کارآموزی و فرصت کارورزی و رشد شغلی

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که در کلاس های آموزشی مختلفی شرکت کرده اید اما بعد از پایان دوره مهارت لازم را کسب نکرده اید. چاره ی کار شرکت کردن در دوره کارآموزی – کاراموزی – کارورزی است تا به قول قدیمی ها خاک شاگردی بخورید و با فوت و فن کار آشنا شوید.

یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی اشتغال در محیط کار است. این امر نیازمند تجربه عملی و کاری است که در دوران دانشجویی به ندرت برای دانشجویان فراهم می شود.
در بازار کار کارفرماها برای تجربه و سوابق کاری اهمیت زیادی قایل هستند.
دوره های کاراموزی شرایط کسب تجربه اولیه را برای شما فراهم میکند.

تفاوت کاراموزی و خود آموزی

خود آموزی , نوعی فرآیند یادگیری است ک یاد گیرنده و یاد دهنده در آن یکی هستند این روش آموزشی مقرون ب صرفه شناخته می شود و یاد گیرنده در آن آزادی تایم در انتخاب موضوع زمان و فضای آموزشی دارد.

کارآموزی یا Apprenticeship یا Internship

کارآموزی به مفهوم آموزش در محل کار منجربه شایستگی در طول دوره زمانی مشخص در هر حوزه کاری می شود.

کارآموزی

کاراموزی طراحی وب سایت

برخی از شرکت ها با پذیرش کارآموز وب سایت و ارائه ی آموزش های مفید و کاربردی در حوزه کارآموزی وب سایت افراد را برای ورود به فضای کسب و کار آنلاین آماده می‌کنند. آرنیکاوب یکی از شرکت های متخصص و فعال در این حوزه است که با برگزاری دوره های کارآموزی مدیریت کسب و کار آنلاین، کارآموز می‌پذیرد.

کاراموزی وردپرس

وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز است که سایتهای بسیاری بر مبنای آن طراحی شده است در نتیجه موسسات بسیاری به صورت تئوری شروع به آموزش طراحی سایت با وردپرس کرده اند، که بدون هیچ زمینه ای در طراحی سایت برای ورود به بازار کارو طراحی سایت مفید نمی باشد، به همین دلیل نیاز به کارآموزی وردپرس در کنار متخصصان و افراد کارکشته ای وجود دارد تا مهارت های خود را افزایش دهید.

کاراموزی طراحی تجربه کاربری (User Experience Design)

عموما تجربه کاربری به طور خلاصه به احساس کاربر از سایت عنوان میشه .
یکی از مشاغلی می باشد که در حال حاضر نیاز ان در حوزه وب و اینترنت بسیار مورد نیاز می باشد و ارنیکا وب در زمینه طراحی تجربه کاربری مدرسان مجربی در اختیار داره که اگر به دنبال اموختن ان هستین میتونید به رشدانا مراجعه کنید و در دوره های کاراموزی شرکت کنید و اطلاعات بیشتر رو در اینجا مطالعه کنید و به صورتی تجربی اولین قدم هارو لمس کنید و تصمیم قطعی درباره اینده حرفه ای خودتون بگیرید.

کاراموزی رابط کاربری (UI)

رابط کاربری (UI) هر محصولی که برای انسان طراحی شده باید توسط انسان قابل استفاده و و قابل فهم باشد در واقع UI عامل تعامل سیستم با کاربر میباشد ابزاری که امکان کار با سیستم را در اختیار ما قرار میدهد به نوعی از آن به عنوان UI یاد میشود.
همینطور که میدانید UI نقش بسیار مهمی در جذب حفظ و هدایت کاربر دارد. طراح رابط کاربری یکی از مشاغلی است که امروز در دنیای کسب و کار انلاین بسیار مهم و مورد نیاز است که ارنیکا وب یکی از شرکت هایی است که در این زمینه فعالیت میکند و دوره های کاراموزی را برگزار میکند.

کارآموزی کارورزی

کارآموزی در دنیای دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه با دنیای دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم شاید یکی از بهترین کارهایی که در این مورد می توانیم انجام دهیم این باشد که با کارآموزی در این فضا کار خود را با کسب مهارت ها و دانش های لازم دنبال کنیم و با فضای دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم.
در این راستا می توانیم موارد زیر را برای گسترش فضای کاری در دنیای دیجیتال مارکتینگ با کار آموزی دنبال نماییم .
۱. چه مهارت هایی را در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم
۲. چگونه رابطه های خود را در دنیای دیجیتال مارکتینگ گسترش دهیم.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید چقدر اهمیت دارد که قبل از شروع برای تقاضای یک شغل و یا انجام یک کسب و کار به کار آموزی بپردازید؟ آیا شما نیاز به یک تجربه قبلی برای شروع انجام یک کار و یا یک فعالیت را دارید؟
جهت روشنتر شدن اهمیت موضوع می توان به برخی از فواید کارآموزی کسب و کار آنلاین ازجمله ایجاد فضای مناسب جهت بروز توانایی ها بدون تش ها و استرس های ناشی از ریسک شروع یک کسب و کار و همچنین آموزش مهارت های کاربردی در کسب و کار اشاره کرد.

کارآموزی توسعه کسب و کار

یکی از مهم ترین چالش ها در کسب و کار موفق توسعه روزافزون و رشد می باشد. توسعه می تواند در هر واحدی به صورت مجزا و تیمی انجام شود و در انتها منجر به رشد و توسعه کل شرکت شود.
یکی از مزایا استخدام کارآموزان ، انگیزه بالا و تلاش آنها برای کسب جایگاه مناسب در شرکت می باشد و به دلیل کم تجربه بودن می توانند بسیار خلاقانه با مسائل مقابله کنند.
همچنین انگیزه ای برای رشد شخصی و افزایش مهارت هایشان بدون در نظر گرفتن سوابق کاری و وضعیت نظام وظیفه آنهاست.

کدوم یکی رو باید انتخاب کنید؟ کارآموزی یا خودآموزی…

کارآموزی نه تنها به شما در یادگیری کمک میکنه بلکه شما یاد میگیرید چطور کارتیمی انجام بدید، چطور با اعضای تیمتون رفتار کنید، پروژه هایی که در آنها همکاری داشته اید به عنوان رزومتون ارائه کنید و البته شاید شانس این رو بدست بیارید که توی اون شرکت هم استخدام بشید، اما جدای از این مزایا، شما باید کارهایی رو انجام بدید که ممکنه علاقه ای به اونها نداشته باشید، ساعت کاری خاصی رو رعایت کنید واحتمالا در این مدت درآمد خاصی هم نخواهید داشت.

در سمت دیگه شما میتونید به صورت خود آموز تمام وقت یا در اوقات فراغتتون به یادگیری ادامه بدید، بهره وری بیشتری دارید، ساعت کاری شما رو محدود نمیکنه و احتمالا به سمت یادگیری علایقتون سوق پیدا میکنید.حتی میتونید پروژه هم بگیرید و یادگیری رو در طول اون ادامه بدید و کمتر دغدغه درآمد داشته باشید. اما این مود معایبی هم داره از جمله اینکه ممکنه مسیر رو اشتباه برید، نیاز بازار رو نشناسید و تجربه کار تیمی رو از دست میدید و…

روی این موارد باید فکر کنید و سبک سنگین کنید تا بهترین انتخاب رو داشته باشید اما اگر تجربه من رو بخوایید توصیه میکنم در ابتدا کارتون رو به صورت خودآموزی شروع کنید و وقتی با کلیات اون آشنا شدید یکجا رو برای کارآموزی پیدا کنید، از بهترین دستاورد های کارآموزی آشنا شدنم با افراد جدید و شبکه سازی بود،مسیری که باید طی کنم برام روشن تر شد و کلی مزایای دیگه…

کار تیمی در کارآموزی

تجربه کارآموزی

شغل یابی بهتر با کاراموزی

امروزه روش‌های متعددی برای شغل یابی وجود دارد. یکی از ساده‌ترین و در دسترس ترین این روش‌ها جستجوی اینترنت برای کاریابی است. برای داشتن یک شغل مناسب نیاز به داشتن مهارت در یک موضوع خاص بسیار مهم است و یکی از ساده‌ترین روش برای این کار شرکت در دوره‌های کارآموزی و استفاده از تجربه و دانش و مهارت اساتیدی است که در زمینه آموزش‌های اختصاصی می‌دهند. داشتن مدرک برای دستیابی به شغل مناسب کافی نیست و امروزه داشتن مهارت و خلاقیت اهمیت بیشتری برای گزینش شدن از بین متقاضیان به یک کسب و کار است.

 

تجربه کارآموزی

تجربه های کارآموزی


54 دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. مجید احمدی

  چندی پیش در یکی از گروه‌های تلگرامی آی‌تی مشهد که اکثر بزرگان این فضا در آن حضور داشتند جناب آقای پورعلی عکسی از کارآموزان رشدانا با متنی به این مضمون که اینان آینده‌داران فضای استارت‌آپی هستند قرار داده بودند. در این بین فردی با نقدی سیاه و برداشتهای سطحی بدون ارائه دلیل، به همراه چاشنی لودگی با این مطلب به تقابل پرداخت، که اینجانب در جواب وی مطالب ذیل را مرقوم کردم شاید نقل آن اینجا نیز خالی از لطف نباشد.
  جا دارد اضافه کنم حضور جناب پورعلی در مشهد نعمتی است که باید قدر دانست.
  جناب پورعلی عزیز قدردان زحمات شماییم.

  انتشار در گروه همفکر مشهد : مورخ دهم دیماه ۱۳۹۷

  درمورد نکاتی که فرمودید لازم دیدم چند سطری نظر شخصی خودمو بنویسم.

  بنده دوره‌ای که تب کارآفرینی همه جامعه تحصیل‌کرده رو گرفته بود، به خاطر دارم، خیلی از دانشگاه رفته‌هایی که می‌شناختم، یکی دو تا دوره کارآفرینی با هزینه‌های بالا رفته بودند و “هدف اول اونها پولدار شدن بود.”
  اما به نظرتون همه کارآفرین شدند؟ به نظرتون همه پولدار شدن؟

  فرض کنید در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی هستیم و هر چند قدم به دانشجوهایی برمی‌خوریم که در رشته‌های مهندسی در حال تحصیل هستند شاید عجیب نباشه اگه بگیم این افراد آینده مهندسی شهر و کشورمون هستند؟

  قطعا همه افرادی که دوره کارآفرینی رفتند کارآفرین نشدند و همه دانشگاه رفته‌ها راننده اسنپ نشدند ولی افراد زیادی رو دیدم که خالق کسب و کاری بودند (یا به قول استاد عادل طالبی کار و کسب) و می‌گفتند ای کاش یکی راهنماییمون می‌کرد تا این راه سخت رو با سعی و خطا و اشتباهات زیاد جلو نمی‌رفتیم.

  یکی از دوستان قصد تاسیس یک گلخانه داشت، در حال حاضر به نظر کار سختی نمی‌یاد ولی ایشون چندین سال برای تحقیق و آموزش در ایران، هلند و چین وقت گذاشت، نتیجه یکی از بزرگترین گلخانه‌های تمام اتوماسیون استان با تولید تخصصی رُز هلندی بود طرح به حدی کامل شد که زیر ساخت برای نصب CHP در آینده نیز در نظر گرفته شد.
  با ایشون که صحبت می‌کردم می‌گفت اگه با اطلاعات ناقصی که داشتم شروع می‌کردم سرمایه‌ام از دست می‌رفت.

  هر سفری با اولین قدم شروع میشه حتی اگه سفر به ماه باشه، تا آرمسترانگ بتونه اولین قدم رو بر روی ماه برداره.
  آقا و خانم استنفورد با اینکه رئیس دانشگاه هاروارد تحقیرشون کرده بود و فکر می‌کرد این دو متوهم هستند باز هم خوشحال بودند، و چند وقت بعد در زمین کشاورزی خود نزدیک شهر سانفرانسیسکو، دانشگاه استنفورد را تاسیس کردند. بنیانگذاران گوگل، یاهو سیسکو و بسیاری از کمپانی‌های حوزه فن‌آوری اطلاعات در این دانشگاه تحصیل می‌کردند.

  گفت ای خاتون احمق این چه بود
  گر ترا استاد خود نقشی نمود
  حضرت مولانا میگه بلایی که سر خاتون آمد بابت این بود که استاد ناگشته دکان بگشاد
  ظاهرش دیدی سرش از تو نهان
  اوستا ناگشته بگشادی دکان
  بر خلاف صحبتی که می‌فرمایید یکی از اهداف اصلی این دوره کارآموزی رفع توهم و جلوگیری از جوزدگی علاقه‌مندان به این حوزه است و افرادی که در این دوره‌ها شرکت کردند می‌تونند به راستی این سخن گواهی بدهند.

  و چند سئوال دیگر:

  ۱- آیا شما در این دوره‌ها شرکت کرده‌اید؟
  ۲- آیا نظر افرادی که این دوره‌ها را گذرانده‌اند می‌دانید؟
  ۳- آیا از اهداف این دوره‌ها اطلاع دارید؟
  ۴- اگر متخصص این حوزه هستید و از جزییات این دوره‌ها آگاهی دارید، نظر شما چیست؟
  ۵- آیا نظر دیگر افراد متخصص این حوزه، در مورد این دوره‌ها را می‌دانید؟
  ۶-آیا از موارد آموزشی این دوره‌ها اطلاع دارید؟
  ۷- آیا از فرآیند انتخاب افراد در این دوره‌ها آگاهی دارید؟

  و چند نکته:

  ۱- این دوره‌ها هزینه ندارد و رایگان است.
  ۲- اگر شخص ثالثی که شما می‌فرمایید بدون تحقیق، برداشت غلط می‌کند، به نظر میاد مشکل از آن شخص ثالث باشد.
  ۳- لطفا آلترناتیو رایگان و بهتری (بدون ایجاد تعهد برای کارآموز) نسبت به آقای پورعلی و این دوره کارآموزی، در مشهد معرفی بفرمایید.
  ۴- افترا در لغت به معنای دروغ بستن، بهتان زدن و در اصطلاح حقوقی عبارت از نسبت دادن عملِ بر خلاف حقیقت به شخص یا اشخاص معین است.

  تب کارآفرینی، دانش بنیان، استارت آپ و به زودی اینترنت اشیاء میاد و میره، اما کاسب و کاسبی و نیاز به آموزشهای آن همیشه خواهد بود. گاهی این آموزش در دکان پدر به فرزند داده میشه و گاهی هنرستان و دانشگاه و شاید در آینده‌ای نه چندان دور کاشت چیپهای الکترونیکی در مغز انسان، آموزش رو دگرگون کنه ولی به طور قطع بین آموزش مدون تحت نظر افراد حرفه‌ای، با فروش توهم و جوسازی تفاوت زیادی وجود داره.

  لازم به ذکر است هیچگونه الزامی برای شما جهت پاسخگویی به موارد ذکر شده نیست و این متن تنها برای روشن شدن فضای خاکستری که ایجاد گردید نوشته شده.

  با احترام
  موفق باشید.

 2. مصطفی باقری

  غالباً چه در دوره دانش آموزی و بعد از اون در دوره دانشجویی این سوال برام پیش میومد که این مطالب و درس هایی که میخونیم کجا کاربرد داره؟
  یادمه که بارها پیش میومد سر کلاس ناخودآگاه از پنجره به بیرون نگاه میکردم و اینو از خودم میپرسیدم که این مباحث آموزشی کجا کاربرد داره؟ به چه کار این شهر یا جامعه ای که درش زندگی میکنیم میاد؟ یا اصلا این مهارت هایی که مثلاً داریم یاد میگیریم بعداً تو جامعه خواهان داره!؟
  یادمه در طول دوران تحصیل همیشه جزء خوبای کلاس و درس خونا و منظبط ها بودم و امیدوار بودم با خوب درس خوندن موقعیت و شغل خیلی خوبی دست و پا کنم یعنی جوری که من رو هوا بزنن و از این حرفا!!!
  اما کم کم وقتی از دنیای آموزشی به دنیای واقعی نزدیک میشدم یه حس خاصی داشتم انگار علی رغم همه تلاش ها و درس بلد بودن ها و…. چیزی بلد نبودم انگار یک جای کار اشکال داشت. اصلا حس خوبی نبود به گمانم سال ها تو یک محیط گلخونه ای رشد کرده بودیم که اصلا با محیط واقعی ( بازار و صنعت ) نا آشنا و غریبه به نظر میرسیدیم.
  یک حلقه مفقوده شاید وجود داشت گاهی کنجکاو میشدم و سیستم آموزشی کشورهای دیگه رو راجع بهش تحقیق میکردم ، عاشق فنلاند و ژاپن شدم ”
  آره یک چیزی کم بود …
  یک چیزی شاید شبیه ” کارآموزی “

 3. محسن سلطانی

  با سلام
  من به صورت اتفاقی در زمان ثبت نام دوره هفتم متوجه وجود همچین دوره ایی شدم و ثبت نام کردم ، در این دوره واقعا به صورت جامع به همه ی سرفصل های مورد نیاز پرداخته شد و هر شرکت کننده ایی میتونه طبق نیاز خودش موضوع مورد نظرش رو دنبال کنه . به نظر من هرکسی که بخواد کسب و کار جدیدی رو راه اندازی کنه حتما باید از اطلاعاتی که در چنین دوره هایی آموزش داده میشه مطلع باشه تا بتونه راه و روش درست و اصولی شروع کردن رو یاد بگیره

  با تشکر از جناب مهندس پورعلی عزیز و همراهانشون در رشدانا

 4. سید

  با سلام
  این دوره کاراموزی کاراموز رو با تمام حوزه های قابل کار در اینترنت اشنا میکنه که در نهایت بچه ها میتونن تصمیم بگیرن که علاقشون در کجاست، همچنین با توجه به لینک هایی که بچه ها پیدا میکنن و افراد زبده که اشنا میشن میتونن به فعالیت مورد نظرشون ادامه بدن. جو دوره بسیار عالی بود همچنین تخفیف های که برای شرکت کننده های دوره های رشدانا در نطر گرفته میشه نیز از کارهای جالب این دوره است. با تشکر از اقای پور علی عزیز

 5. الهه ارغوانی

  با سلام و عرض وقت بخیر
  این دوره های کارآموزی فرصت مناسبی برای این هست که در کنار مجموعه افرادی که هدفشون رشده، به اون چیزی که توی ذهنتونه برسین..مهم نیست کسی که کنار شما قرار میگیره حرفه ای باشه یا آماتور، چیزی که توی این مجموعه مهمه اینه که ما همه با هم رشد میکنیم… بهم کمک میکنیم برای رشد کردن.. این فرصت رو به هیچ وجه از دست ندین 🙂 با تشکر از مجموعه خوب رشدانا

 6. محمد ولی نژاد

  دوره کارآموزی برای من که با فضای کسب و کار آنلاین آشنایی خیلی کمی داشتم، باعث شد تا با دنیای گسترده و جدیدی آشنا بشم. یکی از دغدغه هام قبل از شروع دوره این بود که من که تخصصی و مهارتی تو این حوزه ندارم، دوره برام مفید نخواهد بود ولی واقعا با شروع دوره و گذشت چند جلسه، دغدغه ام برطرف شد و دیدم واقعا دوره طوری طراحی شده که افرادی مث من هم بتونن محوای ارائه شده در طول دوره رو درک کنن و خودشونو ارتقا بدن.
  با نزدیک شدن به جلسات آخر دوره، احساس کردم به دلیل گستردگی تخصص‌ها و مهارت‌ها در این حوزه، کمی دچار سردرگمی شدم که بالاخره از بین این همه مهارت، کدوم یکی رو باید برم دنبالش؟ که در یکی از جلسات آخر دوره کارآموزی، در مورد این مهارت‌ها و تخصص‌ها، ویژگی‌ها، معایب، مزایا و حتی میزان درآمد آینده شون صحبت شد که باعث شد تا حدی این سردرگمی من برطرف بشه.
  از آقای پورعلی بابت همه چیز ممنونم.

 7. مهتا افخمي

  ممنون از اقای پور علی عزیز بابت تمام زحماتشون در این دوره 🌸 اطلاعات خیلی خوبی بدست اوردم ، با افراد زیادی اشنا شدم ، از تجربیات جناب پور علی استفاده کردم و مشغول به کار شدم ، ممنون ازتون 🌸

 8. مائده توکلی

  سلام, خدارو شاکرم که با رشدانا و دوستان عزیزم آشنا شدم, جناب پورعلی واقعا متشکرم ک وقت گذاشتید و مطالب ارزشمند و مفیدی رو بهمون یاد دادید ,من واقعا خیلی از شرکت در کارآموزیتون بهره بردم و همچنان پیگیر دورهای دیگرتون هستم . عالی بودید عالی… سپاس فراوان…با آرزوی موفقیت

 9. مهران معین فر

  سلام شرکت در این کاراموزی باعث میشه شما با تمام مشاغلی که در این زمینه هست آشنا بشید.در این دوره تکلیفت با خودت معلوم میشه که میخوای چیکار کنی و در چه رسته ای فعالیت کنی.مطمئنن باشید افکار کاری شما به دو قسمت قبل از کاراموزی وبعد کاراموزی تقسیم میشه و بهترین تصمیم ها رو میگیرید اتفاقی که برای چند نفر از دوستان و خودم در کاراموزی افتاد . و حتما قبل از انتخاب رسته کاری و یا راه اندازی استارتاپ در این دوره شرکت کنید .و تمام این اتفاقات خوب با لطف و زحمات مهندس پورعلی عزیز شکل گرفته است. از رشدانا کمال تشکر را دارم .آرزوی موفقیت دارم برای تمام عزیزان.

 10. مجید حق بین

  نکته ی خیلی خوبی که در مورد رشدانا وجود داره اینه که کارگاه هاش موضوعات مختلف مربوط به کسب و کار های آنلاین رو پوشش میده و همه جانبه نگاه میکنه. اما به نظرم از این مهمتر شبکه سازی توی کارآموزیه. این که توی رشدانا با اساتیدی آشنا شدم که هر کدوم در حیطه ی کاری خودشون خبره و موفق بودن و من از نزدیک باهاشون می تونستم در ارتباط باشم خیلی برام لذت بخش و جالب بود و کلی انرژی مثبت بهم میداد

 11. saeedeh

  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
  کارآموزی در کنار استادی چون آقای مهندس پورعلی فرصت بزرگی هست چون ایشون بدون هیچ منت و هزینه ای تمام اطلاعات و علمشون رو در اختیار شاگردانشون قرار میدن. من واقعا خوشحال هستم که با ایشون و گروه رشدانا اشنا شدم.
  از نکات برجسته ای که شرکت توی این دوره داره این هست که مهندس پورعلی دید جامعی رو برای برنامه ریزی و هدف گذاری شغلی برای شاگردانشون مشخص میکنه و همچنین با شبکه سازی های که به وجود میاد می تونیم با افراد متخصص آشنا بشیم که این خیلی نقطه قوت خوبی برای رشد بعضی از کسب و کارهاست. امیدوارم افراد بیشتری این حس بودن در کنار مهندس پورعلی و استفاده از اطلاعات ایشون نصیبشون بشه . باز هم تشکر فراوان از مهندس پورعلی گرامی و گروه رشدانا

 12. الهام هستم

  اموزش درحضور کسی که تو این حوزه حرف اول رو میزنه واقعا مهم و موثرِ و کم اتفاق میفته. اقای پور علی عزیز خِبره، کاربلد و با تجربه و به قول معروف خدای دنیای it ، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ و… هستند. این دوره کمک میکنه تا توانایی هاتونو بشناسین. علاوه بر اموزش های عالی و پر فایده و کاربردی ، شنیدن تجاربشون خودش یه دنیاست❤ واقعا پیشنهاد میکنم توی دوره های کاراموزی و کلاس های آموزشی ایشون شرکت کنید که خیر دنیا رو میبینین😁🌹🌹🌹علاوه بر اون میتونید با شبکه بزرگی از افراد متخصص اشنا بشین که توی راه اندازی کارتون خیلی کمکتون میکنه👍مرسی از اقای پورعلی که اینقدر واسه دوره هاشون وقت گذاشتن

 13. زهرا پورسلطانی

  سلام.اول از همه یک تشکر ویژه دارم از گروه آرنیکاوب و رشدانا.من هم خوشبختانه این فرصت در اختیارم قرار گرفت تا بتونم از این دوره بهره ببرم و بسیار خرسندم از این موضوع چون آموزش ها بسیار کاربردی و جدید با مدرسین عالی تر بود در یک محیط مناسب با حداقل هزینه.خوبی اموزش ها این بود ک برای هر شخصی با هر مسیری میتونست مفید باشه..چه من نویی ک میخوام در حوزه برنامه نویسی باشم و چ شخصی ک میخواد ب طور حرفا ای کسب و کار اینترنتی رو شروع کنه..

 14. سوگند

  با سلام خدمت تیم عالی رشدانا و جناب مهندس پورعلی عزیز.
  من در دوره هشتم حضور داشتم و اطلاعاتی درباره مسیر شغلی آینده ام داشتم اما محدود که به لطف مهندس پورعلی و دوره های کاربردی شون متوجه شدم علاقه اصلیم چه چیزی هست. در طول دوره کارآموزی روی پروژه های واقعی مسائلی که در کلاس آموزش داده میشد بطور عملی یاد گرفتیم و از نظر کار تیمی ایشون و تیمشون عالی بودن. قطعا از این به بعد در دوره هایی که نیاز به آموزش داشته باشم شرکت می کنم و پیشنهاد می کنم همه افراد از هر رشته ای میتونن در این حوزه آموزش ببیند و فعالیت کنند.
  امیدوارم هر روز موفق باشند

 15. یوسفیه

  با سلام خدمت تمام دوستان
  بزرگترین تجربه ای که من در این کارآموزی تونستم کسب کنم شاید همین فرصتی بودید که تونستم بصورت عملی در این دوره باشم و سبب شد که تا با دنیا و فضای دیجیتال آشنایت بیشتری داشته باشم و انگیزه بیشتری را برای من در زمینه کارم ایجاد کرد و فیلد بیشتری را برای کار کردن در مقابلم باز شد .
  امیدوارم همگی از این دوره ها نهایت استفاده را ببرند

  یک پیشنهاد هم داشتم و اینکه چه بهتر دو ستان کار آموز در انتهای دوره با گرفتن یک تعهد محکم و یا حتی ضمانت بیشتر و تخصصی تر آموزش ببینند و بشه از این طریق از این شبکه سازی که انجام میشه کاراتر و از تمام قابلیتهای دوستان استفاده بشه .

 16. علیرضا

  سلام
  یکی از بهترین اتفاقات زندگی من و شروع مسیرم در حیطه وب همین دوره کارآموزی بود. خوبی این دوره ها استفاده و دعوت از افراد با تجارب بالا است.
  تشکر از آقای پورعلی❤️

 17. rasoolhr

  با سلام دوره ای خوبی بود اما اموزش ها کم بود ولی همینکه افرادی با تجربه مثل خودتون رو میاوردین خیلی عالی بود و باعث رنگ گرفتن دوره میشد مشگلی که هست رها شدن بچه ها بعد دوره درسته گروه زده شده اما پیام دادن به اشخاص خیلی مهمتره و باعث میشه یه نیروی خیلی خوب از دست نره با تشکر

 18. سینا

  با سلام
  شرکت در این دوره های کارآموزی رو به افرادی که مایل اند به دنیای کسب و کار های آنلاین وارد بشن ولی اطلاعاتی در این حوزه ندارند،به شدت توصیه میکنم:)

 19. میلاد

  بسیار عالی و کسب روزمه بسیار خوب برای کار در مراکز مهم ورهمچنین آشنایی با کسب و کار های پر درآمد و…، من به شخصه خیلی راضی هستم .

 20. فرزاد یوسفی

  با سلام و عرض تشکر از زحمات این مجموعه گرانقدر بلاخص جناب پورعلی،مایه افتخار من بود که در این مدت شاگرد شما بودم و کسب فیض نمودم.در این مدت به صورت فشرده در خدمت عزیزانی بودیم که بی دریغ علم خود را با نواموزان این رشته در مدتی کوتاه و به صورت کاربردی به اشتراک میگذاشتند به طوری که هر کلاس به اندازه چند جلسه بار علمی داشت و کارامد و کاربردی بود.بسیار خوشوقتم که با این مجموعه اشنا شدم و بهترین ها را برای تک تک شما عزیزان ارزو دارم

 21. سهیلا جوادی نیا

  با سلام و خداقوت به گروه رشدانا
  به جرات میتونم بگم یکی از بهترین دوره های کارآموزی در مشهد است. پیشنهاد من به تمام علاقمندان حوزه آیتی و همینطور کسانی که به دنبال پیدا کردن کار هستند گذراندن این دوره است، از خصوصیات این دوره محیط کاملا انگیزشی و استقبال از نظرات و ایده های جدید، کیفیت محتوایی خوب، آشنایی با افراد علاقمند و با انگیزه در حوزه آیتی و همچنین اساتید متخصص این حوزه. و مسئله مهمتر اینکه برخلاف سایر دوره های آموزشی افراد پس از اتمام دوره، رها نمی شوند و رشدانا پیگیر تک تک افراد دوره است که واقعا قابل تقدیر و ستایش است. آرزوی موفقیت میکنم برای تیم رشدانا به خصوص آقای مهندس پورعلی عزیز.

 22. گوهری

  به نام هستی بخش
  شاید بهترین روش برای افزایش آگاهی آموزش باشه حالا چه خود آموز چه شرکت در کلاس. ولی برای افزایش مهارت حتما کارکردن کنار کسی که عملی انجام داده و در متن کار است بهترین روشه. کارورزی کنار اینچنین افرادی درصد موفقیت رو افزایش میدهد چون کسی که کارورزی میاد دیگاه خیلی بازتری داره چون می خواد به صورت جدی وارد بازار کاری بشه که هیچ جایی در موردش گفته نمیشه جز خود بازار. همونطور که خودم استفاده خوبی از کارورزی کردم به علاقه مندان هم پیشنهاد میکنم از این موقعیت استفاده کنند.

 23. حسین

  حدود ۳ یا ۴ سال پیش در دوره کارآموزی طراحی وب شرکت کردم و میشه گفت مسیر زندگیم رو عوض کرد ، یکی از بهترین و با کیفیت ترین دوره هایی بود که در طول عمرم گذرونده بودم و باعث پیشرفت بی سابقه ای در من شد ، به امید موفقیت و رشد روز افزون شما

 24. شقایق خدادادی

  من تو اولین دوره کارآموزی شرکت کردم ،یادمه روز اولی که مهندس پورعلی درمورد هدفمون از شرکت تو کارآموزی پرسیدن من گفتم که می خوام مسیر زندگیم و پیدا کنم و الان تا حدودی نقشه راهم و پیدا کردم😊 و از اون سردرگمی نجات پیدا کردم ، با افراد فوق العاده ای تو زمینه کسب و کار آشنا شدم ، به فرصت های کاری بیشتری با توجه به مهارت هایی که تو کارآموزی کسب کردم دسترسی پیدا کردم .
  دوره های کارآموزی پکیجی از مهارت های کسب و کار به همراه تجربه های با ارزش مهندس پورعلی در محیط کار واقعی و شاد😄
  این پکیج و به همه عاشقان کسب و کار توصیه می کنم.

 25. مانا

  سلام
  تجربه من از گذروندن این دوره خیلی متفاوت بود چون کاملا اتفاقی با دوره های کاراموزی آشنا شدم، ثبت نام کردم و هیچ اطلاعی در مورد این دوره ها نداشتم.
  اما اتفاقی که افتاد این بود که از جلسه اولی که دوره شروع شد یه جور عجیبی انگیزه پیدا کردم و عاشق کلاسام شدم و میتونم بگم که با منابع اطلاعاتی زیادی آشنا شدم انگار که پا تو یه دنیای جدید گذاشتم. ( البته من به این حوزه‌ی کاری علاقه‌مند بودم همیشه)
  در طول جلسات به تمام مواردی که یه نفر باید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدونه اشاره شد و هر کسی میتونه اون حوزه ای رو که علاقه داره خیلی کامل تر دنبال کنه.
  یکی دیگه از مواردی که واسم ارزشمنده آشنایی با افرادی هست که علاقه مندی هاشون با من مشترکه و همشون فعال و پیگیرن.
  و مورد آخر این که با مهارت هایی که بدست میارین میتونین کسب و کار خودتون چه به صورت تیمی و چه به صورت انفرادی راه بندازین و از تجربیات ارزشمند مهندس پورعلی استفاده کنین.
  موفق باشید 🌺

 26. ندا

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب پورعلی و گروه رشدانا
  بهترین تجربه من شرکت در دوره کارآموزی رشدانا بود ،و بزرگترین حسرت من در طول این دوره ها این بود که کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم واقعا دستتون درد نکنه که این فرصت برامون فراهم کردین تا خودمون و استعداد و توانمندی های خودمونو بهتر بشناسیم و بتونیم تصمیم درست تری بگیریم که تو کدوم مسیر گام برداریم.به تمام کسانی که میخوان وارد بازار کار بشن و نمیدونن از کجا شروع کنن توصیه میکنم دوره های کارآموزی رشدانا و اساتید متخصص و با تجربه اینجارو از دست ندن
  افتخاری بود برام شرکت در این دوره ها
  و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه

 27. Nahid

  ضمن عرض سلام وخسته نباشید به جناب پورعلی و دوستان دست اندر کار من بشخصه بعد از گذراندن دوره کارآموزی تحول جدیدی توی زندگیم احساس کردم و میتونم با جرات بگم بخش عمده ای از مسیر زندگیم مشخص شد و خیلی خوشحالم بابت اینکه تونستم در دوره کارآموزی شرکت کنم.با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان …

 28. زهرا نوروززاده

  با عرض سلام وقدردانی از آقای مهندس پورعلی ،چون در دورهای کارآموزی رشدانا اساتیدی که خودشون صاحب شرکت و برند هستند و صرفا تئوری آموزش نمی دهند و تجربیات موفقیت و شکست هاشون رو بیان می کنند استفاده می شود،این دور ها برای من بسیار ارزشمند بود ،و اینکه کلاسها در یک محیط دوستانه و صمیمی برگزار میشد و اقای مهندس پورعلی تجربیاتشون رو خالصانه در اختیار کارآموزان قرار می دادند،و به من مسیر راهم رو نشون دادند و الان من به لطف خدا و حمایت انگیزشی مهندس پورعلی ،فعالیتم رو در حوزه آموزش itبه کودکان و نوجوانان شروع کردم.

 29. علی روحانی

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید به گروه حرفه ای رشدانا. من در دوره ی هشتم حضور داشتم, حقیقتا خیلی خوشبین نبودم و گمان میکردم این فضا بیشتر مورد نیاز بچه های کامپیوتر یا IT باشه که همون جلسه اول این شک برطرف شد و به کارامدی و لزوم آشنایی با چنین فضایی برای تمامی کسب و کارها حتی برای رشته ی خودم که مهندسی مکانیک بود, شدم. علاوه بر این حضور در کنار جناب آقای پورعلی, کارافرین نمونه و استاد پرتجربه, افتخاری بود که با شرکت در این دوره حاصل شد. ضمنا فضای صمیمی کلاس ها و آموزش های عملی کلاس ها و کارهای گروهی مستمر و منظم باعث بهروری بیشتر میشد. آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم رشدانا دارم.

 30. یگانه قوی عزم

  با سلام
  یکی از مهمترین اتفاق هایی که برای روشن شدن مسیر کاری و پیشرفت تو این زمینه برام تو سال ۹۷ اتفاق افتاد شرکت کردن تو دوره کارآموزی رشدانا بود که باعث شد با شما و افراد متخصص زیادی تو این حوزه آشنا بشم و کسب تجربه کنم.
  شیوه کارآموزی و دسته بندی کردن مباحثی که هر کدومشون یک حرفه جداگانه هستن یکی از مزیت هایی هست که تو دوره های شما میشه تجربه کرد و هرکسی با توجه به علاقه خودش مسیر کاری شو میتونه مشخص کنه و با تلاش کردن رشد و پیشرفت داشته باشه.
  قطعا یکی از مهمترین عواملی که باعث میشه نام شما و آرنیکاوب تو ذهن ما بمونه، صمیمیت و پیگیری شماست که خواهان پیشرفت همه بچه ها با معرفی موقعیت های شغلی و دوره های یادگیری رشدانا برای ما هست.
  تشکر و خداقوت برای شما استاد گرانقدر

 31. مصطفی احمدی مروست

  به نام دادار هستی بخش و مهرآفرین
  بدون مکث و اندک ترددی حضور در این دوره ها رو به تمامی علاقه مندان دیجیتال مارکتینگ، مارکتینگ و تا حدودی فروش توصیه میکنم.
  دانش ارایه شده در دوره های پیشرفته که سعادت حضور داشتم، بسیار کامل و جامع و از همه مهمتر کاربردی میباشد. دقت کنید این دوره ها میتواند ویژن و خط مشی ای برای ادامه دوران حرفه ای کار و کسب و کار شما را ایجاد کند.

  برای من به عنوان مدیر بازار یابی شرکت ال جی – گلدیران، حضور در این دوره ها فرصت مغتنمی بود برای آشنایی بیشتر با مفاهیم روز، ایجاد شبکه های دوست یابی از متخصصین و ایده پردازان جوان و جویای نام و در نهایت تلنگری برای شروع کسب و کار جدید.

  در انتها لازم میدونم از مجموعه رشدانا و آرنیکا وب نیز نهایت تشکر وقدردانی خود را اعلام دارم.
  با آرزوی موفقیت برای شمایی که بر موفقیت خود تلاش میکنید و در حسرت موفقیت دیگران زانوی غم بغل نمیگیرید.

  با احترام – فروردین ۱۳۹۸

 32. فاطمه نعمت شاهی

  با عرض سلام و خسته نباشد به استاد بزرگوار جناب اقای پورعلی من در دوره کاراموزی سوم افتخار حضور داشتم دوره بسیار عالی و مفیدی مطالب جامع و کاملی ارائه میشد خیلی استفاده کردم از تجربیاتشون خیلی خوشحالم با این مجموعه اشنا شدم وبه شما خوانندگان عزیز پیشنهاد میکنم حتما دراین دورهای کاراموزی شرکت کنید

 33. بهناز

  بنظر من دوره کارآموزی تو آرنیکاوب و رشدانا بهترین کلاسی بود که تا حالا رفتم. آموزش مطالب واقعا مفید با مهندس پورعلی و جو صمیمی و دوستانه بعلاوه استراحت های خوشمزه و شبکه سازی کنار افراد دیگه از تایم هایی بوده که مطمئنم توی زندگیم ازشون بهترین استفاده رو کردم👍🏻👍🏻

 34. ایمان

  دورهای آموزشی رشدانا بستری پر از اطلاعات و تجربه های بسیار کارامد برای من بود.
  مسیر من رو برام کامل روشن کرد
  و همینطور راهنمایی های هوشمندانه اقای پورعلی نردبون طرقی من برای کسب و کارم شد
  بسیار خوشحالم که با جناب پور علی و تیمشون آشنا شدم باید نهایت تشکر و قدرانی را از ایشون و تیموشون داشته باشم.

 35. امیر سرنشکیان

  با سلام و احترام
  با توجه به شناختی که از دوستان و متخصصینی که در این دوره‌ها حضور پیدا میکنند و تجارب و مهارت‌هاشون رو با کارآموزان به اشتراک میگذارند؛ توصیه ام به دوستانی که قصد ورود به این حوزه را دارند این است که حتما در این دوره شرکت کنند تا از پایه با مفاهیم تخصصی این حوزه آشنایی پیدا کرده و از تجارب متخصصین نیز استفاده لازم رو ببرند.

 36. Sara

  سلام به اساتید گرامی رشدانا و آرنیکاوب اللخصوص جناب پورعلی🌻
  من تابحال شانس شرکت در کارآموزی کالج رشدانا رو نداشتم هرچند خیلی دوست دارم که بزودی این اتفاق را برای خودم رقم بزنم چرا که بعد ازگذروندن دوره ی کارآموزی آرنیکاوب زیر نظر استادپورعلی تازه با دنیای وب آشنا شدم و فهمیدم همه ی چیزی که از قاب مانیتور یا گوشی یا …دیده میشه همه ی اون چیزی که هست نیست،اینو گفتم چون واقعا صفر بودم و حتی نمیدونستم سئو چیه!اما حالا که خیلی وقتا سروکارم به وب میفته ارزش اون دوره رو متوجه میشم برای منی که هیچی نمیدونستم حداقلش اینه که الان میدونم توی مجازی چطوری مواظب باشم که کلاه سَرَم نره(خیلی کوچیکه اما حداقلِ ممکن برای من ای بود)متاسفانه شرایطی پیش اومد که نتونستم دوره ها و فراخوان های بعدی رو شرکت کنم اما صمیمانه میگم که برای شرکت نکردن توی تک تک اونها حسرت خوردم و در حال حاضر دارم تمام تلاشمو میکنم که برگردم و قوی و جدی شروع کنم،هرکسی که این دوره رو شرکت کرده میدونه و نیازی نیست من بگم چون هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیرم اما دوست دارم بگم معرفت و هدف مهندس پورعلی توی جامعه ی الان واقعا ستودنیه و منقلب کننده،بزرگترین چیزی که به عنوان استادم ازشون یاد گرفتم وقتی بود که داشتن جواب این سوالو میدادن که چرا این دوره ها رایگان هستند؟!
  ایشون در جواب گفتند:”اگه من باعث رشد دیگران بشم اونا در آینده میتونن باعث رشد من بشن و ما میتونیم باعث رشد آینده بشیم”
  یعنی بهترین استفاده ی ممکن از جبر و نیاز و معرفت و این خیلی جذابه👌
  امیدوارم هرآنچه که منظورم بوده درست و خالص رسونده باشم.
  با عرض ارادت🙏

 37. محدثه خاشعی

  تا زمستون ۹۷ فک میکردم ک چه سال معمولی ای رو گذروندم تا اینکه توی همون زمستون با ورود به دوره کاراموزی با گروه شما آشنا شدم و کلی چیزای جدید یاد گرفتم و یادگیری این حوزه رو جزو برنامه های زندگیم قرار دادم حتی بعنوان یک مسیر شغلی جدید.
  آقای مهندس پورعلی خدا شما و همکارانتون رو حفظ کنه تا همیشه ازتون یاد بگیریم.
  سایه تون مستدام

 38. الناز

  با سلام
  من اولین تجربه کاراموزیمو در این مجموعه گذروندم و به کمک استاد عزیز اقای پور علی و دوستان دیگه تونستم اون مسیری که بهش علاقه دارم و پیدا کنم و توش پیشرفت کنم.
  نحوه تدریس اساتید ساده و جذاب و در عین حال بسیار کاملِ که باعث میشه یک جو خیلی خوب ایجاد بشه که ادم توش راحت باشه.
  خوشحالم که تونستم تو این دوره ها حضور داشته باشم و با بقیه اشنا بشم و از تجربیاتشون استفاده کنم.
  با تشکر از استاد پور علی و گروه رشدانا.

 39. گلناز

  کارآموزی ها واقعا آدمو از پایه با مباحث کسب و کارهای اینترنتی آشنا میکنه و بعدش تونستم مسیر خودمو بهتر پیدا کنم. ممنون از شما

 40. ساجده

  آشنایی با رشدانا و دوره های کارآموزی باعث شد من بتونم علاقه خودمو پیدا کنم و اونو دنبال کنم .امیدوارم این دوره ها همچنان با قدرت ادامه پیدا کنه و افراد متخصص بیشتری وارد بازار کار شوند. آرزوی موفقیت بیشتر برای رشدانا و مهندس پورعلی

 41. ندا

  با عرض سلام و خسته نباشید به جناب پورعلی و گروه رشدانا
  تجربه حضور در دوره های کارآموزی رشدانا برای من یک فرصت عالی بود و در طول تمام این دوره ها حسرت اینو میخوردم که کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم، تجربه حضور در کنار افراد با تجربه و عالی حس خیلی خوبی بمن میداد .همه دوره ها واقعا کامل و عالی بود و من با توجه به اینکه شرکت های زیادی برای کارآموزی رفتم ولی تو رشدانا تازه فهمیدم کارآموزی یعنی چی و چقد خوب تو رشدانا درک میشی، افتخاری بود برام
  و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه

 42. فهیمه حیدری

  من از شرکت کننده های دوره کارآموزی و دوره های آموزشی بودم ، برای کسی که هدفش کسب وکار آنلاین و موفق شدن در فضای وب هست ، من شرکت در دوره های رشدانا رو پیشنهاد میکنم. وجود دوره های کارمحور و کاربردی و حضور مدرسین زبده ، موفق و بخشنده بودن در آموزش ، و وجود استاد دلسوزی مثل مهندس پورعلی عزیز همراه با پذیرایی عصرانه عالی شون :)) ، از نقاط قوت دوره های رشدانا ست.

  پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید .

 43. مسعود معاونی

  من از حدود ۴ یا ۵ سال پیش ، فعالیتم را در فضای آنلاین شروع کردم. تمامی آموخته هایم را به صورت خودآموز فرامی گرفتم. به همین دلیل ،همیشه مشکلاتی در راه یادگیری من وجود داشت. حل این مشکلات بدون کمک گرفتن از یک منتور با تجربه زمان زیادی از من میگرفت.
  حضور در دوره کارآموزی آرنیکاوب و پس از آن شرکت در دوره های تکمیلی رشدانا توانست دیدگاه من را نسبت به خیلی از موضوعات تغییر دهد.
  قرارگیری در کنار مهندس پورعلی و هم تیمی های ارزشمند باعث شد تا من به دگرگونی در زمینه کسب و کارم ایمان بیاورم. چشم اندازی که امروز من برای ۵ سال آینده ام دارم ، هرگز با سال گذشته یکسان نیست. مهمترین دلیل این دگرگونی هم آشنایی با مجموعه ارزشمند آرنیکاوب و کارآموزی در محیط واقعی بوده است.

 44. نیما

  خیلی از ما ها علاقه داریم که تو زمینه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، طراحی و کد نویسی سایت و … فعالیت داشته باشیم ولی نمیتونیم یه فیلد مشخصی رو انتخاب کنیم یا اصلا بفهمیم به درد این کار میخوریم یا نه. کارآموزی رشدانا یا به طور کلی آموزش های رشدانا باعث میشه که تو یه محیط کاملا پویا و کاری بتونین راه درستتون رو انتخاب کنین و تو همین مسیر هم رشد و پیشرفت کنین که به نظرم مهم ترین کاری هست که میتونه یه پلتفرم آموزشی انجام بده. با دوستا و افراد متخصص و فعالی هم که آشنا میشین نگم براتون:)

 45. اکبر احمدی

  با سلام
  من به جرات میتونم بگم یکی ار بهترین اتفاقات سال ۹۷ اشنایی با مهندس پورعلی و رشدانا و آرنیکاوب و دورهای اموزشی بود و به حال دوستاییکه اول راه انتخاب مسیر شغلی هستند سن کم تری نسبت به من داشتند واین فرصت بهشون میده این دورها تا ایندشون به تقدیر و سرنوشت نسپارند و‌خودشون بسازن غبطه میخوردم . البته من هم از تمام دوره کاراموزی لذت و بهره کافی رو بردم و انتخاب مسیر شغلی جدید و مستقل رو برام به همرا داشت و تصمیم به ادامه مسیر و‌استفاده از اکثر دورها از مهمترین برنامهای سال جدیدم می باشد. با تشکر از زحمات تیم رشدانا

 46. امیر

  در دوره ششم کارآموزی شرکت کردم، با توجه به اینکه از قبل هم توی این زمینه کار میکردم اما در کارآموزی رشدانا با همکاری آرنیکاوب، بیشتر از چیزی که انتظارش رو داشتم تونستم از اساتید محترم یاد بگیرم.

  محتوای آموزشی، به صورت منظم برنامه ریزی شده که باعث میشه حداکثر بهره وری رو از وقت داشته باشید.
  ساده گویی و بیان شیرین آقای پورعلی و بقیه اساتید در کنار تایم استراحت خوشمزه 🙂 نشستن سر کلاس رو علاوه بر یادگیری، به یکجور تفریح تبدیل میکنه.
  بخش بزرگی از محتوای آموزشی درباره مواردی مثل: مدیریت پروژه، کار تیمی، بازاریابی، و… هست که فارغ از شغل و علاقتون، در هر کاری به کمکتون میاد.

  مورد دیگه ای بسیار برای خود من ارزشمند بود، شبکه سازی و دوستانی بود که توی این دوره ( و دورهمی هایی که بین کارآموزان دوره های مختلف برگزار میشه) پیدا کردم که توی پیشرفت فردی و درآمدی کمک زیادی بهم کردن…

  در نهایت خیلی خوشحالم که با این مجموعه آشنا شدم، این دوره رو به تعدادی از دوستانم هم پیشنهاد دادم که اونها هم تجربه هایی مشابه من از کارآموزی داشتند و راضی بودن…
  بنابراین به شما خواننده عزیز هم این دوره رو پیشنهاد میکنم.

 47. علیرضا مدنی

  با سلام و خسته نباشید خدمت تیم خوب و باحال رشدانا
  تجربه کارآموزی در کالج رشدانا یکی از بهترین تجربه های مفیدم بود. جدا از افزایش و ارتقای اطلاعاتم و باز شدن دیدم به زمینه های مختلف دنیای دیجیتال یک روحیه ی خوب و جنگنده بهم داد تا بتونم به هدفی که تو این دوره پیدا کردم برسم. شاید مهمترین ویژگی ای که این دوره داشت جذابیت بالاش و خسته نشدن از فعالیت ها بود که در کنارش کار تیمی رو بهم یاد داد.
  با آرزوی موفقیت برای مهندس پورعلی و همکارانشون مخصوصا امیر آقای گل🌹(هر چند که تا الانم موفق بودن)

 48. زهرا

  سلام به استاد بزرگوارم ، جناب پورعلی
  تجربه کارآموزی رشدانا برای من یک تجربه منحصر به فرد بود و باعث شد تا حد زیادی بتونم مسیر شغلی خودم رو پیدا کنم ، بسیار خوشحالم که در این دوره با انسان های فوق العاده با تجربه و با انگیزه ای آشنا شدم.
  افتخاری بود برام
  و امیدوارم این مسیر ارتباطی حفظ بشه

 49. سمیرا

  دوره های آموزشی جامع و کاملی هست. کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم. سر فصل های آموزشی مفید و کاربردی بود. تجربه یک پروژه کاملا عملی رو داشتم و این برای شروع کار و پیداکردن کار خیلی خوب هست

 50. فرناز

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید به جناب پورعلی و گروه رشدانا
  از اینجا بگم تا اسم کارآموزی جناب پورعلی اومد من به سرعت فرم و پرکردم و امیدداشتم که منم جزو کسانی باشم که این دوره رو گذرونده تا اینکه بعد از یک ماه تقریبا، اسامی پذیرفتگان دوره هفتم اومد و خیلی خوشحال بودم که اسم منم در لیست هست خلاصه ماجرا دوره خوبی بود مخصوصا کلاس گیمیفیکشن و طراح کاربری که دو استاد اردکانی و عقیقی مدرس بودند بشخصه اطلاعات خوبی دادند و یه انتقاد از دوره رشدانا توقع من بشخصه یه چیز دیگه بود و فکر میکردم که مطابق اسم کارآموزی این دوره کارآموزی باشه و من در یک پروسه پروژه ای باشم درهرحال فرصت نسبتا خوبی بود
  باتشکر از زحمات رشدانا و آرنیکاوب

 51. -

  با سلام
  خیلی خیلی خوشحالم تا فضایی ایجاد شد برای پیشرفت نسل جوونی که بتونن وارد بازار کار بشن. به شخصه تجربیاتی کسب کردم که منو به شغل دلخواهم رسوند و امیدوارم این برنامه هر روز قوی تر و حرفه ای تر ادامه پیدا کنه

 52. حامد

  من به شخصه از حضور در این دوره ها و آشنایی با مجموعه رشدانا و اساتید محترمی که در ‌طی این دوره ها افتخار آشنایی باهاشون داشتم خوشحال و مسرورم

  امیدوارم در آینده رشدانا بدرخشه در سایه مدیران و اساتید عزیزش

 53. ناظمی

  چطور میتونم برای دوره کارآموزی ثبت نام کنم؟

  • روابط عمومی رشدانا

   باید از طریق کانال “کالج کارآموزی رشدانا” پیگیر باز شدن فرم درخواست برای دوره بعدی باشید.
   آی دی کانال در تلگرام : https://t.me/roshdanacollege
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها