آرنیکاوب

فعال در حوزه

حوزه فعالیت شرکت

نیازمندی های نیروی انسانی

معرفی شرکت آرنیکاوب و سابقه فعالیت

گروه آرنیکاوب (Arnika Web) ، با سابقه ای درخشان قریب به ۱۱ سال است که با ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس و کدنویسی وب سایت ها و طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری در حال فعالیت بوده و هم اکنون با تجربه ای چندین ساله، در حال توسعه و پیشبرد اهداف خویش در راستای جذب و نگهداری مشتریانی راضی و خشنود است.

 

تیم آرنیکاوب در زمینه ارائه انواع خدمات تخصصی در زمینه تجارت الکترونیک، پیاده سازی هویت سازمانی آنلاین و همچنین ارائه راهکارهای بازاریابی تحت وب تا کنون توانسته است بیش از ۱۰۰۰ پروژه موفق را در کارنامه خود ثبت کند.

 

هدف ما، تیم همدل آرنیکاوب، در نهایت یک چیز است: رضایت مشتری و مشتری مداری، خط مشی گروه آرنیکاوب، به این ختم می شود که کلیه امور و خدمات و محصولاتی که ارائه می شود، می بایست در نهایت برای رفع نیاز یک فرد یا یک سازمان بوده و منتهی به رضایت وی شود. رضایت مشتریان تا به امروز عامل ماندگاری ما بوده است.

  • کیفیت خدمات یکی از مهمترین اصولی است که رضایت مشتری را به دنبال دارد و این اصل اولین قدم در جلب این مهم است.

 

  • سرعت ارائه خدمات، بعنوان دومین اصل، باعث شده که به هر طریقی، رضایت مشتریان محترمی که سرعت برای آنها مهمترین عامل است جلب شود.

 

  • خدمات پس از فروشو پشتیبانی واقعی اصل دیگری است که نشان از تعهد ما نسبت به خدمات ارائه شده به مشتری دارد.

 

  • همچنین گروه آرنیکاوب دوره های آموزشی را برای علاقه مندان به این حوزه و کسانی که دوست دارند طراحی سایت را به صورت حرفه ای و تخصصی بیاموزند در نظر گرفته است.

 

درخواست همکاری و استخدام با آرنیکاوب

تخصص در درجۀ اول، علاقه به کار در درجه دوم و فضای صمیمی در کنار محیط حرفه ای، باعث می شود تا متخصصین و اعضای گروه آرنیکاوب بهترین کارایی را در قبال وظایفی که به آن ها محول شده داشته باشند و در نهایت برآیند کاملا مثبتی را از کاری که انجام می شود، داشته باشند.

آدرس: مشهد – بلوار امامت – امامت 25

شماره تماس: 05138821727

مشاوره رایگان: 09394040011

آرنیکاوب

شما هم می خواهید اینجا باشید؟

اگر شما هم می خواهید کارآموز شوید و در مسیر رشد استخدام و شغل قرار گیرید، کافیست تصمیم بگیرید و روی تصویر زیر کلید کنید:

کارآموزی

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها
×

سرویسهای سایت ما