نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی

رشدانا

Lighting and composition in photography

حرفه ای عکس بگیرید!! بعضی فکر میکنند عکاسی تنها فشردن یک کلید است، به همین سادگی!اما در واقع عکاسی یک هنر پیچیده محسوب می شود. همانطور که میدانید تصاویر محتوا هستند و به گفته معروف بیل گیتس “محتوا پادشاه است”. برای تولید محتوای تصویری با کیفیت و پر معنا و جذاب ، باید مهارت ها و دانش هایی را در اختیار  داشته باشیم، که بخشی از این مهارت ها، هنر نورپردازی و ترکیب بندی در عکس است. در این هنر عناصری از قبیل : قرار گیری سوژه در نور ،
ادامه مطلب…

توضیحات کارگاه آموزشی

حرفه ای عکس بگیرید!!

بعضی فکر میکنند عکاسی تنها فشردن یک کلید است، به همین سادگی!اما در واقع عکاسی یک هنر پیچیده محسوب می شود. همانطور که میدانید تصاویر محتوا هستند و به گفته معروف بیل گیتس “محتوا پادشاه است”.

برای تولید محتوای تصویری با کیفیت و پر معنا و جذاب ، باید مهارت ها و دانش هایی را در اختیار  داشته باشیم، که بخشی از این مهارت ها، هنر نورپردازی و ترکیب بندی در عکس است.

در این هنر عناصری از قبیل : قرار گیری سوژه در نور ، وضوح آن،لحظه و بسیاری از عناصر دیگر با یکدیگر ترکیب می شوند تا یک تصویر دو بعدی مناسب را به بینندگان ارئه کند.

در این کارگاه شما با هریک از این عناصر به صورت گام به گام آشنا می شوید و به خوبی ترفند های نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی را می آموزید و می توانید بهترین محتوا های تصویری را تولید کنید.

 


ملزومات کارگاه

لپتاپ،دوربین دیجیتال

زمان، قیمت

  • تاریخ برگزاری : همزمان با به حد نصاب رسیدن کارگاه
  • مدت زمان کارگاه :
  • اشتراک گذاری :
  • شهریه کارگاه : 200000 تومان‌

مکان برگزاری

  • مشهد
شرکت آرنیکاوب

مشهد، امامت ۲۵ پلاک ۳۹ ممیز ۳ حضور با هماهنگی قبلی

کلیات آنچه می آموزید

کارگاه آموزشی نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی - Lighting and composition in photography

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها