مسیر شغلی شوالیه عکاسی دیجیتال


توانمندسازی مهارتی در حوزه .
آموزش عکاسی دیجیتال
Digital Photographer Career Path

در دنیای عکاسی دیجیتال متخصص شوید و یک عکاس حرفه ای شوید

برگزاری در آموزش مجازی

در عکاسی دیجیتال از دوربینهایی که حاوی آرایه های عکسبرداری الکترونیکی هستند برای عکسبرداری از لنزها استفاده می کند ، بر خلاف قرار گرفتن در معرض فیلم عکاسی. تصاویر ضبط شده به صورت فایل رایانه ای آماده شده برای پردازش دیجیتال ، مشاهده ، انتشار الکترونیکی یا چاپ دیجیتالی دیجیتالی و ذخیره می شوند.

مشاوره رایگان

شروع مسیر رشد به زودی اعلام می شود

زمان حدودی مسیر حدود حدود 2 ماه

تعداد مدرسین 2 مدرس با تجربه

امکان اشتغال معرفی، به محض اتمام مسیر

نیاز به کارآموزی نیاز دارد، 1 تا 3 ماه

کوچینگ فرد به فرد دارد، همزمان و بعد از مسیر

مشاوره پس از مسیر دارد، همزمان و پس از اتمام

شرایط اقامت دارد، داخل هتل آپارتمان

مسیر رشد شغلی شوالیه عکاسی دیجیتال مناسب کیست؟

مسیر رشد شغلی مهارتی

عکاس خالق تصویر با استفاده از دوربین عکاسی است.شما به عنوان عکاس حرفه ای باید مهارت فنی و هنری متعددی از جمله هنر در قاب بندی و فهم ساختار دوربین باشید.علاوه بر این عکاسی در زمینه ها وحیطه های مختلفی انجام میشود و بنابراین افراد بر اساس علاقه مندی خود میتوانند در شاخه های مختلف آن مشغول به فعالیت شوند. اگر فکر میکنید که شوق کافی برای ثبت لحظات و ادیت کردن انچه خلق کردید را دارید، این مسیر رشد میتواند برای شما مناسب باشد

پرداخت و شروع مسیر رشد
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

شرکت هایی که به شوالیه عکاسی دیجیتال نیاز دارند

موضوعات مهارتی این مسیر

در این مسیر رشد شغلی، شما به کسب مهارت هایی از جمله: آموزش عکاس دیجیتال و پرتره، ویرایش و روتوش عکس با نرم افزار فتوشاپ، تهیه عکاسی تبلیغاتی و عکاسی از محصول، آشنایی با رویکرد های نوین در عکاسی معاصر و زیباشناسی عکاسی در کنار فتوژورنالیسم و نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی نیاز دارید و به همین جهت باید این مهارت ها را گذرانده و متخصص شوید. پروژه ها و تمرین هایی نیز در این مسیر برای شما تعریف می شود که انجام دادن آنها به شما در طی سریع این مسیر و رسیدن به هدف بسیار کمک می کند.

کارگاه های این مسیر

مدرسین شوالیه عکاسی دیجیتال

 • بهرام صدیق زاده : کارشناسی رشته عکاسی تبلیغات، عضو انجمن عکاسان ایران، عضو انجمن عکاسان خراسان
 • مصطفی پورعلی : مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.
پرداخت و شروع مسیر رشد
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

موضوعات تدریس این مسیر

 • آشنایی با تنظیمات و امکانات دوربین دیجیتال
 • بالانس کردن تصویر
 • اشنایی با انواع لنز و فلاش
 • فوکوس و عمق تصویر
 • تنظیم قاب عکاسی
 • حالت‌های مختلف عکاسی دیجیتال
 • تنظیم شاتر و دیافراگم
 • روشن و تاریک کردن تصویر با Curves
 • افکت های Cross Process و Split Tone
 • تکنیک های تنالیته عکاسی
 • رنگ دادن به تصویر با استفاده از Adjustment Layer ها
 • تکنیک های خلاقانه لایه تنظیمات
 • اصول چیدمان در عکاسی تبلیغاتی
 • آشنایی با تجهیزات نورپردازی
 • آشنایی با عکاسی پاناروما و عکاسی ۳۶۰ درجه
 • فلاش و تنظیمات دوربین

توضیحات تفصیلی مسیر رشد شغلی

مسیر رشد عکاسی دیجیتال ((Digital photographer Growth path

تحقیقات و تجربه نشان داده که کسب و کار شما در محیط دیجیتال بهتر دیده می شود! امروزه بیشتر کسب و کارها برای نشان دادن محصولات و خدمات خود و همچنین شناخته شدن در بازارهای متنوع اقدام به ثبت تصاویر و انتشار آن در فضای آنلاین جهت جذب مخاطبان می کنند.
از طرفی می دانیم که یکی از ملزومات کسب و کار آنلاین تولید محتوا آن هم از نوع تصویری می باشد که سازمان ها و شرکت های مختلف به آن بهای زیادی می دهند. به همین جهت عکاسی دیجیتال در دنیای امروز از اهمیتی بالایی برخوردار است چرا که با ثبت یک عکس حرفه ای و جذاب می توان پیام واضح و روشنی را به مخاطبین رساند که محصول فوق چه ویژگی هایی دارد!
چرا عکاسی دیجیتال ؟
عکاسی دیجیتال به عنوان یک پدیده ی علمی گسترش یافته که در حال حاضر رایج ترین تکنولوژی برای ثبت تصاویر بصورت حرفه ای محسوب می شود. از طرفی این حوزه بسیار مهمی برای تولید محتوای تصویری می باشد. طی نتایج و تحقیقات به عمل آمده چشم ها می توانند در هر ساعت 36 هزار پیام تصویری را ثبت نموده و ذهن انسان در کمتر از یک دهم ثانیه می تواند حس صحنه بصری مورد نظر را بدست آورد. چرا که تصویر 60 هزار برابر سریعتر از متن در مغز پردازش می شود.
همه ی این اطلاعات به دست آمده نشانگر آن است که ذهن انسان اطلاعات تصویری و بصری را کارآمدتر از متن پردازش می کند و این مسئله گویای اهمیت بالای عکاسی دیجیتال در کسب و کارها جهت معرفی و بهتر دیده شدن خود در فضای آنلاین می باشد.
حال با توجه به اهمیت موضوع به سراغ مبحث اصلی یعنی مسیر رشد عکاسی دیجیتال می رویم.
مسیر رشد عکاسی دیجیتال یا Digital Photographer رشدانا
ما در این مسیر رشد یک سری کارگاه ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم که برای حرفه ای شدن در این مسیر موثر می باشند. کارگاه های مسیر رشد عکاسی دیجیتال یا Digital Photographer به شرح زیر هستند:
آموزش مقدماتی عکاسی دیجیتال
آموزش ویرایش و روتوش عکس با نرم افزار فتوشاپ
عکاسی تبلیغاتی و عکاسی از محصول
عکاسی پرتره
رویکردهای نوین در عکاسی معاصر
زیباشناسی عکاسی
فتوژورنالیسم
نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی
کارگاه هایی که ملاحظه می کنید با دقت و حساسیت خاصی چیده شده اند تا کاملا با مسیر رشد Digital Photography تطبیق داشته و برای شما کارآمد باشند.
کارگاه های این دوره
بدیهی است که برای شروع هر کاری ابتدا باید با اصول اولیه و یکسری از راز و رمزهای آن کار آشنا شوید. چه به عنوان یک شخص مبتدی یا حرفه ای باید در نظر داشته باشید مسلما نکات و موارد اولیه جهت آشنایی لازم است به همین دلیل آموزش مقدماتی عکاسی دیجیتال برای شروع این پروسه پیشنهاد شده است.
بعد از آن با ابزار قدرتمند فتوشاپ جهت ویرایش و روتوش عکس ها آشنا می شویم تا با قابلیت های فراوان آن بتوانیم عکس هایی زیبا و فوق العاده خلق کنیم.
سپس با تکنیک های عکاسی تبلیغاتی و عکاسی پرتره آشنا می شویم تا دریابیم چگونه مخاطبین و مشتریان خود را جذب کنیم.
در نهایت وارد مباحث تکمیلی و در واقع زبان عکاسی می شویم بنابرین لزوم آموزش هایی چون رویکردهای نوین در عکاسی معاصر، زیباشناسی عکاسی، فتوژورنالیسم بسیار مهم می باشد و هر یک داستانی را دنبال کرده که باعث تکمیل شدن پازل ما در جهت بهتر شدن و جذاب شدن عکس ها و تصاویر ثبت شده و کسب درآمد از این مسیر می شوند.
مشاوره رایگان
طبق روال همیشه ، یک تایم مشاوره رایگان برای شما قرار داده‌ایم که در این تایم یک ساعته، کارشناسان ما به درستی شما را راهنمایی کرده و آماده پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات شما عزیزان هستند.

عناوین شغلی این مسیر

 • عکاس حرفه ای دیجیتال

  یک عكاس حرفه ای ديجيتال كسي است كه در کار با دوربین های دیجیتال تسلط و مهارت دارد و همچنین با بكارگيري مناسب نور، رنگ و ايجاد تركيب بندي عالی بتواند تصاویر با کیفیتی

برخی از افرادی که شوالیه عکاسی دیجیتال را گذرانده اند

مشاوره سریع با ما

مشاوره رایگان

مشاوره
با متخصصین با تجربه ما مشورت کنید

برای اینکه بدانید هر مسیر رشد چه کاربردی دارد و چه مسیر رشدی برای شما می تواند بهترین انتخاب باشد، ما به شما مشاوره می دهیم.

دریافت وقت مشاوره

چه مسیری بروم؟

مشاوره
خودتان را برای تصمیمی بهتر بشناسید

با کسب آگاهی در مورد خودتان و تایپ شخصیتی خودتان، تا 50% راه را برای یک انتخاب آگاهانه طی کرده اید. کافیست خودتان را بهتر بشناسید

انجام تست خودشناسی

سوالات متداول

مشاوره
سوالات متداول و شرایط تسهیلات

پاسخ به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد به همراه شرایط و تسهیلاتی که برای دانشجویان و سازمان ها در نظر گفته ایم

سوالات متداول

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها