دوره تیم سازی و کار تیمی

رشدانا

ایده های ناب، زمانی به وجود می‌آیند که افراد در یک گروه فعالیت کنند

Teamwork for Success

آموزش تیم سازی و مدیریت تیمی با رویکرد تیم های استارتاپی و آشنایی با چالش های موجود در بین تیم ها و راه حل رفع این چالش ها به صورت اصولی و کاربردی.

توضیحات کارگاه آموزشی

 1. یک تیم به تعداد کمی از افراد گفته می‌شود که دارای مهارت‌های تکمیل‌کننده‌ یکدیگر بوده و دارای مقاصد، اهداف، و رویکردی مشترک‌اند که بر مبنای آنها به هم پیوند می‌خورند و به یکدیگر تکیه می‌کنند. داشتن مهارت در تشکیل تیم و پس از آن حضور در یک تیم، دستیافتنی است به شرط آن که ابتدا آن را فرا بگیری. کار تیمی همچنین راه کار مؤثری در دستیابی به بهره وری تلقی می شود. کارایی و اثربخشی که دو عنصر اساسی بهره وری را تشکیل می دهد بر اساس روش کار تیمی ارتقاء می یابد. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید حتما به این کارگاه بیایید.

این کارگاه در مسیرهای رشد می باشد و بصورت تکی ثبت نام ندارد
[ مشاهده مسیرهای رشد ]

ثبت نام این کارگاه در مسیرهای رشد

 • تاریخ برگزاری : 3 دی 1399
 • مدت زمان کارگاه : یک جلسه سه ساعته
 • اشتراک گذاری :

برای شرکت در این کارگاه، باید در یکی از مسیرهای رشد زیر ثبت نام کنید

آموزش مهارت های نرم

کاپیتان مهارت های نرم

مهارتهای نرم، مقدمه و لازمه ورود به دنیای توسعه فردی و کسب و کار

یک ماه آموزش مهارتی + کارعملی + پروژه از 11 آذرماه 1399

مدرس و رشدآفرین

 • مهدی غیبی https://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/mehdi-gheybi.jpg مـهـدی غـیـبـی از اولین های فعال در اکوسیستم استارتاپی است، “من کارت” که امروز درمشهد از آن راحت استفاده می کنیم نتیجه تلاش اوست ، مدیرعامل و موسس شرکت ناوش که در حوزه فین تک و حمل و نقل هوشمند فعال است. وی همچنین کارشناسی فناوری اطلاعات و ارشد کسب و کار خوانده، منتور کسب و کارهای موفق زیادی است. وی با حضور در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای به رشد اکوسیستم استارتاپی کمک می کند

مکان برگزاری

 • مشهد
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • ویژگی های یک تیم خوب
 • معرفی الگوها و منابع کاربردی کار تیمی
 • اصول تیم سازی حرفه ای
 • رهبری صحیح و کارتیمی
 • اصول رهبری در تیمهای کاری
 • انواع نقش های فردی در کارتیمی
 • چالش های موجود در تیم ها
 • تصمیم گیری در تیم های کاری

کارگاه آموزشی دوره تیم سازی و کار تیمی - Teamwork for Success

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیمپ

مهم‌تر از ایده‌ برای راه اندازی یک کسب و کار و یا استارتاپ، تیم است. ایده‌ها وقتی به ثمر می‌رسند که افراد در کنارهم بتوانند فعالیت کنند و به هدف اصلی خود برسند. شما در کارگاه تیم سازی، کارتیمی و رهبری تیم یادخواهید گرفت که چطور یک تیم عالی تشکیل دهید و چطور آن‌ها را برای رسیدن به هدف مدیریت کنید. امروز در رشدانا سرفصل‌های کارگاه تیم سازی، کارتیمی و رهبری تیم را با هم بررسی خواهیم کرد.

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم

 

ویژگی‌های یک تیم خوب

یک تیم قوی و خوب دارای ویژگی‌های خاصی است که باید آن‌ها را بدانید و تیم خود و نحوه عملکرد خود را نسبت به آن‌ها بسنجید. ارزیابی عملکرد خودتان براساس استانداردها بصورت مداوم می‌تواند در پیشرفت تیم شما و خودتان نقش بسیار موثری داشته باشد. در این کارگاه شما تمامی ویژگی‌ها و نحوه ارزیابی تیم خودتان را به خوبی یاد خواهید گرفت.

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم

 

معرفی الگوها و منابع کاربردی کار تیمی

چرخ را نباید دوباره از نو ساخت! شما می‌توانید با در پیش گرفتن راه الگوهای موفق و مسیر آن‌ها به همان موفقیت برسید. برای این کار لازم است که حتما الگوی مناسب را انتخاب کنید. در کارگاه تیم سازی، کارتیمی و رهبری تیم شما با الگوهای موفق و منابع کاربردی کار تیمی آشنا می شوید که این موارد می‌تواند در مسیر بهبود عملکرد تیم تان مفید باشد.

 

اصول تیم سازی حرفه‌ای

برای یک تیم سازی حرفه‌ای شما باید اصولی را رعایت کنید. رعایت این اصول به شما در امر تیم سازی و تشکیل تیم کمک می‌کند اما این اصول چیست؟ در کارگاه تیم سازی، کارتیمی و رهبری تیم بصورت حرفه ای با این اصول آشنا می شوید تا با بکار بردن آن‌‌ها بتوانید یک تیم حرفه ای را تشکیل دهید و ایده های خود را عملی کنید.

 

رهبری صحیح و کار تیمی

از هم پاشیدن تیم‌ها جزو دلایل اصلی از بین رفتن استارتاپ هاست! رهبری صحیح و کار تیمی اصولی از این مشکل پیش گیری می‌کند و شما می‌توانید مشکلات درون تیمی خود را به راحتی حل کنید. در این کارگاه اصول کاری یک رهبر و ویژگی‌های یک رهبر را به خوبی یاد خواهید گرفت.

 

انواع نقش های فردی در کار تیمی

در کار تیمی یکی از مهم ترین مسائلی که احتمالا با آن دست و پنجه نرم خواهید کرد، تقسیم وظایف به صورت صحیح بین اعضای یک تیم است. شما باید انواع نقش های فردی در کار تیمی را بشناسید تا این کار را هوشمندانه و به خوبی انجام دهید. با تقسیم وظیفه درست، بهره وری، سرعت و انگیزه در تیم شما افزایش پیدا می‌کند که مهم ترین فاکتورهای موفقیت هر تیمی به حساب می‌آیند.

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم

تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم

 

چالش های موجود در تیم ها

اگر شما در قبل از شروع به کار تیمی از مسیر پیش رو و چالش های احتمالی مطلع باشید، بسیار راحت تر می‌توانید آن‌ها را در طول مسیر حل کنید و از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی کرده‌اید.

 

تصمیم گیری در تیم های کاری

چگونه باید بصورت تیمی تصمیم گرفت؟ راه سنجش تصمیم درست چیست؟ چگونه باید همه ی اعضای تیم در تصمیم گیری شرکت کنند؟ و … همه سوالاتی هستند که در این بخش کارگاه به جواب های آن خواهید رسید.

 

1 دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. نیما

  قطعا اگه شرکت یا استارتاپی دارین این کلاس به دردتون میخوره. تشکیل یه تیم و خوب و رهبری اون واقعا یکی از مهم ترین مهارت هایه که باید یاد گرفت. مزیت این کلاس مدرسش یعنی آقای غیبی عزیز هست اونم به خاطر تجربه های موفقشون تو این حوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها