دوره آموزشی زبان بدن

رشدانا

چگونه میتوان از طریق اشاره های بدن، افکار دیگران را خواند

Body Language

کارگاه آموزشی زبان بدن، چگونه با اعضای بدن و رفتار خود به بهترین شکل منظور خود را به مخاطبان خود برسانید. حال ممکن است مخاطب شما همان مشتری شما باشد که شما سعی در جذب اون و تبدیل اون به مشتری را دارید.

توضیحات کارگاه آموزشی

هر فرد در رفتارهای روزمره خود دارای یک زبان بدن مخصوص می باشد. آشنایی با این زبان بدن می تواند به مدیران و صاحبان کسب و کارها اطلاعاتی درباره مشتریان و رقبا و نحوه تفکر آنها ارائه دهد. در کارگاه زبان بدن سعی می شود تا درباره این اصول صحبت شود.

ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

زمان، قیمت

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

مدرس و رشدآفرین

 • ریحانه قدردان کارشناس ارشد روانشناسی بالینی. روانشناس، مشاور و مدرس کلینیک های نوین پاژ، راطا، رشدانا و دوستکام. اولین بانوی مدرس علوم رفتارشناسی در مشهد. تخصص در زمینه های روانشناسی صنعتی و سازمانی - مشاور مدیران و کارآفرینان در امور تناسب سنجی پرسنل ،گزینش ،استخدام نوین و مخاطب شناسی - استعدادیابی تحصیلی و شغلی - تحلیلگر تست دیسک و سایر تست های شخصیت شناسی - تحلیلگر زبان بدن - کوچ حرفه ای رشد و توسعه ی فردی - تناسب سنجی ازدواج - درمانگر اختلالات وسواس و افسردگی. سابقه ی ۶ ساله ی برگزاری کارگاه های تیپ شناسی و رفتارشناسی با مدل جهانی DISC و MBTI ، زبان بدن و هوش های گاردنر.

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • ساختار درک پیام های غریزی
 • چگونه زبان بدن را بیاموزیم؟
 • زبان بدن تقلبی
 • قلمرو و محدوده شخصی
 • اشاره های کف دست برای فریب
 • دست دادن سلطه گر و سلطه پذیر
 • سبک های دست دادن و اشاره ی دست
 • موانع بازو و پا
 • پیام های چشمی پیام های مهرورزی مردان و زنان به تفکیک
 • روانشناسی چیدمان قلمرو افراد
 • نمایش قدرت نمایی

کارگاه آموزشی دوره آموزشی زبان بدن - Body Language

زبان بدن و گفتگوی بصری

آموزش زبان بدن و گفتگو بصری

از آنجا که انسان موجودی اجتماعی است، و همواره در طی مسیر زندگی خود در حال ارتباط و تعامل با دیگران عمل کرده ؛ پس زبان بدن به عنوان یکی از مهمترین محورهای ارتباطی روزمره مورد توجه قرار می گیرد، که درک صحیح از این ابزار غیر کلامی باعث ارتباط موثر و درست با مخاطبان ما خواهد شد.

زبان بدن چیست؟

به طور کلی به مجموعه ای از رفتارها و کنش‌های بدن و اجزای صورت از جمله نوع نگاه ، نوع حرکت و لحن گفتارمان در هنگام ارتباط با دیگران ،که فرد مخاطب را از وضعیت و هدف ما به صورت غیرمستقیم مطلع می نماید زبان بدن می گویند.

چرایی آگاهی از آموزش زبان بدن و گفتگوی بصری

به این اندیشیده اید که چرا آگاهی و شناخت از زبان بدن از اهمیت خاصی برخوردار است ؟ آیا می دانید که بیشتر از ۹۳ درصد از تعاملات ما با اطرافیانمان به صورت غیر مستقیم و غیر کلامی صورت می گیرد ؛ حتی اگر از مفهوم اصلی آن غافل باشیم، و توانایی شناخت زبان بدن دیگران را نداشته باشیم، اما همواره با آن در ارتباط هستیم پس چه بهتر که درک صحیحی از نحوه آموزش زبان بدن خود و دیگران داشته باشیم.

آگاهی داشتن از علایم و تکنیک های زبان بدن و گفتگو بصری به توانایی بهبود کیفیت روابط خود با مخاطبین و در نتیجه باعث ارسال دقیق تر پیام خود به دیگران می شود.

آگاهی از آموزش زبان بدن و گفتگوی بصری در رشدانا

آگاهی از زبان بدن و گفتگوی بصری به ویژه در هنگام مذاکرات کاری ، از اهمیت بالایی برخوردار است ، و عدم آگاهی از شناخت و درک صحیحی از آموزش زبان بدن و گفتگوی بصری ممکن است ، منجر به اشتباه در رساندن منظورمان به مخاطب خود و یا سوء برداشت وی از رفتار غیر کلامی ما شود.

با شرکت در دوره‌های رشدانا جهت آگاهی از آموزش زبان بدن و گفتگوی بصری موثر ، گامی درست و بزرگ در ارتباطات خود بردارید.

۴ نکته طلایی در آگاهی از زبان بدن و گفتگوی بصری

 • پیشنهاد می شود ،بر روی صندلی به صورت خونسرد و راحت بنشینید، پشت خود را صاف نگه دارید، و اگر به پشتی صندلی تکیه می دهید، قوز نکنیم.
 • در هنگام سخنرانی و یا صحبت کردن با مخاطبان خود پس از گفتن جملات به صورت شمرده شده، مکث کرده که این مکث می تواند همراه با لبخند کمی در چهره شما نمایان شود، تا تسلط و توانایی ما در ارائه گفتگو را نشان دهد.
 • اگر شما همان شنونده ای هستید ،که در هنگام مکالمه حضوری با طرف مقابل تان دست های تان را به صورت ضربدری روی سینه قرار می دهید، پیشنهاد می‌شود، که از این کار خودداری کنید؛ زیرا قرار دادن دست ها به صورت ضربدری از نشانه‌های پررنگ ناخشنودی و مخالفت با گوینده می باشد.
 • در هنگام گفتگو ارتباط موثر چشمی با مخاطب خود البته به میزان صحیح و درست می تواند در بهبود ارتباط و نشان دادن احساس صحیح از سوی شما به مخاطب خود کمک کننده باشد.

عملکرد درست و به جای زبان بدن و گفت‌وگوی بصری با مخاطبان خود ،در هنگام تعامل و ارتباط با آنان تقریبا در اکثر مواقع بهترین نتیجه را حاصل خواهد کرد، که با آگاهی درست از این زبان به ارزیابی و درک درست از مخاطبانمان می رسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها