آموزش پیشرفته موشن گرافیک

رشدانا

متحرک سازی اشیای بی جان در موشن

Motion Graphic Advanced

موشن گرافیک از دو واژه موشن به معنای حرکت و گرافیک به معنای تصاویر دو بعدی وکتوری تشکیل شده است. آموزش موشن پیشرفته البتّه بر روی فایل‌های موشن گرافیک صوت هم گذاشته می‌شود تا جلوه…

توضیحات کارگاه آموزشی

موشن گرافیک از دو واژه موشن به معنای حرکت و گرافیک به معنای تصاویر دو بعدی وکتوری تشکیل شده است. آموزش موشن پیشرفته البتّه بر روی فایل‌های موشن گرافیک صوت هم گذاشته می‌شود تا جلوه بیشتری پیدا کند و مخاطب جذب آن شود.

امروزه برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی از موشن گرافیک استفاده گسترده‌ای می‌شود. از موشن گرافیک برای ساخت انیمیشن‌های دوبعدی می‌توان استفاده کرد.


ملزومات کارگاه

لپ تاپ به همراه فتوشاپ و افترافکت

سرفصلها و کلیات

 • افکت ها
 • پریستها
 • اسکریپت motion
 • پلاگین newton
 • پلاگین rubberize it

انتخاب نوع ثبت نام

انتخاب و ثبت نام

course calendar زمان، قیمت، جزئیات

covid19 در کارگاه های حضوری، حضور با ماسک الزامی است.
 • مدت زمان کارگاه : چهار جلسه سه ساعته
 • تاریخ برگزاری : ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ مرداد 1400‌
 • ساعت : 16:30 تا 19:30 الی 20:00
 • پیش نیاز: موشن گرافی مقدماتی
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 550000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

cube مدرس و رشدآفرین

 • مهدی عظیما مشارکت در تولید موشن گرافیک فیلم نبرد خلیج فارس. مدرس موشن گرافیک در مجموعه های مشهد هنرمند، دفتر تبلیغات مشهد، مجموعه کوثر، مدرسه امام خمینی تولید حجم گسترده ای از موشن گرافیک های آستان قدس رضوی، شبکه های استانی و ملی

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • آموزش مجازی
اسکای روم آموزش آنلاین

کارگاه آموزشی آموزش پیشرفته موشن گرافیک - Motion Graphic Advanced

پیش نیاز: موشن گرافی مقدماتی

آموزش پيشرفته موشن گرافيك

آيا تا به حال از خود پرسيده ايد كه چگونه در كمپين هاي تبليغاتي مخاطبين بيشتري را توسط گرافيك هاي متحرك جذب كنيد؟ چرا بايد آموزش پيشرفته موشن گرافيك را در دستور كار خود قرار دهيم؟ اهميت اين موضوع در چيست؟

موشن گرافیک به بیان ساده به معنی به حرکت در آوردن تصاویر است؛ و موضوع مورد بحث یا تحقیق را به گونه ای توضیح می دهد که تصویر از بیان آن عاجز است. یکی از نمونه های موشن گرافیک که هر روزه در حال تماشای آن مي باشيد از رسانه های اجتماعی مانند تلویزیون، پیام های بازرگانی یا برنامه های کوتاهی هستند که به صورت تصویر در حال حرکت یا به عبارت دیگر به صورت دو بعدی به نمایش گذاشته می شود. در سطح پیشرفته ی موشن گرافیک، موشن گرافیک دیزاینر اقدام به خلق آثار با موضوعاتی جذاب می کند تا ببینده را برای دقایقی مجذوب کند و آن را وادار کند تا پایان اثر همراه آن باشد. افکت ها و پلاگین های مختلفی برای موشن گرافیک دیزاین وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

آموزش پيشرفته موشن گرافيك

افکت ها و پلاگین ها

برای ساخت موشن گرافیک ابزار های مختلفی وجود دارد، اعم از اسکریپت motion، پلاگین newton، پلاگین rubberize it و غیره. هر کدام از ابزارهای نامبرده دارای مزایایی هستند که با توجه به نوع کاربری شما مورد استفاده قرار می گیرند. پرچم دار برنامه های موشن گرافیک، افترافکت است. در این برنامه شما می توانید اقدام به ساخت انیمیشن کنید و یا فضاهای دو بعدی یا سه بعدی را در هم ادغام و یا تغییر دهید. در افترافكت (AE) شما علاوه بر عناصر دو بعدی، می توانید از عنصر های سه بعدی نیز استفاده کنید. برای راحتی و سهولت در استفاده از ابزارها و برنامه، شما نیازمند آموزش پیشرفته موشن گرافیک هستید تا بتوانید به طور دقیق خواسته ی خود در امر موشن گرافیک برآورده کنید.

آموزش پيشرفته موشن گرافيك

انواع موشن گرافیک

براي آموزش پيشرفته موشن گرفيك بايد با انواع موشن گرافيك ها كه در موضوعات و موارد زیادی کاربرد دارند آشنا شويد، مانند: آیکون های نرم افزارها، ساخت لوگو، ساخت گیف برای شبکه های اجتماعی، گرافیک پخش که نمونه آن را در زیرنویس خبری تلویزیون دیده اید، ساخت عناوین فیلم ها، ساخت ویدئوهای کوتاه تبلیغاتی ساده و غیره. موشن گرافیک تبلیغاتی و صدا گذاری شده پر مصرف ترین آن ها است که کار کردن به صورت حرفه ای در آن می توانید بسیار پر سود باشد؛ زیرا همیشه تقاضا برای ساخت آن وجود دارد و برای ساخت آن بیشتر از موشن گرافیک 3D استفاده می شود.

آموزش پيشرفته موشن گرافيك

همان طور که در مطالب فوق بیان شد، برای بهره مندی 100% از تمامی امکانات موشن گرافیک و موفقيت در آن، لزوم آموزش پیشرفته موشن گرافیک امری حیاتی است. روش های زیادی برای یادگیری وجود دارد؛ اما پیشنهاد ما به شما شرکت در کارگاه های آموزشی رشدانا است، که به طور تضمینی اقدام به آموزش پیشرفته موشن گرافیک می کند. به این صورت که شما پس از شرکت در این کارگاه ها می توانید به صورت کاملا حرفه ای وارد عرصه ی ساخت موشن گرافیک شوید که به طبع سود آوری قابل توجه ای هم به ارمغان می آورد. برای اطلاع بیشتر از این کارگاه ها و ثبت نام در آن، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما