رشدنامه ویژه رشدآموزان

به‌ نام خدا

رشدآموز عزیز «رشدنامه» به جهت آشنایی شما با کاربردی‌ترین تعاریف در رشدانا و مهم ‌ترین نکات برای شروع مسیر رشد شغلی – مهارتی گردآوری شده است.

 

 

🔰 لغتنامه رشدانا 🔰

رشدآموز کیست؟

شخصی است که مسیر شغلی – مهارتی  را براساس علاقه‌مندی‌ها، ویژگی‌های شخصیتی، ارزش‌های شغلی، نیاز بازار و … و با هدف شاغل شدن شروع کرده است تا مهارت‌های فنی و نرم خود را جهت ورود به بازار کار ارتقاء دهد.

 

رشدآفرین کیست؟
فرد حرفه‌ای و مجربی است که مفاهیم تخصصی هر مسیر رشد شغلی – مهارتی را در طی جلسات مشخص و در راستای پروژه تعریف شده، به رشدآموز انتقال می‌دهد.

 

رشدیبان کیست؟

رشدیبان فرد متخصصی است که مسیر رشد شغلی – مهارتی شما را طی نموده، دارای تجربه کافی در همان حیطه است و نسبت به چالش‌ها و نگرانی‌های احتمالی شما آگاه است.

بنابراین در تمام طول دوره، پاسخگوی سوالات تخصصی و ابهامات ذهنی شما در خصوص مسیر پیش رو خواهد بود.

 

مسیر رشد شغلی – مهارتی چیست؟

یک فرآیند مهارت آموزی پروژه محور است که در طی آن رشدآموز تمامی مفاهیم تخصصی جهت شروع فعالیت در یک جایگاه شغلی دیجیتالی را فرا می‌گیرد.

طراحی این مسیر بر اساس نیاز بازار کار و استانداردهای در نظر گرفته شده در رشدانا انجام شده است.

 

چرا مسیر رشدهای رشدانا پروژه محور است؟
انجام پروژه در کنار یادگیری مهارت‌ها، آموخته‌های شما را در طی مسیر تثبیت می‌نماید. ضمن اینکه کمک به درک عمیق شما از مفاهیم تئوری و تبدیل آن به دانش کاربردی می‌کند.

همچنین پروژه‌های مخصوص هر مسیر رشد می‌تواند به عنوان یک نمونه کار در رزومه شما قرار بگیرد و مسیر استخدام  را برای شما تسهیل کند.

 

فرآیند ارزیابی عملکرد و استخدام در رشدانا چگونه است؟

ما در رشدانا  متعهد می‌شویم پس از اتمام مسیر رشد شغلی – مهارتی، شما را ارزیابی نموده و در راستای نتایج آن، به سازمان‌ها و شرکت‌های درخواست دهنده‌ی نیروی انسانی دیجیتال معرفی کنیم.

معرفی افراد جهت استخدام شدن مستلزم شروطی است که در ادامه ذکر می‌کنیم:

 1. حضور رشدآموز در حداقل ۸۰ درصد از جلسات آموزشی مسیر رشد الزامی است.
 2. انجام حداقل ۸۰ درصد از پروژه تعریف شده در هر مسیر رشد الزامی است.
 3. سطح کیفی پروژه‌ها بر اساس سطوح  (A+ / A / B+ / B / C+ / C) و توسط تیم ارزیابی رشدانا (کارشناسان کیفی و رشدیبانان آموزشی) ارزیابی می‌شود.
 4. تعامل و ارتباط موثر با رشدیبان مسیر رشد مربوطه الزامی است و نظر نهایی رشدیبان در فرآیند معرفی رشدآموز به کسب ‌و کارها جهت اشتغال تاثیر گذار خواهد بود.
 5. حضور رشدآموز در حداقل ۸۰ درصد از جلسات آنلاین که توسط رشدیبان به جهت رفع اشکال و پرسش و پاسخ برگزار می‌شود، الزامی است.

در نهایت عملکرد رشدآموز بر اساس ۴ فاکتور ذکر شده مورد سنجش قرار گرفته و بر طبق سطوح طیف ارزیابی زیر، یک Grade  به رشدآموز تعلق می‌گیرد.

 

نکات مهم:

 • رشدآموزانی که سطوح  A+ و A را کسب کرده باشند، در اولویت لیست معرفی برای اشتغال قرار می‌گیرند.
 • پس از معرفی این دسته افراد، رشدآموزانی که سطوح  B+ و B کسب کرده باشند، برای اشتغال معرفی می‌شوند.
 • حداقل Grade کسب شده برای معرفی رشدآموز جهت اشتغال، سطح B می‌باشد.

توجه داشته باشید که:

 • رشدانا در قبال رشدآموزانی که سطوح  C+ و C را کسب نموده اند، تعهد و ضمانتی برای اشتغال ندارد.
 • صدور گواهی حضور برای وضعیت بحرانی در جدول بالا انجام نمی‌شود.

 

 

🔰 شرایط استفاده از خدمات رشدانا در طول مسیر رشد 🔰

 

نکات حضور در جلسات آموزشی و شرایط ارتباط گیری:

 1.  رشدآموز می‌بایست راس ساعت شروع کارگاه‌ها به محیط آموزشی وارد و پس از پایان جلسات، محیط آموزشی را ترک نماید.
 2. رشدآموز می‌بایست از هرگونه رفتار سوء و خارج از چارچوب اخلاقی، بی‌انضباطی و اختلال در کارگاه‌های آموزشی خودداری نماید.
 3. رشدآموز موظف است کلیه ضوابط اجتماعی، اخلاقی و شئونات اسلامی را در محیط آموزش شامل جلسات آموزشی (اسکای روم) و فضای تلگرام (گروه‌های آموزشی و چت شخصی افراد و مجموعه) رعایت نماید.
 4. رشدآموز موظف است پیشنهادات، انتقادات و هرگونه نظر خود را به شکل موثر و حرفه‌ای، به صورت پیام خصوصی به روابط عمومی رشدانا انتقال دهد و از القاء خواسته خود به سایر رشدآموزان یا بیان در جلسات آموزشی و گروه‌ها خودداری نماید.

 

نکاتی در رابطه با  استفاده از خدمات رشدیبانی:

 1. انتخاب رشدیبان هر مسیر رشد صرفا از سوی رشدانا صورت می‌گیرد.
 2. رشدیبان موظف به پاسخگویی ۲۴ ساعته نبوده و رشدآموز تنها در طی ساعات اعلام شده (بصورت جلسه آنلاین) حق ارتباط‌گیری با وی را دارد.
 3. رشدیبان تنها در طول مسیر رشد پاسخگوی سوالات رشدآموز خواهد بود و پس از پایان آن، وظیفه‌ای در قبال پاسخگویی به رشدآموز ندارد. (استفاده از خدمات رشدیبانی و منتورینگ بعد از اتمام مسیر رشد مشمول هزینه خواهد بود که هماهنگی این مورد از طریق روابط عمومی امکان پذیر است.)
 4. رشدیبان وظیفه‌ای در قبال پاسخگویی به سوالات فنی رشدآموز در خصوص پروژه‌های شخصی و غیر مرتبط وی ندارد.
 5. رشدآموز موظف است حریم شخصی رشدیبان را حفظ نماید و حق ایجاد مزاحمت و پرسیدن سوالات غیر مرتبط خارج از فضای آموزشی را ندارد.
 6. راه‌ ارتباط گیری با رشدیبان، بصورت آنلاین در فضای اسکای روم می‌باشد.

 

شرایط انصراف از مسیر رشد:

 1. در صورت انصراف تا ۲۴ ساعت مانده به شروع دوره، کل مبلغ عودت داده خواهد شد.
 2. در صورت انصراف حداکثر تا پایان جلسه اول دوره، فقط ۸۰ درصد از کل مبلغ عودت داده خواهد شد.
 3. در صورت انصراف حداکثر تا پایان جلسه دوم دوره، فقط ۷۰ درصد از کل مبلغ عودت داده خواهد شد.
 4. امکان انصراف از لحظه شروع جلسه سوم وجود ندارد و هیچ مبلغی عودت نخواهد شد. (حتی اگر در جلسات شرکت نکرده باشید، امکان انصراف وجود ندارد.)
 5. امکان انصراف به هر علتی پس از گذشت جلسه سوم تحت هیچ شرایطی وجود ندارد و پس از شروع جلسه سوم چنانچه رشدآموز از حضور خود منصرف شود هیچ مبلغی به وی عودت داده نخواهد شد.

تبصره ۱:

در صورتی که برای رشدآفرین دوره هرگونه اتفاقی از قبیل فوت، بیماری، مشکل شخصی و.. ایجاد شود و امکان ادامه دوره با آن رشدآفرین وجود نداشته باشد، رشدآفرین جایگزین معرفی خواهدشد. انصراف در این حالت برای افرادی که تمایل به ادامه مسیر ندارند با کسر هزینه تمام جلسات برگزار شده تا تاریخ تغییر رشدآفرین و احتساب هزینه رشدیبانی می‌باشد و بقیه مبلغ به رشدآموز عودت داده می‌شود.

 

تغییر مسیر رشد:

 1. امکان تغییر مسیر بعد از شروع مسیر رشد تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

 

شرایط پرداخت اقساطی:

 1. اقساط قبل از شروع دوره به تایید رشدآموز می رسد و پس از تایید آن امکان تغییر در مبلغ یا تاریخ اقساط وجود نخواهد داشت.
 2. در صورت تاخیر در پرداخت اقساط بیش از ۲۴ ساعت از تاریخ مقرر، دسترسی رشدآموز به دوره حذف شده و پس از پرداخت قسط این دسترسی برخواهد گشت.

نکات بسیار مهم: در صورت گزارش یا بروز هرگونه رفتار خارج از شئونات و چارچوب‌های رشدانا، این مجموعه حق حذف رشدآموز از مسیر رشد مربوطه را بدون عودت دادن وجه دارد و امکان حضور مجدد در برنامه‌های رشدانا از وی گرفته می‌شود.

 

 

 

رشدآموز عزیز تمامی نکات فوق به جهت شفاف سازی مسیر شغلی – مهارتی ذکر شده است. تیم آموزش رشدانا همواره به دنبال رقم زدن بهترین تجربه آموزشی در راستای توانمندسازی نیروی انسانی می‌باشد.

 

 

“ You  Deserve  a  Bright  Future  “


مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin