آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

رشدانا

اینستاگرام، ابزار درآمدزایی رایگان

Earn money with Instagram

آموزش کاربردی کسب در آمد از ابزار اینستاگرام به عنوان یک ابزار فوق العاده در دیجیتال مارکتینگ. کاربران را در یک شبکه ی اجتماعی مثل اینستاگرام چگونه جذب خود کنیم.

توضیحات کارگاه آموزشی

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی به خصوص در ایران محسوب می شود که طبق امار منتشر شده حدود 800 میلیون کاربر به صورت فعال در ان فعالیت می کنند. علی رغم وجود فیس بوک و پر طرفدار بودن ان در سطح جهانی اینستاگرام در ایران به علت فیلترینگ فیس بوک و عوامل دیگر نسبت به سایرین از برتری و اهمیت بیشتری برخوردار است.

به همین جهت اینستاگرام بستری را حداقل در ایران فراهم  آورد که برای کسب درآمد و ایجاد یک کاسبی  بسیار مناسب باشد آن هم با کمترین هزینه.

به همین علت اینستاگرام یکی از ابزارهایی است که می تواند به صورت رایگان برای دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی راهگشا باشد و بعنوان یک محل مطمئن برای بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

 

اینستاگرام مارکتینگ (INSTAGRAM MARKETING) یا بازاریابی اینستاگرام ؛ به عنوان یکی از زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ  و همچنین  به عنوان  یکی از مهارت های لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی ، آموزش ان بسیار مورد توجه قرار گرفته است . چرا که با وجود اینکه خیلی از ما یاد گرفته ایم با اینستاگرام چگونه کار کنیم ولی برای بازاریابی ان باید اصول و تکنیک هایی را یاد داشته باشیم.

در حال حاضر اصلی‌ترین روش ارتباط  در دیجیتال مارکتینگ، شبکه های اجتماعی می باشد و اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرام  یکی از مهارت ها و ابزاری های لازم برای توسعه کسب و کارهای آنلاین می باشد.

همچنین می توان از شبکه های اجتماعی برای برندسازی و ارتباط بیشتر با مخاطب استفاده کرد. بنابراین در نظر داشته باشید بازاریابی اینستاگرام تنها راهی برای کسب در امد از طریق تبلیغات اینستاگرام نیست . بلکه  در کنار آن ، راهی برای ماندگاری برند و تثبیت آن در ذهن مردم نیز می تواند باشد و میتوانید یک ارتباط خیلی خوب با مشتریان کسب و کارتان بگیرید به عنوان مثال شرکت سامسونگ بیشتر فعالیت هایش را در شبکه اینستاگرام به منظور تثبیت برند خود انجام میدهد.

همچنین خیلی کم پیش میاید مردم مدام به یک سایت مراجعه کنند تا افرها و مدل های جدید یک محصول یا خدمت را ببینند. در اینجا اینستاگرام یک ابزار مناسب خواهد بود تا بتوانید مدام محصول و خدمات خود را در جلوی چشمان مشتریان خود قرار بدهید

در نتیجه شما باید برای فعالیت در شبکه های اجتماعی هدف داشته باشید و بدون اصول جلو نروید. پس یادگیری و آموزش دیجیتال مارکتینگ بسیار می تواند به شما کمک کند.

با شرکت در کارگاه آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام رشدانا ، شما قادر خواهید بود با این مهارت ها و اصول زیر نظر اساتید مجرب اشنا شوید و به طور عملی به کار برید.  پس اگر می خواهید در کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنید یا به به عنوان یک اینستاگرام مارکتر وارد بازار کار شوید فرصت را از دست ندهید و همین الان با ثبت نام در کارگاه اینستاگرام ما شرکت کنید.

این کارگاه در مسیرهای رشد می باشد و بصورت تکی ثبت نام ندارد
[ مشاهده مسیرهای رشد ]

ثبت نام این کارگاه در مسیرهای رشد

 • تاریخ برگزاری : 3 اسفند ماه 1399
 • مدت زمان کارگاه : یک جلسه سه ساعته
 • پیش نیاز: داشتن اکانت اینستاگرام، آشنایی با مقدمات بازاریابی دیجیتال
 • اشتراک گذاری :

برای شرکت در این کارگاه، باید در یکی از مسیرهای رشد زیر ثبت نام کنید

آموزش شبکه های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی کسب و کارها شوید و آنها را توسعه دهید

حدود 2 ماه آموزش مهارتی + کارعملی + پروژه از 11 آذرماه 1399

مدرس و رشدآفرین

 • آرش ماهر متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ که بصورت تخصصی سال هاست روی اینستاگرام مارکتینگ مشغول به کار است . مدت 5 سال بصورت حرفه ای به تولید محتوا و تهیه استراتژی های تبلیغاتی برای مجموعه های مختلفی از جمله: این سو آن سو، میلوژی، پیام رسان گپ، سراناز، شبکه اجتماعی پروفایل، آکادمی گستره دانش، آکادمی مجازی لرن فایلز و ... پرداخته است.

مکان برگزاری

 • مشهد
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • مقدمه ای بر شبکه اجتماعی اینستاگرام
 • جمع آوری اطلاعات و آنالیز آنها
 • ایجاد اکانت تجاری در اینستاگرام
 • شناخت رقبا در اینستا
 • بررسی امکانات اینستاگرام
 • امنیت پیج در اینستاگرام
 • تکنیک های تولید محتوا برای اینستاگرام
 • نحوه استفاده صحیح از هشتگ
 • تعامل با کاربران
 • تحلیل آمارهای صفحات بیزینسی
 • تبلیغات در اینستاگرام

کارگاه آموزشی آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام - Earn money with Instagram

پیش نیاز: داشتن اکانت اینستاگرام، آشنایی با مقدمات بازاریابی دیجیتال

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام رشدانا

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

 

اینستاگرام جزو بزرگترین شبکه های اجتماعی در دنیا است که بیش از 800 میلیون کاربر دارد و جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران به حساب می‌آید که حدود 20 میلیون ایرانی در آن حضور دارند و فعالیت می‌کنند. درگاه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام شما راهکارهای کسب درآمد از این ابزار رایگان را پیدا خواهید کرد. حتما شما افراد زیادی را می شناسید که در اینستاگرام معروف هستند و از راه تبلیغات درآمد های چند ده میلیونی دارند، شما هم اگر راه درآمد از اینستاگرام را بلد باشید، می‌توانید از این راه کسب درآمد کنید. با رشدانا همراه باشید تا در مورد کارگاه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام بیشتر بدانید!

کارگاه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

شما برای کسب درآمد از این شبکه اجتماعی نیاز دارید تا بدانید که چطور کاربران مختلف را در این شبکه اجتماعی به خود جذب کنید! برای این که بیشتر با اهمیت این کارگاه آشنا شوید بهتر است نگاهی به سبک زندگی روزانه خود بیندازید! روزی چند ساعت از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنید و چه مقدار از وقت خود را صرف چک کردن بقیه شبکه های اجتماعی می‌کنید؟ در ادامه کلیات آنچه در کارگاه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام می‌آموزید را با هم بررسی خواهیم کرد.

                     

شناسایی شبکه اجتماعی مناسب برای کسب و کار

هر کسب و کاری در شبکه اجتماعی خاصی می‌تواند موفق باشد! اما هر کسب و کاری با هر زمینه کاری می‌تواند در اینستاگرام موفق باشد چرا که بیش از 20 میلیون کاربر ایرانی فعال و 800 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و به خودی خود یک کشور مجازی پرجمعیت است!

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

انواع تبلیغات در اینستاگرام

برای کسب درآمد از اینستاگرام لازم است با انواع تبلیغات در اینستاگرام که روش‌های مختلفی هستند و هر کدام مزایا و معایب خود را دارند را بهتر از قبل بشناسید!

محاسبه نرخ بازگشت سرمایه در اینستاگرام

شما نمی‌توانید ریسک زیادی بکنید و در آخر شکست بخورید! در این بخش یادخواهید گرفت که چگونه ریسک سرمایه گذاری تبلیغاتی در اینستاگرام خود را در جاهای مختلف پخش کنید و نرخ بازگشت سرمایه خود را بصورت دقیق محاسبه کنید.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

شناخت رقبا در اینستاگرام

شناخت رقبا در اینستاگرام که یک فضای مجازی است، امر بسیار مهمی است! شما باید از شیوه و سبک رفتار در شبکه اجتماعی رقیبان خود به طور کامل مطلع باشید تا بتوانید در این شبکه اجتماعی موفق عمل کنید و رقیبان خود را کنار بزنید.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام

 

نرخ تعامل و تکنیک های افزایش آن

از هر چند کاربر شما اقدام به خرید محصول یا استفاده از خدمات شما می‌کنند؟ چطور می‌توانید تعداد این کابران را افزایش دهید؟ چه راهکارهایی برای این کار در اینستاگرام وجود دارد؟ در این بخش از کارگاه جذاب و کاربردی آموزش کسب درآمد از اینستاگرام شما جواب این سوالات را پیدا خواهید کرد.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ و کسب درآمد از اینستاگرام رشدانا

تهیه تقویم محتوایی

باتوجه به آخرین الگوریتم‌های اینستاگرام، تهیه تقویم محتوایی بسیار امری مهم و کاربردی است که باید آن را جدی بگیرید اما تهیه تقویم محتوایی کار ساده و راحتی نیست و لازم است که با زیر و بم آن بصورت کامل آشنا باشید!

آموزش اینستاگرام مارکتینگ رشدانا

4 دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. Sara

  میخواستم بدونم سرتیفیکیت داده میشه در اخر دوره؟

  • روابط عمومی رشدانا

   در صورتیکه ثبت نام شما به همراه گواهی باشد، بله تقدیم می گردد

 2. احمد

  سلام
  همین دوره ی کسب و کار در اینستاگرام رو برام فرستادن نوشتن رایگان ولی اینجا نوشته صد هزار تومن این چطور میشه؟

  • روابط عمومی رشدانا

   سلام. ما در رشدانا، دوره رایگان نداریم.
   شاید فردی که برای شما ارسال کرده اند از طرف خودشان مطرح شده. می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها