دوره آموزش جی کوئری

رشدانا

زیباترین و کاراترین وبسایتها با افکتهای جی کوئری!

JQuery

جی کوئری با استفاده از API با کاربرد آسان که در بسیاری از مرورگرها کار می کند ، مواردی مانند پیمایش و دستکاری در اسناد HTML را آسان می کند. با ترکیبی از تطبیق پذیری و توسعه ، جی کوئری شیوه ای را برای جاوا اسکریپت ایجاد کرده که روش میلیون ها نفر را تغییر داده است.

توضیحات کارگاه آموزشی

همانطور که می دانید یکی از بخش های کلاینت، جاوا اسکریپت می باشد که کار با آن کمی دشوار بوده لذا به منظور توسعه سریع وب از جی کوئری ( JUQERY ) استفاده می شود. جی کوئری در واقع یک کتابخانه سریع، کوچک و پرمصرف جاوا اسکریپ می باشد. یادگیری و آموزش جی کوئری آسان می باشد و در واقع برنامه نویسی جاوا اسکریت را بسیار ساده کرده است.

جی کوئری با استفاده از API با کاربرد آسان که در بسیاری از مرورگرها کار می کند ، مواردی مانند پیمایش و دستکاری در اسناد HTML را آسان می کند. با ترکیبی از تطبیق پذیری و توسعه ، جی کوئری شیوه ای را برای جاوا اسکریپت ایجاد کرده که روش میلیون ها نفر را تغییر داده است.

آموزش جی کوئری در واقع باعث می شود که نیاز به دستورات و کدهای پیچیده و طولانی نداشته باشیم و دادن جلوه های ویژه به عناصر صفحه وب با دشواری همراه نباشد. همچنین این نرم افزار رایگان با منبع باز و با استفاده از مجوز MIT مجاز است.

جی کوئری به گونه ای طراحی شده است که حرکت در یک سند را آسان تر، انتخاب عناصر DOM، ایجاد انیمیشن، انجام رویدادها و توسعه برنامه های آژاکس را به راحتی انجام دهد. لذا با آموزش جی کوئری به راحتی می توان امکاناتی را برای توسعه دهندگان فراهم کرد تا افزونه هایی را در بالای کتابخانه جاوا اسکریپت ایجاد کنند. این قابلیت ها برنامه نویسان را قادر می سازد تا برای تعامل و انیمیشن سطح پایین، جلوه های پیشرفته و ابزارک های با مضمون سطح بالا را انتزاعی ایجاد کنند.

جی کوئری در اصل یک کتابخانه دستکاری Document Object Model (DOM) است. DOM  نمایه ای از ساختار درخت از کلیه عناصر یک صفحه وب است. جی کوئری برای یافتن ، انتخاب و دستکاری این عناصر DOM را ساده می کند. به عنوان مثال از جی کوئری می توان برای یافتن یک عنصر در سند با یک خاصیت خاص (به عنوان مثال همه عناصر با برچسب h1) ، تغییر یک یا چند ویژگی آن (مثلاً رنگ، دید) یا پاسخ دادن به یک رویداد استفاده کرد (مثلاً کلیک ماوس).

حال برای درک بهتر این مطالب و آموزش جی کوئری پیشنهاد می کنیم حتما در این دوره شرکت کنید.

 

آموزش jQuery

سرفصلها و کلیات

 • معرفی دوره جی کوئری
 • ساختار دستوری جی کوئری
 • Selector ها در جی کوئری
 • Event ها در جی کوئری
 • بررسی Event Objects در Jquery
 • Sliding Animation ها در Jquery
 • Fading Animation ها در Jquery
ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

course calendar جزئیات، ثبت نام

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

cube مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی / مدیر عامل رشدانا
  مشاور کسب و کار دیجیتال، هکر رشد و مدیرعامل رشدانا،
  کارآفرین دیجیتال، هکر رشد و سرویس دیزاینر، 19 سال سابقه فعالیت تخصصی در فضای دیجیتال، 10 سال سابقه راهبری کسب و کارهای جدید، 9 سال سابقه مشاوره تخصصی کسب و کارهای جدید، 6 سال مشاور رسمی نظام صنفی رایانه‌ای کشور، 5 سال عضو هیئت مدیره نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی، 4 سال عضو هیئت مدیره هلدینگ گرین وب

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • مشهد
اسکای روم آموزش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin