آموزش استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

رشدانا

اولین قدم ها را محکم بردارید

Market Entry Strategy Workshop

یکی از چالش های عظیم استارتاپ ها بحث چگونگی ورود به بازار است که معمولا با توجه به تجربه کمی که در این زمینه برای استارتاپ ها وجود دارد، هزینه های مالی و زمانی زیادی را به اشتباه در این راه خرج می کنند که در آینده مشکلاتی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

توضیحات کارگاه آموزشی

با اتخاذ درست استراتژی های بازاریابی بخش بزرگی از بازار را از آن خود کنید؛علاوه بر این،نفوذ در بازار باعث اندازه گیری بهنر موارد مورد استفاده در تولید کارگاه و تعیین ارائه ی خدمات می شود؛شاید فکر کنید اجرای استراتژی های نفوذ در بازار تغییرات اساسی را در روند رشد کسب و کارتان ایجاد نمیکند، اما با اجرای صحیح قوانین نفوذ در بازار، کسب و کارتان توسعه خواهد یافت.

در این کارگاه شما یاد می گیرید که با صرفه جویی در هزینه ها بیشترین بهره رو در هنگام ورود به بازار داشته باشید.

سرفصلها و کلیات

  • استراتژی ورود به بازار به چه معناست ؟
  • چشم انداز استراتژیک در کسب و کار به چه معناست ؟
  • برای ورود به بازار چه اصولی را باید رعایت کرد ؟
  • چگونه بازار کسب و کار خود را توسعه دهید ؟
  • برای ورود به بازار کسب و کار چه اقداماتی لازم است ؟
  • کدام گذرگاه برای وارد شدن به بازار مناسب تر است؟
ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

course calendar جزئیات، ثبت نام

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

  • مشهد
اسکای روم آموزش آنلاین

کارگاه آموزشی آموزش استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها - Market Entry Strategy Workshop

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ

 

همیشه اولین قدم‌ها برای هرکاری نشان دهنده قدرت شما و نتیجه کارهاست. اگر تصمیم گرفته باشید که تناسب اندام داشته باشید ولی از همان ابتدا به قرار خود برای رفتن به باشگاه ورزشی پایبند نباشید، نتیجه کار شما مشخص است! در شروع یک کسب و کار هم همین موضوع مطرح است که چگونه وارد بازار شوید؟ چه استراتژی صحیح است؟

 

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

در کارگاه استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ شما یاد خواهید گرفت که اولین قدم‌ها را برای کسب و کار خود محکم و قوی بردارید. امروز با رشدانا تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

کارگاه استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

اگر با صاحبان استارتاپ یا کسانی که می‌خواهند استارتاپ راه بیندازند صحبت کنید، متوجه خواهید شد که بزرگترین چالشی که دارند، نحوه ورود آن‌ها به بازار است تا موفق عمل کنند. اکثر صاحبان استارتاپ‌ها استراتژی های اشتباهی انتخاب می‌کنند که نتیجه ای جز از دست دادن منابع مالی و زمان ندارد. در کارگاه استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ یاد خواهید گرفت که بهترین استراتژی برای ورود به بازار برای استارتاپ شما چیست. در ادامه سرفصل های آموزشی این کارگاه را با هم بررسی خواهیم کرد.

 

استراتژی ورود به بازار به چه معناست؟

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

قبل از انتخاب استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ خود بهتر است با معنی استراتژی ورود به بازار بیشتر آشنا شوید و ابهامات خود را در این زمینه از بین ببرید. اگر از اهمیت استراتژی ورود به بازار مطلع باشید حتما این کارگاه را خیلی بیشتر از قبل جدی خواهید گرفت!

 

چشم انداز استراتژیک در کسب و کار به چه معناست؟

شما باید یک چشم انداز استراتژیک برای کسب و کار خود داشته باشید اما قبل از تعریف این چشم انداز باید با معنای آن در کسب و کار مطلع باشید. تعیین یک چشم انداز صحیح و موفق می‌تواند به شما در موفقیت کسب و کارتان کمک کند.

 

برای ورود بازار چه اصولی را باید رعایت کرد؟

نیازی نیست که همیشه شما نفر اول در شیوه انجام کاری باشید! همیشه اصولی وجود دارد که افراد موفق از آن استفاده می‌کنند برای ورود به بازار هم این اصول وجود دارند. شما می‌توانید با یاد گرفتن این اصول و بکار بستن آن‌ها در هنگام کسب و کار، اولین قدم خود را برای داشتن یک کسب و کار موفق، محکم بردارید.

 

چگونه بازار کسب و کار خود را توسعه دهید؟

توسعه بازار کسب و کار نیاز به علم و مهارت خاصی دارد و شما نمی‌توانید بدون تجربه به موفقیت در این زمینه برسید. در این بخش از کارگاه استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ شما به خوبی یاد خواهید گرفت که چطور بازار کسب و کار خود را گسترش دهید.

 

برای ورود به بازار کسب و کار چه اقداماتی لازم است؟

شما باید یک چک لیست یا اصطلاحا برگه ی تقلب برای اقدامات لازم برای ورود به بازار کسب و کار خود داشته باشید! این کار به شما نظم می‌دهد و متوجه خواهید شد که هر عملی چه مقدار اولویت دارد! در این بخش کارگاه بصورت عملی یک استارتاپ را بررسی خواهید کرد که چگونه و با چه اقداماتی ورود به بازار کرده است.

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

استراتژی ورود به بازار برای استارتاپ ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin