نازگل انوری

پیشتاز با تجربه

مسیر رشد طی شده

دوره جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی

رشته تحصیلی

کارشناسی مهندسی پزشکی، کارشناسی ارشد MBA

رزومه و توضیحاتی در مورد نازگل انوری

در حال حاضر مشغول تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشدم در دانشگاه فردوسی هستم.
مسلط به زبان انگلیسی ام و کمی هم زبان فرانسه بلدم،مدرک توپیک ۲ زبان کره ای هم دارم. مدتی کارآموز بخش تجهیزات پزشکی بیمارستان ۱۷ شهریور بودم. علاقه مند به حوزه تکنولوژی و نوآوری و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی و نوآورانه هستم، و پایان نامه کارشناسی ارشد رو در حوزه پذیرش اینترنت اشیا و تکنولوژی های نو می گذرونم.

گرایش کارشناسی ارشدم بازاریابیه و به عنوان پروژه درسی همکاری هایی رو در حوزه استراتژی های بازاریابی و تحقیقات بازار با شرکت هایی در سطح مشهد زیرنظر اساتید دانشگاه مون داشتم.SPSS و اکسل و پاورپوینت و.‌‌.. رو بلدم. با نرم افزار پریمیر برای ادیت فیلم هم کار کردم.

دوره های نویسندگی رو گذروندم و نوشتن رو برای حوزه های مختلف مثل روزنامه و تآتر و تبلیغات نسبتا حرفه ای دنبال کردم. من کارهای داوطلبی مختلفی انجام دادم،از جمله همکاری با بخش دانشگاه سبز فردوسی،حضور به عنوان معلم و همیار در خیریه کودکان باران و از هلال احمر مدرک داوطلبی دریافت کردم.

به طور کلی، من آدم خلاق و به شدت اهل یادگیری، صبور و پرحوصله، وفادار و دقیق در روابط، آرام و ساکتی هستم، اما در عین سکوت همیشه وصل کننده افراد تیم و شبکه ای که باهاشون کار میکنم هستم و به خوش صحبت بودن معروفم. دوست دارم محیط کاریم انعطاف پذیر باشه و افراد سازمان رو عین خونواده شون بدونن. اگر درمورد ریسک پذیر بودنم بپرسین، از ۱۰ به خودم ۹ میدم و معتقدم با یک بررسی عاقلانه میشه یک ریسک عاقلانه انجام داد و نتیجه گرفت.

ارتباط رایگان و پیشنهاد کار

برای ارسال درخواست ارتباط با ایشان، اینجا کلیک کنید

لینک ارتباطی

نازگل انوری
نازگل انوری

شما هم می خواهید اینجا باشید؟

اگر شما هم می خواهید کارآموز شوید و در مسیر رشد استخدام و شغل قرار گیرید، کافیست تصمیم بگیرید و روی تصویر زیر کلید کنید:

کارآموزی
مشاوره بگیرید 09301302890 9:00 تا 16:00

×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin