان خواهد شد.
  با سپاس بی کران از همه ی اعضا گروه رشدانا
  امیدوارم همچنان بدرخشید.

 263. فاطمه کریمی

  سلام
  یکی از بهترین حس های خوب رو در رشدانا تجربه کردم
  خیلی خوشحالم که این فرصت کاراموزی برای من به وجود اومد
  فضایی دوستانه صمیمی که شاید در کمتر جایی دیده بشه
  انقد این تجربه جذاب بوده که به خیلیا توصیه کردم بیان اینجا
  امیدوارم همینجوری پا برجا بمونه به امید پیشرفت روز افزون رشدانا

 264. امیر ;-)

  درود به برگزار کنندگان پر انرژی رشدانا
  کلاس های پرشور و پر نشاط با اساتید مجربی دارد.
  دوره کارآموزی صرفا جهت آشنایی با کسب وکار اینترنتی ست و برای یادگیری حرفه ای ، به تنهایی کافی نیست.

 265. مهلا مصاحبی

  سلام
  دوره رشدانا یکی از بهترین تجربه ها و دوره هایی بود که شرکت کردم و با مفاهیم کاربردی زیادی چون تولید محتوا، سئو، دیجیتال مارکینگ، طراحی و تجربه رابط کاربری و… اشنا شدم در این دوره کسانی که راه شان را پیدا نکردند یا نمیدونن به چه چیزی علاقه دارن میتونند به ان چیزی که میخوان برسن و راهشون رو پیدا کنند، زحماتی که اقای پورعلی و بقیه دست اندرکاران برای بچه ها کشیدن غیرقابل وصف و هیچ جایی رو ندیدم که اینقدر خالصانه به فکر رشد بقیه باشند 🙂

 266. حانیه ترابی :)

  برای تویی می‌نویسم که داری فکر می‌کنی این دوره رو شرکت کنی یا نه؟!
  قبل از شرکت در رشدانا نمی دونستم کدوم مسیر رو باید انتخاب کنم یا درچه زمینه ای بهترم و به چه حرفه ای علاقه مندم.
  این که الان این چیزا رو فهمیدم به خاطر شرکت تو این دوره است و مطمئن باش که هیچ حسی بهتر از این نیست که مسیرت رو بشناسی و برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی. شرکت در این دوره رو به کسانی که مثل ،من‌قبل‌از‌رشدانا، هستن پیشنهاد می‌کنم.
  هر راهی رو که انتخاب میکنی،امیدوارم موفق باشی

 267. عارفه

  اول تشکر میکنم از همه ی کسانی که در دوره کاراموزی همراه ما بودند.و بعد به تمام کسانی که شرایط شرکت دردوره های کاراموزی رو دارند پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنند و مسیر هایی که رشدانا در اختیارتون قرار میده را طی کنید.من در این دوره با علاقه مندی های خودم اشنا شدم و فهمیدم برای رسیدن بهشون چه کار هایی باید انجام بدم.
  خلاصه که شرکت کنید پشیمون نمیشید:)

 268. محدثه ظهوریان

  من در سیزدهمین دوره کارآموزی رشدانا شرکت کردم و در این دوره با کلیاتی راجع به مباحث گوناگون آشنا شدم که گمان میکنم در تصمیم گیری های آینده من مفید خواهد بود

 269. زهرا

  باسلام
  بابت گذاشتن این دوره هاازاقای پورعلی وتیم بسیار عالی رشداناسپاسگذارم چون باعث شد تابازمینه های مختلف اشنا بشم با مطالبی که مطرح شد تونستم راهم را پیداکنم و در موردش اگاهی بدست بیارم .
  از تیم بسیار عالی رشدانا سپاسگذارم

 270. Nazanin

  سپاس بسیار از رشدیاران و رشید کالج رشدانا، کارآموزی مفید مخصوصا اعتماد شما برای کار بر روی پروژه های در جریان و زمان و انرژی که برای کارآموزان گذاشتید من رو خیلی به دنیای دیجیتال نزدیک تر کرد.

 271. سارا احمديان

  با سلام
  من در دوره هاي كاراموزي رشدانا كه در شهريور ٩٨ برگزار شد شركت كردم و خيلي مطالب مفيدي در ارتباط با UI و UX ياد گرفتم كه پيش از اين هيچ اطلاعاتي در موردشون نداشتم.به نظرم اين مسير رشد خوب و مناسبي براي من ميتونه باشه و دوس دارم تو اين زمينه پيشرفت كنم و ادامه بدم همچنين توليد محتوا ياد گرفتم كه اين هم خودش جزو مواردي بود كه پيش از اين ياد نداشتم و برام خيلي جالب بود.بودن در رشدانا تجربه خيلي خوب و مفيدي برام بود.خيلي ممنونم از زحمات اقاي پور علي و همچنين اقاي صفار براي اينكه اين اطلاعات خوب رو در اختيار ما گذاشتن.

 272. امین ابارشی

  ابتدا میخوام تشکر کنم از آقای پورعلی عزیز و تیم صمیمی و دوس داشتنی رشدانا که واقعا زحمت میکشن…من از کالج رشدانا واقعا متشکرم که منو از‌ گمراهی نجات داد و بجز اون منو با یه سری مطالب آشنا کرد ک قبلا شاید نشنیده بودمشون و نمیدونستم که استفاده اون ها چیه….کالج رشدانا یک فضای بسیار عالی و صمیمیه که خیلی چیزارو به آدم‌ یاد میده و کمکمون میکنه که توی مسیری که دوس داریم مهارت کسب کنیم و پیشرفت داشته باشیم

 273. یگانه سلطانی

  با سلام و خسته نباشید خدمت کادر خوب و فعال رشدانا همچنین جناب مهندس پور علی.
  قبل از شرکت در این دوره ی آموزشی سر درگمی زیادی در مطالب علم و تکنولوژی داشتم و نمیدونستم باید چه مطالبی رو بخونم و به کدومشون علاقه دارم. خدا روشکر با شرکت در این کارآموزی مطالب مفید زیادی یاد گرفتم و با شرکت ها ، افراد و سایت های بزرگ و معروفی اشنا شدم که باعث شد جور دیگه ای به جامعه و دنیای کار نگاه کنم.
  و از این بابت خیلی خوشحالم و از تیم رشدانا کمال تشکر رو دارم.

 274. ازاده

  ممنونم از آقاي پورعلي بابت ايده جالب و قابل تامل براي تأسيس كاراموزي هاي رايگان و پر محتواي رشدانا، قطعا تا چند سال اينده هم رشدانا و هم افرادي كه توي اين دوره ها شركت كردند حرف هاي زبادي براي گفتن دارن،اميدوارم اين اموزش ها تا بعد از كاراموزي و زماني كه دوستان شغل هاي خودشون رو استارت زدن هم ادامه داشته باشه،و فقط به همين زمان اختصاص نداشته باشه،چونً تمام اين اموزش ها زماني ارزش دارهً كه به عمل و إيجاد يك ارزش يا يه كار منجر بشه،وگرنه كلاس اموزشي كه همهً ميرن،همهً هم برگزار ميكنن، قطعا با چيزي كه تا الان ديدم ،برنامه براي اين قسمت هم طراحي شده بدون شك،بازم ممنون از همهً بچه هاي رشدانا

 275. شقایق عارفی دوست

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت اعضای تیم رشدانا و جناب آقای پور علی عزیز که این فرصت عالی رو برای ما فراهم کردند.دوره کارآموزی رشدانا خیلی پربار بود خیلی چیزایی که بلد نبودم رو یاد گرفتم و اینکه هرکسی رو متناسب با روحیاتش به یک زمینه کاری جذب میکنه و در همون مسیر راهنماییتون میکنه.امیدوارم همیشه این دوره پایدار باشه و بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن.

 276. محمد امین چیت ساز

  دوره کار آموزی بسیار مفید و با سر فصلای مختلف و زیاد اطلاعات خیلی مفیدی در اختیار کاراموز می‌زاره و علاوه به اون یه دریچه برای وارد شدن به یه دنیای جدید که ازش بی خبر بودیم انگیزرو دو چندان میکنه و مسیرو هدفمند
  یه محیط دوستانه و شاد که خستگی نمیاره
  تشکر ویژه از آقای پورعلی و تیم رشدانا
  امیدوارم همچنان ادامه داشته باشه

 277. سعید حاج آبادی

  با سلام و خسته نباشید خدمت خانواده بزرگ رشدانا
  من به صورت اتفاقی با دوره های رشد و کاراموزی رشدانا اشنا شدم و اصلا قرار بر این نبود ک پام به این دوره ها باز بشود ولی اکنون بسیار خرسندم ک در این دوره شرکت کرده ام چرا ک احساس میکنم رشدانا سکوی پرتابی برای من به سوی اینده ای درخشان خواهد بود و مطمئنا رشدانا پتانسل این را دارد ک توانایی های هرکسی را از حالت بالقوه به بالفعل دربیاورد
  و جا دارد از همه دست اندرکاران رشدانا برای زحماتشان قدردانی کنم
  با سپاس

 278. امیر غلامیان

  قبل از این ک وارد کالج بشم خیلی مطالب ووو پراکنده از تو نت میخوندم همشون مث تیکه های پازل، ک جم کردنشون کارم و سخت کرده بود
  اصلا نمیتونسم کنار هم بچینم برام ی غول 3 سر شده بود.
  ولی تو این مدتی که با کالج رشدانا بودم فهمیدم خیلی ساده تر میشه به این مباحث نیگاه کرد البته اگه ی مدرس کارکشته و ی تیم خوب داشته باشی ک بتونی موانع و تیکه تیکه کنی و به آخر برسونی .
  در کل بهتون پیشنهاد میکنم از این فضایی ک در اختیار من و شما گذاشتن نهایت استفاده رو ببرین

 279. محمدرضا افچنگی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم قوی و بسیار عالی رشدانا و همچنین یک تشکر ویژه از جناب اقای مهندس پورعلی

  من از بابت تجربه و شرکت در چنین دوره ای احساس خوش حالی دارم چرا که‌این دوره باعث شد تا من و دوستانم رو با فضای دیگری از محیط کسب و کار و روش های درامد زایی اشنا کنه و باعث بشه که خود به خود و بدون هیچ زور و اجباری خودمون دنبال این مسیر بریم و از اشنایی با مطالب و اموزه های بیشتر احساس سربلندی کنیم .

  انشالله که این دوره همچنان پایدار بمونه و افراد دیگر هم قابل دسترس باشه

 280. سعیده حسینی

  اسم کارآموزی رشدانا برای من یادآور محیطی صمیمی و با نشاط است و اساتیدی که عاشقانه مشغول آموزش و رشد و پیشرفت کارآموزان هستند و این نکته ایی است که کارآموزها را به شدت شیفته ی یادگیری میکنه.
  شرکت در این دوره برای هر فرد میتونه به عنوان یک امتیاز محسوب بشه چون علاوه بر بالا رفتن میزان دانش به بالا بردن انگیزه و داشتن روحیه جنگنده هم کمک می کنه،
  و من از بودن در کنار چنین انسانهایی شریف و با دانش لذت بردم و شدیدا خوشحالم که به جمع رشدانا پیوستم ?و از تیم رشدانا و آقای پور علی بسیار سپاسگذارم.?

 281. حلیه رضایی

  دوره کارآموزی رشدانا جایی خواهد بود که تمام اهداف و انگیزه های شما رو زیر و رو میکنه. ابعاد مختلفی رو بهتون نشون میده که باعث میشه چشم انداز آینده براتون روشن بشه و وارد دنیای عجیبی بشید که ازش غافل بودید. امتیاز مثبت دیگش هم سرفصل های زیاد و کاربردیه که تو این دوران بهش پرداخته میشه و باهاشون آشنا میشیم. امیدوارم تداوم و پیشرفت داشته باشه.

 282. زهرا دواسر

  سلام
  با تشکر از تیم قوی و متخصص رشدانا به خصوص جناب پورعلی برای فراهم کردن دوره های مفید و کاربردی کارآموزی که به شخصه برای من، یکی از مهم ترین و بهترین اتفاقات زندگیم بود.امیدوارم برگزاری این برنامه ها ادامه داشته باشه تا خیلیا بتونن مسیر کاریشون رو پیدا کنن.
  سپاس

 283. احسان اسماعیل زاده

  بسیار دوره مفید و کاربردی ای بود، واقعاً تاثیر گذار در مسیر رشد، و باعث شد من فرصت یادگیری علایقم رو داشته باشم.

 284. سهیلا دادخواه

  سلام
  من باراولی بودیک دوره کارآموزی رو تجربه میکنم ولی باید بگم که واقعا برای من واسه ی دفعه ی اولم تحربه خیلی خیلی خولی بود.به این دلیل که من درمورد خیلی ازمبحاث چیز زیادی نمیدونستم اما باصحبت هایی که سرکلاس میشه و هم به چالش کشیدن کارآموزان برای اینکه نظراتشونو درمورد اون موضوع بگن واقعا ازنظرمن چیز خوبیه چون بهت فضای اونجا ونوع رفتاری که صورت میگیره به ما کارآموزها اعتماد بنفس و جرات گفتن نظرمون رو درمورد اون موضوع میده هر چند که نظرمون درست باشه وچه غلط بیانش کنیم.
  من قبل ازاین دوره واقعا تصویر مبهی از هدفم داشتم ولی باتوجه به راهنمایی های دلسوزانه این کادر و صحبتهای حرفه ای درمورد یک مبحث میشه الان به جرات میتونم بگم که مسیرمو پیداکردم والان میدونم که جی میخوام و باید برلی چه چیزی تلاش کنم.
  من ازتمامی کسانی که این فرصت رو دراختیارمون گذاشتن خیلی زیاد ممنونم کمک بزرگی به من وآینده ی من کردند.

 285. سهیلا دادخواه

  سلام
  من اولین باری بود که یک دوره کارآموزی رو تجربه کردم که الان میتونم واقعا بگم که تجربه ی خیلی خوب بود به این دلیل که من درمورد بسیاری از مطالب چیز زیادی نمیدونستم ولی وقتی سرکلاس هستی و درمورد یک موضوعی به چالش کشیده میشی و بهت جرات واعتماد بنفس داده میشه که نظرتو هرچقدرهم درست وچه غلط بیانش کنی بنظرم خیلی خوب بود .
  قبل ازشرکت دراین دوره من تصویر مبهمی از هدفم برای آینده داشتم ولی با مطالب مفیدی که سرکلاس گفته میشه من واقعامسیرمو پیدا کردم و میدونم الان که باید برای چه چیزی تلاش کنم.
  بسیار ممنونم از تمامی کسانی که این فرصت رو دراختیارمون قرار دادن
  ?

 286. ندا دانش دوست

  باسلام خدمت تیم خوب رشدانا
  تشکر ویژه دارم از مهندس پورعلی بخاطر ایجاد چنین فضای خوبی جهت رشد و پروش ما و کمک های بسیار مفید شون برای پیدا کردن علایق افراد و نشان دادن راه درست.
  کالج کارآموزی رشدانا جزو یکی از بهترین تجربه های من بوده.
  اون جو خوبی که داره، آشنایی با دوستان عالی، پیدا کردن علاقه، آموزش های ویژه، محیط شاد و در عین حال قانونمند و… عالی عالی عالی

 287. زهرا طاهری

  از جناب پورعلی و همکارانشون بسیار متشکرم که دوره های رشدانا رو گذاشتن تا ما با زمینه های مختلف اشنا بشیم و هدفمون مشخص بشه و بدونیم بیشتر تو کدوم مهارت داریم.
  این دوره فوق العاده پربار و عالی بود و من به خیلی از دوستانم معرفی کردم.

 288. امیر یارمحمدی

  با سلام
  متشکرم از شما این زمان رو گذاشتین اقای پور علی
  و همچنین این دوره ها مطمئنن باعث پیشرفتمون خواهد شد ک با لطف شما ب سرانجام خواهد رسید.
  متشکرم

 289. مریم خوش زبان

  قبل از شرکت در برنامه از کیفیتش اطمینان نداشتم، وقتی جلسات رو شرکت کردم و با تیم خوب رشدانا، به خصوص آقای پورعلی، آشنا شدم واقعا حس کردم جای پیشرفتی وجود داره و شبهه‌هایی که برام بود کاملا برطرف شد. خیلی مفید بود و هست. متشکرم از همه‌ی دست اندرکارانی که این برنامه‌ی پیشه‌وری رو ایجاد کردند و فرصتی ایجاد کردند تا حرفه‌ی خودمون رو ارتقا بدیم. ???

 290. مبینا ظریف

  من قبل از شرکت در این کار اموزی شاید دید کاملی نسبت به ان نداشتم. اما الان که این دوره رو گذروندم کاملا متوجه این شده ام که. این دوره تقریبا قبل از شروع کار الزامی است در این دوره نکاتی در مورد کسب و کار اموزش داده میشود که واقعا مفید می باشد . و بعد از این دوره کاملا میشه مسیر خودتو انتخاب کنی.

 291. سمیه نورشهرکی

  باسلام
  من دوره های آموزشی مختلفی رو خودآموز یا حضوری گذروندم و مهارت های نسبتا خوبی پیدا کردم. اما وقتی بعنوان کارآموز در رشدانا پذیرفته شدم و وارد این دوره شدم هر روز مسیر بکارگیری مهارتهام واسم مشخص تر شد و بهتر فهمیدم چطوری از مهات هام بعنوان شغل و کسب و کار استفاده کنم. اینجا با افراد فرهیخته و با تجربه در زمینه مهارتهایی که کسب کردم آشنا شدم و همه این ها رو از مزیت های این دوره و رشدانا میدونم چون فکر میکنم هر جایی این نکات گفته نمیشه.
  از رشدانا و مخصوصا آقای پورعلی و صفار بسیار تشکر میکنم. موفق باشید

 292. سارا قطب زاده

  من از روزی که اومدم رشدانا و شرایط آموزش هاش رو دیدم هر کسی رو که میبینم دوره هارو بهش معرفی میکنم. چون میتونه به خیلی ها ، حتی کسی که کسب و کاری داره ، کمک کنه که پیشرفت کنه ! و این فوق العادست :‌)

 293. علی اکبر زیروحی

  سلام، از روزی که برای مصاحبه کارآموزی رفتم تا الان نزدیک دو ماه شده، دو ماهی که با بهترین های مشهد در این حوزه هم صحبت شدیم و پای درس این اساتید نشتیم …
  خیلی چیز ها یاد گرفتم و ترغیب شدم که بیشتر یاد بگیرم .
  سپاس فراوان از آقای مهندس پورعلی و تیم خوب رشدانا که الحق و الانصاف سنگ تموم گذاشتن…
  ز چشم بد رُخ خوب تو را (رشدانا)، خدا حافظ?

 294. فاطمه اکبری

  به نظرم این دوره کارآموزی یکی از باحال ترین موقعیت هایی که هرکسی باید تجربه کنه حتی برا کسایی که تقریبا از این مباحث سر در نمیارن ولی علاقمندن و مث من با اعتماد به نفس صفرر وارد اینجا شدن . جو خوبی که بر فضا حاکمه ، رابطه صمیمی بین اعضا درست مثل یه خانواده ، ارائه ی واقعا خوب مباحث توسط افراد مجرب و کلی نکته مثبت دیگه باعث میشه این دوره کارآموزی نسبت به کارآموزی های دیگه عملکرد قوی تری داشته باشه. با تشکر ویژه از آقای پورعلی عزیز که واقعا از جون و دل برا تک تک بچه ها مایه میزارن…

 295. فاطمه اعتمادی

  رشدانا ايده هاي خوبي داره و چه قشنگ اونا رو به مرحله اجرا درمیاره.بسی عالی بود?

 296. علی نظری شعرباف

  بدون شک کارآموزی یکی از بهترین راه های ورود به دنیای کسب و کار می‌باشد، آشنایی با گروه رشدانا و مهندس پورعلی برای من افتخار بزرگی بود و همیشه خودم را مدیون آنها میدانم، چرا که ایشان مصداق بارز پرداخت زکات علم می‌باشند و خالصانه تلاش میکنند.

 297. فاطیما غفاری حسینی

  رشدانا یه نگاه جدید برای من ایجاد کرد یه جهان بینی متفاوت،از وقتی این دوره شروع شده حس میکنم مسیرمو پیدا کردم.از طرف دیگه هم نشینی و صحبت با آدمهای باتجربه و موفق خیلی خیلی جذاب بود فکر نمیکنم جای دیگه بشه همشو باهم پیدا کرد

 298. حمیده رمضانی

  مصداق زکات علم ، نشر آن است.
  به نظر من این امر در رشدانا جاری است، از هر طیف تحصیل و سن جذب این دوره کارآموزی شدند اما نه به دلیل رایگان بودن بلکه به دلیل سطح علمی دوره ، که این باعث علاقه مند شدن افراد می شود . این امر سبب می شود افراد شرکت کننده به ادامه دوره بپردازند و یا به تحقیق یا بالابردن سطح علمی خود در مسیر دلخواه .
  در کل ارتباط علمی رشدانا با دانشجویان هم برای آنها مفید فایده است هم برای کارآموزان که در مجموع به یک هم افزایی خواهد رسید.

  با سپاس فراوان از رشدانا .

 299. هادی قنبری

  بنظرم بستر کارآموزی رشدانا در کنار یکی از اهدافش یعنی کمک به کارآموز برای شناخت و تصمیم برای انتخاب جهت کسب و کارش، یه فضای خوب برای پیداکردن هم‌تیمی‌های واقعی که میتونه با اونها هماهنگ باشه هستش؛ چون اولا خودشون هم با همین فضا آشنا شدن و مهمتر اینکه آنالیز شدن و خودشون رو تو یه محدوده پایلوت نشون دادن.

 300. ملیکا

  من از وقتی با کارآموزی آشنا شدم فک می کردم باید اول تمام مطالب کامپیوتری یاد داشت و برای کسی که اطلاعاتش در این حوزه کم هست این دوره ها سخت خواهد بود در صورتی که در اولین جلسه این دوره متوجه شدم اصلا این طوری نیست و تمام نکات کسب و کار تجربه می کنیم و چقدر دیدگاهم نسبت به بازار کسب و کار و فعالیت در آن عوض شد رشدانا فقط یک دوره نبود بلکه یک کار تیمی و پیشرفت گروهیست

 301. صفیه محمدزاده

  سلام و خسته نباشید میگم به تیم قوی و زحمت کش رشدانا،برای من به شخصه پیدا کردن ماهیت گرایش های مختلف حوزه وب و IT و اینکه من با توجه به شخصیتم توی کدوم بخش علاقه مند و خلاق میتونم باشم ،یه چیز مبهم بود.کاراموزی رشدانا به من کمک کرد که بتونم این کلاف پر گره رو به مقدار زیادی باز کنم و بتونم این مسیر رو شفاف تر ببینم.چون صرفا بحثهای تئوری که در کارگاه ها مطرح میشه هدف رشدانا نیست و بخش عملی کار رو هم ما تا یه حدی باهاش اشنا میشیم، میتونیم تصویر واقع بینانه تری از هدف و چالشهای پیش رومون داشته باشیم

 302. مینا صادقی

  یه تجربه خوب کنار ادمای خوب که باعث شد هدف اصلی خودمو پیدا کنم و بدونم برای اینده باید چه کارایی بکنم
  خیلی خیلی ممنونم از تیم رشدانا???

 303. مهشید

  اگر خیلی کوتاه بخام رشدانا رو توصیف کنم ، بهترین راه حل برای ورود به دنیای پر از کسب و کار در این زمونه که همه سردرگم هستن از طریق شناخت کسب کارهای دنیای دیجیتال و پیدا کردن علاقه خودتون .
  ممنونم ازتون که وقت با ارزشتون در اختیار ما قرار میدین .

 304. هلیا یزدیانی

  در درجه اول دوس دارم از روحیه پویا و خستگی ناپذیر و الهام بخش “مسئولین کالج کارآموزی رشدانا” بگم که کلی انرژی و انگیزه میدن و پیگیر پیشرفت کارآموزاشون هستن و توجه و دقت به خرج میدن ،حواسشون هست که همه چی مرتب باشه و اساتید مجرب رو با برنامه ریزی قبلی هماهنگ میکنن و برای وقت شناسی ارزش زیادی قائلن که من واقعا این جنبه از رشدانا رو تحسین میکنم ?
  مطمئنا تمام وقتی که تو این دوره از کارآموزی گذاشتم کاملا مفید واقع شده و اطلاعاتی رو دراختیارمون گذاشتن که هر جایی پیدا نمیشه و تو دنیای دیجیتال امروز این اطلاعات به شدت نیاز هر فرد با سوادیه که به فکر پیشرفته و میخواد خودشو و علاقشو پیدا کنه ….??ممنون از زحمات بی دریغت رشدانای عزیز?

 305. افـــروز

  رشدانا داره یک فرصت فوق‌العاده در اختیار رشد‌آموز‌ها قرار میده، که بیان و با خفن‌های حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ وقت بگذرونن، باهاشون آشنا بشن، ازشون یاد بگیرن، علاقه و راهشون رو پیدا کنن، اون رو تخصصی دنبال کنن و کیف کنن. اگه یک همچین بستری نباشه، گذروندن این مراحل خیلی سخت، هزینه‌بر و زمان‌بر میشه.

 306. محمدامین میلان تاش

  سلام و درود خدمت کالج رشدانا؛
  آشنایی با افراد باتجربه و متخصص،شناخت از فصای کسب و کار آنلاین و آشنایی با سئو خیلی برای من جذاب بود .
  افتخاری بود برام شرکت در این دوره ها و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه.

 307. علی هاشم زئی

  با سلام و عرض ادب خدمت مهندس پورعلی عزیز و تیم خوبشون رشدانا که بستر بسیار عالی رو مهیا کردن که به وسیله اون بتونیم خودمون وعلایق حوزه فعالیتمونو بهتر بشناسیم و در جهت پیش بردن اهدافمون تلاش کنیم. با سپاس از زحمات شما

 308. معصومه خلیلی

  درود به تیم خوبِ رشدانا …‌ این فرصت بی نظیر بود که در کنار اساتید واقعا با سواد و با تجربه ی رشدانا تونستم رشد کنم و برای ورود بازار کار راه خودم رو پیدا کنم … از رشدانای عزیزم ممنونم

 309. محمد پاک جامه

  ای کسانی که به رشدانا و تیم خفنش ایمان آورده اید ، همانا رستگاری و دانش بسیاری با شما همراه خواهد شد. باشد که دیگران از جهل و عذاب بپرهیزند و درس گیرند و بجمع ما رشدانایی ها بپیوندند…

 310. یونس حاجی زاده

  به عنوان شخصی که کمی در انتخاب هدفم حس گمشدگی میکردم ، کارآموزی رشدانا این بستر رو برام فراهم کرد که شناخت کافی نسبت به دنیای دیجیتال و همچنین خودم بدست بیارم . و شناخت هر فرد نسبت به خودش باعث بوجود اومدن پیشرفت در اون جامعه میشه . که رشدانا سهم بزرگی در این پیشرفت داره!

 311. معین ظریف گلابگیر

  با سلام خسته نباشید به پرسنل فعال رشدانا.به نظر من یه تجربه عالیی بود که شخصا تونسم ازش استفاده کنم نه تنها در فعالیت های گروهی کمک کرد و تکمیل پروژه به صورت گروهی حتی باعث شد در بعضی از کارگاه ها خودمو بشناسم و برم دنبال شخصیتی که دارم تا بتونم علاقه و رشته ای که دوس دارم پیش بگیرم پیشرفت کنم برای کسانی که نمیدونن چی دوس دارن بخونن و با خودشونو علاقشون اشنا نیستن پیشنهاد میکنم در کاراموزی رشدانا شرکت کنند و زود تر به خواسته هاشون برسن

 312. فرزان ضرغامی

  قبلا کارآموزی در حوزه آنلاین صرفا برام یه ایده مبهم بود، اما اکنون از اون تصویر روشنی دارم که فکر میکنم این تصویر فرصت های تازه ای رو شکوفا کرد. امیدوارم بتونم زحمات مهندس پورعلی رو جبران کنم.

 313. محمد زراعتکار

  دوره‌های کارآموزی رشدانا، نه تنها باعث کمک به اکوسیستم کسب و کار شهری (فعلاً مشهد) شده و نیاز شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارها به نیروی متخصص را برطرف می‌کند؛ بلکه از طرفی، با تعلیم و آموزش مهارت‌های پر تقاضا و به روز در حوزهٔ کسب و کارهای دیجیتال توسط افراد با تجربه و حرفه‌ای، باعث ایجاد اشتغال برای بسیاری از جوانان، در این اوضاع نابسامان اقتصادی شده است.

 314. سمیرا اسماعیلی

  از نظر من این دوره کارآموزی خیلی برام مفید بود و خیلی چیزای مختلف یاد گرفتم و تونستم علاقمو بشناسم و بدونم که هدف و مسیر کاریم و به چه سمتی سوق بدم. کار تیمی کنار یه تیم عااالی رو یاد گرفتم. و انگیزه ای که جناب پورعلی به ما می دادن من رو تو هدفم مصمم تر کردند. واقعاا خیلی خوشحالم که کنار رشدانا و مهندس بودم.

 315. مژده داستانی

  سلام
  از اینکه یکی از کاراموزان رشدانا بودم بسیار خوشحالم
  فضای گرم و صمیمی، انرژی و انگیزه ای که در این دوره شاهدش بودم تا به حال هیچ جا ندیدم
  حضور در رشدانا به من این فرصت رو داد تا بتونم علایق و توانایی هام رو پیداکنم
  از تمامی عوامل رشدانا تشکر میکنم به ویژه از جناب پورعلی که نه تنها با علم و تخصص شون بلکه با امید و انگیزه شون مارو حمایت کردند.
  امیدوارم تا همیشه همینجوری بدرخشید.

 316. امین آباده ای

  سلام و درود به تیم همیشه بیدار رشدانا
  بنظر من کارورزی در رشدانا یکی از بهترین تجربه هایی هست که هرکس در دنیای دیجیتال و اینترنت بخواد وارد بشه میتونه بگذرونه چراکه بیشتر کاری که انجام میشه در این دوره ها بصورت مهارت ورزی هست و باعث خلاقیت میشه و در حقیقت مهارت هاتون از بلقوه به بلفعل تبدیل میشه که این باعث موفقیت میشه.
  خیلی عالیه همه چیز عالیه کار گروهی ارتباط گرم و صمیمی بین بچه ها و آقای پورعلی همه چیززز خاصه در دوره های رشدانا حتما شرکت کنید

 317. ملیکا مهدویان

  فضایی پر از هیاهوی رشد و یادگیری و همراهی جهت پیدا کردن مسیر رشد و کسب و کار و همچنین پیشرفتی چشم گیر در مسیر کاری شما.رشدانا به شما نه تنها در مسیر شغلی بلکه در مسیر کلی زندگی امکان رشد می دهد و مطمئنا پس از گذراندن این دوره زندگی شما با قبل از رشدانا متفاوت خواهد بود به شرط آنکه خودتان بخواهید:)

 318. حدیث جواهری

  شرکت در این دوره با معرفی سرفصل های آموزشی به ما در انتخاب مسیر و گرایش شغلی کمک زیادی کرد. کار گروهی و تعامل با دیگران نیز از دیگر مزایای این دوره ارزشمند می باشد.

 319. یاسر مطیعی

  درود فراوان به مجموعه موفق رشدانا
  کارآموزی یکی از فرصت های خوبی است که کمتر می شود در فضایی گرم، صمیمی و تخصصی، به آن رسید.
  برای من این تجربه ی بسیار مفید و پویا، با حضور در یکی از دوره های کارآموزی رشدانا شکل گرفت که باعث پیشرفت کسب و کار من و تغییر دیدگاهم نسبت به حضور کسب و کارها در فضای آنلاین شد.
  نکات و مواردی که در این دوره با آن آشنا شدم از جمله دیجیتال مارکتینگ، راه اندازی سایت، سئو سایت، تولید محتوا، کار گروهی و خیلی از مطالب دیگر، بسیار کلیدی و بروز است که ارزش زیادی دارد.
  امیدوارم این ترویج دانش و رشد همیشه در هدف های کاری رشدانا ماندگار بماند.

 320. mahtab

  سلااام
  دوره های کاراموزی زیادی رو شرکت کردم ولی هیچ دوره ای رو ندیدم که انقد جامع و کامل راجب همه چیز صحبت کنه و انقد دانش و مهارت راجب همه چیز بهمون بده . خیلی ازماها همون اول راه مونده بودیم که چه راهی رو برای حوزه ی کاریمون انتخاب کنیم ، رشدانا بهمون این فرصت رو داد که اگاهانه انتخاب کنیم 🙂 ممنون برای همه ی اینا :]

 321. نیلوفر

  سلام اول ازهمه که ازهمه ی دوستان رشدانایی عزیزم تشکر میکنم وازفرصتی که پیش اومد وباعث شد دراین جمع قراربگیرم خیلی خوشحال هستم وازتک تکتون کلی چیز های جدید یادگرفتم وخوشحالم کا دیگه موفق شدم از سردرگمی که برای تعیین مسیر وادامه ی هدفم داشتم خارج بشم و باانگیزه بیشتر برای رسیدن به هدفم تلاش کنم درکنار دوستان جدیدم

 322. محمدرضا

  ضمن عرض سلام وخسته نباشید
  به یقین تجربه حضور در دوره یازدهم کارآموزی در کالج رشدانا یکی از تجربه های مفید زندگیم بوده است و با استفاده از تجارب و علم اساتید مجرب و عالی رشدانا بخصوص جناب پور علی توانستم مسیر کاری و حرفه ای خودم را تعیین کنم و مهارتهای لازم برای بازار کار را فرابگیرم.

 323. حدیث جواهری

  شرکت در این دوره با معرفی سرفصل های آموزشی به ما در انتخاب مسیر و گرایش شغلی کمک زیادی کرد. کار گروهی و تعامل با دیگران نیز از دیگر مزایای این دوره ارزشمند می باشد.

 324. حامد

  رشدانا فرصتی برای رشد و شناخت استعداد های خود در بستری مناسب است و به من کمک کرد تا مسیر خودم رو پیدا کنم و برای اینده هدف گذاری کنم. از رشدانا ممنونم که فرصت حضور در دوره ها رو به من داد.

 325. زهرا

  دوره ای مفید وآموزش ها جامع بود و تجربه خوبی برام بود تا بتونم با توانمندی های خودم بیشتر اشنا بشم وخودمو بسنجم.

 326. امیررضا خوردستان

  اگه هنوز نمیدونین میخواین چیکار کنین یا چی از وب و فضای کسب و کار میخواین و چجوری باید شروع کنین بهترین جا برای شما رشداناست اینجا بهتون نشون میدن که چیکار باید بکنین و چجوری مسیرتون رو دنبال کنید و تا ته مسیر کنارتون هستن خیالتون راحت

 327. یگانه

  رشدانا بهترین فرصتی بود که میتونست منو با کسب و‌کار آنلاین و تمامی موضوعات مربوط به اون آشنا کنه.جو صمیمی ای که تو رشدانا حاکمه خیلی ایجاد انگیزه میکنه برای رشد آموزا :)) اینقدر همه چی خوب و جذب کنندس که مطمئنم از تموم شدن این دوره ناراحت خواهم شد (دوست داشتم همیشگی باشه :(( )

 328. منصوره بابایی

  برای من که مدتی دنبال کار تیمی و هدفمند میگشتم، پیدا کردن تیم رشدانا و ارنیکاوب و به ویژه حضور در کلاس اساتیدی مثل آقای مهندس پورعلی یکی از بزرگترین افتخارات کاریم بود مخصوصا فضای شاد و صمیمی در کنار دوستانی که به دنبال هدف هاشون و پر از انگیزه هستن خیلی لذت بخش بود

 329. shadi sardar

  حضور در کاراموزی رشدانا بدون شک یکی از بهترین اتفاق های دوران دانشجویی من بود. بودن درجمعی فعال ،پویا،با نشاط و شاد فرصتی استثنایی برای هر متقاضی کاراموزیست که تیم رشدانا در بهترین سطح باعث ارتقای ویژگی های شخصیتی شما و مهارت هاتون میشه.کارهای تیمی و انجام پروژه های واقعی و ارزیابی عالی توسط استادان ارزشمند و جو دوستانه و صمیمی از ویژگی های خاص رشداناست.ممنون از تیم رشدانا ومهندس پورعلی که این فرصت طلایی رو برای من فراهم کردن.

 330. سارا طیبی

  خیلی خوشحالم که این افتخار رو داشتم تا در یازدهمین دوره از کارآموزی رشدانا در خدمت دوستان و جناب پور علی بودم .
  بنظرم این دوره ها حاوی ارزش بسیاری است چون علاوه بر جوی شاد و دوستانه تونستیم با زمینه های مختلفی آشنا بشیم و مهارت هایی در هر زمینه کسب کنیم و با استعداد هامون آشنا بشیم.با تشکر از تیم رشدانا

 331. امیرحسین سعیدی

  یک فضای خوب و دوستانه برای پیدا کردن شغل و حرفه‌ی آیندتون… 🙂
  رشدانا کمک بزرگی کرد تا با مفاهیم زیادی آشنا بشیم و از اینکه این فرصت عالی رو در اختیارمون قرار داد واقعا خوشحالم .

 332. Zahra Seyedpour

  من خیلی خوشحال هستم که در جمع رشدانا قرار گرفتم و از آقای مهندس پورعلی هم کلی تشکر میکنم که این زمینه را برای ما فراهم کردند و از تجربیات همه دوستان در این دوره استفاده کردم و با دوستان جدیدی آشنا شدم و تونستم مسیر خودمو پیدا کنم.

 333. Elnz bghr

  تعریف کارآموزی در رشدانا با بقیه جاها یکم متفاوته، اینجا به جز توانمندسازی در زمینه شغلی در زمینه های فردی هم به رشد میرسید ☺️

 334. عطیه تاج

  با عرض درود و خسته نباشید
  کارآموزی رشدانا یکی از بهترین فرصت هایی بود که در زندگی من قرار گرفت، بسیار خوشحالم که این فرصت را داشتم تا در این مسیر بتوانم قدم بردارم و پیشرفت کنم.
  رشدانا با محیط با نشاط، پر شور و دوستانه ای دارد که باعث انگیزه در افراد برای ادامه دادن راه و پیشرفت آنها می شود.

 335. محبوبه غفوریان

  رشدانا باعث شد راه های مختلفی که همیشه توی ذهن داشتم ولی برام‌مشخص و قابل تمایز نبودن رو کاملا درک‌ کنم.
  با افراد فعال و دارای تجربه در حوزه وب آشنا بشم و بتونم‌ براحتی از کمک اون ها استفاده کنم.
  بشدت از شرکت توی دوره راضیم و اگر‌ هر چندبار دوباره برام‌ شرایطش پیش بیاد مجدد استفاده میکنم.

 336. karamoozi111

  از نظر من دوره کارآموزی رشدانا راهی بود که بتونم علایقمو بشناسم و با حوزه های مختلف در زمینه کامپیوتر و دنیای دیجیتال آشنا بشم. و اینکه رشدانا محیطی است که آدم ترغیب میشه به اینکه فعالیت کنه و یک جا نشینه. و این دوره ها کاملا محیطی صمیمی و دوستانه داره و حس خوبی آدم داره که خسته نشه با وجود 4 ساعت تایم کلاس.

 337. فرحناز رحیمی

  بدون شک رشدانا یکی ازبهترین تجربه های من در تابستان امسال بود وباعث شد که باخیلی از شاخه های رشته تحصیلیم آشنا بشم و بتونم خودمو دریک محیط کارآموزی بسنجم.

 338. امین نعمتی

  کارآموزی در رشدانا باعث تعیین مسیر جوانان و دانشجویان مشتاق به فعالیت در حوزه IT و کسب و کارهای اینترنتی می شود. در رشدانا با مسیرهای موجود در این حوزه و چگونگی ارتباط گیری با افراد فعال آشنا شدم و از تجربیات این افراد برای راه اندازی کسب و کاری آنلاین در آینده یا پیدا کردن شغل مناست استفاده خواهم کرد. از مجموعه رشدانا بخصوص جناب آقایان پورعلی و صفار بابت راه اندازی این برنامه تشکر و قدردانی می کنم و در ادامه راه برای این عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون خواهانم.

 339. فائزه

  راستش با اینکه ترم دو کارشناسی کامپیوترم، خیلی جویای کار آموزی بودم، ولی خب همه یه کار آموز می خواستن که مدت زیادی توی شرکت شون کار کنه و همه چی بلد باشه. اما رشدانا به معنای واقعی باعث شد که جرقه های افکار تجاری من توسعه پیدا کنن. و من حس بی نهایت خوبی دارم از اینکه هر روز صبح با یه روحیه ی قوی و پشتکاری که از مدرس های با انگیزه رشدانا گرفتم؛به رشدانا بیام،.کاش همه ی شرکت ها مثل رشدانا فعال و پویا باشن.

 340. حانیه عبدی

  سلام
  اول از همه خواستم خسته نباشید بگم به تیم خوب رشدانا
  و تشکر کنم بابت این فرصتی که در اختیار من و دوستانم در دوره یازدهم قرار دادید.
  این دوره به یکی از تجربیات خوب من تبدیل شد و من در این دوره با مباحث جدید و بسیار مفیدی آشنا شدم که ذهنم را نسبت به دنیای کسب و کار باز کرد.

 341. Sajjizzz

  دوره ها کامل بود مطالب و جو خیلی خوب بود بهتر میشه گروه بندی ها اعضا از لحاظ سنی به هم نزدیک باشند و کارهای عملی بیشتر شود

 342. محمد جواد دلیری

  با کار آموزی راه یک ساله رو یک ماهه طی کردم و تونستم با افراد موفق در زمینه کاری مورد علاقه خودم آشنا بشم
  کارآموزی رشدانا نسبت به جا های دیگر از کارآموز بیگاری نمیکشن و همه با هم رشد میکنند

 343. بنیامین زجاجی

  سلام،به نظر من هدفمندی در آموزش بسیار مهمه و کالج رشدانا در این عرصه با پیش‌بینی‌هایی که انجام داده تونسته محدوده‌ی وسیعی از نیازهای کسی که میخواد به دنیای دیجیتال و وب وارد بشه رو برآورده کنه، به همین خاطر به شما هم شرکت در این دوره رو توصیه میکنم.

 344. روح انگيز عليمرادي

  سلام? اصولا فكر ميكنم انتقادات و ارائه نظرات متفاوته كه ميتونه به همه ما كمك كنه كه رسالتمون با سرعت بيشتري طي كنيم زين روي نكات مثبت و كمتر مثبت ميگم: براي من چند تا ويژگي مثبت داشت ١- اشراف به كليه مسايل در حد اوليه اتفاق خوبيه به يك درياچه با عمق كم تبديل ميشه اطلاعات ادم و ميتوني مسيرتو انتخاب كني كه ادم چه كاري هستي يا نيستي ٢- اينكه مسير موفقيت و اينقدر در دسترس نشون ميدادين خيلي جذاب بود اين تصور كه ادمهاي موفق موجودات فرابشري نيستند خيلي شيرينه انگار فقط بايد زمان درست در جاي درست پيدا كنيم و تلاش كنيم ٣-درگير شدن با مباحث روحيه كار گروهي حس مشاركت و در تيم بودن جذاب بود اين تعريفها و ساير نظرهايي كه دوستان دادن، و اما چند تا ايراد يا جا براي بهتر شدن وارده به نظر من البته ١- جلسات زيادي صرف مباحث انگيزشي شد، جذابتر بود اگر كار عملي بيشتري انجام ميشد روال توليد محتوا و نظارت بر اون خيلي زود تكراري شد چقد جذاب بود اگر يك كار سئو هم انجام ميشد يا هر كار عملي ديگه در راستاي اموزشهامون توليد محتوا و چك كردن شاخص ما از جلسه ٣ تا ١٢ هم داشتيم ٢- اساتيد مدعو فوق العاده توانمند بودن ولي من فكر مي كنم بعضا به اندازه خود اقاي پورعلي تسلط بيان نداشتند مشاركت بچه ها خيلي از اوقات پايين ميومد يا مباحث تكراري و ناملموس مي شدن. و اخريش اينكه با زياد شدن تعداد صندلي ها چهره ي مدرس خيلي اوقات ماسكه ميشد اگر چينش اصلاح ميشد خيلي بهتره… ديگه همينا با ديد خيلي سخت گيرانه نگاه كردم وگرنه قطعا دوره ي بسيار عالي و پرباري بود،، با ارزوي بهترين بهترينها مانا و درخشان باشيد????

 345. فاطمه سروری

  وقتی که توی مصاحبه شرکت کردم حتی فکرش روهم نمیکردم که قراره انتخاب بشم ووقتی انتخاب شدم اصلا باورنمیکردم
  دوره کاراموزی رشدانا یک فرصت خیلی خیلی خوب بود تابتونم توانایی های خودم رو بسنجم وبا علایقم بیشتر اشنا بشم ممنون ازجناب اقای پورعلی وسایر همکارانشون که این فرصت رو برای من فراهم کردن .

 346. محسن رضایی کرمانی نسب پور

  سلام بر آقای پور علی و عزیزانی که با رشدانا همکاری دارند.
  رشدانا مسیرهای جدیدی رو در زندگی به من نشون داد و من تونستم بعد از چندین سال در مسیری ک به ان بشدت علاقمندم و باعث رشد من میشود قرار بگیرم تا اینده ی خودم رو روشن تر از حال بدانم
  اقای پور علی من از شما و همکارانتان خیلی خیلی سپاس گزارم و اگر بنده را قابل بدانید اجازه بدهید ک در این مسیر از شما بیاموزم.
  و اینکه پسرتون ایلیای عزیز و دوست داشتنی در کنارمون بود خیلی برایم جذاب بود و ارزوی من این است ک چند سال اینده پسر من هم مانند ایلیاجان به پدرش افتخار کند. رشدانا دوستت دارم

 347. محسن رضایی کرمانی نسب پور

  سلام
  هر کسی اسم و فامیل منو میبینه یک گیری میده یا مثلا میترسه که من ار اقوام آقای بوووق نباشم یک وقتی… یا هر کی رشته تحصیلیمو میبینه میگه همون رشته ای که توپ بازی میکنی یا تو سالن چارتا ملغ میزنی یهت نمره میدن بعدشم تهش یه مدرک که معلوم نیست از کجا اوردن بهت میدن تو هم خوشحال که لیسانس تربیت بدنی داری. و باور کنید تا الان هر چی گفتم واقعیت داره و خواهد داشت. اما….
  اینجاش مهمه که …! من عزم خودم رو جزم کردم که برم به سمت هدف و علاقه ام و این رشدانا که از طریق یکی از دوستان آشنا شدم مسیرمو هموارتر کرد و من از آقای پورعلی که انقدر زیبا و پر انرژی بودن و من حتما در این مسیر آقای پورعلی از الگوهایم هست و خواهد بود و همچنین از جناب آقای صفار و آقای امیر پورعلی و بقیه دوستان بسیار ممنونم و هیچوقت رشدانایی که باعث میشه مسیرت رو به راحتی هموار کنی و مصمم تر ادامه بدی رو نباید فراموش کرد بلکه باید همیشه در یادمون باشه و در همه جا از رشدانا تعریف کرد. من رشدانا رو خیلی دوست دارم.

 348. محمدرضا نسیمی

  از دو سال پیش در فضای مجازی صفحه جناب پورعلی دنبال میکردم و به توضیحاتشون در خصوص کسب و کار آنلاین علاقمند شدم و اینقدر حس خوبی نسبت به این دوره های رشد آموزی پیدا کرده بودم که ایمان داشتم در گزینش این دوره ها انتخاب میشم و روی یکی از اون صندلی ها میشینم به همین خاطر پیش تر تاریخ رفتن به خدمت سربازیم رو به تعویق انداختم.
  پس از اعلام نتایج نهایی وقتی دیدم اسم منم در اون لیست 25 نفری هست فهمیدم وقتی باور قلبیت نسبت به عملی شدن یک مساله اینقدر بالا باشه نتیجش رضایت بخشه !
  این دوره ها باعث میشه تمامی ابهاماتی که از آغاز یک کسب و کار نه صرفا آنلاین برای عزیزان شرکت کننده وجود داره برطرف بشه و بتونن بدرستی از ابتدا خلق ارزش کنند و پیش بروند …
  و در نهایت به همه کسانیکه که علاقمند هستند تا در فضاهای کسب و کار رشد کنند پیشنهاد میکنم از این دوره ها غافل نشوند.
  و جا داره از همه عزیزان مجموعه رشدانا اعم از اساتید محترم , مرشدین عزیز آقای صفار و همینطور جناب پورعلی که دلسوزانه همه بچه ها رو کمک و همراهی کردن تشکر کنم و خیالم راحته که شما ما رو رها نمی کنید 🙂

 349. نیلوفر اعلمی

  در کارآموزی رشدانا ، با توجه به محیط عالی فراهم شده و راهنمایی های ارزشمند جناب پورعلی و منتور های دوره ؛ این امکان برای من فراهم شد تا با نکات مهمی که هر فردی در بازار کار میباست داشته باشد، آشنا بشم. از مهمترین اونها به مدیریت انتظاراتمون از محیط کاری ، soft skill های مهمی همچون نحوه تعامل با تمام عوامل انسانی موجود در کسب و کار ،حضور موثر در تیم های کاری، مدیریت زمان با استفاده از روش کار هایی که گفته شد و … میشود اشاره کرد.
  این دوره باعث ایجاد پس زمینه ای مفید و روشن از مباحث کسب و کار های آنلاین ،فضای آن و عوامل کلیدی آن برای من شد.
  در آخر از جناب پورعلی، اساتید محترمی که وقت گذاشتند و منتور های دوره ، به خاطر به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه کاری با ارزش شان با ما تشکر ویژه دارم.

 350. محمد سجاد انفرادی خوشانه

  همیشه راز موفقیت کسب و کار های آنلاین ، ایجاد یک کسب و کار آنلاین و … برام سوال بود از طرفی بسیار به حوزه آی تی و دیجیتال مارکتینگ علاقه مند بودم وقتی یکم درباره اش تحقیق کردم دیدم دارم وارد دنیایی گنگ و پیچیده میشم تا این که با رشدانا آشنا شدم… تیم رشدانا من رو با این دنیای بزرگ در بهترین و رسا ترین حالت ممکن آشنا کرد و باعث شدکه مسیر خودم رو در این دنیا پیدا کنم… بدون شک رشدانا باعث تحولی در زندگیم شد و من رو مصمم کرد که در مسیر انتخابیم نهایت رشد رو داشته باشم … از مهندس پورعلی و همکارانشون نهایت تقدیر و تشکر رو دارم و باعث افتخارم بود که کارآموز این عزیزان بودم
  موفق باشید

 351. علی انوری

  وقتی که وارد مکان برگزاری مصاحبه شدم، تحت تاثیر جو موجود قرار گرفتم و با خودم عهد کردم که باید قبول بشم و انقلابی درون زندگیم ب وجود بیارم
  هرچند کوچک ولی نقطه شروع همینجاست
  کاراموزی رشدانا فرصت خوبی بود تا بتونیم ارتباطات مفید داشته باشیم.هر روز بچه ها مصمم تر بودند و کارهای تیمی مصمم تر انجام میشد
  همه تشنه یادگیری بودند تا تصویر اینده خودشون رو شفافیت ببخشند
  الان دیگ بین دل مشعولی های بیخودم گم نیستم.همشونو دونه دونه میزارم کنار تا به چیزی ک ارزومه برسم
  شمارو رها نخواهم کرد چون بشدت بهتون نیاز دارم و ایمانم بهم میگ میتونین توی این مسیر بهم کمک کنین
  تشکر میکنم از اقای پور علی و همکاران عزیزشون
  زحمات شما بی جواب نخواهد ماند
  پایدار باشید❤

 352. فائزه پورثانی

  با سلام. دوره کاراموزی رشدانا بهترین تجربه مفیدم بود که علاوه بر اینکه اطلاعات بسیار مفیدی کسب کردم راه اینده ام را برایم مشخص ساخت.

 353. فاطمه فولادکار

  اگر دنبال جایی هستید که بتونید علاوه بر آشنا شدن با افرادی مثل خودتون, بیشتر با دنیای کسب و کار اشنا شید رشدانا بهترین جاست.
  دوره کاراموزی رشدانا دید جدیدی نسبت به دنیای کسب و کار بهمون داد و باعث شد بهتر متوجه بشیم که برای راه اندازی یک کسب و کار موفق چه کارهایی باید انجام بدیم.
  خیلی خوشحالم که به موقع با رشدانا آشنا شدم. از اولین ثانیه ی حضور داخل برنامه تا اخرین روز, لحظه لحظه شو چیزهای جدیدی یاد گرفتم و خیلی خوشحال شدم که فرصت حضور در این برنامه رو داشتم.
  و از همه مهمتر و با ارزش تر اینه که مسیر این رشد هیچوقت تموم نمیشه. بی صبرانه منتظر فرصت حضور در برنامه های بعدی و بی نظیر این مجموعه هستم ?

 354. منصوره باقری

  شاید واسه بعضی افراد سخت باشه اینکه از کجا شروع کنند یا اصلا چکار کنند!بنظر من اینجا یه بستری رو فراهم کرد که من به شخصه بدانم که از کجا و چگونه مسیر زندگیم را شروع کنم و از همه مهمتر محیطی سرشار از صمیمیت و حس خوب را فراهم کرد و مدرسانی که از تجربه در تخصص و کسب و کارهایشان صحبت کردند،استفاده کردیم.فقط کاش تمام نمیشد و زمان این را داشتیم که بیشتر عملی کار میکردیم.
  من میگم رشدُ با رشدانا تجربه کنید?

 355. نفیسه نبی زاده

  دوره های کاراموزی رشدانا برای کسی که هدف مشخصی نداره یا هنوز نتونسته مسیر وکاری که موردعلاقش باشه و بتونه توش پیشرفت کنه رو پیدا کنه بهترین موقعیته چون یه دید کلی از تمام مباحث مورد نیاز بدست میاری و برات روشن میشه که در کدوم حوزه میتونی رشد داشته باشی برای من که صددرصد همین بوده باتشکر از تیم رشدانا

 356. خدیجه صادقی

  باعرض سلام و خداقوت به استادپورعلی عزیزو مدرسین عالی و باتجربه رشدانا
  تجربه خیلی خوبی بود ، وسعت دید بهتر وگسترده تری نسب به کسب و کار انلاین پیدا کردم ، کار روی پروژه های واقعی در کنار اساتید دلسوز، یادگیری و تجربه عملی رو برامون به رقم زد.هرکسی در این کسب و کار انلاین راه رشد خودش رو پیدا کرد و شناخت بهتری نسبت به علایق و توانایی هاش و متخصص شدن در ان زمینه مهارتی، پیدا کرد.واقعا از لطف شما نهایت تشکر را دارم.

 357. زهراسادات موسوی

  زندگی یک دوره‌ی کارآموزیه که در آن آفریدن را از خالق خودمون یاد میگیریم و تجربه می‌کنیم . آفریدن میتونه ایجاد یک حس خوب تو یه جوان واسه شروع باشه که از حالت سردرگمی اولیه خارج بشه …به نظر من رشدانا با معرفی حوزه های مختلف کسب و کار ها و مسیرهایی ک وجود داره با دعوت اساتید برتر کمک بزرگی به من کرد که راهمو پیدا کنم و چشم اندازی از آینده شغلی ام داشته باشم . تجربه ی خوبی بود کار گروهی و بودن در کنار جناب پورعلی و گروه خوب رشدانا به امید موفقیت روزافزون

 358. ابوالفضل ملاکی

  همیشه کارآموزی رو معادل کار کشیدن صاحب کار از کارورز می دونستم بر اساس تجربه های قبلی، تا این که توی دوره کارآموزی رشدانا حضور پیدا کردم، محیط دلنشین و صمیمی، اساتید با اطلاع و اهل فن، کار روی پروژ ه های واقعی و به خصوص انگیزه دادن های جناب پور علی جزء شاخصه های رشداناس. دغدغه رشدانا فراهم کردن محیطی برای رشد افرادی که عاشق یادگیری اند. خیلی ممنون که هستین.

 359. زیدابادی

  شرکت در این دوره اموزشی تجربه عالی برای من بود و مطالب مربوطه بسیار قابل فهم و مفید ارائه شد با تشکر فراوان از استاد محترم اقای پورعلی و تمام اعضای رشدانا

 360. روشنک جباری

  وقتی که با رشدانا آشنا شدم اولین چیزی که به ذهنم رسید، کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم. فقط به خاطر اینکه زمانم تو سعی و خطا نمی‌گذشت تا حوزه مورد علاقه ام رو پیدا کنم. اما واقعا خوشحالم از ته دلم که به رشدانا راه پیدا کردم و با کسانی که نمونه ان مثل آقای پورعلی و آقای صفار و خیلی های دیگه آشنا شدم که شاید در حالت عادی هیچ وقت باهاشون نمیتونستم هم صحبت بشم.
  انقد اینجا انرژی مثبت و خوب داره که وقتی از سرکار میومدم، هیچ وقت احساس خستگی نکردم… بیشتر اوقات هم جز اولین نفرهایی بودم که میرسیدم و جز آخرین هایی بودم که میرفتم.
  واقعا خیلی زود تموم شد کاش تموم نمیشد. ولی همه چی هماهنگه ما هستیم و رشدانا هست…

  مرسی که این فرصت رو در اختیارمان گذاشتین

 361. احمد مدیری

  با سلام
  دردودلی با تازه وارد ها
  دوستانی که که فکر میکنن همه بلد هستن
  یا هیچی بلد نیستن
  یا نیمه راه هستن
  یا واسه خودشون کسب و کاری دارن
  یا تنهای که کارآفرنی رو دارن انجام میدن
  بهتون پیشنهاد میدم حتمآ در این دوره ها شرکت کنید
  1-وجود مدرس های پروژه محور
  2-محیط شاد و صمیمی
  3-لینک سازی
  4-شکل گیری کامیونتی بزرگ
  5-فرصت های شغلی بسیار
  6-حضور افراد موفق در این کامیونتی
  7-اشنای با پایه و مقدمات کسب و کار انلاین
  8-شتابدهی رشد آموزی
  9-مدیریت توانمند
  10-برادری دلسوز
  واقعا این نوع کارآموزی برای من کارورز خیلی خوب بود.چون در این فضا دید و سبک زندگی من تغییر کرد.و تونستم دوستان هم آموز خوبی پیدا کنم که در مسیر کاری من بهم خیلی چیزها بیاموزن.که اگه میخواستم بیرون این تجربه ها رو کسب کنم هم باید زمان زیادی خرج میکردم هم پول
  ولی به صورت صد در صد رایگان این تجربه ها رو آموختم و در کسب و کارم به کار گرفتم.
  و تشکر وِیژه ار مدیریت آرنیکاوب و کالج رشدانا
  انشالله بقیه ارگان ها و مجموعه ها با این طرز فکر کارآموزی باعث بهبود رشد فردی در آموزش ها و تخصصی کردن افراد بشن.
  به امید کامیونتی بزرگ رشدانا با ارزش 3.000.000 نفری

 362. محبوبه یعقوبیان

  با سلام وخسته نباشید به گروه پویا وعالی ارنیکاوب ورشدانا
  حضور در این دوره کارآموزی برای من یک موقعیت عالی بود بدلیل وجود تیمی کاردان و درجه یک در این دوره که به افرادی مثل من که تجربه ی عملی نداشتیم وفقط به صورت تئوری یادگرفته بودیم .به صورت واقعی ومشارکت در پروژه های واقعی آموزش می دادند.
  دستمریزاد وخسته نباشید.

 363. تنباکوچی

  من چند وقت بود که دنبال برنامه های کار آموزی بودم. با اینکه دوره های آموزشی بسیار خوب و پربار هستند ولی چون کار عملی ندارند و یا بسیار کم است، هنگام درخواست کار ادم رو با مشکل مواجه میکنه.
  از مزیت های کار آموزی رشدانا اینه که ادم رو با پروژه های واقعی درگیر میکنه و چند و چون کار دستتون میاد.
  از اون مهم تر آشنایی با افراد کاربلد در حوزه مرتبط و ارتباط با اونها و شبکه سازی و تیم سازی هست که در اینده خیلی بدرد میخوره.
  از همه عوامل و دست اندر کار کالج کارآموزی رشدانا که این فرصت رو برای ما فراهم کردن کمال تشکر را دارم.

 364. ریحانه ترابی

  من چندماه قبل با دوره های کارآموزی رشدانا آشنا شدم ولی بدلیل مشغله هایی که بود نمیتونستم شرکت کنم تا اینکه برناممو یجور تنظیم کردم حتی از کلاس زبانم زدم تا بتونم این دوره رو شرکت کنم و الانم بخاطر انتخابم خیلی راضیم.من خودم قبلا کلاسهای متنوع زیادی رفتم و کتاب و سایت و خلاصه سلف استادی زیادی داشتم و از هر مبحثی یه چیزایی میدونستم ولی نیاز داشتم که کنار یه تیم و مشاور خوب و دوستانی با انگیزه باشم تا این دونه های زنجیر جدا از هم رو به هم لینک بدم و به دانسته هام اضافه بشه.از طرفی خیلی چیزای دیگه تو این کارآموزی گفته شد که فراتر از هر کلاس و مطالعه بدست میاد مث تیم سازی و کارگروهی و…
  از تیم خوب رشدانا سپاسگزارم

 365. Arefe

  زندگی شبیه فصل ست
  هیچ فصلی همیشگی نیست
  در زندگی نیز روزهایی برای
  کاشت، داشت، استراحت
  و تجدید حیات وجود دارد
  زمستان تا ابد طول نمی کشد
  اگر امروز مشکلاتی دارید
  بدانید که *بهار* هم در پیش است
  سلام به همه رشدانایی های عزیز و خداقوت به شرکت پویا آرنیکاوب
  خیلی کوتاه و مختصر میگم به لطف این مجموعه احساس میکنم وارد فصل بهار زندگیم شدم
  مدتی که فقط درس میخوندم و بهش میگم فصل زمستون D: که همیشه منتظر اومدن فصل زیبا بهار بودم..
  تشکر میکنم از تمام کسانی که این بستر رو فراهم کردن برای کسانی که نیازمند رشد و پیدا کردن رسالت شغلی خود هستند.

 366. مهدی طاهرپور

  با سلام
  یکی از راه های پیدا کردن مسیر شغلی اینه که چیزهای مختلفی رو که فکر میکنی دوسشون داری امتحان کنی تا موقع کار بتونی با دقت بیشتری علاقت رو بسنجی، فکر میکنم کسایی که بخوان در مباحث مدیریتی فعال باشن ( تا بتونن دید بهتری داشته باشن به کارها) یا اینکه بخوان شروع به کار در زمینه وب کنن، این دوره میتونه براشون مفید واقع بشه.
  ممنون از کسانی که این زمینه رو فراهم کردن.

 367. Farnam

  حدود دو سه ماه پیش که دوستم بهم معرفی کرد که همچین گروهی وجود داره که با یک دوره ی یک ماهه تورو با همه ی کارای دنیای وب اشنا میکنه با خودم گفتم مگه میشه!!مگه داریممم!!؟ ولی خب بعد ثبت نام و مصاحبه وقتی که قبول شدم و اومدم دیدیم واقعا واقعیههه.
  این دوره از همون جلسه اولش با معرفی یک سری کتاب شروع کرد به مسیر دادن به زندگیم و اندازه ی کلی سمینار انگیزشی بهم انگیزه داد.
  جدایه از همهه ی آموزشا ی این دوره که همه ی مسیرای دنیای وب رو بهمون نشون داد منو تویه یک جمع جدید گذاشت با کلی ایده ی جدید و جذاب ، با یه دنیا انگیزه واس ساختن اینده!!مگه میشه تویه همچین جمعی باشی و مثل قبلت بدون برنامه و بدون هدف بمونی؟؟

 368. بهنام فولادپور

  سلام درود
  من از زمان های دور به حوزه آیتی علاقه مند بودم اما این فرصت برای من پیش نیامده بود تا پیگیر علاقه ام باشم.این دوره باعث شد تا من با کلیت دنیای آیتی و بازار های کار آشنا بشم و در طول دوره علاقه مندی های خودم بشناسم 🙂

 369. پريسا توكلي

  من در دوره نهم كاراموزي شركت داشته ام و بسيار مطالب اموزنده و مفيدي رو در مورد كسب و كارهاي انلاين بدست اوردم و تونستم علايقم رو در اين حوزه پيدا كنم و به دوستانم هم كه مشتاق يادگيري و بدست اوردن مهارت در اين زمينه ها بودن اين دوره رو پيشنهاد دادم .

 370. فاطمه خیاط

  به نظر من حضور در دوره های کار آموزی یک بازی برد برد هست،و دنیایی از انتخاب های وسیع رو پیش رو میذاره،انتخاب هایی که هر کدوم پتانسیل تبدیل به فرصت های طلائی دارن

 371. رضا راد

  دوره کاروزی که داره برگزار میشه بسیار عالیه و مباحثی که در این دوره تدریس میشه بسیار مفیده . من دوره های زیادی رو گشتم برای اینکه بتونم مهارت های خودم رو برای ورود به بازار کار افزایش بدم اما هیچ کدوم به درد من نخورد و از طرف دیگه این دوره برای من خیلی عالی بود و باعث شد که خیلی مباحث رو در یک فضای واقعی تر نسبت به بازار کار درک کنم و واقعا از تمامی کسانی که در این مسیر رشد به من و دیگر دوستان کمک کردند ممنونم

 372. علیرضا صفار

  کارآموزی اگر به طور صحیح اجرا شود دوره ای بسیار عالی و کارآمد برای کارورز بوده تا بتواند مهارت های جدیدی کسب و یا مهارت های خود را به واسطه تجربه تقویت کند. دوره های کاراموزی رشدانا واقعا از جمله دوره های کاراموزی کارامد و عالی برای علاقه مندان هست که با گذراندن آن به مهارت های جدیدی دست پیدا کرده و مهارت های سابق خود را با شرکت در این دوره تقویت می کنند. در این دوره ها که به همت رشدانا برگزار می شود سعی شده تا کار و آموزش مبتنی بر عمل در دنیای واقعی باشد و مخاطب بتواند به خوبی آموزش های خود را بعد از دوره در دنیای کسب و کار خود اجرا و بتواند موفق عمل کند. از مجموعه رشدانا و اساتیدی که در این دوره های کاراموزی وقت و تجربه خود را در اختیار مخاطبین قرار می دهند بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که این فرهنگ زیبا را در همه جای شهر مشهد و البته کشور عزیزمان شاهد باشیم.

 373. حانیه

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید
  من در حال حاضر یکی از کارآموزان دوره نهم آرنیکاوب (رشدانا) هستم.هرچقدر هم از آقای مهندس تشکر کنیم باز هم کم هستش آقای مهندس این امکان برای همه کسانی که دوست دارند پیشرفت کنند فراهم کردنند تا در کنار افراد موفق باشند و پیشرفت کنند. در زمانی که افراد تحصیل کرده شغلی ندارند و نمی دانند برای ورود به بازار کار چه چیزی را باید یاد بگیرن ، آقای مهندس بدون هیچ چشم داشتی این امکان برای همه فراهم کردن که بدون هیج هزینه ای موارد آموزشی که لازم برای ورود به بازار کار می باشد را یاد بگیرند تا در آینده یکی از اعضای موفق جامعه شوند. سپاس فراوان به خاطر آموزش های خوب و کاربردیتون

 374. زینب مرادی

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت گروه رشدانا
  بسیار خوشحالم که در این دوره ی کارآموزی شرکت کردم، و کنار دوستانی هستم که انگیزه ی بالایی دارند ،و از آقای مهندس به خاطر دادن همچین فرصتی به من بسیار قدر دانم.

 375. سعید عشقی

  با سلام و ادب
  حضور دوره کاراموزی مجموعه رشدانا- ارنیکاوب برای شخص بنده باعث شد بسیار از مساعلی که کم و بیش با انها اشنایی داشتم به شکل ملموس و منظم در ذهنم جایگاه خود را پیدا کند و به نظم و انسجام جامع تری شکل یابد و همچنین خیلی از کاستی های انها نیز جبران شود و هر کدام به صورت یک مسیر مشخص و روشن پیش رویم باشد و میتوانم با توجه به علایق و استعداد هایم مسیر خود را مشخص نمایم.
  من به خیلی از اشناها حصور در این مجموعه را پیشنهاد دادم و امید وارم اطرافیانم نیز مسیر رشد خود را در پیش بگیرند.
  دوره کاراموزی نه تنها باعث اشنایی با محیط واقعی کار می شود بلکه حس مسعولیت,تشکیل تیم,انتقال تجربیات. نیز میشود.

 376. نرگس

  سلام خدمت همه ی رشدانایی های عزیز واقعا ممنونم ازتون خیلی دوره ی عالیی بود من به شخصه خیلی چیزا یاد گرفتم و تونستم هدف خودمو مشخص کنم خیلی خیلی خدارو شکر میکنم که با شما آشنا شدم و بلخره مسیر رشد خودمو پیدا کردم الانم دارم این دوره هارو به دوست و آشناهام معرفی میکنم تا اونام از این لطف شما بی نصیب نمونن خسته نباشید میگم بهتون با آرزوی موفقیت های خیلی بیشتر??

 377. عرفان خجسته

  من خیلی نیاز به پیدا کردن مسیرم توی شغل آیندم داشتم. این دوره واقعا به من کمک کرد که بتونم مسیرمو و ابزارشو پیدا کنم. با شغل های مختلف، ابزارش و درآمداش آشنا بشم. خیلی ازتون ممنونم

 378. مریم رجبی

  شرکت در دوره های کارآموزی، چندین مزایا رو داره. اینکه شاید در محیط های آکادمی و دانشگاهی مجال انجام کار و پروژه واقعی و در محیط واقعی وجود نداره و صرفا بیشتر پروژه ها در حد طرح و ایده خام میمونه و نهایتا مقاله میشه بدون کاربرد در صنعت یا…
  بنابراین بهترین فرصت برای دانشجویان ویا فارغ التحصیلان دانشگاهی هست ک دانش تئوری خودشون رو در فضا و پروژه کاملا واقعی تحت عنوان کارآموزی بکار ببرند.
  از دیگر مزایای دوره های کارآموزی و یا کارورزی، آشنا شدن با افراد با تجربه و استفاده از دانش تجربی و سوابق اونها و مخصوصا تیم سازی ها می باشد.
  کاهش استرس شروع کسب و کار جدید و یا پذیرفتن پروژه های کاری با مدت زمان حضور در کارورزی و انجام کارهای اجرایی در محیط کار واقعی از دیگر مزایای شرکت در این دوره هاست.
  برای افراد دارای شغل نیز دوره های کارورزی و کارآموزی، می تواند زمینه ساز بسترهای کاری بهتر با آشنا شدن با صاحبان موفق مشاغل باشد که این خود ارتقا شغلی و درنتیجه کسب و کار موفق را در بر خواهد داشت.

 379. فدایی

  سلام وقتتون بخیر من درحال حاضر در دوره ی کارموزی رشدانا و ارنیکاوب شرکت دارم و خداروشکر تا الان خیلی مفید بوده و اطلاعات خیلی خوبی درحوضه کسب وکار انلاین،چگونه وارد بازار کار بشیم،تولید محتوا و…یادگرفتم.و ممنون که این محیطو برای ما فراهم کردید

 380. مجید احمدی

  چندی پیش در یکی از گروه‌های تلگرامی آی‌تی مشهد که اکثر بزرگان این فضا در آن حضور داشتند جناب آقای پورعلی عکسی از کارآموزان رشدانا با متنی به این مضمون که اینان آینده‌داران فضای استارت‌آپی هستند قرار داده بودند. در این بین فردی با نقدی سیاه و برداشتهای سطحی بدون ارائه دلیل، به همراه چاشنی لودگی با این مطلب به تقابل پرداخت، که اینجانب در جواب وی مطالب ذیل را مرقوم کردم شاید نقل آن اینجا نیز خالی از لطف نباشد.
  جا دارد اضافه کنم حضور جناب پورعلی در مشهد نعمتی است که باید قدر دانست.
  جناب پورعلی عزیز قدردان زحمات شماییم.

  انتشار در گروه همفکر مشهد : مورخ دهم دیماه ۱۳۹۷

  درمورد نکاتی که فرمودید لازم دیدم چند سطری نظر شخصی خودمو بنویسم.

  بنده دوره‌ای که تب کارآفرینی همه جامعه تحصیل‌کرده رو گرفته بود، به خاطر دارم، خیلی از دانشگاه رفته‌هایی که می‌شناختم، یکی دو تا دوره کارآفرینی با هزینه‌های بالا رفته بودند و “هدف اول اونها پولدار شدن بود.”
  اما به نظرتون همه کارآفرین شدند؟ به نظرتون همه پولدار شدن؟

  فرض کنید در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی هستیم و هر چند قدم به دانشجوهایی برمی‌خوریم که در رشته‌های مهندسی در حال تحصیل هستند شاید عجیب نباشه اگه بگیم این افراد آینده مهندسی شهر و کشورمون هستند؟

  قطعا همه افرادی که دوره کارآفرینی رفتند کارآفرین نشدند و همه دانشگاه رفته‌ها راننده اسنپ نشدند ولی افراد زیادی رو دیدم که خالق کسب و کاری بودند (یا به قول استاد عادل طالبی کار و کسب) و می‌گفتند ای کاش یکی راهنماییمون می‌کرد تا این راه سخت رو با سعی و خطا و اشتباهات زیاد جلو نمی‌رفتیم.

  یکی از دوستان قصد تاسیس یک گلخانه داشت، در حال حاضر به نظر کار سختی نمی‌یاد ولی ایشون چندین سال برای تحقیق و آموزش در ایران، هلند و چین وقت گذاشت، نتیجه یکی از بزرگترین گلخانه‌های تمام اتوماسیون استان با تولید تخصصی رُز هلندی بود طرح به حدی کامل شد که زیر ساخت برای نصب CHP در آینده نیز در نظر گرفته شد.
  با ایشون که صحبت می‌کردم می‌گفت اگه با اطلاعات ناقصی که داشتم شروع می‌کردم سرمایه‌ام از دست می‌رفت.

  هر سفری با اولین قدم شروع میشه حتی اگه سفر به ماه باشه، تا آرمسترانگ بتونه اولین قدم رو بر روی ماه برداره.
  آقا و خانم استنفورد با اینکه رئیس دانشگاه هاروارد تحقیرشون کرده بود و فکر می‌کرد این دو متوهم هستند باز هم خوشحال بودند، و چند وقت بعد در زمین کشاورزی خود نزدیک شهر سانفرانسیسکو، دانشگاه استنفورد را تاسیس کردند. بنیانگذاران گوگل، یاهو سیسکو و بسیاری از کمپانی‌های حوزه فن‌آوری اطلاعات در این دانشگاه تحصیل می‌کردند.

  گفت ای خاتون احمق این چه بود
  گر ترا استاد خود نقشی نمود
  حضرت مولانا میگه بلایی که سر خاتون آمد بابت این بود که استاد ناگشته دکان بگشاد
  ظاهرش دیدی سرش از تو نهان
  اوستا ناگشته بگشادی دکان
  بر خلاف صحبتی که می‌فرمایید یکی از اهداف اصلی این دوره کارآموزی رفع توهم و جلوگیری از جوزدگی علاقه‌مندان به این حوزه است و افرادی که در این دوره‌ها شرکت کردند می‌تونند به راستی این سخن گواهی بدهند.

  و چند سئوال دیگر:

  ۱- آیا شما در این دوره‌ها شرکت کرده‌اید؟
  ۲- آیا نظر افرادی که این دوره‌ها را گذرانده‌اند می‌دانید؟
  ۳- آیا از اهداف این دوره‌ها اطلاع دارید؟
  ۴- اگر متخصص این حوزه هستید و از جزییات این دوره‌ها آگاهی دارید، نظر شما چیست؟
  ۵- آیا نظر دیگر افراد متخصص این حوزه، در مورد این دوره‌ها را می‌دانید؟
  ۶-آیا از موارد آموزشی این دوره‌ها اطلاع دارید؟
  ۷- آیا از فرآیند انتخاب افراد در این دوره‌ها آگاهی دارید؟

  و چند نکته:

  ۱- این دوره‌ها هزینه ندارد و رایگان است.
  ۲- اگر شخص ثالثی که شما می‌فرمایید بدون تحقیق، برداشت غلط می‌کند، به نظر میاد مشکل از آن شخص ثالث باشد.
  ۳- لطفا آلترناتیو رایگان و بهتری (بدون ایجاد تعهد برای کارآموز) نسبت به آقای پورعلی و این دوره کارآموزی، در مشهد معرفی بفرمایید.
  ۴- افترا در لغت به معنای دروغ بستن، بهتان زدن و در اصطلاح حقوقی عبارت از نسبت دادن عملِ بر خلاف حقیقت به شخص یا اشخاص معین است.

  تب کارآفرینی، دانش بنیان، استارت آپ و به زودی اینترنت اشیاء میاد و میره، اما کاسب و کاسبی و نیاز به آموزشهای آن همیشه خواهد بود. گاهی این آموزش در دکان پدر به فرزند داده میشه و گاهی هنرستان و دانشگاه و شاید در آینده‌ای نه چندان دور کاشت چیپهای الکترونیکی در مغز انسان، آموزش رو دگرگون کنه ولی به طور قطع بین آموزش مدون تحت نظر افراد حرفه‌ای، با فروش توهم و جوسازی تفاوت زیادی وجود داره.

  لازم به ذکر است هیچگونه الزامی برای شما جهت پاسخگویی به موارد ذکر شده نیست و این متن تنها برای روشن شدن فضای خاکستری که ایجاد گردید نوشته شده.

  با احترام
  موفق باشید.

 381. مصطفی باقری

  غالباً چه در دوره دانش آموزی و بعد از اون در دوره دانشجویی این سوال برام پیش ميومد که این مطالب و درس هایی که میخونیم کجا کاربرد داره؟
  يادمه که بارها پیش ميومد سر کلاس ناخودآگاه از پنجره به بیرون نگاه میکردم و اينو از خودم میپرسیدم که این مباحث آموزشی کجا کاربرد داره؟ به چه کار این شهر یا جامعه ای که درش زندگی میکنیم مياد؟ یا اصلا این مهارت هايی که مثلاً داريم یاد میگیریم بعداً تو جامعه خواهان داره!؟
  يادمه در طول دوران تحصیل همیشه جزء خوبای کلاس و درس خونا و منظبط ها بودم و امیدوار بودم با خوب درس خوندن موقعیت و شغل خیلی خوبی دست و پا کنم یعنی جوری که من رو هوا بزنن و از این حرفا!!!
  اما کم کم وقتی از دنیای آموزشی به دنیای واقعی نزدیک میشدم يه حس خاصی داشتم انگار علی رغم همه تلاش ها و درس بلد بودن ها و…. چیزی بلد نبودم انگار یک جای کار اشکال داشت. اصلا حس خوبی نبود به گمانم سال ها تو یک محیط گلخونه ای رشد کرده بودیم که اصلا با محیط واقعی ( بازار و صنعت ) نا آشنا و غریبه به نظر میرسیدیم.
  یک حلقه مفقوده شاید وجود داشت گاهی کنجکاو میشدم و سیستم آموزشی کشورهای ديگه رو راجع بهش تحقیق میکردم ، عاشق فنلاند و ژاپن شدم ”
  آره یک چیزی کم بود …
  یک چیزی شاید شبیه ” کارآموزی “

 382. محسن سلطانی

  با سلام
  من به صورت اتفاقی در زمان ثبت نام دوره هفتم متوجه وجود همچین دوره ایی شدم و ثبت نام کردم ، در این دوره واقعا به صورت جامع به همه ی سرفصل های مورد نیاز پرداخته شد و هر شرکت کننده ایی میتونه طبق نیاز خودش موضوع مورد نظرش رو دنبال کنه . به نظر من هرکسی که بخواد کسب و کار جدیدی رو راه اندازی کنه حتما باید از اطلاعاتی که در چنین دوره هایی آموزش داده میشه مطلع باشه تا بتونه راه و روش درست و اصولی شروع کردن رو یاد بگیره

  با تشکر از جناب مهندس پورعلی عزیز و همراهانشون در رشدانا

 383. سید

  با سلام
  این دوره کاراموزی کاراموز رو با تمام حوزه های قابل کار در اینترنت اشنا میکنه که در نهایت بچه ها میتونن تصمیم بگیرن که علاقشون در کجاست، همچنین با توجه به لینک هایی که بچه ها پیدا میکنن و افراد زبده که اشنا میشن میتونن به فعالیت مورد نظرشون ادامه بدن. جو دوره بسیار عالی بود همچنین تخفیف های که برای شرکت کننده های دوره های رشدانا در نطر گرفته میشه نیز از کارهای جالب این دوره است. با تشکر از اقای پور علی عزیز

 384. الهه ارغوانی

  با سلام و عرض وقت بخیر
  این دوره های کارآموزی فرصت مناسبی برای این هست که در کنار مجموعه افرادی که هدفشون رشده، به اون چیزی که توی ذهنتونه برسین..مهم نیست کسی که کنار شما قرار میگیره حرفه ای باشه یا آماتور، چیزی که توی این مجموعه مهمه اینه که ما همه با هم رشد میکنیم… بهم کمک میکنیم برای رشد کردن.. این فرصت رو به هیچ وجه از دست ندین 🙂 با تشکر از مجموعه خوب رشدانا

 385. محمد ولی نژاد

  دوره کارآموزی برای من که با فضای کسب و کار آنلاین آشنایی خیلی کمی داشتم، باعث شد تا با دنیای گسترده و جدیدی آشنا بشم. یکی از دغدغه هام قبل از شروع دوره این بود که من که تخصصی و مهارتی تو این حوزه ندارم، دوره برام مفید نخواهد بود ولی واقعا با شروع دوره و گذشت چند جلسه، دغدغه ام برطرف شد و دیدم واقعا دوره طوری طراحی شده که افرادی مث من هم بتونن محوای ارائه شده در طول دوره رو درک کنن و خودشونو ارتقا بدن.
  با نزدیک شدن به جلسات آخر دوره، احساس کردم به دلیل گستردگی تخصص‌ها و مهارت‌ها در این حوزه، کمی دچار سردرگمی شدم که بالاخره از بین این همه مهارت، کدوم یکی رو باید برم دنبالش؟ که در یکی از جلسات آخر دوره کارآموزی، در مورد این مهارت‌ها و تخصص‌ها، ویژگی‌ها، معایب، مزایا و حتی میزان درآمد آینده شون صحبت شد که باعث شد تا حدی این سردرگمی من برطرف بشه.
  از آقای پورعلی بابت همه چیز ممنونم.

 386. مهتا افخمي

  ممنون از اقاي پور علي عزيز بابت تمام زحماتشون در اين دوره ? اطلاعات خيلي خوبي بدست اوردم ، با افراد زيادي اشنا شدم ، از تجربيات جناب پور علي استفاده كردم و مشغول به كار شدم ، ممنون ازتون ?

 387. مائده توکلی

  سلام, خدارو شاکرم که با رشدانا و دوستان عزیزم آشنا شدم, جناب پورعلی واقعا متشکرم ک وقت گذاشتید و مطالب ارزشمند و مفیدی رو بهمون یاد دادید ,من واقعا خیلی از شرکت در کارآموزیتون بهره بردم و همچنان پیگیر دورهای دیگرتون هستم . عالی بودید عالی… سپاس فراوان…با آرزوی موفقیت

 388. مهران معین فر

  سلام شرکت در این کاراموزی باعث میشه شما با تمام مشاغلی که در این زمینه هست آشنا بشید.در این دوره تکلیفت با خودت معلوم میشه که میخوای چیکار کنی و در چه رسته ای فعالیت کنی.مطمئنن باشید افکار کاری شما به دو قسمت قبل از کاراموزی وبعد کاراموزی تقسیم میشه و بهترین تصمیم ها رو میگیرید اتفاقی که برای چند نفر از دوستان و خودم در کاراموزی افتاد . و حتما قبل از انتخاب رسته کاری و یا راه اندازی استارتاپ در این دوره شرکت کنید .و تمام این اتفاقات خوب با لطف و زحمات مهندس پورعلی عزیز شکل گرفته است. از رشدانا کمال تشکر را دارم .آرزوی موفقیت دارم برای تمام عزیزان.

 389. مجید حق بین

  نکته ی خیلی خوبی که در مورد رشدانا وجود داره اینه که کارگاه هاش موضوعات مختلف مربوط به کسب و کار های آنلاین رو پوشش میده و همه جانبه نگاه میکنه. اما به نظرم از این مهمتر شبکه سازی توی کارآموزیه. این که توی رشدانا با اساتیدی آشنا شدم که هر کدوم در حیطه ی کاری خودشون خبره و موفق بودن و من از نزدیک باهاشون می تونستم در ارتباط باشم خیلی برام لذت بخش و جالب بود و کلی انرژی مثبت بهم میداد

 390. saeedeh

  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
  کارآموزی در کنار استادی چون آقای مهندس پورعلی فرصت بزرگی هست چون ایشون بدون هیچ منت و هزینه ای تمام اطلاعات و علمشون رو در اختیار شاگردانشون قرار میدن. من واقعا خوشحال هستم که با ایشون و گروه رشدانا اشنا شدم.
  از نکات برجسته ای که شرکت توی این دوره داره این هست که مهندس پورعلی دید جامعی رو برای برنامه ریزی و هدف گذاری شغلی برای شاگردانشون مشخص میکنه و همچنین با شبکه سازی های که به وجود میاد می تونیم با افراد متخصص آشنا بشیم که این خیلی نقطه قوت خوبی برای رشد بعضی از کسب و کارهاست. امیدوارم افراد بیشتری این حس بودن در کنار مهندس پورعلی و استفاده از اطلاعات ایشون نصیبشون بشه . باز هم تشکر فراوان از مهندس پورعلی گرامی و گروه رشدانا

 391. الهام هستم

  اموزش درحضور کسی که تو این حوزه حرف اول رو میزنه واقعا مهم و موثرِ و کم اتفاق میفته. اقای پور علی عزیز خِبره، کاربلد و با تجربه و به قول معروف خدای دنیای it ، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ و… هستند. این دوره کمک میکنه تا توانایی هاتونو بشناسین. علاوه بر اموزش های عالی و پر فایده و کاربردی ، شنیدن تجاربشون خودش یه دنیاست❤ واقعا پیشنهاد میکنم توی دوره های کاراموزی و کلاس های آموزشی ایشون شرکت کنید که خیر دنیا رو میبینین????علاوه بر اون میتونید با شبکه بزرگی از افراد متخصص اشنا بشین که توی راه اندازی کارتون خیلی کمکتون میکنه?مرسی از اقای پورعلی که اینقدر واسه دوره هاشون وقت گذاشتن

 392. زهرا پورسلطانی

  سلام.اول از همه یک تشکر ویژه دارم از گروه آرنیکاوب و رشدانا.من هم خوشبختانه این فرصت در اختیارم قرار گرفت تا بتونم از این دوره بهره ببرم و بسیار خرسندم از این موضوع چون آموزش ها بسیار کاربردی و جدید با مدرسین عالی تر بود در یک محیط مناسب با حداقل هزینه.خوبی اموزش ها این بود ک برای هر شخصی با هر مسیری میتونست مفید باشه..چه من نویی ک میخوام در حوزه برنامه نویسی باشم و چ شخصی ک میخواد ب طور حرفا ای کسب و کار اینترنتی رو شروع کنه..

 393. سوگند

  با سلام خدمت تیم عالی رشدانا و جناب مهندس پورعلی عزیز.
  من در دوره هشتم حضور داشتم و اطلاعاتی درباره مسیر شغلی آینده ام داشتم اما محدود که به لطف مهندس پورعلی و دوره های کاربردی شون متوجه شدم علاقه اصلیم چه چیزی هست. در طول دوره کارآموزی روی پروژه های واقعی مسائلی که در کلاس آموزش داده میشد بطور عملی یاد گرفتیم و از نظر کار تیمی ایشون و تیمشون عالی بودن. قطعا از این به بعد در دوره هایی که نیاز به آموزش داشته باشم شرکت می کنم و پیشنهاد می کنم همه افراد از هر رشته ای میتونن در این حوزه آموزش ببیند و فعالیت کنند.
  امیدوارم هر روز موفق باشند

 394. یوسفیه

  با سلام خدمت تمام دوستان
  بزرگترین تجربه ای که من در این کارآموزی تونستم کسب کنم شاید همین فرصتی بودید که تونستم بصورت عملی در این دوره باشم و سبب شد که تا با دنیا و فضای دیجیتال آشنایت بیشتری داشته باشم و انگیزه بیشتری را برای من در زمینه کارم ایجاد کرد و فیلد بیشتری را برای کار کردن در مقابلم باز شد .
  امیدوارم همگی از این دوره ها نهایت استفاده را ببرند

  یک پیشنهاد هم داشتم و اینکه چه بهتر دو ستان کار آموز در انتهای دوره با گرفتن یک تعهد محکم و یا حتی ضمانت بیشتر و تخصصی تر آموزش ببینند و بشه از این طریق از این شبکه سازی که انجام میشه کاراتر و از تمام قابلیتهای دوستان استفاده بشه .

 395. علیرضا

  سلام
  یکی از بهترین اتفاقات زندگی من و شروع مسیرم در حیطه وب همین دوره کارآموزی بود. خوبی این دوره ها استفاده و دعوت از افراد با تجارب بالا است.
  تشکر از آقای پورعلی❤️

 396. rasoolhr

  با سلام دوره ای خوبی بود اما اموزش ها کم بود ولی همینکه افرادی با تجربه مثل خودتون رو میاوردین خیلی عالی بود و باعث رنگ گرفتن دوره میشد مشگلی که هست رها شدن بچه ها بعد دوره درسته گروه زده شده اما پیام دادن به اشخاص خیلی مهمتره و باعث میشه یه نیروی خیلی خوب از دست نره با تشکر

 397. سینا

  با سلام
  شرکت در این دوره های کارآموزی رو به افرادی که مایل اند به دنیای کسب و کار های آنلاین وارد بشن ولی اطلاعاتی در این حوزه ندارند،به شدت توصیه میکنم:)

 398. میلاد

  بسیار عالی و کسب روزمه بسیار خوب برای کار در مراکز مهم ورهمچنین آشنایی با کسب و کار های پر درآمد و…، من به شخصه خیلی راضی هستم .

 399. فرزاد یوسفی

  با سلام و عرض تشکر از زحمات این مجموعه گرانقدر بلاخص جناب پورعلی،مایه افتخار من بود که در این مدت شاگرد شما بودم و کسب فیض نمودم.در این مدت به صورت فشرده در خدمت عزیزانی بودیم که بی دریغ علم خود را با نواموزان این رشته در مدتی کوتاه و به صورت کاربردی به اشتراک میگذاشتند به طوری که هر کلاس به اندازه چند جلسه بار علمی داشت و کارامد و کاربردی بود.بسیار خوشوقتم که با این مجموعه اشنا شدم و بهترین ها را برای تک تک شما عزیزان ارزو دارم

 400. سهیلا جوادی نیا

  با سلام و خداقوت به گروه رشدانا
  به جرات میتونم بگم یکی از بهترین دوره های کارآموزی در مشهد است. پیشنهاد من به تمام علاقمندان حوزه آیتی و همینطور کسانی که به دنبال پیدا کردن کار هستند گذراندن این دوره است، از خصوصیات این دوره محیط کاملا انگیزشی و استقبال از نظرات و ایده های جدید، کیفیت محتوایی خوب، آشنایی با افراد علاقمند و با انگیزه در حوزه آیتی و همچنین اساتید متخصص این حوزه. و مسئله مهمتر اینکه برخلاف سایر دوره های آموزشی افراد پس از اتمام دوره، رها نمی شوند و رشدانا پیگیر تک تک افراد دوره است که واقعا قابل تقدیر و ستایش است. آرزوی موفقیت میکنم برای تیم رشدانا به خصوص آقای مهندس پورعلی عزیز.

 401. گوهری

  به نام هستی بخش
  شاید بهترین روش برای افزایش آگاهی آموزش باشه حالا چه خود آموز چه شرکت در کلاس. ولی برای افزایش مهارت حتما کارکردن کنار کسی که عملی انجام داده و در متن کار است بهترین روشه. کارورزی کنار اینچنین افرادی درصد موفقیت رو افزایش میدهد چون کسی که کارورزی میاد دیگاه خیلی بازتری داره چون می خواد به صورت جدی وارد بازار کاری بشه که هیچ جایی در موردش گفته نمیشه جز خود بازار. همونطور که خودم استفاده خوبی از کارورزی کردم به علاقه مندان هم پیشنهاد میکنم از این موقعیت استفاده کنند.

 402. حسین

  حدود ۳ یا ۴ سال پیش در دوره کارآموزی طراحی وب شرکت کردم و میشه گفت مسیر زندگیم رو عوض کرد ، یکی از بهترین و با کیفیت ترین دوره هایی بود که در طول عمرم گذرونده بودم و باعث پیشرفت بی سابقه ای در من شد ، به امید موفقیت و رشد روز افزون شما

 403. شقایق خدادادی

  من تو اولین دوره کارآموزی شرکت کردم ،یادمه روز اولی که مهندس پورعلی درمورد هدفمون از شرکت تو کارآموزی پرسیدن من گفتم که می خوام مسیر زندگیم و پیدا کنم و الان تا حدودی نقشه راهم و پیدا کردم? و از اون سردرگمی نجات پیدا کردم ، با افراد فوق العاده ای تو زمینه کسب و کار آشنا شدم ، به فرصت های کاری بیشتری با توجه به مهارت هایی که تو کارآموزی کسب کردم دسترسی پیدا کردم .
  دوره های کارآموزی پکیجی از مهارت های کسب و کار به همراه تجربه های با ارزش مهندس پورعلی در محیط کار واقعی و شاد?
  این پکیج و به همه عاشقان کسب و کار توصیه می کنم.

 404. مانا

  سلام
  تجربه من از گذروندن این دوره خیلی متفاوت بود چون کاملا اتفاقی با دوره های کاراموزی آشنا شدم، ثبت نام کردم و هیچ اطلاعی در مورد این دوره ها نداشتم.
  اما اتفاقی که افتاد این بود که از جلسه اولی که دوره شروع شد یه جور عجیبی انگیزه پیدا کردم و عاشق کلاسام شدم و میتونم بگم که با منابع اطلاعاتی زیادی آشنا شدم انگار که پا تو یه دنیای جدید گذاشتم. ( البته من به این حوزه‌ی کاری علاقه‌مند بودم همیشه)
  در طول جلسات به تمام مواردی که یه نفر باید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدونه اشاره شد و هر کسی میتونه اون حوزه ای رو که علاقه داره خیلی کامل تر دنبال کنه.
  یکی دیگه از مواردی که واسم ارزشمنده آشنایی با افرادی هست که علاقه مندی هاشون با من مشترکه و همشون فعال و پیگیرن.
  و مورد آخر این که با مهارت هایی که بدست میارین میتونین کسب و کار خودتون چه به صورت تیمی و چه به صورت انفرادی راه بندازین و از تجربیات ارزشمند مهندس پورعلی استفاده کنین.
  موفق باشید ?

 405. ندا

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب پورعلی و گروه رشدانا
  بهترین تجربه من شرکت در دوره کارآموزی رشدانا بود ،و بزرگترین حسرت من در طول این دوره ها این بود که کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم واقعا دستتون درد نکنه که این فرصت برامون فراهم کردین تا خودمون و استعداد و توانمندی های خودمونو بهتر بشناسیم و بتونیم تصمیم درست تری بگیریم که تو کدوم مسیر گام برداریم.به تمام کسانی که میخوان وارد بازار کار بشن و نمیدونن از کجا شروع کنن توصیه میکنم دوره های کارآموزی رشدانا و اساتید متخصص و با تجربه اینجارو از دست ندن
  افتخاری بود برام شرکت در این دوره ها
  و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه

 406. Nahid

  ضمن عرض سلام وخسته نباشید به جناب پورعلی و دوستان دست اندر کار من بشخصه بعد از گذراندن دوره کارآموزی تحول جدیدی توی زندگیم احساس کردم و میتونم با جرات بگم بخش عمده ای از مسیر زندگیم مشخص شد و خیلی خوشحالم بابت اینکه تونستم در دوره کارآموزی شرکت کنم.با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان …

 407. زهرا نوروززاده

  با عرض سلام وقدردانی از آقای مهندس پورعلی ،چون در دورهای کارآموزی رشدانا اساتیدی که خودشون صاحب شرکت و برند هستند و صرفا تئوری آموزش نمی دهند و تجربیات موفقیت و شکست هاشون رو بیان می کنند استفاده می شود،این دور ها برای من بسیار ارزشمند بود ،و اینکه کلاسها در یک محیط دوستانه و صمیمی برگزار میشد و اقای مهندس پورعلی تجربیاتشون رو خالصانه در اختیار کارآموزان قرار می دادند،و به من مسیر راهم رو نشون دادند و الان من به لطف خدا و حمایت انگیزشی مهندس پورعلی ،فعالیتم رو در حوزه آموزش itبه کودکان و نوجوانان شروع کردم.

 408. علی روحانی

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید به گروه حرفه ای رشدانا. من در دوره ی هشتم حضور داشتم, حقیقتا خیلی خوشبین نبودم و گمان میکردم این فضا بیشتر مورد نیاز بچه های کامپیوتر یا IT باشه که همون جلسه اول این شک برطرف شد و به کارامدی و لزوم آشنایی با چنین فضایی برای تمامی کسب و کارها حتی برای رشته ی خودم که مهندسی مکانیک بود, شدم. علاوه بر این حضور در کنار جناب آقای پورعلی, کارافرین نمونه و استاد پرتجربه, افتخاری بود که با شرکت در این دوره حاصل شد. ضمنا فضای صمیمی کلاس ها و آموزش های عملی کلاس ها و کارهای گروهی مستمر و منظم باعث بهروری بیشتر میشد. آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم رشدانا دارم.

 409. یگانه قوی عزم

  با سلام
  یکی از مهمترین اتفاق هایی که برای روشن شدن مسیر کاری و پیشرفت تو این زمینه برام تو سال 97 اتفاق افتاد شرکت کردن تو دوره کارآموزی رشدانا بود که باعث شد با شما و افراد متخصص زیادی تو این حوزه آشنا بشم و کسب تجربه کنم.
  شیوه کارآموزی و دسته بندی کردن مباحثی که هر کدومشون یک حرفه جداگانه هستن یکی از مزیت هایی هست که تو دوره های شما میشه تجربه کرد و هرکسی با توجه به علاقه خودش مسیر کاری شو میتونه مشخص کنه و با تلاش کردن رشد و پیشرفت داشته باشه.
  قطعا یکی از مهمترین عواملی که باعث میشه نام شما و آرنیکاوب تو ذهن ما بمونه، صمیمیت و پیگیری شماست که خواهان پیشرفت همه بچه ها با معرفی موقعیت های شغلی و دوره های یادگیری رشدانا برای ما هست.
  تشکر و خداقوت برای شما استاد گرانقدر

 410. مصطفی احمدی مروست

  به نام دادار هستی بخش و مهرآفرین
  بدون مکث و اندک ترددی حضور در این دوره ها رو به تمامی علاقه مندان دیجیتال مارکتینگ، مارکتینگ و تا حدودی فروش توصیه میکنم.
  دانش ارایه شده در دوره های پیشرفته که سعادت حضور داشتم، بسیار کامل و جامع و از همه مهمتر کاربردی میباشد. دقت کنید این دوره ها میتواند ویژن و خط مشی ای برای ادامه دوران حرفه ای کار و کسب و کار شما را ایجاد کند.

  برای من به عنوان مدیر بازار یابی شرکت ال جی – گلدیران، حضور در این دوره ها فرصت مغتنمی بود برای آشنایی بیشتر با مفاهیم روز، ایجاد شبکه های دوست یابی از متخصصین و ایده پردازان جوان و جویای نام و در نهایت تلنگری برای شروع کسب و کار جدید.

  در انتها لازم میدونم از مجموعه رشدانا و آرنیکا وب نیز نهایت تشکر وقدردانی خود را اعلام دارم.
  با آرزوی موفقیت برای شمایی که بر موفقیت خود تلاش میکنید و در حسرت موفقیت دیگران زانوی غم بغل نمیگیرید.

  با احترام – فروردین 1398

 411. فاطمه نعمت شاهی

  با عرض سلام و خسته نباشد به استاد بزرگوار جناب اقای پورعلی من در دوره کاراموزی سوم افتخار حضور داشتم دوره بسیار عالی و مفیدی مطالب جامع و کاملی ارائه میشد خیلی استفاده کردم از تجربیاتشون خیلی خوشحالم با این مجموعه اشنا شدم وبه شما خوانندگان عزیز پیشنهاد میکنم حتما دراین دورهای کاراموزی شرکت کنید

 412. بهناز

  بنظر من دوره کارآموزی تو آرنیکاوب و رشدانا بهترین کلاسی بود که تا حالا رفتم. آموزش مطالب واقعا مفید با مهندس پورعلی و جو صمیمی و دوستانه بعلاوه استراحت های خوشمزه و شبکه سازی کنار افراد دیگه از تایم هایی بوده که مطمئنم توی زندگیم ازشون بهترین استفاده رو کردم????

 413. ایمان

  دورهای آموزشی رشدانا بستری پر از اطلاعات و تجربه های بسیار کارامد برای من بود.
  مسیر من رو برام کامل روشن کرد
  و همینطور راهنمایی های هوشمندانه اقای پورعلی نردبون طرقی من برای کسب و کارم شد
  بسیار خوشحالم که با جناب پور علی و تیمشون آشنا شدم باید نهایت تشکر و قدرانی را از ایشون و تیموشون داشته باشم.

 414. امیر سرنشکیان

  با سلام و احترام
  با توجه به شناختی که از دوستان و متخصصینی که در این دوره‌ها حضور پیدا میکنند و تجارب و مهارت‌هاشون رو با کارآموزان به اشتراک میگذارند؛ توصیه ام به دوستانی که قصد ورود به این حوزه را دارند این است که حتما در این دوره شرکت کنند تا از پایه با مفاهیم تخصصی این حوزه آشنایی پیدا کرده و از تجارب متخصصین نیز استفاده لازم رو ببرند.

 415. Sara

  سلام به اساتید گرامی رشدانا و آرنیکاوب اللخصوص جناب پورعلی?
  من تابحال شانس شرکت در کارآموزی کالج رشدانا رو نداشتم هرچند خیلی دوست دارم که بزودی این اتفاق را برای خودم رقم بزنم چرا که بعد ازگذروندن دوره ی کارآموزی آرنیکاوب زیر نظر استادپورعلی تازه با دنیای وب آشنا شدم و فهمیدم همه ی چیزی که از قاب مانیتور یا گوشی یا …دیده میشه همه ی اون چیزی که هست نیست،اینو گفتم چون واقعا صفر بودم و حتی نمیدونستم سئو چیه!اما حالا که خیلی وقتا سروکارم به وب میفته ارزش اون دوره رو متوجه میشم برای منی که هیچی نمیدونستم حداقلش اینه که الان میدونم توی مجازی چطوری مواظب باشم که کلاه سَرَم نره(خیلی کوچیکه اما حداقلِ ممکن برای من ای بود)متاسفانه شرایطی پیش اومد که نتونستم دوره ها و فراخوان های بعدی رو شرکت کنم اما صمیمانه میگم که برای شرکت نکردن توی تک تک اونها حسرت خوردم و در حال حاضر دارم تمام تلاشمو میکنم که برگردم و قوی و جدی شروع کنم،هرکسی که این دوره رو شرکت کرده میدونه و نیازی نیست من بگم چون هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیرم اما دوست دارم بگم معرفت و هدف مهندس پورعلی توی جامعه ی الان واقعا ستودنیه و منقلب کننده،بزرگترین چیزی که به عنوان استادم ازشون یاد گرفتم وقتی بود که داشتن جواب این سوالو میدادن که چرا این دوره ها رایگان هستند؟!
  ایشون در جواب گفتند:”اگه من باعث رشد دیگران بشم اونا در آینده میتونن باعث رشد من بشن و ما میتونیم باعث رشد آینده بشیم”
  یعنی بهترین استفاده ی ممکن از جبر و نیاز و معرفت و این خیلی جذابه?
  امیدوارم هرآنچه که منظورم بوده درست و خالص رسونده باشم.
  با عرض ارادت?

 416. محدثه خاشعی

  تا زمستون 97 فک میکردم ک چه سال معمولی ای رو گذروندم تا اینکه توی همون زمستون با ورود به دوره کاراموزی با گروه شما آشنا شدم و کلی چیزای جدید یاد گرفتم و یادگیری این حوزه رو جزو برنامه های زندگیم قرار دادم حتی بعنوان یک مسیر شغلی جدید.
  آقای مهندس پورعلی خدا شما و همکارانتون رو حفظ کنه تا همیشه ازتون یاد بگیریم.
  سایه تون مستدام

 417. الناز

  با سلام
  من اولین تجربه کاراموزیمو در این مجموعه گذروندم و به کمک استاد عزیز اقای پور علی و دوستان دیگه تونستم اون مسیری که بهش علاقه دارم و پیدا کنم و توش پیشرفت کنم.
  نحوه تدریس اساتید ساده و جذاب و در عین حال بسیار کاملِ که باعث میشه یک جو خیلی خوب ایجاد بشه که ادم توش راحت باشه.
  خوشحالم که تونستم تو این دوره ها حضور داشته باشم و با بقیه اشنا بشم و از تجربیاتشون استفاده کنم.
  با تشکر از استاد پور علی و گروه رشدانا.

 418. گلناز

  کارآموزی ها واقعا آدمو از پایه با مباحث کسب و کارهای اینترنتی آشنا میکنه و بعدش تونستم مسیر خودمو بهتر پیدا کنم. ممنون از شما

 419. ساجده

  آشنایی با رشدانا و دوره های کارآموزی باعث شد من بتونم علاقه خودمو پیدا کنم و اونو دنبال کنم .امیدوارم این دوره ها همچنان با قدرت ادامه پیدا کنه و افراد متخصص بیشتری وارد بازار کار شوند. آرزوی موفقیت بیشتر برای رشدانا و مهندس پورعلی

 420. ندا

  با عرض سلام و خسته نباشید به جناب پورعلی و گروه رشدانا
  تجربه حضور در دوره های کارآموزی رشدانا برای من یک فرصت عالی بود و در طول تمام این دوره ها حسرت اینو میخوردم که کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم، تجربه حضور در کنار افراد با تجربه و عالی حس خیلی خوبی بمن میداد .همه دوره ها واقعا کامل و عالی بود و من با توجه به اینکه شرکت های زیادی برای کارآموزی رفتم ولی تو رشدانا تازه فهمیدم کارآموزی یعنی چی و چقد خوب تو رشدانا درک میشی، افتخاری بود برام
  و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه

 421. فهیمه حیدری

  من از شرکت کننده های دوره کارآموزی و دوره های آموزشی بودم ، برای کسی که هدفش کسب وکار آنلاین و موفق شدن در فضای وب هست ، من شرکت در دوره های رشدانا رو پیشنهاد میکنم. وجود دوره های کارمحور و کاربردی و حضور مدرسین زبده ، موفق و بخشنده بودن در آموزش ، و وجود استاد دلسوزی مثل مهندس پورعلی عزیز همراه با پذیرایی عصرانه عالی شون :)) ، از نقاط قوت دوره های رشدانا ست.

  پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید .

 422. مسعود معاونی

  من از حدود ۴ یا ۵ سال پیش ، فعالیتم را در فضای آنلاین شروع کردم. تمامی آموخته هایم را به صورت خودآموز فرامی گرفتم. به همین دلیل ،همیشه مشکلاتی در راه یادگیری من وجود داشت. حل این مشکلات بدون کمک گرفتن از یک منتور با تجربه زمان زیادی از من میگرفت.
  حضور در دوره کارآموزی آرنیکاوب و پس از آن شرکت در دوره های تکمیلی رشدانا توانست دیدگاه من را نسبت به خیلی از موضوعات تغییر دهد.
  قرارگیری در کنار مهندس پورعلی و هم تیمی های ارزشمند باعث شد تا من به دگرگونی در زمینه کسب و کارم ایمان بیاورم. چشم اندازی که امروز من برای ۵ سال آینده ام دارم ، هرگز با سال گذشته یکسان نیست. مهمترین دلیل این دگرگونی هم آشنایی با مجموعه ارزشمند آرنیکاوب و کارآموزی در محیط واقعی بوده است.

 423. نیما

  خیلی از ما ها علاقه داریم که تو زمینه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، طراحی و کد نویسی سایت و … فعالیت داشته باشیم ولی نمیتونیم یه فیلد مشخصی رو انتخاب کنیم یا اصلا بفهمیم به درد این کار میخوریم یا نه. کارآموزی رشدانا یا به طور کلی آموزش های رشدانا باعث میشه که تو یه محیط کاملا پویا و کاری بتونین راه درستتون رو انتخاب کنین و تو همین مسیر هم رشد و پیشرفت کنین که به نظرم مهم ترین کاری هست که میتونه یه پلتفرم آموزشی انجام بده. با دوستا و افراد متخصص و فعالی هم که آشنا میشین نگم براتون:)

 424. اکبر احمدی

  با سلام
  من به جرات میتونم بگم یکی ار بهترین اتفاقات سال ۹۷ اشنایی با مهندس پورعلی و رشدانا و آرنیکاوب و دورهای اموزشی بود و به حال دوستاییکه اول راه انتخاب مسیر شغلی هستند سن کم تری نسبت به من داشتند واین فرصت بهشون میده این دورها تا ایندشون به تقدیر و سرنوشت نسپارند و‌خودشون بسازن غبطه میخوردم . البته من هم از تمام دوره کاراموزی لذت و بهره کافی رو بردم و انتخاب مسیر شغلی جدید و مستقل رو برام به همرا داشت و تصمیم به ادامه مسیر و‌استفاده از اکثر دورها از مهمترین برنامهای سال جدیدم می باشد. با تشکر از زحمات تیم رشدانا

 425. امیر

  در دوره ششم کارآموزی شرکت کردم، با توجه به اینکه از قبل هم توی این زمینه کار میکردم اما در کارآموزی رشدانا با همکاری آرنیکاوب، بیشتر از چیزی که انتظارش رو داشتم تونستم از اساتید محترم یاد بگیرم.

  محتوای آموزشی، به صورت منظم برنامه ریزی شده که باعث میشه حداکثر بهره وری رو از وقت داشته باشید.
  ساده گویی و بیان شیرین آقای پورعلی و بقیه اساتید در کنار تایم استراحت خوشمزه 🙂 نشستن سر کلاس رو علاوه بر یادگیری، به یکجور تفریح تبدیل میکنه.
  بخش بزرگی از محتوای آموزشی درباره مواردی مثل: مدیریت پروژه، کار تیمی، بازاریابی، و… هست که فارغ از شغل و علاقتون، در هر کاری به کمکتون میاد.

  مورد دیگه ای بسیار برای خود من ارزشمند بود، شبکه سازی و دوستانی بود که توی این دوره ( و دورهمی هایی که بین کارآموزان دوره های مختلف برگزار میشه) پیدا کردم که توی پیشرفت فردی و درآمدی کمک زیادی بهم کردن…

  در نهایت خیلی خوشحالم که با این مجموعه آشنا شدم، این دوره رو به تعدادی از دوستانم هم پیشنهاد دادم که اونها هم تجربه هایی مشابه من از کارآموزی داشتند و راضی بودن…
  بنابراین به شما خواننده عزیز هم این دوره رو پیشنهاد میکنم.

 426. علیرضا مدنی

  با سلام و خسته نباشید خدمت تیم خوب و باحال رشدانا
  تجربه کارآموزی در کالج رشدانا یکی از بهترین تجربه های مفیدم بود. جدا از افزایش و ارتقای اطلاعاتم و باز شدن دیدم به زمینه های مختلف دنیای دیجیتال یک روحیه ی خوب و جنگنده بهم داد تا بتونم به هدفی که تو این دوره پیدا کردم برسم. شاید مهمترین ویژگی ای که این دوره داشت جذابیت بالاش و خسته نشدن از فعالیت ها بود که در کنارش کار تیمی رو بهم یاد داد.
  با آرزوی موفقیت برای مهندس پورعلی و همکارانشون مخصوصا امیر آقای گل?(هر چند که تا الانم موفق بودن)

 427. زهرا

  سلام به استاد بزرگوارم ، جناب پورعلی
  تجربه کارآموزی رشدانا برای من یک تجربه منحصر به فرد بود و باعث شد تا حد زیادی بتونم مسیر شغلی خودم رو پیدا کنم ، بسیار خوشحالم که در این دوره با انسان های فوق العاده با تجربه و با انگیزه ای آشنا شدم.
  افتخاری بود برام
  و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه

 428. سمیرا

  دوره های آموزشی جامع و کاملی هست. کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم. سر فصل های آموزشی مفید و کاربردی بود. تجربه یک پروژه کاملا عملی رو داشتم و این برای شروع کار و پیداکردن کار خیلی خوب هست

 429. فرناز

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید به جناب پورعلی و گروه رشدانا
  از اینجا بگم تا اسم کارآموزی جناب پورعلی اومد من به سرعت فرم و پرکردم و امیدداشتم که منم جزو کسانی باشم که این دوره رو گذرونده تا اینکه بعد از یک ماه تقریبا، اسامی پذیرفتگان دوره هفتم اومد و خیلی خوشحال بودم که اسم منم در لیست هست خلاصه ماجرا دوره خوبی بود مخصوصا کلاس گیمیفیکشن و طراح کاربری که دو استاد اردکانی و عقیقی مدرس بودند بشخصه اطلاعات خوبی دادند و یه انتقاد از دوره رشدانا توقع من بشخصه یه چیز دیگه بود و فکر میکردم که مطابق اسم کارآموزی این دوره کارآموزی باشه و من در یک پروسه پروژه ای باشم درهرحال فرصت نسبتا خوبی بود
  باتشکر از زحمات رشدانا و آرنیکاوب

 430. -

  با سلام
  خیلی خیلی خوشحالم تا فضایی ایجاد شد برای پیشرفت نسل جوونی که بتونن وارد بازار کار بشن. به شخصه تجربیاتی کسب کردم که منو به شغل دلخواهم رسوند و امیدوارم این برنامه هر روز قوی تر و حرفه ای تر ادامه پیدا کنه

 431. حامد

  من به شخصه از حضور در این دوره ها و آشنایی با مجموعه رشدانا و اساتید محترمی که در ‌طی این دوره ها افتخار آشنایی باهاشون داشتم خوشحال و مسرورم

  امیدوارم در آینده رشدانا بدرخشه در سایه مدیران و اساتید عزیزش

 432. ناظمی

  چطور میتونم برای دوره کارآموزی ثبت نام کنم؟

  • روابط عمومی رشدانا

   باید از طریق کانال “کالج کارآموزی رشدانا” پیگیر باز شدن فرم درخواست برای دوره بعدی باشید.
   آی دی کانال در تلگرام : https://t.me/roshdanacollege
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin