دیجیتال برندینگ

رشدانا

برند خود را در فضای مجازی بسازید و بهره ببرید

Digital Branding

کارگاه آموزشی تبدیل کردن نام، عکس و هویت خود به یک برند و استفاده از این برند برای بازاریابی و جذب مشتری برای محصولات و خدماتی که ارائه می دهید.

توضیحات کارگاه آموزشی

به احتمال زياد اصطلاح ديجيتال برندينگ به گوشتان خورده است اما به راستي مفهوم آن چيست؟ آيا لازم است آموزش ديجيتال برندينگ را در دستور كار خود قرار دهيم؟ اهميت برندسازي در فضاي مجازي چيست؟

در واقع آنچه مشتریان درباره ما می گویند مهمتر از آن چیزی است که در مورد خودمان می گوییم. تلاشهای ديجيتال برندينگ ما درباره اینکه ما چه کسی هستیم و چه ارزشی برای مشتریان، مشتری ها، شرکا، اعضا یا مصرف کنندگان احتمالی خود ارائه می دهیم، بسیار زیاد است.

 

ديجيتال برندينگ فراتر از تصور

یک فرد عادي ​​ممکن است بر این باور باشد که ديجيتال برندينگ بر روی آرم یا طراحی وب سایت ما متمرکز شده است و اينگونه می تواند بر درک مصرف کننده از برند ما تأثیر بگذارد. اما اين مسئله بسیار پیچیده تر است!

آموزش ديجيتال برندينگ به يك اصل مهم در ديجيتال ماركتينگ براي بازاريابي و جذب مشتريان احتمالي براي محصولات و خدماتي كه ارائه مي دهيد، تبديل شده است. در دنياي متصل به اينترنت كه موارد مختلفي را در بر مي گيرد مانند وب سایت ها یا برنامه ها، نتایج موتور جستجو، بررسی های آنلاین یا بحث های رسانه های اجتماعی اکثر تصمیمات پس از تجربه برند شما در فضای دیجیتال گرفته می شود.

مجددا به اين جمله مهم اشاره مي كنيم كه در دنیای امروز كه همگي به نوعي به هم متصل هستند، بیشتر تصمیمات بعد از تجربه برند شما در فضای دیجیتال گرفته می شود. بیایید با آن روبرو شویم، با توجه به میزان محتوا، اطلاعات و گزینه های موجود برای مخاطبان هدف، دسترسی به مشتریان جدید به طور فزاینده ای دشوار شده است. حال باید درک کرد که رویکرد سنتی به بازاریابی دیگر کافی نیست.

شما باید درک کنید که چگونه برند دیجیتالی شما مي تواند خرید محصولات یا خدمات شما، پیوستن به سازمان یا حامی مالی شما را تحت تأثیر قرار دهد پس يادگيري و آموزش ديجيتال برندينگ و برندسازي در فضاي مجازي بسيار كليدي و حياتي مي باشد چرا كه برندسازي ديجيتال براي تجارت و كسب و كار شما از درجه اهميت بالايي برخوردار است.

كاربران در فضاي اينترنت روزانه با تبلیغات و پیام های بازاریابی مختلف بمباران اطلاعاتي مي شوند و اين مانع ارتباط ويژه آن ها با بسياري از كسب و كارها و خدمات مي شود. اما استعداد و تخصص شما در سراسر اینترنت مي تواند شما را از رقبا جدا كند و تمام آن بستگي به داستان شما و نحوه ارائه برندتان در فضای دیجیتال دارد.

به زبان ساده دیجیتال برندينگ در مورد ایجاد داستان و حضور برند شما در فضای دیجیتال است. برندسازی دیجیتال کلید برقراری ارتباط معنی دار با مخاطبان هدف شماست. برند مورد استفاده شما از گزاره منحصر به فردي برای متمایز کردن خود و پیشنهادهای شما از رقبا مي باشد.

آموزش ديجيتال برندينگ اين كمك را به ما مي كند كه تفاوت ايده هاي جديد از ایده های سنتی در مورد برندسازی را دريابيم. یک برند فقط نمی تواند به ما بگوید چه چیزی را نشان می دهد بلكه باید ارزشهای خود را زنده کند تا مخاطب به آن اعتقاد پيدا كند و اين ارتباط بين شما و مشتريان شكل بگيرد.

يكي از مهمترين نكات در بحث ديجيتال برندينگ اين است كه دو واسطه قدرتمند که برای ساخت برند و هویت دیجیتالی شما استفاده می شود، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی است. اين ابزارها به شما كمك مي كنند تا بتوانيد نام، تصوير و به طور كلي هويت خود را به يك برند شخصي تبديل كرده و با استفاده از آن براي كسب و كارتان بازاريابي كنيد.

براي اين كه بيشتر با فضاي ديجيتال برندينگ، برندسازي و محتواي آن آشنا شويد پيشنهاد مي كنيم كه كارگاه آموزش ديجيتال برندينگ و برندسازي در فضاي مجازي ما را شركت كنيد تا با اصول آن آشنا شده و به راحتي بتوانيد برند خود را در فضای مجازی بسازید و از آن بهره كافي را ببرید.

سرفصلها و کلیات

 • برندسازی شخصی چیست؟
 • گام های ساخت برندشخصی
 • پرورش یک برند شخصی
 • ارکان برندسازی شخصی
 • 7 عنصر اصلی برندسازی شخصی
 • تمرین شناخت برند فعلی
 • کاربردهای برندشخصی
 • جعل امضاء در برندسازی شخصی
 • Benchmarking در برندسازی شخصی

course calendar جزئیات، ثبت نام

 • مدت زمان : یک جلسه چهار ساعته
 • تاریخ برگزاری : 7 مهر 1400‌
 • ساعت : 16 تا 20
 • اشتراک گذاری :

cube مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی / مدیر عامل رشدانا
  مشاور کسب و کار دیجیتال، هکر رشد و مدیرعامل رشدانا،
  کارآفرین دیجیتال، هکر رشد و سرویس دیزاینر، 19 سال سابقه فعالیت تخصصی در فضای دیجیتال، 10 سال سابقه راهبری کسب و کارهای جدید، 9 سال سابقه مشاوره تخصصی کسب و کارهای جدید، 6 سال مشاور رسمی نظام صنفی رایانه‌ای کشور، 5 سال عضو هیئت مدیره نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی، 4 سال عضو هیئت مدیره هلدینگ گرین وب

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • مشهد
اسکای روم آموزش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin