کانتونا

فعال در حوزه

حوزه فعالیت شرکت

نیازمندی های نیروی انسانی

معرفی شرکت کانتونا و سابقه فعالیت

تیم تولید محتوای کانتونا در تابستان سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. بیشتر کسب و کار ها تمامی اصول تولید محتوای سئو شده را نمیدانستند و یا از قدرت بسیار بالای محتوا بی خبر بودند.

از طرفی هم کمبود تیم تولید محتوای تخصصی به وضوح قابل مشاهده بود. کانتونا با هدف بر طرف کردن نیاز های محتوای وبمستران، صاحبان کسب و کار ها، آژانس های دیجیتال مارکتینگ و دیگر افراد فعال در این زمینه، وارد اکوسیستم استارتاپی مشهد شد و به مرور زمان خود را به جامعه آی تی و استارتاپی ایران معرفی کرد.

حالا تیم جوان و مجرب کانتونا در اختیار تمام کسب و کار های ایران زمین هستند و سعی دارند تا محتوایی کاملا تخصصی و سئو شده را به آن ها ارائه کنند.

 

محتوای متنی

تولید محتوای متنی، تالیفی، بازنویسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و یا فارسی به هر زبان زنده دیگری را به تیم نویسندگان و مترجمان حرفه ای، جوان و در عین حال با تجربه کانتونا بسپارید. با تولید محتوا یونیک و سئو شده، به رتبه یک گوگل برسید.

 

محتوای تصویری

با محتوای تصویری با کیفیت و حرفه ای، همه جا بدرخشید. عکاسی، عکاسی صنعتی، خبری، طراحی پوستر و بنر های گرافیکی، اینفوگرافیک را طراحان کانتونا انجام می‌دهند. اگر نیاز داید تا در کسب و کار خود تحولی ایجاد کنید، پیشنهاد کانتونا، تولید محتوا تصویری است.

 

محتوای ویدیوئی

محتوای ویدیویی تا چند سال آینده حرف اول را می‌زند. برای ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی و.. کافی‌ست تا سفارش خود را ثبت کنید. تیم تولید محتوا ویدیویی کانتونا در خدمت شما خواهد بود تا بتوانید به بهترین شکل محصول یا کسب و کار خود را معرفی کنید و کیفیت کار خود را نشان دهید.

 

دغدغه تیم کانتونا:

  • تولید انواع محتوا های متنی، تصویری، ویدیویی و ارائه خدمات خاص جهت بهبود عملکرد بازاریابی محتوا به مشتریان
  • تنظیم یک استراتژی مشخص زمانبندی شده در جهت تولید محتوا تخصصی با بررسی چشم اندازه ماهانه و سالانه
  • تولید محتوا های به روزتخصصی، مرتبط و منحصر به فرد هر کسب و کار
  • انتخاب بهتر موضوعات محتوا ها به نسبت کسب و کار ها
  • کمک به توسعه رتبه سایت شما در موتور جست و جو گوگل

پشتیبانی قوی و پاسخگویی مناسب، وقت شناسی در تحویل کار، کیفیت بالای محتوا و قیمت مناسب وجه تمایز تیم با عشق کانتونا به نسبت سایر رقبا میباشد.

شماره تماس: 09921255297

 

تیم تولید محتوای کانتونا

شما هم می خواهید اینجا باشید؟

اگر شما هم می خواهید کارآموز شوید و در مسیر رشد استخدام و شغل قرار گیرید، کافیست تصمیم بگیرید و روی تصویر زیر کلید کنید:

کارآموزی

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها
×

سرویسهای سایت ما