دوره کارآفرینی سازمانی و نوآوری باز

رشدانا

سازمان خود را متحول کنید

Organization Innovative Growth

این دوره شما به عنوان عضوی از یک سازمان یاد می گیرید که چگونه در مجموعه و سازمان خود می توانید کارآفرینی کرده و بازدهی مجموعه ی خود را در هر زمینه ای بالا و بالاتر ببرید.

توضیحات کارگاه آموزشی

بسیاری از افراد با شنیدن نام کارآفرینی یاد مدیران کسب وکار هایی می افتند که از صفر شروع کرده اند و نه تنها به درآمد خوبی برای خود رسیده اند بلکه برای افراد دیگری نیز شغلی مناسب و مرتبط ایجاد کرده اند. این تعریف تا حدی درست است اما عبارت کارآفرینی معنای گسترده تر و عظیم تری دارد.

در این کارگاه به بررسی مفهوم کارآفرینی سازمانی و تاثیر این قضیه در سازمان های بزرگ دنیا می پردازیم و شما یاد می گیرید که چگونه به عنوان کارفرما، از کارمندان خود یک کارآفرین بسازید و یا به عنوان یک کارمند تبدیل به ستاره ی سازمان خود شوید.

سرفصلها و کلیات

 • استعدادیابی و تحلیل شخصیت کارکنان
 • آموزش، تحلیل و بررسی مدل رفتاری DISC
 • وفاداری و رضایت پرسنل
 • کارآفرینی سازمانی
 • پرورش پرسنل کارآفرین و روش ساز
 • استخدام منابع انسانی کارآمد
 • ارتباطات موثر درون سازمانی پرسنل
ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

course calendar جزئیات، ثبت نام

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

cube مدرس و رشدآفرین

 • علی کوشازاده /
  دکتری و پسا دکتری مدیریت منابع انسانی دانشگاه فردوسی مشهد. استاد دانشگاه، مشاور و مجری پروژه های مدیریتی در سازمان ها

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • مشهد
اسکای روم آموزش آنلاین

کارگاه آموزشی دوره کارآفرینی سازمانی و نوآوری باز - Organization Innovative Growth

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

بازدهی و کارآمدی ، چالش اصلی بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. در کارگاه نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی شما یاد خواهید گرفت که بدون در نظر گرفتن جایگاه شما در سازمان، در سازمان خود کارآفرینی کنید و بازدهی و کارآمدی را افزایش دهید. رشدانا برای توانمند سازی فردی و سازمانی، کارگاه نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی را برگزار کرده است. با ما همراه باشید.

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

 

کارگاه نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

کارآفرینی نباید حتما از یک پله شروع شود و پیشرفت کند! شما می‌توانید به عنوان صاحب یک کسب و کار و یا حتی یک کارمند ساده مهارت لازم برای کارآفرینی سازمانی را یاد بگیرید تا بازدهی و درآمد شما و سازمان‌تان چند برابر شود! در کارگاه 3 ساعته نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی شما با سرفصل‌های آموزشی زیر به طور کامل آشنا خواهید شد:

 

نوآوری باز و کشف استعدادهای درون سازمانی

کشف استعدادهای درون سازمانی کار بسیار مهمی است که باید حتما آن را به بهترین شکل انجام بدهید. برای این کار نیاز به علم دارید و باید آن را بصورت دقیق انجام دهید.

 

کارآفرینی سازمانی به سبک نوین

شما با آشنا شدن مفهوم کارآفرینی سازمانی و سبک نوین آن خواهید توانست که این شکل از کارآفرینی را در سازمان خود پیاده سازی کنید تا هم درآمد بیشتری داشته باشید و هم بازدهی سازمان و کارمندان آن بالاتر برود.

 

آموزش، تحلیل و بررسی مدل رفتاری DISC

مدل دیسک (DISC) یکی از راه هایی است که همکاران یا کارمندان سازمان خود را بهتر بشناسید و ارتباط موثرتری با آن‌ها داشته باشید. ارتباط موثر با کارمندان و همکاران پیش نیاز کارآفرینی سازمانی است که باید آن را رعایت کنید.

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

 

افزایش ماندگاری و رضایت پرسنل

به عنوان صاحب یک کسب و کار شما باید بدانید که نیروی انسانی شما مهم ترین دارایی شما به حساب می‌آید و باید راهکارهایی برای افزایش ماندگاری و رضایت پرسنل خود داشته باشید تا هم بازدهی آن‌ها بالاتر برود و هم بتوانید در سازمان خود آن‌ها را نگهدارید.

 

پرورش پرسنل کارآفرین و روش ساز

یکی از کارهایی که باید برای کارآفرینی سازمانی انجام دهید، تربیت و آموزش کارمندان سازمان خود به سبکی است که آن‌ها کارآفرین باشند است. این کار به شما کمک می‌کند تا در آینده‌ای نه چندان دور نتایج بسیار خوبی بگیرید اما شاید برایتان سوال باشد که چطور این کار را انجام دهید؟ در این بخش از کارگاه جواب کامل سوال خود را خواهید گرفت.

 

آنالیز رفتاری پرسنل

شما باید از نحوه کار همکاران یا کارمندان خود اطلاعات زیادی بدست آورید. این کار برای کارآفرینی سازمانی به شما کمک می‌کند که به بهترین صورت نقش و جایگاه آن‌ها را در کارآفرینی سازمانی پیدا کنید. انتخاب افراد درست برای جایگاه‌های درست مهم ترین کاری است که شما باید انجام دهید.

 

مسیر رشد تفکر مدیریت

تفکر مدیریتی شما به عنوان یک کارآفرین سازمانی هر لحظه باید در حال رشد باشد اما شاید مسیر آن را ندانید .در کارگاه نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی شما یادخواهید گرفت که مسیر درست انجام این کار را پیدا کنید.

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

نوآوری باز و کارآفرینی سازمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره سریع با ما

  captcha

  
  ×
  roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin