آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی و شغل آنلاین

پول در آوردن از اینترنت را یاد بگیرید

افزودن دامنه سفارشی
اگر قبلا دامنه فروشگاه خود را از چیزی شبیه به “www.janes-store.com” تغییر نداده اید ، اکنون زمان آن را انجام دهید. شما به راحتی می توانید دامنه خود را از طریق یک ثبت کننده دامنه مانند Namecheap ، شناور یا Uniregistry برای هزینه پایین سالانه خریداری کنید و به شما امکان استفاده از دامنه منحصر به فرد و حرفه ای خود را می دهد.

تنظیم انتقال ایمیل
هنگامی که شما یک دامنه سفارشی از طریق Shopify دارید ، می توانید یک ایمیل با دامنه خود به عنوان یک دسته ایجاد کنید ، بنابراین زمانی که مشتریان ایمیل خود را به فروشگاه خود ارسال می کنند ، به حساب شخصی شما فرستاده خواهد شد. آدرس. میزبانی ایمیل از پلت فرم تجارت الکترونیکی شما جدا شده است. شما باید از یک سرویس مانند برنامه های Google برای کسب و کار یا Fastmail برای پاسخگویی به استفاده از ایمیل خاص دامنه خود استفاده کنید. ما ترجیح می دهیم از Fastmail به دلیل ویژگی های برتر و حفظ حریم خصوصی خود استفاده کنیم که ما در مقاله ما از این مورد بحث کردیم: 15 برنامه های محبوب که ما برای مراتع سبزتر ترک کردیم.

فعال سازی هر کانال فروش مربوطه
اگر قصد دارید محصولات خود را از طریق یکی از کانال های رسانه های اجتماعی یا در وبلاگ خود بفروشید ، مطمئن شوید که دکمه ها را در یکی از کانال های فروش مربوطه اجرا و فعال کنید. این که آیا Pinterest buyable پین ، برگه فروشگاه فیس بوک یا دکمه خرید وبلاگ وردپرس شما است ، آنها را به ترتیب قرار دهید تا آماده شوند وقتی که شما انجام می دهید.

ایجاد یک طرح بازاریابی قبل از راه اندازی
شروع بازاریابی فروشگاه خود را قبل از راه اندازی آن ، بنابراین شما باید مشتریان به فروش حق از راه اندازی. ایجاد یک وزوز کمی و یا ایجاد بسیاری از وزوز ، به هر حال ، فقط مطمئن شوید که لیست پستی خود را ، پیروان خود را نمایش مشخصات عمومی ، خوانندگان وبلاگ خود و یا بینندگان کانال یوتیوب می دانم که شما در مورد به راه اندازی چیزی سرد در جهان هستید. را برنامه ریزی و رفتن. در حال حاضر یک مقاله در مورد چگونگی ایجاد ساده تجارت الکترونیکی طرح بازاریابی اگر شما به دنبال ایده ها.

roshdana
roshdana

در مهارتهای خود سرمایه گذاری کنید

افزودن به ثبت نامی های شما
آموزش مقدماتی ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی، راه اندازی و اجرا و کسب درآمد از فضای آنلاین با صفر تومان سرمایه و فقط با یک کامپیوتر و اینترنت بدون دانش تخصصی

هنگام راه اندازی کسب و کار یا محصولات خود ، مهم است که درک کنید که آیا مشتریان بالقوه شما به اندازه کافی برای درک و پذیرش راه اندازی به خوبی مراقبت شده اند. برای درک این ، از افرادی که قصد راه اندازی آن را دارید بپرسید.

شما ممکن است یک کسب و کار ، محصول و یا ایده که شما می دانید مخاطبان هدف شما ممکن است نیاز داشته باشد ، اما اگر آنها ارزش پیشنهاد خود را درک نمی کنند ، آنها احتمالا نمی خواهد خرید.

به عنوان مثال ، اگر شما یک شرکت مشاوره کسب و کار هستید و می خواهید یک آموزش کتاب جدید را در تبلیغات ویدئویی راه اندازی کنید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما برای آن آماده است. اگر شما زمان را برای تأکید بر اهمیت ویدیو در بازاریابی تبلیغاتی گرفته اید ، ممکن است مردم ارزش دانلود محتوای شما را ببینند.

برای مبارزه با این ، شما باید از بازاریابی محتوا برای فروش آنها در ایده تبلیغات ویدئویی استفاده کنید تا ارزش آینده محصول راه اندازی شده خود را درک کنید.

بنابراین شما می خواهید از مخاطبان خود بپرسید که چه چیزی از شما نیاز دارد و آن نقاط را ایجاد می کند یا نقاط دردناک برای مخاطبان شما را تشخیص می دهد و شروع به صحبت کردن در مورد آنها می کند تا زمانی که شما راه اندازی کنید ، آنها آماده عمل هستند.

در مهارتهای خود سرمایه گذاری کنید

افزودن به ثبت نامی های شما
آموزش مقدماتی ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی، راه اندازی و اجرا و کسب درآمد از فضای آنلاین با صفر تومان سرمایه و فقط با یک کامپیوتر و اینترنت بدون دانش تخصصی

در حالی که صفحات فرود معمولا استفاده می شود برای هدایت مشتریان بالقوه به محصولات خاص و اقدامات ، شما همچنین می توانید آنها را برای ایجاد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف راه اندازی کسب و کار شما ، تبلیغ و یا یک محصول جدید استفاده کنید.

اگر شما شروع یک کسب و کار هستید ، خودتان را از ابتدا لابی نکنید تا یک وب سایت کامل دریافت کنید. در عوض ، یک صفحه فرود با شمارش معکوس و ورودی لیست ایمیل ایجاد کنید که می تواند بینندگان علاقه مند را “آگاه” نگه دارد. اگر شما یک شرکت که فقط راه اندازی یک نگاه جدید ، سعی کنید با استفاده از صفحات فرود به معرفی اطلاعات جدید و یا محصولات جدید!

نگاهی به این مثال از Tapster. در صفحه بعدی خود ، آنها فریب دسترسی زودهنگام به برنامه خود را با فرصتی برای برنده شدن در جایزه $۱۰۰ ترکیب می کنند.


رشدانا
مشاوره سریع با ما


    
    دوره های پیشنهادی:
    سایر دوره ها
    ×

    سرویسهای سایت ما