مسیر شغلی دورکاری برای مدیران و مدیریت پرسنل از راه دور


توانمندسازی مهارتی در حوزه
مدیریت دورکاری کسب و کار
Remote Work Management

کسب و کار و پرسنل خود را از راه دور مدیریت کنید

برگزاری در آموزش مجازی

دورکاری یک نوع مدیریت جدید در کشور و در دنیا محسوب میشود و در این طرح یک ارتباط جدید بین کار و کارمند با مدیر اجرا می شود؛ به طوریکه کارمند به جای اینکه در اداره حاضر شود و کار را انجام دهد، کاری که برایش تعریف شده را در خانه انجام می دهد و مدیر به جای اینکه کارمند را در اداره نظارت کند، این کنترل از طریق فرایند های الکترونیکی از داخل خانه انجام می شود. مطالعات زیادی نشان داده اند که دورکاری نقش مهمی در کسب و
ادامه مطلب…

مشاوره رایگان

شروع مسیر رشد به زودی اعلام می شود

زمان حدودی مسیر حدود یک ماه

تعداد مدرسین 3 مدرس با تجربه

امکان اشتغال معرفی، به محض اتمام مسیر

نیاز به کارآموزی نیاز دارد، 1 تا 3 ماه

کوچینگ فرد به فرد دارد، همزمان و بعد از مسیر

مشاوره پس از مسیر دارد، همزمان و پس از اتمام

شرایط اقامت دارد، داخل هتل آپارتمان

مسیر رشد شغلی دورکاری برای مدیران و مدیریت پرسنل از راه دور مناسب کیست؟

مسیر رشد شغلی مهارتی

برای مدیر هر کسب و کاری، چه در مواقع بحرانی و چه غیر آن، ضروری است که در مورد دورکاری و جا انداختن آن در بین کارمندان خود اطلاعات و مهارت کافی داشته باشد تا بتواند با هزینه کمتر و بهره وری بالاتر از مراحل مختلف عبور کند. اگر مدیر یک کسب و کار هستید و تجربه و دانشی در مورد نحوه پیش بردن دورکاری ندارید و به مشکلات زیادی برخوردید یا فکر میکنید دور کاری مفید نیست، این مسیر رشد مهارتی را به شما و دیگر مدیران مجموعه تان پیشنهاد می کنیم.

پرداخت و شروع مسیر رشد
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

شرکت هایی که به دورکاری برای مدیران و مدیریت پرسنل از راه دور نیاز دارند

موضوعات مهارتی این مسیر

این مسیر رشد را ما مخصوص مدیران و مجریان کسب و کار تعبیه کرده ایم تا کاربرد فریلنس و دورکاری و نحوه بالا بردن بهره وری در این نوع از کسب و کار را به مدیران نشان دهیم. شما در این مسیر می آموزید که فریلنس و دورکاری نه تنها ضرررسان و بی ثمر نیستند، بلکه نقش مثبت و پر رنگی در کاهش هزینه ها و بهبود کسب و کار شما بازی خواهند کرد.

کارگاه های این مسیر

مدرسین دورکاری برای مدیران و مدیریت پرسنل از راه دور

  • علیرضا صفار : کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی، مشاور مالکیت فکری پارک علم و فناوری، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه فردوسی و دانشکده های فنی کشور از سال 1389 به صورت تخصصی در حوزه مالکیت فکری و کارآفرینی ورود کرده است. از جمله سوابق کاری او می توان به ارایه مشاوره به بیش از 25 هزار مخاطب حوزه مالکیت فکری از جمله مخترعین اشاره نمود. همچنین سابقه انجام فرایند اداری بیش از 1500 پرونده در حوزه مالکیت فکری را در سوابق خود دارد.
  • مصطفی پورعلی : مصطفی پورعلی مصطفی پورعلی، فعال حوزه ی آی تی از سال 79 مشاور و ارائه دهنده راهکارهای رشد برای کسب و کار های آنلاین (هکر رشد)، کارشناس ارشد مدیریت آی تی و کارشناس ارشد مطالعات ترجمه. مربی استارتاپ ناب و مدل کسب و کار و مشاور پیاده سازی MVP بر اساس متدهای لین استارتاپ. از موسسین آزمایشگاه تجربه کاربری گرین وب - مجری پروژه های کاربردپذیری موبایل و وب.
  • مهدی غیبی : http://www.roshdana.com/wp-content/uploads/2019/03/mehdi-gheybi.jpg مـهـدی غـیـبـی از اولین های فعال در اکوسیستم استارتاپی است، “من کارت” که امروز درمشهد از آن راحت استفاده می کنیم نتیجه تلاش اوست ، مدیرعامل و موسس شرکت ناوش که در حوزه فین تک و حمل و نقل هوشمند فعال است. وی همچنین کارشناسی فناوری اطلاعات و ارشد کسب و کار خوانده، منتور کسب و کارهای موفق زیادی است. وی با حضور در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای به رشد اکوسیستم استارتاپی کمک می کند
پرداخت و شروع مسیر رشد
انتخاب و ثبت نام
چگونه شهریه را بورسیه شوم؟

موضوعات تدریس این مسیر

  • چگونه بهترین ارتباط را با کارمندان دورکار خود بگیریم؟
  • معیارهای تعیین ارزش عملکرد کارمند چه چیزهایی هستند؟
  • چه ابزار های مدیریت پروژه ای بهتر و کارآمدترند؟
  • استخدام درست چه تاثیری در عملکرد دورکاری افراد دارد؟
  • تاثیر جو و روحیه تیمی بر عملکرد افراد
  • ایجاد فرهنگ کاری در بهره وری و خروجی کار چه تاثیری می گذارد؟

توضیحات تفصیلی مسیر رشد شغلی

دورکاری یک نوع مدیریت جدید در کشور و در دنیا محسوب میشود و در این طرح یک ارتباط جدید بین کار و کارمند با مدیر اجرا می شود؛ به طوریکه کارمند به جای اینکه در اداره حاضر شود و کار را انجام دهد، کاری که برایش تعریف شده را در خانه انجام می دهد و مدیر به جای اینکه کارمند را در اداره نظارت کند، این کنترل از طریق فرایند های الکترونیکی از داخل خانه انجام می شود.

مطالعات زیادی نشان داده اند که دورکاری نقش مهمی در کسب و کارهای آینده دارد. در نظرسنجی ای که در مدرسه عالی تجارت لندن بر روی 600 مدیر اجرایی و کارآفرین صورت گرفت، 34 درصد این طور عنوان کردند که تا سال 2020 بیش از 50 درصد کارمندان شان به صورت دورکاری با آنها همکاری خواهند داشت و 25 درصد گفتند که حداقل 75 درصد از کارمندان شان در دفاتر کاری سنتی حضور نخواهند داشت.

پژوهش ها مزایای زیادی را برای این نوع کار نشان داده اند که از جمله می توان به افزایش کارایی، خلاقیت و حتی سطح سلامتی کارمندان اشاره کرد. اگرچه این جریان خوبی به نظر می رسد، اما شما به عنوان یک رهبر و مالک کسب و کار نمی توانید یک روز از خواب بیدار شوید و تصمیم بگیرید که همه کارمندانتان را به خانه بفرستید تا در آنجا کاری کنند! این تصمیمی است که نیازمند ارزیابی دقیق شرایط فعلی کسب و کار، محیط کاری و پیامدهایی است که ممکن است رخ دهند.بدون داشتن برنامه منسجم و دقیق و نااگاه بودن از روند آن ممکن است هزینه هایی زیادی را به کسب و کار خود تحمیل کنید.

پژوهش ها نشان داده اند که دورکاری باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و منابع شرکت می شود. با واگذاری برخی از فعالیت ها یا موافقت با دورکاری برخی از کارمندان تان، می توانید در هزینه منابع و کسب و کارتان صرفه جویی بکنید. در حقیقت این طور تخمین زده شده است که اگر شرکت های آمریکایی به کارمندان شان اجازه دهند تا نیمی از زمان کاری شان را در منزل سپری کنند، می توانند به ازای هر نفر 11 هزار دلار در سال صرفه جویی کنند. باورنکردنی است، مرگ نه؟ مزیت دیگر دورکاری این است که می توانید با بهترین کارمندان کار کنید و دیگر نگران محدودیت های جغرافیایی نباشید. اگر دورکاری را در قوانین شرکتی تان لحاظ کنید، امتیاز کار با بهترین استعدادهای کشور را خواهیدداشت.

به طور خلاصه ، دلیل گرایش افراد به دورکاری یا فریلنسر بودن این است که اگر از یک کاری بیکار شود می تواند شاخه دیگری را برای فعالیت خود انتخاب کند. پس با مدیریت صحیح می توانید نیروهای دورکار با استعدادی را استخدام کرده و در روند پروژه ها از آن ها استفاده کنید. با استخدام افراد دورکار بسیاری از هزینه های اضافی شرکت شما کاهش یافته و ظرفیت شرکت برای استخدام نیروهای با استعداد بالا می رود.بنابراین این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید بگیرید.

عناوین شغلی این مسیر

برخی از افرادی که دورکاری برای مدیران و مدیریت پرسنل از راه دور را گذرانده اند

مشاوره سریع با ما

مشاوره رایگان

مشاوره
با متخصصین با تجربه ما مشورت کنید

برای اینکه بدانید هر مسیر رشد چه کاربردی دارد و چه مسیر رشدی برای شما می تواند بهترین انتخاب باشد، ما به شما مشاوره می دهیم.

دریافت وقت مشاوره

چه مسیری بروم؟

مشاوره
خودتان را برای تصمیمی بهتر بشناسید

با کسب آگاهی در مورد خودتان و تایپ شخصیتی خودتان، تا 50% راه را برای یک انتخاب آگاهانه طی کرده اید. کافیست خودتان را بهتر بشناسید

انجام تست خودشناسی

سوالات متداول

مشاوره
سوالات متداول و شرایط تسهیلات

پاسخ به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد به همراه شرایط و تسهیلاتی که برای دانشجویان و سازمان ها در نظر گفته ایم

سوالات متداول

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها