رویداد هم آفرینی فردوس

رشدانا

«هم‌آفرینـی» محیطی هـم‌افزا و تعاملی برای رسیدن به خلق مدل‌هایی نوآورانه

Public Art

اولین هم آفرینی فردوس، افراد با انگیزه و خلاق در سه روز متوالی گرد هم می آیند و در جهت بازآفرینی و جان بخشی به فضاهای شهری، المان ها و فضاهای جمعی و خلق بسترهای گردشگری تیم سازی، ایده پردازی می کنند.

توضیحات کارگاه آموزشی

رویداد‌های «هم‌آفرینـی» محیطی هـم‌افزا و تعاملی برای رسیدن به خلق مدل‌هایی نوآورانه در حل مسائل هستند، در اولین هم آفرینی فردوس، افراد با انگیزه و خلاق در سه روز متوالی گرد هم می آیند و در جهت بازآفرینی و جان بخشی به فضاهای شهری، المان ها و فضاهای جمعی و خلق بسترهای گردشگری تیم سازی، ایده پردازی می کنند. تیـم ها آمـاده می شـوند و در پایـان به ارائـه پـروژه ها یا استـارتاپ های خـود به سرمایـه گـذاران و مدیـران می پردازند.


ملزومات کارگاه

اینترنت همراه و موبایل یا تبلت
ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

زمان، قیمت، جزئیات

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.
 • مهدی غیبی https://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/mehdi-gheybi.jpg مـهـدی غـیـبـی از اولین های فعال در اکوسیستم استارتاپی است، “من کارت” که امروز درمشهد از آن راحت استفاده می کنیم نتیجه تلاش اوست ، مدیرعامل و موسس شرکت ناوش که در حوزه فین تک و حمل و نقل هوشمند فعال است. وی همچنین کارشناسی فناوری اطلاعات و ارشد کسب و کار خوانده، منتور کسب و کارهای موفق زیادی است. وی با حضور در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای به رشد اکوسیستم استارتاپی کمک می کند
 • نوید فلاحت نوید فلاحت طراح گرافیک و هنرمند عمومی منتور و مربی بیش از ۳۵ رویداد گرافیک و طراحی ملی و جهانی بنیانگذار استودیو طراحی و معماری A.M ومدیر هنری استودیو خلاقیت ماموت طراح آثار شهری متعدد ، ایده پرداز و توسعه دهنده هنر عمومی مشاور و مربی هویت بصری پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، منتور و مربی رویدادهای ملی کارآفرینی در حوزه هنر و فناوری

مکان برگزاری

 • فردوس
هتل عمادنظام شهر فردوس

هتل بزرگ عمادنظام فردوس در خراسان جنوبی آدرس : خراسان جنوبی ، فردوس ، بلوار امام رضا (ع)، تلفن تماس : ۳۲۷۳۱۲۰۰ ۰۵۶

هتل عماد نظام فردوسی خراسان جنوبی

کلیات آنچه می آموزید

 • کارگاه آموزشی بوم مدل کسب و کار پروژه های شهری
 • کارگاه آموزشی ساخت MVP و پروتوتایپ پروژه های شهری
 • کارگاه آموزشی نحوه ارائه پروژه های خلاق شهری
 • کارگاه آموزشی اعتبارسنجی پروژه و ایده
 • روش بهینه کردن محصول نهایی برای ارائه به سرمایه گذار

کارگاه آموزشی رویداد هم آفرینی فردوس - Public Art

کارآفرینی هم آفرینی فردوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما