ابزارهای آنالیز شبکه های اجتماعی

رشدانا

رشد کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی پایش کنید

Social Networks Analysis

استفاده از ابزارهای تحلیلی می تواند کمک بسیاری در رشد استارتاپ ها داشته باشد

توضیحات کارگاه آموزشی

این روزها همه ما به صورت روزانه و به مقاصد گوناگون، از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنیم اما در این بین عده ای هستند که بهترین راه استفاده از شبکه های مجازی را پیدا کرده اند و کسب و کار خود را در این فضا ها راه اندازی کرده اند. یکی از دلایلی که این شبکه ها در فضای کسب و کار دخیل شده اند و بسیار پرطرفدار هستند، وجود ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی هست. در ادامه با این ابزار های مفید و مزیت های استفاده از آن بیشتر آشنا می‌شوید.

 

ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی چیست؟

هنگامی که صاحبان بسیاری از کسب و کار ها، تصمیم گرفتند که در فضای مجازی به بازاریابی و تبلیغات محصولات و خدمات خود بپردازند، ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی روی کار آمدند و به این وسیله تحلیل داده ها و آمار برای آن ها، بسیار آسان شد.

این ابزار ها که به صورت رایگان و پرمیوم وجود دارند، به شما کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی مدیریت کنید و آماری نظیر زمان فعالیت دنبال کنندگان، رشد صفحه، آمار بازدید ها، مطالب مورد پسند کاربران و… را در اختیارتان قرار می‌دهند. چند نمونه از این ابزار ها عبارتند از: Followerwonk ،Buffer و… که اکثرا شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و… را پوشش می‌دهند.

 

چرا آموزش ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی؟

استفاده از ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی، مزیت های فراوانی در جهت رشد و گسترش کسب و کار دارد. اگر شما صاحب کسب و کار، دیجیتال مارکتر و یا سوشال مدیا مارکتر هستید، حتما باید با این ابزار ها به طور کامل آشنایی داشته باشید تا بتوانید صفحه خود را به خوبی اداره کنید و تلاش های شما بازدهی لازم را داشته باشد.

برای موفقیت، فعالیت در شبکه های اجتماعی به عنوان کسب و کار، به تنهایی کافی نیست، بلکه باید با استفاده از ابزاری دقیق، محتوا ها و واکنش هایی که کاربران نسبت به آن دارند را رصد کنید تا نقاط قوت و ضعف فعالیت خود را دریابید.

مزیت دیگری که استفاده از این ابزار ها دارند آن است که، می‌توانید محصول و یا خدماتی که مورد علاقه کاربران بوده است را شناسایی کرده و فعالیت های خود را به همان سمت سوق دهید.

 

مزایای شرکت در این کارگاه ارزشمند

 • ارائه جذاب (تدریس صفر تا صد مباحث)
 • پروژه محور بودن دوره (انجام پروژه جهت تسلط بیشتر به موضوع)
 • منتورینگ (پشتیبانی منتور در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل برای انجام پروژه)
 • کیفیت بالا، قیمت مناسب

 

دستاورد های رشدآموز در انتهای کارگاه

در این کارگاه حرفه ای و کارآمد رشدانا، ابتدا کارکرد های شبکه های اجتماعی بررسی می‌شود و پس از آن تمامی ابزارهای کاربردی جهت تحلیل داده ها معرفی شده و طرز استفاده از آن ها آموزش داده می‌شود. همچنین از دیگر مواردی که در این کارگاه توسط اساتید مجرب بیان می‌شود، میزان رشد، میزان اثرپذیری و نرخ تبدیل در شبکه های اجتماعی است.

پس از پایان این کارگاه کاربردی، رشدآموز به طور کامل با ابزار های قدرتمند تحلیلی آشنا بوده و می‌تواند به خوبی کسب و کار مجازی خود را مدیریت کند و یا به عنوان دیجیتال مارکتر از این ابزار های کاربردی بهره ببرد.

انتخاب نوع ثبت نام

انتخاب و ثبت نام

زمان، قیمت، جزئیات

covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود
 • مدت زمان کارگاه : یک جلسه سه ساعته
 • تاریخ برگزاری : 5 اسفند 1399‌
 • ساعت : 16:30 تا 19:30 الی 20:00
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 230000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

مدرس و رشدآفرین

 • آرش ماهر متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ که بصورت تخصصی روی اینستاگرام مارکتینگ مشغول به کار است. مدت 5 سال بصورت حرفه ای به تولید محتوا و تهیه استراتژی های تبلیغاتی برای مجموعه‌های مختلفی از جمله: این سو آن سو، میلوژی، پیام رسان گپ، سراناز و ... پرداخته است.

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • آشنایی با ابزارهای آنالیز شبکه های اجتماعی
 • بررسی کارکردهای مختلف شبکه های اجتماعی
 • بررسی میزان رشد
 • نرخ تبدیل در شبکه های اجتماعی
 • میزان اثرپذیری در شبکه های اجتماعی

کارگاه آموزشی ابزارهای آنالیز شبکه های اجتماعی - Social Networks Analysis

 

امروزه شبکه های اجتماعی اهمیت بسیاری در توسعه کسب و کارها پیدا کرده اند. مهمترین ویژگی شبکه های اجتماعی و بطور کلی فضای آنلاین این است که امکان تحلیل و آنالیز داده ها وجود دارد. استفاده از ابزارهای تحلیلی می تواند کمک بسیاری در رشد استارتاپ ها داشته باشد. آشنایی با ابزارهای آنالیز شبکه های اجتماعی موضوعی است که هر دیجیتال مارکتری باید با آن آشنا شود و بتواند با استفاده از سنجه های کلیدی مرتبط بهترین تصمیمات را برای کسب و کار خود بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما