شرایط استفاده از فرصت بورسیه

 

 1. استفاده از فرصت بورسیه مسیر رشد صرفا یکبار و در زمان اعلامی می باشد و در صورتی وجود ظرفیت در دیگر دوره ها، به ترتیب اولویت در نظر داشته این فرصت را در اختیار اعضای باشگاه همسفران رشد قرار خواهد داد.
 2. مسیرهای رشد یک بار مصرف است. یعنی در یک مسیر رشد نمیشه دوبار حضور داشت
 3. هر مسیر رشد مختص یک همسفر است. هیچکس غیر از همسفران رشد در این اتفاق جا نخواهد داشت
 4. مدت زمانی استفاده از فرصت بورسیه محدود می باشد و بایستی در مدت اعلام شده نسبت به ثبت نام در مسیر رشد / مسیر رشد های مدنظر خود اقدام کنید. در غیر این صورت پس از گذشت این زمان این فرصت را از دست داده اید و در اختیار شما قرار نخواهد گرفت.
 5. برای استفاده از فرصت بورسیه، بایستی تمامی دوره های موجود در مسیر رشد مدنظر خود را ثبت نام کنید.
  • در صورتی که صرفا یک دوره را مسلط هستید، میتوانید با ارایه مدرک یا نمونه کاری در آن زمینه به مسئول مربوطه در کالج رشدانا، آن دوره را ثبت نام نکنید.
  • در صورتی که به هر دلیلی قصد ثبت نام نکردن دو دوره یا بیشتر از مسیر رشد اصلی خود را دارید، امکان استفاده از فرصت بورسیه برای شما فعال نمی باشد و در صورت ثبت نام، درخواست شما باطل خواهد شد.
 6. در صورتیکه به هر علتی، امکان حضور در یک کارگاه نداشته باشید، آن کارگاه را از دست می دهید. اما می توانید مجددا با کد hamsafaran نسبت به ثبت نام در همان کارگاه برای دوره بعدی، با 50% اقدام فرمایید.
 7. در صورتی که پس از ثبت نام در مسیر رشد، به هر دلیلی تصمیم به لغو دوره گرفته و درخواست عودت وجه داشتید به یکی از روش های زیر رسیدگی می شود:
  • در صورتی که درخواست لغو شما کمتر از 24 ساعت مانده به برگزاری آن دوره باشد، مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.
  • در صورتی که درخواست لغو شما بیشتر از 24 ساعت مانده به برگزاری آن دوره باشد، 50% مبلغ واریزی شما عودت داده می شود.
  • همچنین توجه داشته باشید در صورتی که اقدام به لغو یک دوره از مسیر رشد اصلی خود نمایید با توجه به عدم رعایت نمودن ماده شماره 5، فرصت استفاده از کد بورسیه برای شما باطل شده و تمامی دوره های شما به صورت 50% تخفیف لحاظ شده و طبق گزارش مالی نسبت به تسویه حساب با شما اقدام می شود.
 8. فرایند اجرای مسیر رشد به این شرح است:
  • در هر کارگاه آموزشی یک پروژه تعریف می شود که به صورت آزمایشی باید انجام شود، پایش شود و برای مشاوره به مشاورین مراجعه شود تا مشکلات و نکات آن در آید.
  • پس از کارگاه های آموزشی معرفی به کسب و کارها طبق برنامه وجود دارد اما اولویت پیشتازان بالاتر است طبیعتا.
  • پس از اتمام مسیر رشد، تا هر زمان که بخواهید می توانید برای کارآموزی یا حضور فیزیکی برای کمک گرفتن از آقای مهندس پورعلی و سایر منتور ها می توانید در کنار ما باشید.

 


رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما