آموزش ساخت سایت رایگان با وردپرس-شغل خودتو راه بنداز


توسط : روابط عمومی رشدانا در 8 آگوست 2019

ایجاد وب سایت امروز برای کلیه کارهای روزانه ضروری است. ابتدا می توانید سعی کنید در دنیای مجازی هرگونه خدماتی را پیدا کنید. به همین دلیل است که هر شرکت در مورد راه اندازی وب سایت فکر می کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک آموزش رایگان در سایت را برای شما عزیزان انجام دهیم. با خواندن این مقاله می توانید وب سایت خود را به راحتی طراحی کنید تا بتوانید به ما بپیوندید.

مرحله اول: نام دامنه را انتخاب کنید

هر نوع مشاغل ، مجازی یا سنتی ، به یک نام و نشانی معتبر نیاز دارد تا خریدار یا گیرنده خدمات بتواند خدمات یا کالاهایی را در دنیای اینترنت تحت این دامنه یا دامین بدست آورد. به عنوان مثال ، نشانی اینترنتی Sun Learner www.7learn.com است. ابتدا باید این URL را برای وب سایت خود انتخاب کنید تا بتوانید نام دامنه را در Google جستجو کنید و از خدمات مورد نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت دامنه خود استفاده کنید.

مرحله دوم: خرید مسکن

بیایید با آن روبرو شویم ، هر شرکتی برای ارائه خدمات خود به مکانی برای ذخیره کالاها یا مکانی نیاز دارد. در دنیای اینترنت ، مکانی که اطلاعات وب سایت شما در آن ذخیره شده است ، بسته به نوع برنامه نویسی ، وب سرور نامیده می شود و عملکرد سایت شما را به دو دسته میزبان ویندوز یا میزبان های لینوکس تقسیم می کنیم که در این مقاله ، ما از میزبان های لینوکس استفاده خواهیم کرد. برای WordPress مناسب هستند ، زیرا ما برای طراحی سایت از WordPress CMS استفاده می کنیم.

برای به دست آوردن خدمات مناسب میزبانی وردپرس ، می توانید WordPress را در گوگل جستجو کرده و یک مورد مناسب برای فروش خود را خریداری کنید. برای یک مکان تجاری معمولی ، ۱ گیگ میزبان به علاوه ۱۰ گیگابایت پهنای باند مناسب است.

مرحله سوم: CMS را انتخاب کنید

خوب ، تاکنون با مفاهیم و دامنه آشنا شده اید و اکنون به سیستمی احتیاج دارید که بتواند کار سایت شما را مدیریت کند ، مانند اضافه کردن و ویرایش آخرین اخبار یا خدمات تجاری در سایت. آنچه شما نیاز دارید یک سیستم مدیریت محتوا است. ما قصد داریم با سیستم مدیریت محتوای WordPress کار کنیم. در این مقاله ، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است که امروزه برای همه افراد در سراسر جهان رایگان و منبع باز (منبع آزاد) است. ۷۰٪ شرکتهای اینترنتی وب سایت خود را با این سیستم مدیریت می کنند. کنید به شما اصطلاحاً میز کاری می دهد که می توانید تنظیمات آن را کنترول کنید.

مرحله چهارم: نصببرای پیکربندی یک سایت و اتصال به هاست خود ، ابتدا باید DNS دامنه خود را برای میزبان های اختصاصی DNS خود پیکربندی کنید. وقت خود را بگیریدپس از اتصال دامنه شما به فضای میزبان شما ، زمان آن است که سیستم مدیریت محتوای خود را روی میزبان خود بارگذاری و نصب کنید.مرحله پنجم: الگوی صحیح وردپرس را انتخاب کنید

پس از راه اندازی سایت خود در وردپرس ، به ظاهر سایت خود بیاندیشید و از مضامین وردپرس استفاده کنید. اگر مهارت رمزگذاری را دارید اما با این مباحث آشنا نیستید می توانید پوسته خود را کدگذاری کنید. با افزایش سطح طراحی سایت ، به ویژه در منطقه وردپرس ، امروز مشکلی وجود ندارد. ابزارها و قالب های بسیاری وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید و برای پول می توانید این قالب های وب سایت مرجع را به عنوان یک موضوع فارست خریداری کنید.

مرحله ششم: موضوع وردپرس را شخصی سازی کنید

پس از انتخاب موضوع برای وب سایت خود ، باید موضوع و رابط را تنظیم کنید. از طراحی وب و HTML ، CSS کافی برخوردار است که می توانید با برنامه نویسی ، ویژگی های بیشتری را در قالب خود تنظیم و اضافه کنید.

مرحله هفتم: افزودنیهای لازم را نصب کنید

بعد از اینکه WordPress را با الگوی خود پیاده سازی کردید ، باید بتوانید از نظر SEO ، امنیت از سایت استفاده کنید و بنابراین می توانید از افزودنی ها در مخزن وردپرس استفاده کنید ، وردپرس بسیاری از افزودنی های رایگان و پولی را برای مواردی مانند سئو ، امنیت ، بهینه سازی ، فضای کاربر و ذخیره سازی که می توانید برای ارتقاء اهداف وب سایت خود استفاده کنید.

 

دوره آموزشی پیشنهادی

دوره ی عمومی مکالمه زبان انگلیسی ویژه سطوح پایه

English speaking

چگونه انگلیسی را راحت و روان در کوتاه ترین زمان صحبت کنم


 • آموزش گرامر از سطح پایه
 • آموزش ساختارهای کاربردی مکالمه زبان انگلیسی
 • بحث آزاد در کلاس
 • تکنیک های راحت و روان صحبت کردن

 • زمان: 21, 22, 28, 29 فروردین ماه 99
 • مدت زمان دوره : 4 جلسه 4 ساعت
توضیحات بیشتر و ثبت نام
نورپردازی و ترکیب بندی در عکاسی

Lighting and composition in photography • زمان: همزمان با به حد نصاب رسیدن کارگاه
 • مدت زمان دوره :
توضیحات بیشتر و ثبت نام
فتوژورنالیسم

Photojournalist • زمان: همزمان با به حد نصاب رسیدن کارگاه
 • مدت زمان دوره :
توضیحات بیشتر و ثبت نام
زیباشناسی عکاسی

Photography aesthetics • زمان: همزمان با به حد نصاب رسیدن کارگاه
 • مدت زمان دوره :
توضیحات بیشتر و ثبت نام
رویکرد های نوین در عکاسی معاصر

New Approaches to Contemporary Photography • زمان: همزمان با به حد نصاب رسیدن کارگاه
 • مدت زمان دوره :
توضیحات بیشتر و ثبت نام

ورود به دنیای حرفه‌ای کارآموزی

درخواست کارآموزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها