آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

رشدانا

فروش خاک در بیابان کار هر کسی نیست

Online Sales Skills

بسیاری از کسب و کار های قدیمی وقتی وارد فضای آنلاین می شوند همان روند قدیمی خود را برای تبلیغات و مارکتینگ پی می گیرند در حالی که تبلیغات در فضای آنلاین با تبلیغات در فضای واقعی کاملا متفاوت است.

توضیحات کارگاه آموزشی

با فراگیر شدن کسب و کار های اینترنتی و آنلاین، رقابت در سطح اینترنت به شدت افزایش یافته و دیگر به سادگی نمی توان محصولات یا خدمات را به راحتی به مشتران فروخت و همانند کسب و کار ها فیزیکی شما نیاز خواهید داشت که از یه سری تکنیک های خاص برای جذب مشتریان خود استفاده کنید.

در این دوره شما با یکسری تکنیک های فروش آنلاین و به ویژه ابزار های مخصوص این کار آشنا خواهید شد تا با استفاده از این ابزار ها فروش حداکثری در کسب و کار خود را تجربه کنید. همچنین در این دوره شما با تیپ های شخصیتی انواع مشتریان خود آشنا می شوید تا با هر مشتری با توجه به تیپ شخصیتی مخصوص خودشان ارتباط برقرار کنید.

این کارگاه در مسیرهای رشد می باشد و بصورت تکی ثبت نام ندارد
[ مشاهده مسیرهای رشد ]

ثبت نام این کارگاه در مسیرهای رشد

 • تاریخ برگزاری : 18 اسفندماه 1399
 • مدت زمان کارگاه : یک جلسه سه ساعته
 • پیش نیاز: داشتن وب سایت
 • اشتراک گذاری :

برای شرکت در این کارگاه، باید در یکی از مسیرهای رشد زیر ثبت نام کنید

دوره جامع آموزش وبمستری و مدیریت سایت رشدانا

وبمستر و راهبر وب سایت

سکان مدیریت وب سایت را به عهده بگیرید و آنرا راهبری کنید

2 ماه آموزش مهارتی + کارعملی + پروژه از 11 آذرماه 1399

مدرس و رشدآفرین

 • مرتضی شجاعی اصل مرتضی شجاعی اصل مدیر مارکتینگ در ایران سرور. 11 سال سابقه مارکتینگ در کسب و کارهای مختلف (آژانس تبلیغاتی، تجهیزات پزشکی، لوازم تحریر و اسباب بازی، کتاب و محصولات فرهنگی، برگزاری رویداد، نرم افزار و سرویس های آنلاین)

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • آموزش فروش و تکنیکهای فروشندگی حرفه ای
 • اعتماد سازی در بحث فروش آنلاین
 • آموزش قیف فروش یا Sales Funnel
 • مزیت های رقابتی فروش آنلاین نسبت به فروش فیزیکی
 • آشنایی با پرسونای مشتری
 • تفاوت های موجود در فروش خدمات و محصولات
 • آشنایی با ابزارهای نوین بازاریابی
 • تست های شخصیتی در فروش

کارگاه آموزشی آموزش فروش آنلاین و اینترنتی - Online Sales Skills

پیش نیاز: داشتن وب سایت

اگر شما بتوانید محصولات یا خدمات خود را آنلاین بفروشید به زودی به استقلال مالی و بعد از آن به دارایی‌های مالی فراوانی خواهید رسید. برخی از کاسبان قدیمی که از اهمیت فروش اینترنتی مطلع می‌شوند، سعی می‌کنند که کسب و کار خود را آنلاین کنند اما از همان شیوه های قدیمی برای مدیریت و تبلیغات کسب و کار خود استفاده می کنند! شما در کارگاه آموزش فروش آنلاین و اینترنتی یاد خواهید گرفت که چطور کسب و کار آنلاین خود را مدیریت کنید و برای آن تبلیغات کنید تا بیشتر بفروشید. در ادامه سرفصل‌ها و تکنیک‌هایی که در کارگاه آموزش فروش آنلاین و اینترنتی رشدانا یادخواهید گرفت را بیشتر بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

 

آموزش فروش و تکنیک های فروشندگی حرفه ای

در کارگاه آموزش فروش آنلاین و اینترنتی شما باید مهارت های عمومی یک فروشنده حرفه ای را بصورت کامل یاد بگیرید. مهارت های عمومی فروش حرفه ای مواردی هستند که فرقی نمی کند از آن ها برای کسب و کار سنتی خود استفاده می‌کنید و یا کسب و کار آنلاینتان.  با این مهارت‌ها به راحتی می‌توانید فروش خود را چند برابر کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

 

اعتماد سازی در بحث فروش آنلاین

در خرید آنلاین و غیر حضوری که مشتری می‌خواهد از کسب و کار شما خرید کند نیاز دارد که به شما اعتماد کند! تکنیک اعتماد سازی در بحث فروش آنلاین یکی از مهم ترین تکنیک هایی است که با انجام آن‌ می‌توانید کسب و کار خود را رشد دهید.

 

آموزش قیف فروش یا Sales Funnel

با قیف فروش در این کارگاه آشنا می‌شوید و مراحلی که یک فرد طی می‌کند تا تبدیل به مشتری شما شود را بررسی می‌کنید. شما با شناسایی این مراحل می‌توانید آن را برای مشتریان خود ساده سازی کنید و به درآمد بالایی از فروش محصولات خودتان برسید.

 

مزیت های رقابتی فروش آنلاین نسبت به روش فیزیکی

روش فروش آنلاین مزیت هایی دارد که باید آن را بصورت کامل بررسی کنید! در واقع همین مزیت ها باعث شده است که خیلی از افراد کسب و کار اینترنتی را انتخاب کنند و به پیشرفت‌های بالایی برسند.

 

آشنایی با پرسونای مشتری

پرسونا (Persona) مشتری اصطلاحی است که به تازگی استفاده از آن رواج پیدا کرده است و به معنای این است که همه چیز را از دید خود نبینید! این که شما مخاطب، خریدار و مشتری را مانند خودتان فرض کنید و فکر کنید که نیازها، دغدغه‌ها و خواسته هایی شبیه به شما دارند می‌توانند به کسب و کار شما آسیب فراوانی بزند. در کارگاه آموزش فروش آنلاین و اینترنتی بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

آموزش فروش آنلاین و اینترنتی

 

تفاوت های موجود در فروش خدمات و محصولات

تفاوت های عمده ای در بین فروش یک محصول و فروش یک خدمت وجود دارد که با توجه به کسب و کارتان می‌توانید این تفاوت‌ها را شناسایی کنید و از نوع مورد نظر خودتان در کسب و کار استفاده کنید.

 

آشنایی با ابزارهای نوین بازاریابی

حقیقت این است که دیگر روش های سنتی برای کسب و کارهای اینترنتی خیلی جوابگو نیستند و شما می‌توانید از طریق ابزارهای نوین برای بازاریابی کسب و کار خودتان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها