سجاد براتی

پیشه ور در حوزه وبمستری و مدیریت سایت

حوزه های مسیر رشد

وبمستری و مدیریت سایت

رشته تحصیلی

کارشناسی حرفه ایی مدیریت گردشگری

رزومه و توضیحاتی در مورد سجاد براتی

– بنده در سمپوزیوم بین المللی ترویج گردشگری مسئول برای حفاظت از میراث و توسعه پایدار موفق شدم که دو سرتیفیکیت بین المللی کسب کنم.(دی و بهمن 98)

علاقه مندی های شخصی من در حوزه های علم و فناوری : 1- علاقه به یادگیری به حوزه ی رباتیک 2- بنده علاقه ی بسیار شدیدی به حوزه ی گردشگری دارم به خصوص ( گردشگری سلامت) 3- بنده علاقه ی بسیار شدیدی به طراحی و دیزاین اتومبیل و رباتیک دارم .(کانسپت دیزاینر) . 4- علاقه به طراحی و نقاشی مدرن و خلاقانه دارم . 5-من به صورت کاملا حرفه ایی و پیشرفته علاقه به یادگیری به حوزه ی موشن گرافیک دارم. 6- علاقه به یادگیری فتوشاپ دارم . 7- علاقه مند به رهبری افراد باشگاه یا شرکت دارم. 8-علاقه به یادگیری عکاسی دیجیتال دارم . 9- علاقه به یادگیری تبدیل طرح گرافیکی XD،PSD دارم . 10- علاقه به یادگیری دیجیتال مارکتینگ دارم. 11- علاقه به یادگیری اصول بازار یابی و دیجیتال مارکتینگ دارم . 12- علاقه به یادگیری شاخص های کلیدی عملکرد استارتاپ ها هستم. 13- علاقه به یادگیری آموزش سئوی حرفه ایی دارم. 14-علاقه به یادگیری اقتصاد رفتاری با رویکرد محتوا دارم. 15- علاقه ی شدید به یادگیری کد نویسی و برنامه نویسی دارم. 16- علاقه به یادگیری مبانی دیجیتال برندینگ دارم. 17-علاقه ی شدید به یادگیری در حوزه ی آی تی(IT) دارم. 18- علاقه به توسعه نرم افزار دارم.

بنده افتخار حضور در رویداد کشوری استارتاپ ویکند گردشگری پدیده شاندیز را داشتم و موفق شدم در این رویداد مهیج و شاد به همراه هم تیمی هام موفق شدیم که رتبه ی 3 را در این رویداد مفید و موئثر کسب کنیم و اینکه من در این رویداد مهیج و جذاب موفق شدم برای اولین بار بهترین ایده پرداز در حوزه گردشگری و علم و فناوری شوم و سرتیفیکیت (گواهی نامه حضور در شتاب دهنده پدیده) را کسب کنم

بنده قصد دارم که در آینده نه چندان دور با توانایی بالا و پشتکار خودم بتوانم از طریق ایده ها و طرح هایم در حوزه های گردشگری و رباتیک قصد دارم ایده هایم را در حوزه هایی که ذکر کردم را به مرحله توسعه و اجرایی برسانم

در حوزه ی کاریم بسیار مسئولیت پذیر و دقیق و کوشا هستم ، بنده تا حدی تسلط به زبان انگلیسی دارم ، توانایی تدریس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان در حد مقدماتی دارم.

ارتباط رایگان و پیشنهاد کار

برای ارسال درخواست ارتباط با ایشان، اینجا کلیک کنید

شما هم می خواهید اینجا باشید؟

اگر شما هم می خواهید کارآموز شوید و در مسیر رشد استخدام و شغل قرار گیرید، کافیست تصمیم بگیرید و روی تصویر زیر کلید کنید:

کارآموزی
رشدانا
مشاوره سریع با ما


    
    دوره های پیشنهادی:
    سایر دوره ها
    ×

    سرویسهای سایت ما