رویداد Reverse Pitch با همکاری شتابدهنده تریگ آپ

رشدانا

Reverse Pitch

رویداد Reverse Pitch، مدل جدیدی از رویدادهای حوزه کارآفرینی می باشد که در یک سنت شکنی مشهود، اینبار جای نقش ها تغییر میکند به این صورت که سازمان ها از مخاطبین و استارتاپ ها درخواست میکنند تا بر اساس نیاز و مشکلات موجود، راه حل های نوآورانه و فناروانه ای ارایه کنند.

توضیحات کارگاه آموزشی

رویداد Reverse Pitch، مدل جدیدی از رویدادهای حوزه کارآفرینی می باشد که در یک سنت شکنی مشهود، اینبار جای نقش ها تغییر میکند به این صورت که سازمان ها از مخاطبین و استارتاپ ها درخواست میکنند تا بر اساس نیاز و مشکلات موجود، راه حل های نوآورانه و فناروانه ای ارایه کنند. در این بین کارآفرینان که متشکل از افراد و تیم های استارتاپی میتوانند باشند فرصت میکنند تا با توجه به درخواست ارایه شده از سوی سازمان، محصولات جدید را ارایه کنند یا محصولات فعلی خود را ارتقا بخشند. همچنین در این رویداد افراد مستعد و خلاق در زمینه های مختلف از جمله: گرافیک، برنامه نویسی، تولید محتوا و امثالهم در نظر ها می مانند و فرصت های نابی برای آنها فراهم می شود.

جذاب ترین بخش رویداد Reverse Pitch، تغییر نقش ها و جایگاه های سرمایه گذران و استارتاپ ها می باشد. به این صورت که ابتدا سرمایه گذاران (که میتواند سازمان یا افراد دارایه سرمایه باشند) ابتدا خود و اولویت های خود را مطرح کرده و سپس مخاطبین (که میتواند متشکل از افراد یا تیم های استارتاپی باشد) که همواره به دنبال تامین مالی برای خود هستند، امیدوارانه از این طریق ذهنیتی از سرمایه گذاران بالقوه به دست آورده و خود را نشان می دهند.

میتوان گفت که رویداد Reverse Pitch، در واقع یک رویداد هدفمند می باشد، زیرا مخاطبین با رویکردی مشخص و البته هدفمند نسبت به ارایه طرح اقدام می کنند و در این مسیر سرمایه گذاران که به امید حل معضل خود حضورپیدا کرده اند نیز در صورت مشاهده طرح با کیفیت خود، قطعا سرمایه گذاری کرده و از طرح و راه حل ارایه شده استفاده خواهند کرد.

ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

زمان، قیمت، جزئیات

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

مدرس و رشدآفرین

 • مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.
 • مصطفی میر قاسمی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه فردوسی مشهد، حضور 4 ساله در حوزه استارتاپی، راه اندازی استارتاپ بلدشو در گام اول، راه اندازی استارتاپ ویدابیا در گام بعدی، مدیر اجرایی شتابدهنده تریگ آپ و کارشناس شرکت سرمایه گذاری شناسا در حال حاضر، مشاوره به تیم ها و افراد در جهت پیشرفت و تحقق اهدافشان و همچنین جذب سرمایه برای استارتاپ ها
 • مهدی غیبی https://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/mehdi-gheybi.jpg مـهـدی غـیـبـی از اولین های فعال در اکوسیستم استارتاپی است، “من کارت” که امروز درمشهد از آن راحت استفاده می کنیم نتیجه تلاش اوست ، مدیرعامل و موسس شرکت ناوش که در حوزه فین تک و حمل و نقل هوشمند فعال است. وی همچنین کارشناسی فناوری اطلاعات و ارشد کسب و کار خوانده، منتور کسب و کارهای موفق زیادی است. وی با حضور در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای به رشد اکوسیستم استارتاپی کمک می کند

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

کارگاه آموزشی رویداد Reverse Pitch با همکاری شتابدهنده تریگ آپ - Reverse Pitch

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما