نو آفرین شو

رشدانا

توی قرنطینه به فکر رشدت باش!

Noafarin Sho

با رویداد نوآفرین شو در قرنطینه شما را تنها نگذاشتیم

توضیحات کارگاه آموزشی

نوآفرین شو

با رویداد نوآفرین شو در قرنطینه شما را تنها نگذاشتیم
عناوین و تاریخ (برگزاری هر شب ساعت 19:00

روز ساعت تاریخ نام کارگاه
چهارشنبه 19 الی 21 27 فروردین هدف گذاری هوشمند
شنبه 19 الی 21 30 فروردین کشف ایده های طلایی برای کسب و کار
دوشنبه 19 الی 21 1 اردیبهشت چهل اصل تریز برای حل مساله و نوآوری
چهارشنبه 19 الی 21 3 اردیبهشت هک رشد
جمعه 19 الی 21 5 اردیبهشت کار تیمی
سه شنبه 21 الی 23 9 اردیبهشت صفر تا صد راه اندازی استارتاپ
شنبه 21 الی 23 13 اردیبهشت کشف نیاز واقعی بازار و اصول مصاحبه با مشتریان
سه شنبه 21 الی 23 16 اردیبهشت بسنجیم تا موفق تر شویم

 

 

سرفصلها و کلیات

 • هدف گذاری هوشمند
 • کشف ایده های طلایی برای کسب و کار
 • چهل اصل تریز برای حل مساله و نوآوری
 • کار تیمی
 • صفر تا صد راه اندازی استارتاپ
 • کشف نیاز واقعی بازار و اصول مصاحبه با مشتریان
 • هک رشد
 • بسنجیم تا موفق تر شویم
ورود به صفحه ثبت نام

رشدانا در ثبت نام این کارگاه به برگزارکننده کمک می کند

course calendar جزئیات، ثبت نام

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

cube مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی / مدیر عامل رشدانا
  مشاور کسب و کار دیجیتال، هکر رشد و مدیرعامل رشدانا،
  کارآفرین دیجیتال، هکر رشد و سرویس دیزاینر، 19 سال سابقه فعالیت تخصصی در فضای دیجیتال، 10 سال سابقه راهبری کسب و کارهای جدید، 9 سال سابقه مشاوره تخصصی کسب و کارهای جدید، 6 سال مشاور رسمی نظام صنفی رایانه‌ای کشور، 5 سال عضو هیئت مدیره نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی، 4 سال عضو هیئت مدیره هلدینگ گرین وب
 • حمید چرم فروشان / مدیر عامل سابق و عضو هیئت مدیره ۲نبش
  حمید چرم فروشانمشاور و منتور کسب و کار با ۱۳ سال سابقه در حوزه کارآفرینی
 • مهدی غیبی /
  https://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/mehdi-gheybi.jpg مـهـدی غـیـبـی از اولین های فعال در اکوسیستم استارتاپی است، “من کارت” که امروز درمشهد از آن راحت استفاده می کنیم نتیجه تلاش اوست ، مدیرعامل و موسس شرکت ناوش که در حوزه فین تک و حمل و نقل هوشمند فعال است. وی همچنین کارشناسی فناوری اطلاعات و ارشد کسب و کار خوانده، منتور کسب و کارهای موفق زیادی است. وی با حضور در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای به رشد اکوسیستم استارتاپی کمک می کند
 • دکتر علی جاهدی / مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان
  کارشناس ارشد کارآفرینی و دانشجوی دکترای علم اطلاعات و مدرس کارآفرینی دانشگاه فردوسی مشهد، مشاور راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوپا (استارتاپها) و شرکت های دانش بنیان

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

کارگاه آموزشی نو آفرین شو - Noafarin Sho

 

هدف گذاری هوشمند

شیوه ای جدید در هدف گذاری به طوری که به صورت دقیق اهداف خود را نشانه بگیرید و با گام های برنامه ریزی شده در زندگی روزمره، به سمت هدف خود حرکت کنید و مطمئن باشید به آن خواهید رسید .

 • هدف گذاری SMART یعنی چه ؟
 • چگونه میتوانیم با برنامه ریزی نقطه به نقطه به اهداف بلند مدت دست یابیم ؟
 • آیا میتوانیم همزمان روی چند هدف متمرکز شویم ؟ چگونه ؟
 • چگونه اولویت اهدافمان را مشخص کنیم ؟
 • آیا باید ایده آل اهدافمان را در نظر بگیریم ؟

 

کشف ایده های طلایی برای کسب و کار

روشها و اصول و تکنیک های ایده پردازی و کشف ایده های طلایی برای راه اندازی یک کسب و کار

فرصت ها را نباید از دست داد و برای کارآفرینی و راه اندازی یک استارتاپ باید ابتدا فرصت های کسب و کاری را شناسایی کرد. در این کارگاه خواهید آموخت که چه ایده هایی مناسب است و فرصت کسب کار دارد.

چهل اصل تریز برای حل مساله و نوآوری

در دنیای امروز با در نظر گرفتن تغییرات، عرضه محصولات جدید و مشتری پسند نیازمند به کارگیری ابزارهای مناسب می باشد. خلاقیت و نــــوآوری ابزارهایی هستند که همواره سازمانها را در تحقق این هدف یاری رسانده اند و در عصر حاضر این اهمیت بیش از پیش شده است. تاکید سازمانها به استخدام افراد خلاق، ایجاد محیطی خلاق در سازمان، همچنین تشویق افراد به خلاقیت در سازمان و تحقیق و پژوهش در زمینه یافتن راههای توسعه خلاقیت دلیلی بر این مدعا است. از مهم ترین ابزارها، در زمینه تقویت خلاقیت، TRIZ  می باشد.

تریز روشی نظام یافته برای پرورش خلاقیت است. این روش توسط آلتشولر که در اداره ثبت اختراعات روسیه کار می کرد، از مطالعه بیش از بیست هزار اختراع و دسته بندی نکات مشترک آنها به دست آمده است. با چک کردن اصول زیر در حل هر مسأله ای، تا حدودی اطمینان حاصل می شود که تمام نکاتی که ممکن است باعث ایجاد خلاقیت در حل مسأله شوند، مورد بررسی قرار گرفته اند.

کار تیمی

آموزش تیم سازی و مدیریت تیمی با رویکرد تیم های استارتاپی و آشنایی با چالش های موجود در بین تیم ها و راه حل رفع این چالش ها به صورت اصولی و کاربردییک تیم به تعداد کمی از افراد گفته می‌شود که دارای مهارت‌های تکمیل‌کننده‌ یکدیگر بوده و دارای مقاصد، اهداف، و رویکردی مشترک‌اند که بر مبنای آنها به هم پیوند می‌خورند و به یکدیگر تکیه می‌کنند. داشتن مهارت در تشکیل تیم و پس از آن حضور در یک تیم، دستیافتنی است به شرط آن که ابتدا آن را فرا بگیری. کار تیمی همچنین راه کار مؤثری در دستیابی به بهره وری تلقی می شود. کارایی و اثربخشی که دو عنصر اساسی بهره وری را تشکیل می دهد بر اساس روش کار تیمی ارتقاء می یابد. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید حتما به این کارگاه بیایید.

 

صفر تا صد راه اندازی استارتاپ

موفقیت در راه اندازی استارتاپ موضوعی است که مورد توجه بسیاری می باشد. شناسایی نیازهای مشتری در یک کسب و کار باعث می شود تا بتوان شانس موفقیت را افزایش داد.

امروزه افراد بسیاری به دنبال راه اندازی یک استارتاپ هستند. موفقیت در راه اندازی استارتاپ موضوعی است که مورد توجه بسیاری می باشد. شناسایی نیازهای مشتری در یک کسب و کار باعث می شود تا بتوان شانس موفقیت را افزایش داد. پس از راه اندازی یک کسب و کار باید بدانیم که چطور می توانیم به رشد یک کسب و کار بپردازیم. ساخت یک نمونه اولیه از محصول می تواند ایراد کار را به سازندگان نشان دهد تا قبل از عرضه به بازار ایرادات محصول برطرف شود.

از دیگر سو تیم سازی و رهبری تیم در تیم های استارتاپی از موضوعاتی است که بسیار حساس می باشد. عدم هماهنگی بین اعضای یک تیم باعث می شود تا شکست تیم رقم بخورد. تهیه بوم ناب کسب و کار می تواند جایگه بسیاری از مسائل را مشخص کند و افراد وظایف خود را در تیم به بهترین شکل ممکن بدانند

 

آموزش انتخاب بهترین شاخص های کلیدی برای سنجش عملکرد کسب و کار و استارتاپ شما و همچنین آموزش کار با ابزار های محاسبه گر میزان رشد شاخص های کلیدی.

کشف نیاز واقعی بازار و اصول مصاحبه با مشتریان

کشف نیاز واقعی بازار و اصول مصاحبه با مشتریان یکی از مهم ترین عواملی است که هم میتواند باعث موفقیت در کسب و کار ما شود و هم میتواند مارا شکست دهد. و این شکست و پیروزی از طریق رضایت یا نارضایتی مشتری صورت میپذیرد .

مدیریت ارتباط با مشتریان CRM  با این هدف مورد اهمیت است که ما بتوانیم به نحو احسن با مشتریانان ارتباط برقرار کنیم و به نیاز های آنها پاسخ دهیم .

 

هک رشد

تمامی کسب و کار ها به ویژه کسب و کار های نوپا نیاز دارند که شخص یا گروهی فرایند رشد این کسب و کار ها پایش و یا به اصطلاح هک کند. یک هکر رشد ویژگی ها و مهارت ها و تخصص های خاصی دارد که در کارگاه هک رشد این خصوصیات مورد بحث خواهد بود.

تحلیل داده و  فرایند ارزیابی داده با استفاده از ابزارهای آماری و تحلیلی به منظور تعیین اطلاعات مفید و کمک به تصمیم گیری بهتر در کسب و کار است. امروزه هر سازمان به کمک دریافت داده های صحیح و تحلیل آن ها و استخراج نتایج مدیریتی می تواند در زمره کسب و کار های موفق قرار گیرد.
هکر رشد در واقع فردی است که به شما کمک می کند تا موانع رشد کسب و کار خود را پیدا کرده و آن ها را از بین ببرید و این کارگاه به شما کمک می کند تا بدانید که استارتاپ شما در مراحل اول به چه چیز هایی برای رشد سریع نیاز دارد و چه چیز هایی مانع رشد کسب و کار نوپا ی شما هستند و در پایان این کارگاه شما می توانید هکر رشد کسب و کار خود باشید و موانع رشدتان را خودتان نابود کنید و روی کار هایی که موجب تقویت رشد کسب و کار شما می شوند بیشتر سرمایه گزاری کنید.

بسنجیم تا موفق تر شویم

داشتن نگاه تحلیلی و آماری به کسب و کار یکی از ابزارهای مهم مدیریت کسب و کار به شمار می آید. برای تولید چنین آماری نیاز است تا در خصوص تعیین شاخصه های قابل اندازه گیری استارتاپ دانش کافی داشته باشید. هر کسب و کار و سازمانی باید برای خود یکسری شاخص های کلیدی عملکرد تعریف کرده و بر طبق این سنجه های کلیدی، عملکرد کسب و کار خود را مدیریت کند.

در این کارگاه یاد می گیرید که شاخص های کلیدی چگونه باید باشند و به سنجه های کلیدی مناسب برای اندازه گیری وضعیت و مقدار رشد کسب و کار و استارتاپ خود مسلط خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin