چگونه صفحه ای از سایت را در گوگل بالا بیاوریم

رشدانا

رتبه بالاتر، دیده شدن بهتر، ورودی بیشتر

Increase Google Rank

طبق تحقیقات انجام شده، 75% کاربران اینترنت از صفحه اول جستجوی گوگل فراتر نمیروند. این مطلب بدین معنیست که اگر سایت شما در صفحه دوم، سوم و یا پنجاهم نمایش داده شود، تمام کارهایی که تاکنون کرده اید هیچ می باشد و بازگشت سرمایه ای نخواهید داشت

توضیحات کارگاه آموزشی

طبق تحقیقات انجام شده، 75% کاربران اینترنت از صفحه اول جستجوی گوگل فراتر نمیروند. این مطلب بدین معنیست که اگر سایت شما در صفحه دوم، سوم و یا پنجاهم نمایش داده شود، تمام کارهایی که تاکنون کرده اید هیچ می باشد و بازگشت سرمایه ای نخواهید داشت. درک این مسئله که سایت شما در صفحه اول گوگل نیست بسیار بغرنج می باشد و مطمئنا در این لحظه به این فکر میکنید که چگونه یک روزه این مشکل را حل کنید و بر الگوریتم جستجوی گوگل فائق آیید.

راه حل این مشکل، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. ما در این مطلب به بررسی این مفهوم می پردازیم و به شما آموزش می دهیم که چگونه به صفحه اول گوگل برسید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. در اینجا به مهمترین نکات سئو می پردازیم که لزوما با آنها می بایست آشنا باشید و نسبت به پیاده سازی آنها اقدام کنید. پس بیایید یاد بگیریم که چگونه بازار هدف را در دست خودمان بگیریم و از چنگ رقبا بیرون بکشیم.

ثبت نام این کارگاه به اتمام رسیده است

زمان، قیمت

اتمام کارگاه
این کارگاه برگزار شده و مهلت حضور در آن به اتمام رسیده است. می توانید کارگاه های مشابه را دنبال کنید

مدرس و رشدآفرین

  • مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.

مکان برگزاری

  • مشهد
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

  • اهمیت رتبه اول گوگل در چیست؟
  • معرفی ابزار های کمکی برای ارتقای رتبه صفحه
  • یک صفحه ی قابل قبول چه ویژگی هایی دارد؟
  • دیجیتال برندینگ را از کجا شروع کنیم؟
  • دیجیتال برندینگ را چگونه اجرا کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با مادوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها