مسیر شغلی مدیر شبکه های اجتماعی

توانمندسازی مهارتی کارراهه شغلی در حوزه .

آموزش شبکه های اجتماعی
توانمندسازی نیروی انسانی

مدیر شبکه های اجتماعی کسب و کارها شوید و آنها را توسعه دهید

Social Media Career Path

برگزاری: آموزش مجازی

مدیران رسانه های اجتماعی مسئولیت نمایندگی شرکتی را از طریق کانال های اجتماعی به عنوان تنها صدای برند بر عهده دارند. آنها به نظرات پاسخ می دهند ، کمپین ها را کامپایل می کنند و محتوا ایجاد می کنند. این متخصصان راهنمایی های لازم را برای تقویت حضور آنلاین خود در اختیار سازمان ها قرار می دهند.

ثبت نام مشاوره کارراهه شغلی
covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود

شروع مسیر رشد از 30 بهمن 1399

زمان حدودی مسیر حدود 87 ساعت در 25 جلسه

تعداد کارگاه ها 11 کارگاه تخصصی

امکان اشتغال معرفی، به محض اتمام مسیر

نیاز به کارآموزی نیاز دارد، 1 تا 3 ماه

منتورینگ فرد به فرد دارد، همزمان و بعد از مسیر

مشاوره پس از مسیر دارد، همزمان و پس از اتمام

شرایط پرداخت i اقساط بدون ضامن و بدون چک

× بستن

شرایط پرداخت به صورت اقساط، تعداد ماههای طول مسیر است، مبلغ اولیه، همزمان با ثبت نام و سپس هر 30 روز قابل پرداخت است.
مثلا اگر مبلغ کل 1.500.000 تومان باشد، و طول مسیر رشد 3 ماه است، همزمان با ثبت نام 500 تومان و 30 روز بعد 500 تومان و 30 روز بعد از آن 500 تومان. اطلاعات بیشتر: 09301302890

gathering جلسات دورهمی و تیم سازی پس از مسیر رشد : کافه دیجیتال مارکتینگ اطلاع رسانی در کانال تلگرام رشدانا انجام می شود

مسیر رشد شغلی مدیر شبکه های اجتماعی مناسب کیست؟

ثبت نام در مسیر رشد

مبلغ سرمایه گذاری در مسیر رشد: 2400000 تومان
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

موضوعات مهارتی این مسیر

با توجه به اهمیت این مسیر رشد شغلی، بایستی مهارت هایی از جمله: شناخت و طراحی پرسونا در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و اصول نویسندگی خلاق و تاثیر گذار و برنامه ریزی استراتژیک برای انتشار محتوا، فعالیت با ابزار های آنالیز شبکه های اجتماعی، مدیریت و راهبری شبکه های اجتماعی با رویکرد کسب و کار، کار با فتوشاپ جهت تولید و انتشار محتوای تصویری و طراحی و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی را فرا بگیرید. در کنار این مهارت ها، نیاز هست که اصول تفکر خلاق را آموزش دیده و در رفتار و برنامه های خود درگیر کنید تا بتوانید موفقیت خود را در این حوزه تضمین نمایید و به عنوان یک مدیر موفق در حوزه شبکه های اجتماعی فعالیت حرفه ای کنید.

کارگاه های این مسیر

مدرسین مدیر شبکه های اجتماعی

 • آرش ماهر : متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ که بصورت تخصصی روی اینستاگرام مارکتینگ مشغول به کار است. مدت 5 سال بصورت حرفه ای به تولید محتوا و تهیه استراتژی های تبلیغاتی برای مجموعه‌های مختلفی از جمله: این سو آن سو، میلوژی، پیام رسان گپ، سراناز و ... پرداخته است.
 • الیاس علیپور : الیاس علیپور مدیر دیجیتال مارکتینگ دونبش
 • حافظ رضایی : مدیر مجموعه آنلاینر و آغازینو. بیش از هشت سال سابقه مفید در زمینه طراحی سایت و سئو کمک به راه اندازی بیش از ۵۰ کسب و کار اینترنتی. اولین تولیدکننده قالب ایرانی و در حال حاضر صاحب پرفروشترین قالب فروشگاهی (پرسون)
 • رسول زارع : مدیر و مالک برند سایت ساز سی فایو و نیوزویت، بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در طراحی رابط کاربری UI و تجربه ی کاربری، متخصص دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین
 • سعید قمری : سعید قمری توسعه دهنده تجربه کاربر، مشاور دیجیتال مارکتینگ، ارزیاب کسب وکار در Joomla org، مشاور پارک علم و فناوری خراسان، علاقه مند به نو ارزش آفرینی و کسب و کارهای نوپا
 • فرهاد آذیش : بیشتر از یک سال است که در استارتاپ ۲نبش (مانیشن سابق) به عنوان مدیر و استراتژیست محتوا مشغول به کار است. وی همچنین سابقۀ ۳ دوره منتورینگ در مسیرهای رشد کالج رشدانا را دارد.
 • مسعود اردکانی مقدم : مهندس نرم افزار، محقق و مشاور، کارشناس ارشد علوم شناختی و منتور استارتاپ ها فارغ‌التحصیل کارشناسی نرم‌افزار، فعالیت حرفه‌ای او با تولید و توسعه نرم‌افزارهای تحت ویندوز شروع شد و کم‌کم با فراگیر شدن اینترنت به برنامه‌نویسی و توسعه وب جذب شد، در ۱۵ سال گذشته، در کنار فعالیت در زمینه نرم‌افزار و وب به کارهایی مثل روزنامه‌نگاری، مشاوره فنی و محتوایی، تدریس و پژوهش‌های فرهنگی مشغول بوده است. در حال حاضر تمرکز وی بر روی حوزه کسب‌وکارهای نوپا و تولید محتوا برای استارتاپ میلوژی ست.
 • مصطفی پورعلی : مصطفی پورعلی فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.

موضوعات تدریس این مسیر

 • روش های شناسایی و طراحی پرسونا
 • تفاوت بازاریابی محتوا و تبلیغات
 • بازاریابی محتوا برای محصولات جدید
 • آشنایی با ابزارهای آنالیز شبکه های اجتماعی
 • بررسی میزان رشد
 • اصول تفکر خلاق
 • انواع ورودی و خروجی گرفتن در فتوشاپ
 • آشنایی با لایه ها و تنظیمات آن
 • آموزش فتوشاپ با محوریت تولید محتوای تصویری
 • تکنیک های جادویی در شبکه های اجتماعی
 • روش‌های تحریک مخاطب
 • انتخاب نرم افزار تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی
 • ایده های تولید محتوا برای انواع کسب و کار
 • تیتر، لید و بدنه در پست‌ها
 • بودجه های تبلیغاتی روش های بهنیه سازی بودجه
 • متریک ها و سنجه ها و روشهای بهبود نرخ تبدیل

توضیحات تفصیلی مسیر رشد شغلی

مسیر رشد سوشال مدیا:

مسیر رشد شبکه های اجتماعی (Social Media Management Growth path)
همانطور که در مسیر رشد دیجیتال مارکتینگ گفته شد، شبکه های اجتماعی جز موقعیت های طلایی هستند که با ارائه ظرفیت های مناسب، بستر مناسبی را برای تبلیغات در فضای آنلاین ایجاد کرده اند. مدیریت شبکه های اجتماعی و محتوای آن به حدی برای کسب و کار های امروزی مهم و حیاتی است، که برای سامان دادن به آن به افراد متخصص و حرفه ای نیاز است.
مدیریت شبکه های اجتماعی
راهبری رسانه های اجتماعی درواقع به فرایند حضور آنلاین شما در رسانه هایی مثل فیس بوک و اینستاگرام و تویتر و.. گفته می‌شود که با هدف ایجاد و انتشار و تجزیه تحلیل محتوایی و همچنین تعامل با کاربران همراه است.
هدف راهبری شبکه های اجتماعی
هدف یک مدیر و راهبر شبکه های اجتماعی این است که با استفاده از ابزار های مختلف و ارائه محتوای مناسب در زمان مناسب، بستر مناسبی را برای تبلیغات و در نهایت رشد و درآمدزایی مجموعه شما فراهم کند.
و یک راهبر شبکه های اجتماعی برای دریافت بهترین خروجی، باید تمام موارد را بر طبق اصول مشخص و برنامه ریزی مدون انجام دهد. در ادامه با رشدانا همراه باشید تا ببینیم برای راهبری شبکه های اجتماعی به چه فاکتور هایی نیاز است و چه اصولی را باید رعایت کرد.
مسیر رشد مدیریت شبکه های اجتماعی یا Social Media Management رشدانا
ما در این مسیر رشد یک سری کارگاه ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم که فکر می‌کنیم برای توسعه مهارت های شما برای مدیریت شبکه های اجتماعی بسیار موثر هستند. کارگاه های مسیر رشد Social Media به شرح زیر هستند:

 • شناخت پرسونا و تحلیل رفتار مخاطب در شبکه های اجتماعی
 • آموزش بازاریابی محتوا و تولید محتوای حرفه ای
 • اصول نویسندگی خلاق و اثر گذاری محتوا
 • اصول تفکر خلاق
 • ابزار های شبکه های اجتماعی
 • برنامه ریزی استراتژیک و تقویم انتشار محتوا
 • مدیریت و راهبری شبکه های اجتماعی برای کسب و کار ها
 • آموزش تولید محتوا تصویری
 • آموزش فتوشاپ
 • طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

کارگاه هایی که می‌بیند با دقت و حساسیت خاصی چیده شده اند تا کاملا با مسیر رشد Social Media تطبیق داشته و برای شما کارآمد باشند.
کارگاه های این دوره
انسان ها به دلیل اجتماعی بودن، اکثر اوقات خود را در اجتماعات فیزیکی و یا شبکه های اجتماعی و به صورت مجازی می‌گذرانند. تحلیل رفتار افراد در شبکه های اجتماعی، به شما کمک میکند که محتوا های کاربر پسند تولید کنید.
به این صورت که شما با تحلیل افراد به این نتیجه می‌رسید که کاربران‌تان چه فاز فکری دارند؟ چه لحن و گفتاری ممکن است برای آنها جذاب باشد؟ به کارگیری چه تصاویری می‌تواند نظرشان را جلب کند؟ اصولا محتوای ویدیویی را ترجیح می‌دهند یا صرفا تصویری یا صوتی؟
برای تولید محتوای تصویری از چه ترکیب رنگ هایی می‌توانید استفاده کنید؟ چه اندازه و نوع فونتی می‌تواند موثرتر باشد؟ آیا پست های تک تصویری جواب می‌دهد یا پست های چند اسلایدی؟ برای کپشن چه متنی مناسب تر است؟ آیا محتوای تبلیغاتی ساده جواب گو است یا باید از شیوه تبلیغات کثیف هم بهره برد؟!
در چه تایمی پست ها را باید ارسال کرد که اکثر مخاطبان آن را ببینند؟ ارسال پست روزانه مناسب است یا هفتگی و ماهانه؟ چند پست در روز یا چند پست در هفته؟ چگونه می‌توان یک کمپین تبلیغاتی هدفمند ایجاد کرد؟ چه ابزار هایی برای تحلیل آمار در شبکه های اجتماعی مناسب است؟
درواقع شما به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی می‌توانید به واسطه کارگاه های این دوره تمامی مهارت های لازم را در حوزه سوشال مدیا کسب کنید، داده ها و آمار را جمع آوری و تحلیل کنید و به راحتی به این سئوالات پاسخ مناسب دهید. قطعا درک واقعی این مباحث زمانی برای شما حاصل می‌شود که به صورت عملی وارد جریان کار شوید.
مشاوره رایگان
طبق روال همیشه ، یک تایم مشاوره رایگان برای شما قرار داده‌ایم که در این تایم یک ساعته، کارشناسان ما به درستی شما را راهنمایی کرده و آماده پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات شما عزیزان هستند.

فرصت های شغلی این مسیر

 • بازاریاب اینستاگرام

  یک اینستاگرام مارکتر باید از انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مخاطب و دنبال کننده که در نهایت منجر به فروش بالاتر یک محصول یا خدمت شود استفاده کند. از آنجایی که

 • مدیر شبکه های اجتماعی

  مدیریت شبکه های اجتماعی تنها به این معنی نیست که مطالب مرتبط با تجارت خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. مدیریت رسانه های اجتماعی یک کار چند جانبه است و

 • مشاور دیجیتال مارکتینگ

  یک مشاور دیجیتال مارکتینگ افزون بر توانایی لازم برای انجام امور مشاوره و تسلط کافی بر شبکه های اجتماعی باید برای کنترل پروژه و اجرای آن به نحوه احسن برنامه ریزی

رشدانا
مشاوره سریع با ما


  مشاوره رایگان

  مشاوره
  با متخصصین با تجربه ما مشورت کنید

  برای اینکه بدانید هر مسیر رشد چه کاربردی دارد و چه مسیر رشدی برای شما می تواند بهترین انتخاب باشد، ما به شما مشاوره می دهیم.

  دریافت وقت مشاوره

  چه مسیری بروم؟

  مشاوره
  خودتان را برای تصمیمی بهتر بشناسید

  با کسب آگاهی در مورد خودتان و تایپ شخصیتی خودتان، تا 50% راه را برای یک انتخاب آگاهانه طی کرده اید. کافیست خودتان را بهتر بشناسید

  انجام تست خودشناسی

  سوالات متداول

  مشاوره
  سوالات متداول و شرایط تسهیلات

  پاسخ به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد به همراه شرایط و تسهیلاتی که برای دانشجویان و سازمان ها در نظر گفته ایم

  سوالات متداول

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما