طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

رشدانا

بهترین آهنربا را برای خود بسازید

Marketing Campaign Planning

آموزش طراحی و بستن یک کمپین تبلیغاتی کامل برای فروش های فوق العاده خود همراه با آموزش و معرفی ابزار هایی برای سنجیدن و بررسی کردن وضعیت کمپین در حال اجرا.

توضیحات کارگاه آموزشی

طراحی یک کمپین تبلیغاتی جذاب و حرفه ای چیزی است که کمپانی های بزرگ امروزه از آن برای جذب هر چه بیشتر مشتریان خود از آن استفاده می کنند. اما صرفا طراحی کمپین تبلیغاتی کافی نیست بلکه باید بتوانیم نتیجه ای که از آن می گیریم را اندازه گیری نیز بکنیم تا بفهمیم آیا کمپین ما موفق بوده است یا خیر.

در این دوره شما با طراحی یک کمپین تبلیغاتی حرفه ای آشنا خواهید شد و در ادامه راه های سنجش این کمپین را به همراه ابزار های مخصوص آن یاد خواهید گرفت.

مدرس، راهبر و منتور کارگاه آموزشی

 • رسول زارع مدیر و مالک برند سایت ساز سی فایو و نیوزویت، بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در طراحی رابط کاربری UI و تجربه ی کاربری، متخصص دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین

  [ درخواست مشاوره با رسول زارع ]

انتخاب نوع ثبت نام

شهریه در حالت عادی : 250000 تومان
انتخاب و ثبت نام

زمان، قیمت

 • تاریخ برگزاری : پنجشنبه 1 اسفند و شنبه 3 اسفند ساعت 16:30 الی 20
 • مدت زمان کارگاه : دو جلسه 3 تا 4 ساعته
 • پیش نیاز: دیجیتال مارکتینگ
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 250000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

مکان برگزاری

 • مشهد
شرکت آرنیکاوب

مشهد، امامت ۲۵ پلاک ۳۹ ممیز ۳ حضور با هماهنگی قبلی

کلیات آنچه می آموزید

 • استراتژی تبلیغات آنلاین
 • انواع کانال ها و مدیوم های تبلیغاتی
 • بودجه های تبلیغاتی روش های بهنیه سازی بودجه
 • طراحی تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ
 • متریک ها و سنجه ها و روشهای بهبود نرخ تبدیل
 • طراحی کمپین طلایی با بهترین نرخ تبدیل
 • آموزش کار با گوگل آنالیتیکس

کارگاه آموزشی طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند - Marketing Campaign Planning

برای حضور در این کارگاه، باید با دیجیتال مارکتینگ آشنا بوده و تا حدی تسلط داشته باشید

طراحی_و_لانچ_کمپین_تبلیغاتی_هدفمند

آموزش طراحی کمپین تبلیغات

یکی از خبر های داغ در حوزه بیزینس کسب و کارها بحث کمپین های تبلیغاتی آنها است ، که معمولاً بحث مالی آن در اولویت فعالیت قرار خواهد گرفت. شاید شما هم شنیده باشید که شرکت‌های بزرگ ده ها میلیارد تومان برای تبلیغات خود خرج کرده اندیا کسب و کارهای کوچک تر با وجود نیاز در اجرای کمپین های تبلیغاتی در بحث مالی آن دچار مشکل هستند.

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

چیستی کمپین تبلیغاتی

در ابتدای بحث به این می پردازیم که اصلاً کمپین تبلیغاتی چیست و به چه میزان می‌تواند برای کسب و کار ها سودآوری داشته باشد. آیا میزان هزینه ای که صرف یک کسب و کار می‌شود با میزان برداشت و اثربخش بودن عملکرد آن تطبیق دارد؟ بحث تبلیغ در حوزه کسب و کار یکی از حوزه های عمیقی است که روش های متفاوتی برای تبلیغ و ارائه دادن یک کسب و کار وجود دارد .

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

کمپین تبلیغاتی

در ابتدا به مجموعه از فعالیت ها در حوزه تبلیغات که محور اصلی در آن رساندن پیام و ارزش کسب و کار خود به بهترین نحو به مخاطبین است و در ادامه با برنامه ریزی ، عملکرد درست و صحیح پیام به شکلی جذاب ، در بازه‌های زمانی درست ، با صرف هزینه و بودجه مشخصی ، به مخاطب مورد نظر به طوری که از بیشترین تعداد مخاطب آگاه نسبت به پیام و محتوا برخوردار شوید کمپین تبلیغاتی می گویند.

چگونگی کمپین تبلیغاتی

برخی از کسب و کارها در فضای مجازی ، اینستاگرام و … فعالیت خودشان را به صورت پررنگ ارائه می‌دهندو برخی از کسب و کارها به صورت کمپین های تبلیغاتی رسانه‌ای عمل کرده و با ارائه محتوا و تصاویر، خودشان را مطرح می کنند و هزاران روش دیگر که هیچ کدام از این روش‌ها به معنای حقیقی مخصوص یک نوع کسب و کار نیستند .

پنج فاکتور اصلی در کمپین تبلیغاتی

در بحث کمپین تبلیغات در ابتدا آشنایی کامل با اصول پایه و مشخصات آن را مطالعه می کنیم ، تا درک صحیحی از عملکرد درست یک کمپین تبلیغاتی سودآور و موفق را داشته باشیم. پنج فاکتور اصلی در تبلیغات شما بحث مالی و بودجه شما هست. بحث دیگر ارزیابی اثربخشی تبلیغات هست، که به چه میزان کمپین تبلیغاتی شما برای رفع نیاز مخاطب کاربرد دارد.

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

طراحی و لانچ کمپین تبلیغاتی هدفمند

بحث بعدی این است که شما چگونه از چه طریقی کمپین تبلیغاتی خودتان را به مخاطبانتان ارائه می دهید و پیام و محتوای خاص خود را به کاربر و مردم ارائه می دهید.

در نتیجه، درک صحیح و درست از رفتار مشتریان و آشنایی بهتر با نیاز مخاطب، کمک شایانی در ارائه کمپین تبلیغاتی شما خواهد کرد.

روش من در کمپین تبلیغاتی چه باشد؟

شما برای ارائه بهتر محصول خود باید بهترین روش برگزاری کمپین خودتان را که متناسب با نوع خدمت و یا محصولتان است را پیدا و رصد کنید تا بیشترین بازدهی را داشته باشه. در طی این مسیر پرچالش شما با فراگیری تجربیات و دانش مورد نیازتان از این توانایی برخوردار خواهید شد که کمپین تبلیغاتی متناسب با کسب و کار خود را گزینش کنید تا بیشترین بهره را ببرید.

در طی دوره های رشدانا برای آموزش طراحی کمپین تبلیغاتی ، در کنار فراگیری تمامی این مهارت ها با استادان با تجربه آشنا خواهید شدو مسیر ارتباطی خود را با آن ها خواهید ساخت . لازم به ذکر است که این دوره، یعنی آموزش طراحی کمپین تبلیغاتی، آموزشی کاملاً پروژه محور بوده و در هر سطح از علم و مهارتی که قرار داشته باشید ، فراگیری این نکات در دوره های رشدانا ، به راحتی به شما انتقال خواهد یافت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها