دوره آموزش کدنویسی HTML5 و CSS3

رشدانا

اولین گام برای ورود به دنیای برنامه نویسی

HTML5 & CSS3 Markup

کارگاه آموزشی کدنویسی HTML5 و CSS که اولین قدم برای ورود به دنیای برنامه نویسی می باشد و البته مهم ترین قدم از مسیر رشد طراحی سایت می باشد و در چهار جلسه برگزار خواهد شد.

توضیحات کارگاه آموزشی

 1. آموزش کدنویسی html و css ، شروعی برای ورود به دنیای طراحی سایت.

با اینکه افراد زیادی در سراسر کشور و دنیا وارد این حوزه برای کار شدند، هنوز هم نیاز به کدنویسان وب در فضای آنلاین احساس می شود.

البته بسیاری از افراد برای اینکه می خواهند وارد حوزه ی برنامه نویسی وب ( زبان های PHP , ASP , javascript ) شوند، ابتدا به یادگیری کدنویسی رو می آورند.

در این دوره ها شما با زبان HTML5 و CSS کاملا آشنا خواهید شد و در انتهای این دوره یاد خواهید گرفت که وبسایت خود را از یک ایده طرح اولیه، به یک قالب کاملا حرفه ای تبدیل کنید.

درواقع یادگیری زبان HTML، نیاز شما برای ورود به دنیای طراحی قالب وبسایت و صفحات وب می باشد.

اگر به تازگی با دنیای صفحات وب آشنا شده اید و علاقه مند به حوزه کدنویسی می باشید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های آموزش کد نویسی HTML و CSS می باشد.

شما در این دوره نیاز به هیچ گونه دانش قبلی نخواهید داشت و تنها آشنایی مختصر با اینترنت پیش نیاز این دوره خواهد بود. بنابراین این دوره برای افراد مبتدی و تازه کار نیز مناسب خواهد بود.

همچنین از آنجایی که این زبان یکی از زبان های پایه و اساسی است، برای کسانی که می خواهند به تازگی به دنیای کد‌نویسی و سپس برنامه نویسی وارد شوند نیز بسیار مناسب می باشد.

چرا که به طور مثال برای ورود به دنیای ساخت اپلیکیشن های اندروید و ios نیز شما نیاز به آشنایی با زبان HTML و CSS خواهید داشت.

دوره آموزش کدنویسی HTML5 و CSS شما را کاملا برای طراحی یک قالب وب سایت آماده می کند. پس اگر می خواهید وب سایت شخصی خود را داشته باشید و یا از این راه درآمدزایی کنید، دوره های رشدانا را از دست ندهید.


ملزومات کارگاه

لپتاپ

انتخاب نوع ثبت نام

شهریه در حالت عادی : 500000 تومان
انتخاب و ثبت نام

زمان، قیمت، جزئیات

covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود
 • مدت زمان کارگاه : پنج جلسه سه ساعته
 • تاریخ برگزاری : 21، 23، 25، 27 و 29 بهمن 99‌
 • ساعت : 16:30 تا 19:30 الی 20:00
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 500000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • آشنایی با کدنویسی و کدنویسی تحت وب
 • کدنویسی واکنشگرا (Responsive) و انواع روش های آن
 • آشنایی با layout قالب ها
 • کدنویسی مقرون به صرفه
 • تکنیک های افزایش سرعت در کدنویسی
 • انواع تگ های HTML و HTML5
 • روش صحیح بکارگیری تگ ها
 • انواع تگ های CSS و CSS3
 • اجرای کامل یک قالب در HTML
 • کدنویسی بهینه و تمیز

کارگاه آموزشی دوره آموزش کدنویسی HTML5 و CSS3 - HTML5 & CSS3 Markup

دوره آموزش کدنویسی HTML۵ و CSS

دوره آموزش کدنویسی HTML۵ و CSS

 

آموزش کدنویسی html و css ، شروعی برای ورود به دنیای طراحی سایت.

افراد زیادی برای ورود به فضای آنلاین، کدنویسی وب را انتخاب می کنند. گاهی هم برای شروع یادگیری برنامه نویسی وب ابتدا کدنویسی را فرا می گیرند. در دوره های آموزش کدنویسی HTML و CSS در رشدانا شما کاملا با این زبان ها آشنا می شوید. در ادامه با رشدانا همراه باشید تا بخشی از آن چه را که در این دوره ها مطرح می شود را با هم مرور کنیم.

آموزش کدنویسی HTML و CSS

آموزش کدنویسی HTML و CSS

 

ورود به دنیای طراحی سایت با آموزش کدنویسی HTML5 و CSS

تبدیل وب سایت از ایده ی طرح ابتدایی مدنظر به قالب، کار ساده ای نیست. با این حال شما تا پایان دوره این کار را به طور حرفه ای یاد می گیرید. پس اگر دوست دارید به دنیای طراحی قالب وب سایت و صفحات وب وارد شوید هر چه زود تر یادگیری زبان HTML را آغاز کنید. شرکت در دوره های آموزش کدنویسی HTML5 و CSS یک انتخاب عالی برای افرادی می باشد که تازه با فضای وب آشنا شده اند و به حوزه کدنویسی علاقه پیدا کرده اند.

آموزش کدنویسی HTML و CSS

آموزش کدنویسی HTML و CSS

اگر هنوز هیچ دانشی در این زمینه ندارید و به عنوان یک مبتدی و تازه کار نگران شرکت در دوره ها هستید، باید بگوییم که می‌توانید یادگیری را بدون هیچ گونه دانش قبلی شروع کنید. این گونه طی مدتی کوتاه و آشنایی بیش تر با این حوزه ها، می توانید علاقمندی خود را بسنجید.

بزارید با یک مثال جذاب مبحث طراحی سایت را برای شما بازگو کنیم. یک ماشین را در نظر بگیرید. این ماشین در ابتدا از یک طرح اولیه تشکیل شده. اگر بخواهیم این موضوع را با موضوع طراحی سایت منطبق کنیم، طرح اولیه ماشین توسط طراح رابط کاربری یا UI دیزاینر ترسیم شده.

قبل از این، طرح با اصول طراحی تجربه کاربری یا UX منطبق شده و اطمینان از کاربردپذیر بودن اجزا و در کل اصل ماشین حاصل شده. در مرحله بعد این طرح به دست یک کدنویس سپرده میشود و کدنویس با زبان html، از روی طرح شروع به متصل کردن اجزای و سرپا کردن ماشین میکند.

در مرحله بعد، با استفاده از زبان css، به زیبا سازی آن میپردازد و آن را برای کاربر جذاب میکند. در نهایت هم، یک برنامه نویس php، به آن ماشین قدرت حرکت میدهد و درواقع، موتور آن را راه می اندازد.

در این صورت ماشین شما آماده ی این است که در صفحات وب شروع به حرکت و خزیدن کند. به بیانی دیگر، طرح اولیه شما ، از استاتیک به داینامیک تغییر حالت داده است.

کلیت مبحث طراحی سایت به همین صورت است و انتخاب با شماست که تصمیم بگیرید در کدام یک از بخش های این فرایند جذاب قرار بگیرید 🙂

کدنویسی HTML5

HTMLزبانی برای ساختار، طراحی کردن و نمایش دادن محتوای صفحه های مختلف وب سایت ها می باشد. از هدف های اصلی زبان HTML، جدا از پشتیبانی کردن کد ها، بهینه سازی وب سایت ها برای موتور جست و جوی گوگل، آسان تر شدن طراحی وب سایت برای طراح ها و همچنین طراحی نرم افزار کاربردی تحت وب و خدمات برنامه نویسی تحت وب است. همان طور که می دانید برای افرادی که می خواهند با ورود به دنیای کدنویسی و پس از آن برنامه نویسی کار خود را شروع کنند دانستن زبان HTML5 به عنوان یکی از زبان های پایه بسیار مهم است.

پیش از تعریف CSS خوب است کمی بیش تر با صفحات وب آشنا شویم. یه صفحه وب ساده حاوی محتوایی چون متن، صوت، تصویر و … می باشد. برای کنار هم قرار گرفتن این اجزا لازم است که از HTML کمک بگیریم. در واقع می توانیم از عناصر و تگ های مختلف برای کنار هم قرار دادن نوشته ها، تصویر ها، ویدیو و صوت ها استفاده کنیم تا اجزای صفحه به صورت منسجم برای کاربران نمایش داده شوند.

آموزش کدنویسی HTML و CSS

آموزش کدنویسی HTML و CSS

 

آشنایی با css

امروزه کاربرد CSS در طراحی وب سایت امری معمول به شمار می رود. به کمک CSS می توانید قالب وب سایت خود را طراحی و اجزای صفحه را با چینش زیبایی مرتب کنید. در واقع شما با به کارگیری CSS اجناسی را که قبلا توسط HTML در صفحه قرار داده اید به زیبایی در ویترین خود به نمایش می گذارید. این گونه کاربران را به خرید اجناس‌تان ترغیب می کنید.

 

آموزش کدنویسی html و css

دوره آموزش کدنویسی HTML5 و CSS شما را کاملا برای طراحی یک قالب وب سایت آماده می کند. پس اگر می خواهید وب سایت شخصی خود را داشته باشید و یا از این راه درآمدزایی کنید دوره های رشدانا را از دست ندهید.

2 دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. پوران

  سلام، من می‌خوام این کلاس رو شرکت کنم اما می‌خوام حضوری بیام کلاس رو ببینم،امکانش هست حضوری شنبه 15تیر ثبت. نام کنم؟

  • روابط عمومی رشدانا

   شما در هر برنامه ای می تونید تشریف بیارید و بازدید داشته باشید اما ثبت نام در برنامه ها، حداکثر 24 ساعت قبل از اون برنامه میسر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما