باد صبا

فعال در حوزه تکنولوژی خدمات کسب و کارها

حوزه فعالیت شرکت

تکنولوژی خدمات کسب و کارها

نیازمندی های نیروی انسانی

برنامه نویسی بک اند - برنامه نویسی فرانت اند -

معرفی شرکت باد صبا و سابقه فعالیت

مجموعه پیشگامان موج تلفن همراه که تولید کننده اپلیکیشن های متفاوتی برای موبایل است، بزرگ ترین و معروف ترین محصولش همان باد صبا است که بیشترین تعداد مخاطب را در کشور از آن خود کرده است.

 

گسترش روز افزون تلفن های همراه و استفاده از آن توسط اكثريت مردم، دارا بودن امکانات نرم افزاری گوشی ها و همچنین امکان اتصال به شبکه های انتقال داده از راه دور همگی نمايانگر اين است كه موج جدیدی از فناوری در راستای تکنولوژی دیجیتال و فناوری اطلاعات به طور فراگیر در حال شکل گیری می باشد که می توان از آن به عنوان موج تلفن همراه یاد نمود.

 

از این رو شركت پیشگامان موج تلفن همراه، با هدف دستیابی به این فناوری و توسعه آن در جهت نیاز های جامعه علمی و اسلامی، قدم به عرصه تجارت نهاد و با عنایت به تعداد محدود برنامه های فارسی مناسب در این زمینه، اقدام به تهيه و توليد نرم افزارهای تلفن همراه به زبان فارسی به طوری که در همه انواع موبایل ها قابل پیاده سازی باشد نمود.

 

كه با توجه به تجربه و سابقه ديرين متولیان این شرکت در اين زمينه در حدود ۵ سال (جزء اولين توليد كننده ها) آمادگی لازم جهت همكاری با تمامی اشخاص حقيقی و حقوقی و نيز ادارات را اعلام داشته است.

به عنوان مقدمه اي كوتاه قابل ذكر است كه اين شركت به عنوان يكي از پيشگامان صنعت توليد نرم افزارهای موبايل ، در سال ۱۳۸۶ تاسيس گرديده و با شماره ثبت ۳۱۶۱۰ اداره ثبت شركتهای مشهد مشغول به فعاليت می باشد.

 

تيم فنی اين شركت متشكل از جوانان تحصيل كرده و با استعداد دانشگاهی كشور می باشد كه در زمينه تخصصی خود جزء بهترين و توانمندترين نيروهای كشور محسوب می گردند و توانايی توليد هر نوع برنامه قابل اجرا روی موبايل را دارند.

از جمله بانک های اطلاعاتی، كتاب الكترونيک، كاتالوگ های ديجيتال، نرم افزارهای كاربردی، آموزشی، انواع  بازی های دوبعدی وسه بعدی و….

 

آدرس: مشهد، بلوار سیدرضی، سیدرضی 30، پلاک 1/248

شماره تماس: 05136067323 ، 09153254251

پیشگامان موج تلفن همراه - باد صبا

شما هم می خواهید اینجا باشید؟

اگر شما هم می خواهید کارآموز شوید و در مسیر رشد استخدام و شغل قرار گیرید، کافیست تصمیم بگیرید و روی تصویر زیر کلید کنید:

کارآموزی

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها
×

سرویسهای سایت ما