اینجا آغاز تولد یک متخصص دیجیتال است

رشدآموزی، ورود تخصصی به دنیای دیجیتال و کسب مهارت در فضای مجازی

برنامه رشدآموزی رشدانا چیه؟

برنامه های رشدآموزی رشدانا با هدف توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی و حل چالش نیروی های کارآزموده و حرفه ای برای کسب و کار های دیجیتال، جهت اشتغال موثر و هوشمند برگزار میشه. درواقع این برنامه، اولین قدم برای متخصص شدن در حوزه های دیجیتاله.

 

همین حالا ثبت نام کنید

چرا برنامه رشدآموزی رشدانا؟

مشکل فقدان نیروی انسانی حرفه ای و کاربلد توی کشور بیداد می‌کنه و رشدانا اومده که با یک برنامه منحصر به فرد، شما سرمایه های انسانی رو، به صورت اساسی و همه جانبه رشد بده.

 

برنامه رشدآموزی رشدانا، از بالاترین سطح دانش تجربی بهره می‌بره؛ دانشی که افراد با تجربه و خبره توی حوزه های تخصصی کسب و کار های دیجیتال دارن 😀

از طرف دیگه، فناوری که توی این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیره، مربوط به فضای دیجیتال و آنلاین هست که برای انجام امور ارتباط با مشتری ها و همچنین کلیه فرایند های زنجیره تامین به کار میره.

 

اما فرق اصلی برنامه رشدآموزی رشدانا با سایر برنامه های مشابه اینه که رشدآموزی رشدانا، نه تنها شما رو در حوزه مهارت های دیجیتال توانمند می‌کنه، بلکه به رشد فردی و شخصیتی شما هم اهمیت میده.

 

شک نداشته باشین که در دنیای پر رقابت امروز، مهارت های نرم هستن که باعث رشد فزاینده ی شما نسبت به سایر افراد میشن و رشدانا اینجاست تا با آموزش مهارت های نرم در کنار مهارت های دیجیتال، رسالت حقیقی خودش رو که “رشد و توانمند سازی نیروی انسانی” هست، به درستی به انجام برسونه.

 

برنامه رشدآموزی رشدانا برای چه کسایی مناسبه؟

اگر بخوايم دقيق بگيم این برنامه مناسب كيه اينطور ميشه گفت كه رشدانا، برای دو گروه خلق ارزش می‌كنه و خدماتش رو ارائه ميده؛ اول از همه، افرادی كه به دنبال كشف مهارت ها و پیدا کردن مسير شغلی مناسب خودشون هستن كه به عنوان كارآموز ميتونن وارد دوره های رشدآموزی مجموعه بشن.

 

و گروه دوم، صاحبان مشاغلی هستن که این برنامه با پرورش نیروی انسانی آماده به کار، به کاهش هزینه ها و بهره وری بیشتر و توسعه مسیر رشد این کسب و کار ها کمک می‌کنه.

برنامه رشدآموزی رشدانا حتی برای شمایی که کلا از دنیای دیجیتال فاصله دارین اما حالا دوست دارین بهش نزدیک بشین و ازش کسب درآمد کنین هم مناسبه.

 

خیلیا هستن که در حوزه فناوری اطلاعات تخصصی ندارن و نمیدونن دقیقا در چه شاخه ای میتونن فعالیت داشته باشن و برای رسیدن به اهدافشون، باید کدوم مهارت ها رو کسب کنن.

 

خیلیا هم هستن که دوست دارن مهارت های بیشتری رو بدست بیارن، خودشونو حسابی توسعه بدن و چیزای متفاوت تری رو تجربه کنن. در هر صورت، افراد در رشدانا ارزیابی میشن و از لحاظ مهارتی، به دسته های مختلفی تقسیم میشن. برنامه ریزی برای هر دسته به صورت های مختلف انجام می‌گیره که در نهایت خروجی مشترک همه این دسته ها، سرمایه های انسانی توانمند تر خواهد بود.

 

فرقی نمیکنه که شما مدیر منابع انسانی یک شرکت باشین که به فکر رشد سرمایه های انسانی خودشه، یا یک فرد طالب مهارت آموزی؛ رشدانا همه جوره در کنار شماست تا با برنامه ریزی خاص خودش، تحولی عظیم در مسیر رشد شغلی – مهارتی شما ایجاد کنه.

همین حالا ثبت نام کنید

حالا این برنامه چجوریاس؟

برنامه رشدآموزی در قالب 3 ترم به شما ارائه میشه.

در ترم 1، یک سری مهارت عمومی و مقدماتی حوزه کسب و کار های دیجیتال رو (به صورت تئوری و عملی) یاد خواهید گرفت. (اطلاعات بیشتر)

 

در ترم 2 رشدآموزی، شما مسیر رشد شغلی – مهارتی دلخواهتونو با کمک منتور ها و مشاوره های تخصصی (با توجه به تیپ شخصیتی خودتون)، پیدا می‌کنین. حالا زمانش رسیده که به صورت حرفه ای، در مسیر دلخواهتون فعالیت داشته باشین و پروژه اصلی و همچنین ریز پروژه های اون رو به درستی انجام بدین. (اطلاعات بیشتر)

 

بعد از یادگرفتن مباحث جنرال ترم 1 و عمیق شدن در مسیر دلخواهتون در ترم 2، وقتش رسیده که وارد ترم 3 دوره رشدآموزی بشین و برای مدت 1 تا 3 ماه، در یک شرکت مرتبط با تخصصتون، به عنوان یک کارآموز مشغول به کار بشین. فرصت کارآموزی این امکانو به شما میده که تمام دانش دیجیتالی خودتونو به کار بگیرین و کلی تجربه باحال کسب کنین و حتی در همون شرکت یا مجموعه، استخدام بشین. (اطلاعات بیشتر)

همین حالا ثبت نام کنید

چی میدم؟ چی میگیرم؟

تنها چیزی که پرداخت می‌کنین، سرمایه زمانی شماست و یک هزینه اندک برای ورود به دنیای تخصص های دیجیتال. اما چیزایی که دریافت می‌کنین از این قراره:

  • توانمندی در حوزه روابط انسانی و سازی
  • توانمندی در حوزه مهارت های دیجیتال
  • ورود به دنیای اشتغال و کسب و کار
  • استخدام شدن در یک شرکت ها و مراکز معتبر
  • آغاز یک کسب و کار دیجیتال
  • بهبود ارتباطات دیجیتال با یادگیری هدفمند مباحث مرتبط
  • آمادگی فنی و مهارتی برای ورود به بازار کار تخصصی چه به صورت استخدامی و چه فریلنسری

از کجا شروع کنم؟

خيلي راحته! همين الان می‌تونين از طريق صفحه start.roshdana.com در برنامه رشدآموزی رشدانا حضور پيدا كنين و اولين قدم خودتونو، محكم بردارین 😉

 

مدت زمان این برنامه چقدره؟

بسته به نوع مهارت انتخابی شما، این مسیر حدود 3 ماه برای ترم 1 و حدود 5 ماه برای ترم 2 و 3 زمان میبره.

 

کجا برگزار میشه این دوره؟

در فضای دیجیتال، به صورت مجازی 🙂

همین حالا ثبت نام کنید

roshdana
roshdana

مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها