آموزش نرم افزار CRM

رشدانا

وفادارسازی مشتریان، با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان

CRM Software

با استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان می توان به صورت سیستماتیک و منظم کارها را پیش برد که این امر نه تنها سبب کسب رضایت بالا مشتریان می شود بلکه رضایت مدیران و کارمندان را نیز در پی دارد

توضیحات کارگاه آموزشی

تمام سرمایه کسب و کارها، جلب رضایت و وفاداری مشتری است.

مدیریت ارتباط با مشتری Customer Relationship Management مجموعه استراتژی هایی است که سازمان ها برای ثبت اطلاعات، تحلیل رفتار و ارتباط با مشتریان، از آن استفاده می‎کنند. راهبردها و استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری، از طریق نرم افزارهایی که به این منظور ساخته شده اند؛ انجام می‎شود. از این رو آموزش نرم افزار crm برای مدیران و کارکنان سازمان ها مفید بوده و ضرورت آن بیش از پیش احساس می‌شود.

 

نرم افزار crm  چیست؟

این نرم افزار یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی است که با قابلیت های متعدد، فرایند فروش و تعامل با مشتری را، در سطحی مطلوب مدیریت می‎کند.

Crm تمامی اطلاعات مشتریان همچون شماره تلفن، نام و ایمیل را ثبت و ذخیره کرده ، اطلاعات راجع به شرکت و فروش را نگه داری و متمرکز می‌کند. ( با رونق گرفتن کسب و کار، حجم زیاد این اطلاعات بر روی اکسل، باعث عدم مدیریت بر اطلاعات و سرنخ ها خواهد شد.)

قابلیت های crm در حدی است که حتی، هنگامی که یکی از کارکنان شرکت، مانند کارمند واحد فروش همکاری خود را قطع کند، تمامی اطلاعات مربوط به فروش و قراردادها با رفتن او از بین نرفته و همچنان به سهولت به آن موارد دسترسی خواهید داشت.

 

چرا یادگیری نرم افزار crm ضروری است؟

مشتری نقطه عطف و علت وجود کسب و کار ها است، سازمان ها تلاش بسیاری را در کمپین های تبلیغاتی شان برای جذب مشتری انجام می‎دهند و پس از جذب، تبدیل مشتری بالفعل به مشتری وفادار یکی از اهداف بزرگ سازمانی است.

این پروسه، به سادگی اتفاق نمی‎افتد و در این مسیر نیازمند این هستید که: لیستی از مشتریان و راه های ارتباط با آن ها داشته باشید، نرخ بازدید از وب سایت و سوشال مدیا را بالا ببرید، اطلاعات مشتریان را سازماندهی کرده و دسته بندی کنید، ارسال ایمیل، آماده کردن نمونه کارها و ده ها کار دیگر که به راحتی و تنها با داشتن یک سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان در قالب نرم افزار crm می‌توانید آن امور را مدیریت کنید، همچنین بر بهره وری و ساختار تیم فروش نظارتی صحیح داشته باشید.

توجه کنید که تفاوتی ندارد کسب و کارتان کوچک باشد یا صاحب یک شرکت تجاری بزرگ و بنام باشید، هزینه هایی که برای crm صرف می‎کنید، در نهایت موجب نظم امور، شفافیت سازمانی و افزایش فروش خواهد شد.

 

مزایای ارزشمند کارگاه آموزش نرم افزار crm

 • ارائه جذاب (تدریس صفر تا صد مباحث)
 • پروژه محور بودن دوره (انجام پروژه جهت تسلط بیشتر به موضوع)
 • منتورینگ (پشتیبانی منتور در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل برای انجام پروژه)
 • کیفیت بالا، قیمت مناسب

 

دستاوردهای رشدآموز در پایان دوره آموزش crm

در انتهای این دوره آموزشی، با رویکردی متفاوت خواهید آموخت که نظم، سرعت، کنترل صحیح و موفقیت در مدیریت سازمان با نرم افزار crm چگونه اتفاق می‌افتد.

شما با آموزش این نرم افزار و یادگیری سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، در فعالیت های کلیدی شرکت مانند: تحلیل اطلاعات و گزارش گیری، ذخیره سازی اطلاعات مشتریان، افزایش نرخ بازگشت مشتریان، بالا بردن میزان رضایت و وفاداری مشتری، مدیریت بر فروش قدرتمند و پیش بینی فروش؛ از رقبای خود پیشی گرفته و در کسب و کارتان پیروز میدان خواهید شد.

انتخاب نوع ثبت نام

انتخاب و ثبت نام

زمان، قیمت، جزئیات

covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود
 • مدت زمان کارگاه : یک جلسه سه ساعته
 • تاریخ برگزاری : 20 اردیبهشت 1400‌
 • ساعت : 16:30 تا 19:30 الی 20:00
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 230000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

مدرس و رشدآفرین

 • احسان هرمززاده از سال 1393 در زمینه آموزش نرم افزار CRM اوج، تحلیل فرآیندهای سازمانی و پیاده سازی فرآیندها منطبق بر فلوچارت سازمان ها و بهبود فرآیندهای سازمانی فعالیت نموده ام. در طول مدت فعالیتم در شرکت نرم افزاری آموت مسئولیت آموزش و پیاده سازی فرآیندهای سازمانی بیش 200 مجموعه کوچک و بزرگ را توسط نرم افزار اوج به عهده داشته ام.

مکان برگزاری

 • آموزش مجازی
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • کاربرد نرم افزار CRM برای واحد فروش
 • کاربرد نرم افزار CRM برای بازاریابی و تبلیغات
 • افزایش رضایت و وفاداری مشتریان
 • ذخیره سازی اطلاعات مخاطبین
 • اتوماسیون های اداری
 • تحلیل اطلاعات و گزارش گیری
 • متمرکز نمودن تماس های تلفنی
 • افزایش نرخ بازگشت مشتریان
 • افزایش نظم و برنامه ریزی سازمانی

کارگاه آموزشی آموزش نرم افزار CRM - CRM Software

گسترش کسب و کار و نیاز مبرم به مدیریت درست کارها و کسب رضایت مشتریان، این روزها به دغدغه ای بزرگ برای مدیران تبدیل شده است. افزایش تعداد کارمندان و تقسیم مسئولیت ها تا حدودی می تواند پاسخ به این نیاز باشد ولی در نهایت، هماهنگی و تقسیم کار و پیگیری نحوه انجام مسئولیت ها به منظور افزایش رضایت مشتریان خود چالشی جدید است.

شما با استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان می توانید به صورت سیستماتیک و منظم کارها را پیش ببرید که این امر نه تنها سبب کسب رضایت بالا مشتریان می شود بلکه رضایت مدیران و کارمندان را نیز در پی دارد. کارآمدی و بازدهی هر چه بهتر کسب و کارها به انجام درست و به موقع فعالیت ها بستگی دارد و شما می توانید با به کارگیری این ابزارها به نتیجه مطلوب خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
رشدانا
مشاوره سریع با ما


  
  دوره های پیشنهادی:
  سایر دوره ها
  ×

  سرویسهای سایت ما