ایمیل مارکتینگ

رشدانا

بازاریابی ایمیلی، راهی مطمئن برای ارتباطات دیجیتال

Email Marketing

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های نسبتا قدیمی برای تبلیغات دیجیتالی می باشد که اگر به صورت اصولی و پیشرفته انجام نشود تقریبا هیچ بازدهی نخواهد داشت ولی اگر با فکر و اصولی انجام شود می تواند بازدهی خوبی داشته باشد.

توضیحات کارگاه آموزشی

(EMAIL-MARKETING)  – ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی اسم و یا روشی که شاید به نظر شما با وجود راه ها و لاین های ارتباطی رایج امروزی مثل اینستاگرام ،فیس بوک ، تلگرام ، مقداری قدیمی شده و از تاریخ مصرفش گذشته باشد.

ممکن است فکر کنید که دیگر کسی ایمیل خودش را چک نمی کند اما بهتره بدانید سخت در اشتباهید و بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ در عین قدیمی بودن ، هنوز یکی از مهم ترین و اساسی ترین روش های بازاریابی آنلاین به عنوان یکی از شاخه ها و راهبرد های دیجیتال مارکتینگ به حساب میاید و هنوز نامه های الکترونیکی به عنوانی ابزاری مناسب و زود بازده برای تبلیغات دیجیتالی و فضای آنلاین به شمار می آیند که کم هزینه ترین راه در بین روش های بازار یابی انلاین شناخته میشود. اگرچه باید با هدف ، اصولی و درست انجام شود تا کارایی و بازخورد لازم را داشته باشد.

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام با وجود محبوبیت و داشتن تاثیر بسزا در بازاریابی شرکت ها و سایت ها ، ایراداتی هم به همراه دارند مانند تعداد بالای شبکه ها و لاین ها و تفاوت افراد در استفاده از انها، عدم دسترسی همه به شبکه ها و تایم لاین بودن انها که منجر میشود بعصی مواقع پست ها و پیام ها دیده نشوند یا دیر دیده بشوند. بنابراین در کنار این روش ها برای بازاریابی آنلاین باید از ایمیل مارکتینگ نیز استفاده شود چرا که حداقل همه افراد برای کاربر شدن در خیلی از سرویس ها مانند گوگل و حتی عضویت در در شبکه های اجتماعی یک ایمیل دارند و احتمال از بین رفتن ان خیلی بعید است پس این روش میتواند هنوز یک روش کارآمد به حساب آید.

اگر شما نگاهی به کارکرد سایت ها و شرکت های بزرگ و مطرح بیاندازید متوجه می شوید که هنوز آنها با گرفتن ایمیل مشتریان شان و مخاطبانی که میتوانند هدفشان باشند از طریق ایمیل مارکتینگ و فرستادن ایمیل به آنها نه تنها برای محصولاتشان تبلیغات می کنند بلکه پشتیبانی خدمات و محصولاتشان را میتوانند انجام دهند و رضایت مشتریان شان را بیشتر به دست آورند و همیشه آنها را به استفاده از خدماتشان ترغیب کنند.

در کارگاه آموزش ایمیل مارگتینگ رشدانا شما با اصول حرفه ای و پیشرفته این شاخه از دیجیتال مارکتینگ به طور کامل آشنا خواهید شد و می توانید از ایمیل به عنوان یک ابزار کارآمد برای بازاریابی استفاده کنید.


ملزومات کارگاه

لپ تاپ یا موبایل یا تبلت با اینترنت

سرفصلها و کلیات

 • آیا هنوز ایمیل مارکتینگ کاربرد دارد
 • آموزش انتخاب بازار هدف
 • آشنایی با ابزار های ایمیل مارکتینگ
 • نکاتی در خصوص ارسال ایمیل با بیشترین بازدهی
 • آشنایی با بهترین سرورهای ایمیل مارکتینگ
 • چگونگی طراحی کمپین های تبلیغاتی ایمیلی
 • چگوننه یک ایمیل سازمانی بسازیم
ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

course calendar جزئیات، ثبت نام

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

cube مدرس و رشدآفرین

 • حافظ رضایی / مدیر مجموعه آنلاینر و آغازینو
  بیش از هشت سال سابقه مفید در زمینه طراحی سایت و سئو کمک به راه اندازی بیش از ۵۰ کسب و کار اینترنتی. اولین تولیدکننده قالب ایرانی و در حال حاضر صاحب پرفروشترین قالب فروشگاهی (پرسون)

location pin مکان : دوره آنلاین – بستر آنلاین اسکای روم

 • مشهد
اسکای روم آموزش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin