آموزش مجموعه نرم افزارهای مدیریتی گوگل

رشدانا

ابزارهای مدیریتی گوگل همیشه و همه جا در دسترس

Google Workspace

فضای کار آنلاین و حتی غیر آنلاین ایجاب می‎کند که در مهارت هایی مانند نگارش، تنظیم اسناد، فرم های مختلف، نمودارها و امثال آن مهارت بالایی داشته باشید. در هر حال کار با کامپیوتر که…

توضیحات کارگاه آموزشی

فضای کار آنلاین و حتی غیر آنلاین ایجاب می‎کند که در مهارت هایی مانند نگارش، تنظیم اسناد، فرم های مختلف، نمودارها و امثال آن مهارت بالایی داشته باشید. در هر حال کار با کامپیوتر که امروزه جزء جدانشدنی اکثریت مشاغل است، نیازمند اطلاع از آخرین تغییرات و پیشرفت های مربوط به رایانه و فضای وب می‎باشد. آموزش گوگل داکس و مجموعه نرم افزارهای مدیریتی گوگل از جمله مهارت های ضروری است که باید هر چه سریع تر نسبت  به یادگیری آن اقدام کنید تا بهره وری و سرعت عمل بیشتری را در شغل خود تجربه کنید.

 

گوگل داکس چیست؟

Google Docs یک واژه پرداز متنی است که از سوی گوگل، در رقابت با نرم افزار word و سایر نرم افزارهای اداری آفیس، به صورت رایگان و بر بستر وب ارائه شد. گوگل داکس دارای سرویس های کاربردی دیگری همچون گوگل شیت (معادل اکسل) و گوگل اسلاید ( معادل پاورپوینت) است که بر روی فضای کلود یا ابری در دسترس قرار گرفته اند. شما با استفاده از این اپلیکیشن تحت کلود ( فضای ابری) می‌توانید به ساخت، ویرایش و اشتراک گذاری اسناد متنی با استفاده از اینترنت بپردازید.

 

چرا آموزش گوگل داکس برای همه ضروری است؟

پشتیبانی انواع فایل های متنی مانند docx و dox و PDF‌ و txt ، داشتن نسخه اندروید و نصب بروی گوشی های تلفن همراه و سایر ویژگی هایی که در ادامه به آن می‎پردازیم، از بارزترین دلایل اهمیت یادگیری گوگل داکس است.

از دیگر ویژگی های برجسته گوگل داکس، نسبت به رقیب پیشین خود( مایکرو سافت ورد) توانایی ایجاد لینک قابل اشتراک است، یعنی دیگر نیاز به ارسال یک فایل برای مدیر و سایر همکاران تان، ندارید و با اشتراک گذاری آن سند، تغییرات و ویرایش های سایرین هم بر روی آن اعمال شود، به این شکل حتی در زمان دورکاری تمام کارها بر روی یک سند و یک کامپیوتر انجام خواهد شد.

در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید، در حالت آفلاین نیز می‎توانید با دانلود یک اکستنشن، کار خود را بر روی گوگل داکس انجام دهید تا به محض آنلاین شدن تغییرات بر روی فضای ابری ذخیره شوند، به این ترتیب در هر نقطه ای که باشید کارتان را انجام می‎دهید و دیگر در انتظار اتصال اینترنت زمان را از دست نمی‎دهید.

قابلیت ذخیره سازی خودکار، از دیگر مزیت های بی شمار گوگل داکس است که نگرانی های رایج در word را به خاطر فراموشی فرآیند ذخیره سازی و از دست دادن اطلاعات، از میان برده است.

 

مزایای ارزشمند کارگاه آموزش گوگل داکس

 • ارائه جذاب (تدریس صفر تا صد مباحث)
 • پروژه محور بودن دوره (انجام پروژه جهت تسلط بیشتر به موضوع)
 • منتورینگ (پشتیبانی منتور در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل برای انجام پروژه)
 • کیفیت بالا، قیمت مناسب

 

دستاوردهای رشدآموز در انتهای کارگاه

در انتهای این دوره آموزشی و پس از آموزش مبانی Google Docs ،Google Sheet ،Google Slide و Google Form در مدیریت و ساماندهی اسناد، نمودارها، ایجاد فرم های آنلاین، اشتراک گذاری پرونده ها، کار گروهی بر روی اسناد و ارائه های تان در محیط کار یا تحصیل به فردی توانمند و متمایز تبدیل خواهید شد.

 

 

سرفصلها و کلیات

 • آموزش Google Docs
 • آموزش Google Sheet
 • آموزش Google Slide
 • آموزش Google Form
 • آموزش Google Calender
 • آموزش Google Keep
ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

course calendar جزئیات، ثبت نام

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • آموزش مجازی
اسکای روم آموزش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin