دیجیتال برندینگ و برندسازی در فضای مجازی

رشدانا

برند خود را در فضای مجازی بسازید و بهره ببرید

Digital Branding

کارگاه آموزشی تبدیل کردن نام، عکس و هویت خود به یک برند و استفاده از این برند برای بازاریابی و جذب مشتری برای محصولات و خدماتی که ارائه می دهید.

توضیحات کارگاه آموزشی

هر کسب و کار جدید پس از تولد خود و یا محصولاتی که بعد از تست نهایی، برای عرضه وارد بازار می‌شوند، به وجود چند مورد مهم برای بقاء، نیاز دارند. یکی از این موارد هویت برند است که به مشتری می‎گوید: شما چه چیزی تولید می‎کنید؟ خرید از شما چه مزیت هایی نسبت به خرید از رقبای تان دارد؟ و سؤالات مشابهی که در نهایت منجر به تشخیص و تمایز محصول شما در ذهن مشتری می‌شود.

در بازاریابی سنتی که بیشتر به شیوه دهان به دهان (Word Of Mouth Marketing یا WOM)  انجام می‌شد هویت برندها، شکل می‎گرفت. اما امروزه به کمک دنیای دیجیتال و گستردگی بی اندازه آن، روش های جدیدی برای ایجاد و ماندگاری برند، به وجود آمده است. از این رو، آموزش دیجیتال برندینگ و داشتن یک استراتژی خوب در این زمینه، می‌تواند موفقیت شما را در کسب و کارتان، تضمین کند.

 

دیجیتال برندینگ چیست؟

دیجیتال برندینگ Digital Branding به فرآیند برندسازی از طریق دنیای دیجیتال گفته می‌شود. منظور از برندسازی ذهنیت و تصور مشتریان نسبت به محصول یا خدماتی است که در بازار وجود دارد. در برندسازی، تیم های بازاریابی، برای ایجاد یک حس خوب پایدار و ماندگاری برند محصول، در ذهن مشتری تلاش می‌کنند. هنگامی که تیم بازاریابی در این مسیر از ابزارهای فضای دیجیتال همچون وب سایت ها، ایمیل کاربران، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی و…برای برندسازی استفاده می‎کند؛ دیجیتال برندینگ محصول انجام می‎شود.

دیجیتال برندینگ دارای ابزارهایی است که در صورت بهره گیری از آن ها می‎توان به اهداف کسب و کار نزدیک شد. مانند:

 • سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی
 • ایمیل مارکتینگ
 • بازاریابی محتوا
 • سئو و بهینه سازی سایت
 • رپورتاژ آگهی
 • تبلیغات بنری و تبلیغات کلیکی

بهتر است بدانید که یک اشتباه رایج باعث شده، اصطلاح دیجیتال برندینگ به جای دیجیتال مارکتینگ به کار برده شود، در حالیکه این دو عبارت کاملا متفاوت و مجزا می‌باشند. به طور خلاصه، دیجیتال برندینگ متمرکز بر ارزش های برند است و دیجیتال مارکتینگ در تلاش برای یافتن مشتری های جدید و افزایش فروش است.

 

چرا یادگیری دیجیتال برندینگ ضروری است؟

افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی و تسلط بر بازار از سوی برندهای معروف، خطر بزرگی برای کسب و کارهای نوپا و محصولات جدید است. در وضعیت چالش برانگیز فعلی که می‎تواند یک فرصت باشد، دیجیتال برندینگ کمک می‌کند تا با ساختن یک برند قوی، به شکل فزاینده ای در فروش و میزان مشتریان وفادار، افزایش داشته باشید و به تثبیت برند شخصی خود دست یابید.

 

مزایای ارزشمند کارگاه آموزش دیجیتال برندینگ

 • ارائه جذاب (تدریس صفر تا صد مباحث)
 • پروژه محور بودن دوره (انجام پروژه جهت تسلط بیشتر به موضوع)
 • منتورینگ (پشتیبانی منتور در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل برای انجام پروژه)
 • کیفیت بالا، قیمت مناسب

 

دستاوردهای رشدآموز در پایان

در پایان این کارگاه آموزشی، با هر سطح از دانش در حوزه دیجیتال و بازاریابی، می‎توانید به عنوان مدیر و یا مشاور یک کسب و کار، با شناخت ابزار و ارکان برندسازی، گام های بزرگی در زمینه تبدیل هویت به برند شخصی بردارید و بازاریابی برای کسب و کار را به بهترین شکل آغاز کنید.

سرفصلها و کلیات

 • برندسازی شخصی چیست؟
 • گام های ساخت برندشخصی
 • پرورش یک برند شخصی
 • ارکان برندسازی شخصی
 • 7 عنصر اصلی برندسازی شخصی
 • تمرین شناخت برند فعلی
 • کاربردهای برندشخصی
 • جعل امضاء در برندسازی شخصی
 • Benchmarking در برندسازی شخصی

انتخاب نوع ثبت نام

شهریه در حالت عادی : 330,000 تومان
انتخاب و ثبت نام

course calendar جزئیات، ثبت نام

 • مدت زمان : یک جلسه سه ساعته
 • تاریخ برگزاری : تابستان 1401‌
 • ساعت : 16:30 تا 19:30 الی 20:00
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه در حالت عادی : 330,000 تومان
  انتخاب و ثبت نام

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • آموزش مجازی
اسکای روم آموزش آنلاین

کارگاه آموزشی دیجیتال برندینگ و برندسازی در فضای مجازی - Digital Branding

به احتمال زياد اصطلاح ديجيتال برندينگ به گوشتان خورده است اما به راستي مفهوم آن چيست؟ آيا لازم است آموزش ديجيتال برندينگ را در دستور كار خود قرار دهيم؟ اهميت برندسازي در فضاي مجازي چيست؟

در واقع آنچه مشتریان درباره ما می گویند مهمتر از آن چیزی است که در مورد خودمان می گوییم. تلاشهای ديجيتال برندينگ ما درباره اینکه ما چه کسی هستیم و چه ارزشی برای مشتریان، مشتری ها، شرکا، اعضا یا مصرف کنندگان احتمالی خود ارائه می دهیم، بسیار زیاد است.

 

ديجيتال برندينگ فراتر از تصور

یک فرد عادي ​​ممکن است بر این باور باشد که ديجيتال برندينگ بر روی آرم یا طراحی وب سایت ما متمرکز شده است و اينگونه می تواند بر درک مصرف کننده از برند ما تأثیر بگذارد. اما اين مسئله بسیار پیچیده تر است!

آموزش ديجيتال برندينگ به يك اصل مهم در ديجيتال ماركتينگ براي بازاريابي و جذب مشتريان احتمالي براي محصولات و خدماتي كه ارائه مي دهيد، تبديل شده است. در دنياي متصل به اينترنت كه موارد مختلفي را در بر مي گيرد مانند وب سایت ها یا برنامه ها، نتایج موتور جستجو، بررسی های آنلاین یا بحث های رسانه های اجتماعی اکثر تصمیمات پس از تجربه برند شما در فضای دیجیتال گرفته می شود.

مجددا به اين جمله مهم اشاره مي كنيم كه در دنیای امروز كه همگي به نوعي به هم متصل هستند، بیشتر تصمیمات بعد از تجربه برند شما در فضای دیجیتال گرفته می شود. بیایید با آن روبرو شویم، با توجه به میزان محتوا، اطلاعات و گزینه های موجود برای مخاطبان هدف، دسترسی به مشتریان جدید به طور فزاینده ای دشوار شده است. حال باید درک کرد که رویکرد سنتی به بازاریابی دیگر کافی نیست.

شما باید درک کنید که چگونه برند دیجیتالی شما مي تواند خرید محصولات یا خدمات شما، پیوستن به سازمان یا حامی مالی شما را تحت تأثیر قرار دهد پس يادگيري و آموزش ديجيتال برندينگ و برندسازي در فضاي مجازي بسيار كليدي و حياتي مي باشد چرا كه برندسازي ديجيتال براي تجارت و كسب و كار شما از درجه اهميت بالايي برخوردار است.

كاربران در فضاي اينترنت روزانه با تبلیغات و پیام های بازاریابی مختلف بمباران اطلاعاتي مي شوند و اين مانع ارتباط ويژه آن ها با بسياري از كسب و كارها و خدمات مي شود. اما استعداد و تخصص شما در سراسر اینترنت مي تواند شما را از رقبا جدا كند و تمام آن بستگي به داستان شما و نحوه ارائه برندتان در فضای دیجیتال دارد.

به زبان ساده دیجیتال برندينگ در مورد ایجاد داستان و حضور برند شما در فضای دیجیتال است. برندسازی دیجیتال کلید برقراری ارتباط معنی دار با مخاطبان هدف شماست. برند مورد استفاده شما از گزاره منحصر به فردي برای متمایز کردن خود و پیشنهادهای شما از رقبا مي باشد.

آموزش ديجيتال برندينگ اين كمك را به ما مي كند كه تفاوت ايده هاي جديد از ایده های سنتی در مورد برندسازی را دريابيم. یک برند فقط نمی تواند به ما بگوید چه چیزی را نشان می دهد بلكه باید ارزشهای خود را زنده کند تا مخاطب به آن اعتقاد پيدا كند و اين ارتباط بين شما و مشتريان شكل بگيرد.

يكي از مهمترين نكات در بحث ديجيتال برندينگ اين است كه دو واسطه قدرتمند که برای ساخت برند و هویت دیجیتالی شما استفاده می شود، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی است. اين ابزارها به شما كمك مي كنند تا بتوانيد نام، تصوير و به طور كلي هويت خود را به يك برند شخصي تبديل كرده و با استفاده از آن براي كسب و كارتان بازاريابي كنيد.

براي اين كه بيشتر با فضاي ديجيتال برندينگ، برندسازي و محتواي آن آشنا شويد پيشنهاد مي كنيم كه كارگاه آموزش ديجيتال برندينگ و برندسازي در فضاي مجازي ما را شركت كنيد تا با اصول آن آشنا شده و به راحتي بتوانيد برند خود را در فضای مجازی بسازید و از آن بهره كافي را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin