مسیر شغلی آموزش استارتاپ و راه اندازی کسب و کار نوپا

توانمندسازی مهارتی کارراهه شغلی در حوزه .

آموزش استارتاپ
Startup Launch Specialist

به یک متخصص همه فن حریف راه اندازی استارتاپ تبدیل شوید

برگزاری در آموزش مجازی

راه اندازی یک شرکت نوپا کار ساده ای نیست. ابتدا باید تعیین کنید که آیا ایده شما ارزش تبدیل شدن به یک تجارت را دارد یا خیر. شما همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا کارآفرینی را لازم دارید یا خیر.

مشاوره کارراهه شغلی
covid19 کارگاه ها به علت COVID-19 فعلا به صورت مجازی برگزار می شود

شروع مسیر رشد 16 فروردین 1399

زمان حدودی مسیر حدود حدود 3 ماه

تعداد کارگاه ها 21 کارگاه تخصصی

امکان اشتغال معرفی، به محض اتمام مسیر

نیاز به کارآموزی نیاز دارد، 1 تا 3 ماه

منتورینگ فرد به فرد دارد، همزمان و بعد از مسیر

مشاوره پس از مسیر دارد، همزمان و پس از اتمام

شرایط پرداخت i اقساط بدون ضامن و بدون چک

× بستن

شرایط پرداخت به صورت اقساط، تعداد ماههای طول مسیر است، مبلغ اولیه، همزمان با ثبت نام و سپس هر 30 روز قابل پرداخت است.
مثلا اگر مبلغ کل 1.500.000 تومان باشد، و طول مسیر رشد 3 ماه است، همزمان با ثبت نام 500 تومان و 30 روز بعد 500 تومان و 30 روز بعد از آن 500 تومان. اطلاعات بیشتر: 09301302890

gathering جلسات دورهمی و تیم سازی پس از مسیر رشد : دورهمی های تخصصی همسفران رشد ویژه همراهان رشدانا

مسیر رشد شغلی آموزش استارتاپ و راه اندازی کسب و کار نوپا مناسب کیست؟

مسیر رشد شغلی مهارتی

امروزه با گسترش فناوری های نو و فضای دیجیتال از طرفی و حضور فارغ التحصیلان و نوآوران همچنین علاقه مندان به فعالیت های در حوزه های ناب و فناور در این فضای گسترده و جذاب، مفهوم راه اندازی کسب و کار یا یک قدم عقب تر راه اندازی استارتاپ بسیار فراگیر شده و این موضوع توسط اقشار مختلف دنبال می شد. شما هم اگر ایده کسب و کاری دارید که مصمم هستین این ایده را به مرحله درآمد زایی برسونید بایستی قبل از شروع، یک سری مفاهیم و مهارت ها را کسب کنید که ما در این مسیر به شما پیشنهاد داده ایم. با چشم باز در دنیای استارتاپ قدم بردارید تا پیروز و موفق شوید.

مبلغ سرمایه گذاری در مسیر رشد: 3500000 تومان
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

شرکت هایی که به آموزش استارتاپ و راه اندازی کسب و کار نوپا نیاز دارند

موضوعات مهارتی این مسیر

در مسیر رشد آموزش راه اندازی استارتاپ شما تکنیک های ایده پردازی و اصول محصول حداقلی یا MVP برای استارتاپ ها را فرا میگیرید و سپس با آموزشی که در حوزه برندسازی و هویت بصری، بوم ناب استارتاپی و اصول تیم سازی و رهبری تیم میگذرانید، آماده پایه ریزی استارتاپ خود می شوید. اکنون نیاز هست که برای راه اندازی این استارتاپ مهارت هایی از جمله مدیریت سایت وردپرسی، دیجیتال مارکتینگ، بازیکاری و بازی آفرینی را کسب کنید. استارتاپ شما آماده هست و فقط کافیست مهارت جذب سرمایه و اصول مذاکره با یک سرمایه گذار را نیز بگذرانید تا مقتدرانه در این بازار، استارتاپ خود را استارت بزنید. استارتاپ مسئله ای نیست که بدون علم و تجربه و دانش اقدامی بکنید، از تجربه دیگران استفاده کنید و سپس عمل کنید.

کارگاه های این مسیر

دوره تیم سازی و کار تیمی

Teamwork for Success
ایده های ناب، زمانی به وجود می‌آیند که افراد در یک گروه فعالیت کنند

یک جلسه ی 3 ساعته / تابستان 99
هویت بصری و برند سازی چیست؟ آموزش هویت بصری برند

Visual Identity Workshop
هویت بصری، نمود واقعی ارزش آفرینی برند است

یک جلسه 3 ساعته / یک شنبه 11 خرداد ماه ساعت 16:30 الی 20
انتخاب و ثبت علامت تجاری

Trademark Selection and Registration
با انتخاب درست در ضمیر ناخوداگاه مشتریان نفوذ کنید

یک جلسه 3 ساعته / یک شنبه 29 تیر ساعت 16:30 الی 20
بوم مدل کسب و کار آموزش بوم مدل کسب و کار

Business Model
نقشه ی راه کسب و کار خود را ترسیم کنید

یک کارگاه - 3 ساعت / شنبه 11 مردادماه 99 ساعت 16:30 الی 20
آموزش محصول حداقلی یا MVP

Minimum Viable Product
تولید بهترین MVP برای بهترین کسب و کار

یک جلسه 3 ساعته / دوشنبه 13 مردادماه 99 ساعت 16:30 الی 20
آموزش بوم ناب استارتاپ

Lean Canvas Workshop
نقشه گنج استارتاپ خود را بسازید!

یک جلسه 3 ساعته / چهارشنبه 15 مردادماه 99 ساعت 16:30 الی 20
آموزش مدلهای کسب و کار

Business Models
بهترین راه را برای پیشرفت کسب و کار خود پیدا کنید.

یک جلسه ی 3 ساعته / دوشنبه 27 مردادماه 99 ساعت 16:30 الی 20
منتورینگ برای شاهزاده ها آموزش تخصصی منتورینگ

Mentoring
داشتن همکار خارق العاده است، اما با منتورهاست که کار واقعی انجام می شود

یک جلسه 3 ساعته / شنبه 8 شهریورماه 99 ساعت 16:30 الی 20

مدرسین آموزش استارتاپ و راه اندازی کسب و کار نوپا

 • دکتر علی جاهدی : علی جاهدی علی جاهدی، کارشناس ارشد کارآفرینی و دانشجوی دکترای علم اطلاعات و مدرس کارآفرینی دانشگاه فردوسی مشهد، مشاور راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوپا ( استارتاپ ها ) و شرکت های دانش بنیان، مدیر مرکز رشد ict پارک علم و فناوری خراسان است.
 • دکتر محمد نوری زاده : محمد نوری زاده دکتر محمد نوری‌زاده، مترجم و مؤلف بیش از ده کتاب ازجمله «استارتاپ صددلاری» و «قوانین خلاقیت» تینا سیلیگ است. وی مدتی کارشناس واحد مدیریت قراردادهای بانک جهانی در ایران بود. درحال‌حاضر استاد دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای است. تاکنون در راه‌اندازی چندین شرکت استارتاپی همکاری داشته است و هم‌بنیان‌گذار شرکت بازی‌ساز باراناگیمز، انتشارات آگیرا، شبکه مترجمان آ-اس-یار و ... بوده است. عضو هیئت علمی دانشکده فنی نیشابور دکتری پترولوژی- از دانشگاه باهنر کرمان مترجم زبان انگلیسی (آشنایی با زبان پرتغالی و عربی) مدرس دروس طراحی آموزشی- طراحی واحد یادگیری در دانشگاه فرهنگیان
 • رسول زارع : مدیر و مالک برند سایت ساز سی فایو و نیوزویت، بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در طراحی رابط کاربری UI و تجربه ی کاربری، متخصص دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین
 • مسعود اردکانی مقدم : مسعود اردکانی مقدم مهندس نرم افزار، محقق و مشاور، کارشناس ارشد علوم شناختی و منتور استارتاپ ها فارغ‌التحصیل کارشناسی نرم‌افزار، فعالیت حرفه‌ای او با تولید و توسعه نرم‌افزارهای تحت ویندوز شروع شد و کم‌کم با فراگیر شدن اینترنت به برنامه‌نویسی و توسعه وب جذب شد، در ۱۵ سال گذشته، در کنار فعالیت در زمینه نرم‌افزار و وب به کارهایی مثل روزنامه‌نگاری، مشاوره فنی و محتوایی، تدریس و پژوهش‌های فرهنگی مشغول بوده است. در حال حاضر تمرکز وی بر روی حوزه کسب‌وکارهای نوپا و تولید محتوا برای استارتاپ میلوژی ست. میلوژی استارتاپی در حوزه خودشناسی است.
 • مصطفی پورعلی : مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.
 • مهدی شهبازی : http://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/shahbazi.jpg مدرس و مشاور کسب و کار / مربی کارآفرینی. تولید کننده محتوای آموزشی برای کسب و کار های نوپا دانش آموخته MBA و عضو کلوپ مدیران
 • مهدی غیبی : http://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/mehdi-gheybi.jpg مـهـدی غـیـبـی از اولین های فعال در اکوسیستم استارتاپی است، “من کارت” که امروز درمشهد از آن راحت استفاده می کنیم نتیجه تلاش اوست ، مدیرعامل و موسس شرکت ناوش که در حوزه فین تک و حمل و نقل هوشمند فعال است. وی همچنین کارشناسی فناوری اطلاعات و ارشد کسب و کار خوانده، منتور کسب و کارهای موفق زیادی است. وی با حضور در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای به رشد اکوسیستم استارتاپی کمک می کند
 • نوید فلاحت : نوید فلاحت طراح گرافیک و هنرمند عمومی منتور و مربی بیش از ۳۵ رویداد گرافیک و طراحی ملی و جهانی بنیانگذار استودیو طراحی و معماری A.M ومدیر هنری استودیو خلاقیت ماموت طراح آثار شهری متعدد ، ایده پرداز و توسعه دهنده هنر عمومی مشاور و مربی هویت بصری پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، منتور و مربی رویدادهای ملی کارآفرینی در حوزه هنر و فناوری
مبلغ سرمایه گذاری در مسیر رشد: 3500000 تومان
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

موضوعات تدریس این مسیر

 • تکنیک های ایده پردازی فردی مبتنی بر TRIZ
 • آزمایش و تست محصول برای فهمیدن بازخورد مخاطبان
 • اگر MVP پاسخ نداد چه کنیم؟
 • بوم مدل کسب و کار شامل چه اجزایی است؟
 • بوم مدل کسب و کار چه نقشی در کسب و کار ها دارد؟
 • معرفی الگوها و منابع کاربردی کار تیمی
 • اصول رهبری در تیمهای کاری
 • آموزش ایجاد دسته‌بندی و ساخت منو
 • آموزش ساخت دیتابیس (پایگاه داده) برای وردپرس
 • روش های تامین سرمایه برای استارتاپ
 • چگونگی یافتن و برقراری ارتباط با سرمایه گذاران
 • آشنایی با Conversion Rate یا نرخ تبدیل ها و اهیمت آن ها
 • تقسیم بندی کانال هال جذب ترافیک در دیجیتال مارکتینگ
 • تجربه های عملی پیرامون طراحی هویت
 • آشنایی با مفاهیم و ساختار هویت دیداری
 • بازاریابی موتور های جستجو

توضیحات تفصیلی مسیر رشد شغلی

مسیر رشد راه اندازی استارتاپ

مسیر رشد دکترای راه اندازی استارتاپ (Startup Launch Specialist)
حتما تا به حال به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید یا چگونه یک شغل مناسب پیدا کرده یا کاری که دارید را توسعه دهید.
راه اندازی یک کسب و کار و یا شرکت نوپا کار ساده ای نیست. شما باید ایده ی خود را از لحاظ اینکه آیا ارزش تبدیل شدن به یک محصول یا خدمات دارد یا خیر، بررسی کنید و همچنین روحیه کارآفرینی خود را بسنجید که آیا برای این مسیر آماده هستید یا خیر!
اگر بخواهیم یک تعریف خلاصه از استارتاپ داشته باشیم می توان گفت: یک کسب و کار کوچکی که با به کارگیری ایده های خلاقانه و جدید در جهت رفع و حل نیازی از جامعه تشکیل می شود.
تفاوت کارآفرین با بنیانگذار استارتاپ در چیست؟
کارآفرین فردی است که به دنبال فرصت های شغلی و ایجاد راه هایی برای سودآوری در آن مشاغل می باشد. این افراد غالبا بدون مسئولیت اصلی در اداره شرکت ها بوده و روی سرمایه گذاری و کسب درآمد از آن ها تمرکز بیشتری دارند. اما بنیانگذار یک استارتاپ یک شرکت نوپا را ایجاد کرده که سعی در این دارد روزی تجارت خود را به سودآوری و موفقیت برساند. در حالی که به نظر شبیه به هم می باشند اما هدف آن ها متفاوت است. بر خلاف کارآفرینی یک استارتاپ انگیزه مالی عمده ای ندارد. آن ها محصولات یا خدماتی برای تغییر در جهان ایجاد می کنند و می خواهند به بقیه نشان دهند که هر چیزی ممکن است که در آینده به موفقیت و شهرت می رسند. با کارآفرینی ایجاد یک محصول و هزینه آن بسیار مهم است اما بنیانگذاران استارتاپ اغلب در ابتدا نگران روند فروش نیستند زیرا می خواهند در آینده سود بیشتری کسب کنند و به دنبال سرمایه گذار می روند.
اهمیت راه اندازی استارتاپ
شکی نیست که استارتاپ ها برای رشد اقتصادی ملت مهم هستند چرا که نقش نوآوری ها در رونق اقتصادی دنیای امروز رو به افزایش می باشد. یکی از مهمترین مزیت های استارتاپ ها این است که مشاغل جدیدی ایجاد می کنند. داده های جهانی نشان می دهد که شرکت های نوپا نسبت به شرکت های بزرگ مشاغل بیشتری در کشورها ایجاد کرده اند.
هم اکنون بسیاری از استارتاپ ها جدیدترین فناوری هایی مانند اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، رباتیک و غیره را معرفی کرده اند. همچنین بیشتر شرکت های غول فناوری وظایف خود را به صورت برون سپاری به استارتاپ ها محول می کنند که به افزایش جریان پول نقد کمک زیادی می کند.
بنابراین نقش استارتاپ ها برای توسعه ملل مختلف بسیار اساسی بوده و برای راه اندازی آن ها باید روحیه و فرهنگ کارآفرینی و کار تیمی در کشورها توسعه یابد.
از اهمیت استارتاپ ها هرچقد بگوییم کم است اما حتما تا به الان برایتان سوال شده که چگونه برای راه اندازی یک استارتاپ اقدام کنیم؟ قدم اول چیست؟ چه اقداماتی لازم است؟ جواب شما در مسیر رشد و برنامه هایی است که برای شما آماده کرده ایم پس با ما همراه باشید.

مسیر رشد دکترای راه اندازی استارتاپ یا Startup Launch Specialistرشدانا
ما در این مسیر رشد یک سری کارگاه ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم که فکر می‌کنیم برای توسعه مهارت های شما در حوزه‌ی راه اندازی استارتاپ بسیار موثر هستند. کارگاه های مسیر رشد دکترای راه اندازی استارتاپ یا Startup Launch Specialist به شرح زیر هستند:

 • تکنیک های ایده پردازی برای استارتاپ
 • محصول حداقلی یا MVP
 • آموزش بوم ناب استارتاپ
 • تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم
 • آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و مدیریت سایت با وردپرس
 • جذب سرمایه و مذاکرات با سرمایه گذار
 • آموزش دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش هویت بصری برند
 • آموزش بازیکاری، بازی آفرینی (گیمیفیکیشن)

آموزش کارگاه هایی که می‌بینید با دقت و حساسیت خاصی چیده شده اند تا کاملا با مسیر رشد Startup Launch Specialist تطبیق داشته و برای شما کارآمد باشند.

کارگاه های آموزش استارتاپ

همانطور که اشاره شد استارتاپ ها به دنبال ایده های خلاقانه و جدید هستند برای همین اولین قدم تکنیک های ایده پردازی برای استارتاپ می باشد. لذا داشتن یک ایده خوب که بصورت اصولی پیش رود نقش مهمی در موفقیت استارتاپ شما خواهد داشت. بعد از آن با مفهوم محصول حداقلی یا MVP آشنا می شویم. بسیار مهم است که در ابتدای کار یک محصول اولیه از خود به نمایش بگذارید تا ببینید که آیا مشتری این محصول یا خدمات شما را می خواهد یا خیر! این مسئله بسیار مهمی در موفقیت و شکست استارتاپ شما می تواند باشد.
سپس به تهیه نقشه ی راه خود می پردازیم تا بدانیم در چه مسیری قرار داریم و به کجا می خواهیم برسیم از این رو آموزش بوم ناب استارتاپ برای شما توصیه شده است. و بعد وارد مقوله تیم سازی، کار تیمی و رهبری تیم می شویم چون یکی از اصول مهم هر کسب و کاری داشتن یک تیم خوب است و ایده های ناب زمانی به وجود می آیند که افراد در یک گروه فعالیت کنند.
بعد از آشنایی با این اصول مسلم است که تمامی افرادی که می خواهند در فضای اینترنت فعالیت کنند نیاز دارند تا سایت شخصی خود را راه اندازی کنند لذا آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و مدیریت سایت با وردپرس نقش پر رنگی در اینجا ایفا می کند.
بعد از یادگیری مفاهیم استارتاپ، داشتن ایده، محصول اولیه و راه اندازی سایت خود وارد اصل داستان یعنی مذاکره با سرمایه گذاران می شویم چرا که جذب سرمایه برای یک استارتاپ از اهمیت بالایی برخوردار بوده لذا کارگاه جذب سرمایه و مذاکرات با سرمایه گذار پیشنهاد شده است.
همچنین برای معرفی خود نیاز به آموزش دیجیتال مارکتینگ و ابزار آن دارید تا بتوانید در این مسیر به خوبی حرکت کرده و دیده شوید. در نهایت با مفاهیم هویت برای کسب و کار خود و طراحی مسیری برای درگیر کردن مخاطبان خود در فرایندهای کسب و کار آشنا می شویم که تاثیر بسزایی در تجربه بهتر و وفاداری کاربران ما دارد لذا با آموزش هویت بصری و آموزش بازیکاری، بازی آفرینی (گیمیفیکیشن) به این موضوعات مهم دست پیدا می کنیم.
مشاوره رایگان
طبق روال همیشه، یک تایم مشاوره رایگان برای شما قرار داده‌ایم که در این تایم یک ساعته، کارشناسان ما به درستی شما را راهنمایی کرده و آماده پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات شما عزیزان هستند.

عناوین شغلی این مسیر

برخی از افرادی که آموزش استارتاپ و راه اندازی کسب و کار نوپا را گذرانده اند

مشاوره سریع با ما


مشاوره رایگان

مشاوره
با متخصصین با تجربه ما مشورت کنید

برای اینکه بدانید هر مسیر رشد چه کاربردی دارد و چه مسیر رشدی برای شما می تواند بهترین انتخاب باشد، ما به شما مشاوره می دهیم.

دریافت وقت مشاوره

چه مسیری بروم؟

مشاوره
خودتان را برای تصمیمی بهتر بشناسید

با کسب آگاهی در مورد خودتان و تایپ شخصیتی خودتان، تا 50% راه را برای یک انتخاب آگاهانه طی کرده اید. کافیست خودتان را بهتر بشناسید

انجام تست خودشناسی

سوالات متداول

مشاوره
سوالات متداول و شرایط تسهیلات

پاسخ به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد به همراه شرایط و تسهیلاتی که برای دانشجویان و سازمان ها در نظر گفته ایم

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها