کارگاه ادوبی اودیشن

رشدانا

گوشهای مخاطبانتان را نوازش دهید!

Adobe Audition

نرم افزار ادوب ادیشن، یک نرم افزار قدرتمند برای بازسازی و ویرایش فایل های صوتی می باشد که شرکت ادوبی آن را ارائه کرده است. ادوب ادیشن یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای ویرایش و ایجاد تغییر در صداها و آهنگ های مختلف می باشد که با استفاده از آن می توان صدا را برای ویدئو و پادکست ضبط کرده و هم چنین برای ویرایش یا میکس فایل های صوتی از آن استفاده کرد. ادوب ادیشن یک نرم افزار ویرایش صدای پیشرفته است که با استفاده از آن به
ادامه مطلب…

توضیحات کارگاه آموزشی

نرم افزار ادوب ادیشن، یک نرم افزار قدرتمند برای بازسازی و ویرایش فایل های صوتی می باشد که شرکت ادوبی آن را ارائه کرده است.

ادوب ادیشن یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای ویرایش و ایجاد تغییر در صداها و آهنگ های مختلف می باشد که با استفاده از آن می توان صدا را برای ویدئو و پادکست ضبط کرده و هم چنین برای ویرایش یا میکس فایل های صوتی از آن استفاده کرد.

ادوب ادیشن یک نرم افزار ویرایش صدای پیشرفته است که با استفاده از آن به آسانی می توانید تنظیمات فایل های صوتی را در یک زمان کوتاه انجام دهید. ادوب ادیشن یک نرم افزار ویرایش صدای حرفه ای است که شامل یک محیط mix (ترکیب) و ویرایش غیر کاهنده و هم چنین یک حالت ویرایش موج صدای کاهنده دارد.

ادوب ادیشن می تواند برای این موارد استفاده شود: ضبط کردن و mix پروژه های صدا ، ساختن آهنگ های original و remix ، ساخت برنامه های رادیویی ، برداشتن صدا از روی قطعه های ویدئو، جمع آوری و ویرایش موسیقی های فیلم ها یا ویدئو ها

شما در این کارگاه دانش کافی جهت ادیت کردن صداها و ایجاد فایلهای صوتی بینظیر را پیدا میکنید

 

 

 

 

انتخاب نوع ثبت نام

زمان، قیمت

  • تاریخ برگزاری : نیمه دوم خرداد ماه 99
  • مدت زمان کارگاه : سه جلسه 4 ساعته
  • اشتراک گذاری :

مکان برگزاری

  • مشهد
شرکت آرنیکاوب

مشهد، امامت ۲۵ پلاک ۳۹ ممیز ۳ حضور با هماهنگی قبلی

کلیات آنچه می آموزید

کارگاه آموزشی کارگاه ادوبی اودیشن - Adobe Audition

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها