فتوژورنالیسم

رشدانا

Photojournalist

فتوژورنالیسم  چیست؟ در تعریف ساده ، فتوژور نالیسم به تصاویری گفته می شود که داستانی را برای مخاطبان بیان می کند، مانند عکس هایی که در رسانه های خبری یا مجلات میبینیم. فتوژورنالیسم دربر گیرنده عکس های : مستند ، ورزشی، تبلیغاتی ،علایق انسانی و .. باشدو شیوه معاصر و رایج زندگی را به تصویر بکشد. اما نکنه مهم در این مهارت این است که ،روایت عکس بر قضاوت مقدم است.یعنی باید عکس دیگران را به قضاوت بکشد. عکاس باید آنقدر کاربلد و پر مهارت باشد که به مخاطب یا
ادامه مطلب…

توضیحات کارگاه آموزشی

فتوژورنالیسم  چیست؟

در تعریف ساده ، فتوژور نالیسم به تصاویری گفته می شود که داستانی را برای مخاطبان بیان می کند، مانند عکس هایی که در رسانه های خبری یا مجلات میبینیم.

فتوژورنالیسم دربر گیرنده عکس های : مستند ، ورزشی، تبلیغاتی ،علایق انسانی و .. باشدو شیوه معاصر و رایج زندگی را به تصویر بکشد.

اما نکنه مهم در این مهارت این است که ،روایت عکس بر قضاوت مقدم است.یعنی باید عکس دیگران را به قضاوت بکشد. عکاس باید آنقدر کاربلد و پر مهارت باشد که به مخاطب یا بیننده کمک کند تا خودشان داستان یا ماجرا را کشف کنند.

در این کارگاه شما می آموزید که چگونه با محتوای تصویری یک داستان را به نحوه احسن روایت کنید تا مخاطب به جای خواندن محتوای متنی با دیدن عکس جذاب شما متوجه داستان و ماجرای پیش رو شود.


ملزومات کارگاه

لپتاپ

زمان، قیمت

  • تاریخ برگزاری : همزمان با به حد نصاب رسیدن کارگاه
  • مدت زمان کارگاه :
  • اشتراک گذاری :

مکان برگزاری

  • مشهد
شرکت آرنیکاوب

مشهد، امامت ۲۵ پلاک ۳۹ ممیز ۳ حضور با هماهنگی قبلی

کلیات آنچه می آموزید

کارگاه آموزشی فتوژورنالیسم - Photojournalist

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها