اخبار کارآموزی

پذیرش سیزدهمین برنامه کارآموزی رشدانا

پذیرش سیزدهمین (۱۳) برنامه کارآموزی رشدانا (رشدآموزی پیشه وران) آغاز شد. ظرفیت پذیرش فقط ۳۰ نفر است. ارسال درخواست : http://Roshdana.com/req برنامه سیزدهم پیشه وری (کاراموزی) کالج رشدانا با جزئیات زیر انجام می شود : ۱ – مدت زمان یک ماه است – شروع از چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ – شامل ۱۲ جلسه، (۷ جلسه.

پایان یازدهمین برنامه کارآموزی رشدانا

یازدهمین برنامه پیشه وری کالج کارآموزی رشدانا با حضور ۳۰ نفر از علاقه مندان به حوزه دیجیتال پس از ۱۲ جلسه مهارت محور به نقطه پایان خود رسید. پیشه وران کالج رشدانا با فارغ التحصیلی از این مرحله از رشد و توسعه، آماده ورود به دنیای کسب و کار آنلاین و کمک به اکوسیستم فناوری.

آغاز دوازدهمین برنامه کارآموزی کالج رشدانا

اولین جلسه دوازدهمین برنامه پیشه وری از سری برنامه های پیشه وری کالج رشدانا برگزار شد. از این موضوع بسیار خرسندیم و برای همسفران جدید رشد آرزوی موفقیت و کامیابی داریم. در این جلسه توسط آقای مصطفی پورعلی، رشید کالج رشدانا، در خصوص برنامه های پیشه وری توضیحات کامل به رشدآموزان ارائه شد و ادامه.

نتایج نهایی دوازدهمین برنامه کارآموزی رشدانا

برنامه پیشه‌وری دوره دوازدهم – شروع ۶ مردادماه ۹۸ اسامی پذیرفته شدگان نهایی کالج کارآموزی رشدانا در لینک زیر قابل مشاهده می‌باشد. http://bit.ly/32Gn2Sd پذیرفته شدگان برنامه پیشه‌وری رشدانا برای ادامه فرآیند و اطلاع از جزئیات با اکانت تلگرام roshdanaclg در ارتباط باشند. بورسیه شدگان برای ورود به مسیر رشد نیز لطفا در جلسه توجیهی که.

اعلام نتایج دوازدهمین کارآموزی رشدانا

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول (گزینش اولیه) کالج کارآموزی رشدانا در لینک زیر قابل مشاهده می‌باشد: http://bit.ly/2NZFhhW زمان های مصاحبه: شنبه ۲۹ تیر – ۱۶ الی ۲۰: مخصوص کسانی که حرف اول نام آنها الف تا ع می‌باشد. مکان : حاشیه وکیل آباد بعد از پل هاشمیه به سمت کوثر، بین وکیل آباد ۱۰-۱۲ – پلاک ۱۴۴ یکشنبه.

تکمیل ظرفیت پذیرش دوازدهمین کارآموزی رشدانا

ظرفیت پذیرش اولیه و ارسال درخواست برای دوازدهمین برنامه کارآموزی تکمیل شد. از امروز گزینش و بررسی برای دعوت به مصاحبه آغاز شده و اطلاعیه‌های بعدی در همین کانال منتشر خواهد شد. از هم اکنون می‌توانید برای برنامه سیزدهم، درخواست خود را ارسال نمایید. روابط عمومی رشدانا