آموزش طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

رشدانا

بهترین آهنربا را برای خود بسازید

Marketing Campaign Planning

آموزش طراحی و بستن یک کمپین تبلیغاتی کامل برای فروش های فوق العاده خود همراه با آموزش و معرفی ابزار هایی برای سنجیدن و بررسی کردن وضعیت کمپین در حال اجرا.

توضیحات کارگاه آموزشی

آموزش طراحی کمپین تبلیغاتی هدفمند متناسب با کسب و کار شما
کمپین تبلیغاتی از آن دسته عبارت هایی است که این روز ها زیاد به گوش میخورد که بیشتر از هر کسی، ذهن فعالان حوزه بازاریابی و فروش (و صد البته دیجیتال مارکتر ها) را به خود معطوف کرده است.
اما کمپین تبلیغاتی چیست؟ آیا یک گردهمایی است؟ یک تکنیک برای فروش است؟ مهم ترین فاکتور برای اجرای آن چیست؟ خود کمپین به چه معناست؟ برای آموزش کمپین تبلیغاتی و نحوه طراحی و راه اندازی آن با رشدانا همراه باشید.
کلمه ی کمپین در حوزه فعالیت نظامی کاربرد دارد و به معنای پویش است. کمپین درواقع مجموعه ای از عملیات های نظامی است که با یک نوع جنگ خاص، در یک منظقه خاص و برای یک هدف خاص انجام می‌شود.
کمپین تبلیغاتی به مجموعه ای از فعالیت های تبلیغاتی مشخص گفته می‌شود که دارای اهدافی مشخص و مخاطبان مشخص است. کمپین های تبلیغاتی با اهدافی مثل ارتقاء برند ، ارتباط بیشتر افراد با مالک کمپین، افزایش مشتریان، بررسی مشتریان و… طراحی و راه اندازی می‌شوند.
طراحی کمپین تبلیغاتی جذاب و حرفه ای چیزی است که کمپانی های بزرگ امروزه از آن برای جذب هر چه بیشتر مشتریان خود از آن استفاده می کنند. اما صرفا طراحی آن کافی نیست بلکه باید بتوانیم نتیجه ای که از آن می گیریم را اندازه گیری نیز بکنیم تا بفهمیم آیا کمپین ما موفق بوده است یا خیر.
خیلی از افراد معتقدند برای راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی موثر به سرمایه بسیار زیادی احتیاج است و آن را مهم ترین عامل میدانند در حالی که غافل شدن از سایر عوامل، باعث دور شدن شما از اهداف اصلی کمپین و از دست رفتن سرمایه می‌شود.
در کارگاه آموزش طراحی کمپین تبلیغاتی رشدانا، شما به طور حرفه ای با مباحث آن و راه های سنجش یک کمپین وهمچنین ابزار های به خصوص آن به طور کامل آشنا خواهید شد.

این کارگاه در مسیرهای رشد می باشد و بصورت تکی ثبت نام ندارد
[ مشاهده مسیرهای رشد ]

ثبت نام این کارگاه در مسیرهای رشد

 • تاریخ برگزاری : 21 و 23 مهرماه 1399
 • مدت زمان کارگاه : دو جلسه سه ساعته
 • پیش نیاز: دیجیتال مارکتینگ
 • اشتراک گذاری :

برای شرکت در این کارگاه، باید در یکی از مسیرهای رشد زیر ثبت نام کنید

آموزش شبکه های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی کسب و کارها شوید و آنها را توسعه دهید

حدود 2 ماه آموزش مهارتی + کارعملی + پروژه از 11 آذرماه 1399

مدرس و رشدآفرین

 • رسول زارع مدیر و مالک برند سایت ساز سی فایو و نیوزویت، بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در طراحی رابط کاربری UI و تجربه ی کاربری، متخصص دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • استراتژی تبلیغات آنلاین
 • انواع کانال ها و مدیوم های تبلیغاتی
 • بودجه های تبلیغاتی روش های بهنیه سازی بودجه
 • طراحی تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ
 • متریک ها و سنجه ها و روشهای بهبود نرخ تبدیل
 • طراحی کمپین طلایی با بهترین نرخ تبدیل
 • آموزش کار با گوگل آنالیتیکس

کارگاه آموزشی آموزش طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند - Marketing Campaign Planning

پیش نیاز: دیجیتال مارکتینگ

طراحی_و_لانچ_کمپین_تبلیغاتی_هدفمند

آموزش طراحی کمپین تبلیغات

یکی از خبر های داغ در حوزه بیزینس کسب و کارها بحث کمپین های تبلیغاتی آنها است ، که معمولاً بحث مالی آن در اولویت فعالیت قرار خواهد گرفت. شاید شما هم شنیده باشید که شرکت‌های بزرگ ده ها میلیارد تومان برای تبلیغات خود خرج کرده اندیا کسب و کارهای کوچک تر با وجود نیاز در اجرای کمپین های تبلیغاتی در بحث مالی آن دچار مشکل هستند.

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

چیستی کمپین تبلیغاتی

در ابتدای بحث به این می پردازیم که اصلاً کمپین تبلیغاتی چیست و به چه میزان می‌تواند برای کسب و کار ها سودآوری داشته باشد. آیا میزان هزینه ای که صرف یک کسب و کار می‌شود با میزان برداشت و اثربخش بودن عملکرد آن تطبیق دارد؟ بحث تبلیغ در حوزه کسب و کار یکی از حوزه های عمیقی است که روش های متفاوتی برای تبلیغ و ارائه دادن یک کسب و کار وجود دارد .

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

کمپین تبلیغاتی

در ابتدا به مجموعه از فعالیت ها در حوزه تبلیغات که محور اصلی در آن رساندن پیام و ارزش کسب و کار خود به بهترین نحو به مخاطبین است و در ادامه با برنامه ریزی ، عملکرد درست و صحیح پیام به شکلی جذاب ، در بازه‌های زمانی درست ، با صرف هزینه و بودجه مشخصی ، به مخاطب مورد نظر به طوری که از بیشترین تعداد مخاطب آگاه نسبت به پیام و محتوا برخوردار شوید کمپین تبلیغاتی می گویند.

چگونگی کمپین تبلیغاتی

برخی از کسب و کارها در فضای مجازی ، اینستاگرام و … فعالیت خودشان را به صورت پررنگ ارائه می‌دهندو برخی از کسب و کارها به صورت کمپین های تبلیغاتی رسانه‌ای عمل کرده و با ارائه محتوا و تصاویر، خودشان را مطرح می کنند و هزاران روش دیگر که هیچ کدام از این روش‌ها به معنای حقیقی مخصوص یک نوع کسب و کار نیستند .

پنج فاکتور اصلی در کمپین تبلیغاتی

در بحث کمپین تبلیغات در ابتدا آشنایی کامل با اصول پایه و مشخصات آن را مطالعه می کنیم ، تا درک صحیحی از عملکرد درست یک کمپین تبلیغاتی سودآور و موفق را داشته باشیم. پنج فاکتور اصلی در تبلیغات شما بحث مالی و بودجه شما هست. بحث دیگر ارزیابی اثربخشی تبلیغات هست، که به چه میزان کمپین تبلیغاتی شما برای رفع نیاز مخاطب کاربرد دارد.

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

بحث بعدی این است که شما چگونه از چه طریقی کمپین تبلیغاتی خودتان را به مخاطبانتان ارائه می دهید و پیام و محتوای خاص خود را به کاربر و مردم ارائه می دهید.

در نتیجه، درک صحیح و درست از رفتار مشتریان و آشنایی بهتر با نیاز مخاطب، کمک شایانی در ارائه کمپین تبلیغاتی شما خواهد کرد.

روش من در کمپین تبلیغاتی چه باشد؟

شما برای ارائه بهتر محصول خود باید بهترین روش برگزاری کمپین خودتان را که متناسب با نوع خدمت و یا محصولتان است را پیدا و رصد کنید تا بیشترین بازدهی را داشته باشه. در طی این مسیر پرچالش شما با فراگیری تجربیات و دانش مورد نیازتان از این توانایی برخوردار خواهید شد که کمپین تبلیغاتی متناسب با کسب و کار خود را گزینش کنید تا بیشترین بهره را ببرید.

در طی دوره های رشدانا برای آموزش طراحی کمپین تبلیغاتی ، در کنار فراگیری تمامی این مهارت ها با استادان با تجربه آشنا خواهید شدو مسیر ارتباطی خود را با آن ها خواهید ساخت . لازم به ذکر است که این دوره، یعنی آموزش طراحی کمپین تبلیغاتی، آموزشی کاملاً پروژه محور بوده و در هر سطح از علم و مهارتی که قرار داشته باشید ، فراگیری این نکات در دوره های رشدانا ، به راحتی به شما انتقال خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها