آموزش تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل

رشدانا

خشت اول را درست بکارید

Project Analysis Course

قبل از شروع هر پروژه در فضای وب نیاز به تحلیل انتخاب زبان برنامه نویسی، انتخاب سیستم مناسب، انتخاب مجری، برآورد هزینه و زمان پروژه، نوع برنامه نویسی و بسیاری از موارد دیگر است که تحلیل گر برنامه نویسی و تحلیل گر پروژه باید آنها را در نظر داشته باشد.

توضیحات کارگاه آموزشی

تمام پروژه هایی که در فضای آنلاین انجام می شوند همانند پروژه های بزرگ دنیای واقعی نیاز به تحلیل و بررسی قبل از شروع دارند تا پروژه در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام شود. در این کارگاه تمرکز اصلی ما بر روی تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل می باشد و شما در این کارگاه یاد می گیرید که چگونه یک پروژه ی طراحی سایت که از مشتری دریافت می کنید را ابتدا تحلیل کرده و تمام جزئیات آن را از نظر زمان و هزینه ای بررسی کنید و تحلیل را به مشتری اعلام کنید تا هم کاربر از شما راضی تر باشد و هم شما با اطمینان و برنامه ریزی بهتری کار خود را انجام دهید.

انتخاب نوع ثبت نام

شهریه در حالت عادی : 160000 تومان
انتخاب و ثبت نام

زمان، قیمت، جزئیات

covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود
 • مدت زمان کارگاه : یک جلسه سه ساعته
 • تاریخ برگزاری : 6 مهرماه 1399‌
 • تاریخ برگزاری بعدی : 17 اسفندماه 1399
 • ساعت : 16:30 تا 19:30 الی 20:00
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 160000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • بررسی اهمیت تحلیل پروژه های وب
 • آشنایی با مشکلاتی که در تحلیل اولیه پروژه ها باید برطرف شود
 • آشنایی با ابزار هایی که در تحلیل پروژه ها به شما کمک می کند
 • بررسی یک نمونه تحلیل پروژه ی واقعی وب

کارگاه آموزشی آموزش تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل - Project Analysis Course

تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل

حتما این ضرب المثل را شنیده اید که خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج! قبل از شروع هر پروژه برنامه نویسی و یا طراحی سایتی باید تحلیل مناسبی انجام شود. کارگاه تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل به شما کمک می کند تا بصورت صحیح زبان برنامه نویسی مورد نیاز، سیستم مناسب جهت انجام پروژه، فرد توانمند برای این کار، تخمین های مالی و زمان پروژه را بصورت صحیح و اصولی انجام دهید. با رشدانا همراه باشید تا مواردی که در این کارگاه مهم می‌آموزید را با هم بررسی کنیم.

تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل

تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل

 

بررسی اهمیت تحلیل پروژه های وب

تحلیل صحیح و اصولی پروژه های وب و اپ موبایل از مهم ترین مباحثی است که برنامه نویسان در دانشگاه به عنوان دو درس سه واحدی مهندسی نرم افزار یاد می‌گیرند. البته هر فردی از اهمیت تخمین زدن و تحلیل قبل از انجام هر پروژه‌ای کاملا آگاه است.

شما با انجام تحلیل صحیح قبل از شروع برنامه نویسی و شناسایی منابع مورد نیاز در طول مسیر بسیار موفق تر عمل خواهید کرد. در زمینه تحلیل پروژه برنامه ریزی پروژه هم معمولا انجام می‌شود.

اگر شما به عنوان یک برنامه نویس وب یا اپ اندروید یا IOS مشغول به فعالیت هستید، در این بخش از کارگاه یاد می گیرید که چگونه از مشتریان خود به صورت اصولی پروژه دریافت کنید، پروژه را تکمیل کنید و تحویل دهید.

تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل

تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل

 

آشنایی با مشکلاتی که در تحلیل اولیه پروژه ها باید برطرف شود

این مسئله برای برنامه نویسان و مدیران پروژه تازه کار خیلی مهم است که از مشکلات و چالش‌های احتمالی پروژه خود مطلع باشند. شما با شناسایی چالش ها و پروژه ها در قبل از شروع به کار کاملا برای رویارویی با این مشکلات آماده می شوید.

این چالش‌ها قطعی نیستند اما به احتمال زیاد حداقل در پروژه‌های اول خود با آن‌ها برخورد می‌کنید.

چالش‌هایی مانند:

 • نرسیدن پروژه در وقت مقرر شده
 • چالش های الگوریتمی
 • عدم مهارت برای برنامه نویسی بخش از پروژه
 • و …

 

آشنایی با ابزارهایی که در تحلیل پروژه ها به شما کمک می کند

شناسایی و استفاده از ابزارها راه حل عاقلانه ای برای انجام کارهاست! شما نباید چرخ را از نو بسازید بلکه باید از روش‌های ثابت شده و صحیح برای انجام کارهای خود استفاده کنید.

در کارگاه تحلیل پروژه های وب و اپ موبایل به شما ابزارهایی معرفی و نحوه کار با آن‌ها به شما آموزش داده می‌شود که در طول مسیر به شما بسیار کمک خواهد کرد.

 

بررسی یک نمونه ی تحلیل پروژه ی واقعی وب و اپ موبایل

دانش انسان وقتی به درد می خورد که بصورت عملی هم بشود از آن استفاده کرد. در انتهای کارگاه بصورت گروهی یک نمونه تحلیل پروژه ی واقعی وب و اپ موبایل را با‌هم بررسی خواهیم کرد که به شما کمک زیادی در عملی کردن دانسته‌های کلاس می‌کند.

پروژه ی عملی پروژه ای است که قبلا توسط خود استاد درس انجام شده و شما نحوه تحلیل و انجام پروژه را بصورت عملی مشاهده می‌کنید و می‌توانید سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها