آموزش دیجیتال مارکتینگ

رشدانا

چگونه در اینترنت به خوبی دیده شویم

Digital Marketing Starter

آموزش مقدماتی ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و معرفی مسیر های مختلف در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ همراه با آشنایی با ابزار های مورد نیاز یک دیجیتال مارکتر در مارکتینگ.

توضیحات کارگاه آموزشی

دیجیتال مارکتینگ ( Digital Marketing )؛ اسمی که  امروزه خیلی زیاد رواج پیدا کرده است و دیگر کم پیدا میشود کسی را پیدا کرد که این اسم به گوشش نخورده باشد. دلیلش این است ک دنیای تجارت دارد به سمت  فضای دیجیتال و انلاین شدن پیش میرود و دیگر کمتر بیزینسی میتوان پیدا کرد که به صورت سنتی فعالیت کند.با آموزش دیجیتال مارکتینگ شما میتوانید کسب و کار خودتان را رونق دهید و از بقیه جا نمانید. شما با اموزش و یادگیری دیجیتال مارکتینگ میتوانید به جواب این سوال ها درباره یک بیزینس ، مخصوصا بیزینس نوپا ، به عالی ترین شکل پاسخ دهید

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ

سایت خود راه اندازی کردید، حالا چه؟ چگونه محصولات را بفروشید؟ چگونه اعتبار کسب کنید؟ چگونه مشتریان را به سوی خود جذب کنید؟ چگونه راحت پول دربیاورید؟ اگر پاسخ هر کدام از سوالات بالا را به طور کامل نمی دانید شما احتیاج دارید تا در این دوره بسیار ارزشمند شرکت کنید.

 

برای اینکه بتوانید بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ داشته باشید و یا ان را فرا بگیرید ، باید آموزش ببینید. باید بدانید که چه ابزارهایی در دنیای دیجیتال و فضای مجازی وجود دارد تا بتوانید دیجیتال مارکتینگ کرده و محصول خود را که شامل کالا یا خدمات است، به بهترین شکل به فروش برسانید.آموزش دیجیتال مارکتینگ  کمک می کند تا بتوانید با کمترین هزینه، کسب و کار خود را چه سنتی و چه دیجیتال در فضای مجازی به مخاطبین میلیونی معرفی کنید.

در بازاریابی فیزیکی که اغلب توسط پخش تراکت و چاپ بنر انجام می شود، شما نه تنها مجبورید هزینه ی بسیاری برای این نوع تبلیغات بپردازید بلکه مشتریان زیادی هم جذب نخواهید کرد چرا که شما حداکثر می توانید بنر خود را در چند خیابان و یا حداکثر در تمام خیابان های شهر خود پخش کنید. اما در دیجیتال مارکتینگ  نوع تبلیغات دیگر هم وجود دارد که در ازای هزینه ی بسیار کمتر شما می توانید مشتریان بسیار زیادتری برای کسب و کار خود جذب کنید.

 

اگر شما علاقه به فعالیت توی این زمینه را دارید و یا حتی اگر شما کسب و کاری دارید که هنوز به صورت کلاسیک و سنتی فعالیت می کند و یا حتی اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار نو را دارید شرکت در این این کارگاه میتواند بسیار مفید و ضروری باشد چرا که میتوانید دیجیتال مارکتینگ را آموزش ببینید

در این دوره شما با مقدمات بازاریابی دیجیتالی و انواع روش های این نوع بازاریابی آشنا می شوید.

مدرس، راهبر و منتور کارگاه آموزشی

  • حمید چرم فروشان حمید چرم فروشان حمید چرم فروشان متولد بهمن ۱۳۶۷ و در رشته مهندسی IT تحصیل کرده است و از سال ۱۳۸۷ با انواع پروژه ها و کسب و کارها و استارت آپ های مختلف درگیر بوده. از جمله آن ها می توان به پروژه تورهای یک روزه در مشهد، تولید و توزیع پوسترها و تابلوهای هنری، اَپلیکیشن آتش بس، سامانه املاک مشهدهوم، استارتاپ مانیشن، ۱ سال حضور و فعالیت در شتابدهنده آواتک اشاره کرد و در حال حاضر نیز، بعنوان مدیر عامل در پروژه مانیشن و همچنین منتور و مشاور پارک فعالیت دارد. چرم فروشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت های چشمگیری داشته است.

    [ درخواست مشاوره با حمید چرم فروشان ]

انتخاب نوع ثبت نام

شهریه در حالت عادی : 270000 تومان
بزودی (رزرو کنید و 30% تخفیف بگیرید)

زمان، قیمت

  • تاریخ برگزاری : یکشنبه 27 بهمن و سه شنبه 29 بهمن از ساعت 16:30 الی 20
  • مدت زمان کارگاه : 2جلسه ی3ساعته
  • پیش نیاز: سابقه فعالیت در فضای مجازی
  • اشتراک گذاری :
  • شهریه کارگاه : 270000 تومان‌

مکان برگزاری

  • مشهد
شرکت آرنیکاوب

مشهد، امامت ۲۵ پلاک ۳۹ ممیز ۳ حضور با هماهنگی قبلی

کلیات آنچه می آموزید

  • بازار در اینترنت چگونه و کجاست؟
  • ساختار یک تیم دیجیتال مارکتینگ
  • بازاریابی آنلاین چگونه صورت می پزیرد؟
  • رول ها و مهارت ها در دیجیتال مارکتینگ
  • بازاریابی موتور های جستجو
  • آشنایی با Conversion Rate یا نرخ تبدیل ها و اهیمت آن ها
  • تفاوت فروش و بازاریابی
  • آشنایی با ابزار گوگل آنالیتیک با رویکرد دیجیتال مارکتینگ
  • بررسی استراتژی های Inbound و Outbound و معایب و مزایای هر کدام
  • انواع سطوح مخاطب در دیجیتال مارکتینگ
  • تقسیم بندی کانال هال جذب ترافیک در دیجیتال مارکتینگ
  • آشنایی با ابزار محاسباتی در دیجیتال مارکتینگ

کارگاه آموزشی آموزش دیجیتال مارکتینگ - Digital Marketing Starter

برای حضور در این کارگاه، باید با سابقه فعالیت در فضای مجازی آشنا بوده و تا حدی تسلط داشته باشید

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از کالج رشدانا قصد داریم با بیانی ساده برای آن دسته از علاقه‌مندانی که در ابتدای مسیر آموزش دیجیتال مارکتینگ  (digital marketing) هستند، مباحث پایه و اساسی این نوع بازاریابی دیجیتال را توضیح دهیم. با ما همراه باشید تا در ادامه با مفهوم دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن در دنیای کسب‌ و‌ کار دیجیتالی آشنا شوید.

 

تعریف دیجیتال مارکتینگ

به هرگونه فعالیتی که در دنیای دیجیتالی برای تبلیغ برند کاری و یا فروش بیشتر خدمات و محصولات پیرامون کسب‌ و‌ کارهای اینترنتی در رسانه‌های آنلاین و یا آفلاین صورت می‌گیرد، دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتالی گفته می‌شود.

اهمیت آموزش دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز

تا کنون شده به خودتان و آدم های دور و برتان دقت کنید و مدت زمانی خودتان یا دیگران پای اینترنت و شبکه های اجتماعی و به طور خلاصه تکنولوژی صرف می کنید را در نظر بگیرید و آن را بسنجید؟

زندگی آدم ها با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی های مختلف دچار تغییر و تحول شده است و سبک مدرنی از زندگی به خود گرفته است. از جمله این تغییرات می توان به  زمانی که افراد در روز پای اینترنت و گوشی و رسانه های انلاین صرف می کنند اشاره کرد که با یک حساب سر انگشتی می توان به زمان بسیار زیاد ان پی برد. با نگاه از زاویه دیگر ما همچنین می توانیم پی ببریم که زمانی که روزانه یک کاربر در رسانه‌های آنلاین سپری می‌کند از مجموع زمان صرف شده ی او برای رسانه‌های آفلاین، بیشتر بوده است.

پس در بازار امروزی توجه به این ویژگی از سبک زندگی مردم و استفاده درست از ان برای فعالیت های بازاریابی تاثیر بسزایی در جلب توجه  انها و در نتیجه در دست گرفتن بازار خواهد داشت. از این رو بسیاری از شرکت های تجاری و بازرگانی کوچک وبزرگ برای موفقیت بیشتر به دیجیتال مارکتینگ رو  آورده اند

  دیجیتال مارکتینگ

اصلی‌ترین مراحل استراتژی دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه یک کسب‌ و‌ کار در دنیای بازاریابی دیجیتالی خود به اهداف مد نظرش برسد، لازم است تا 3 مرحله اصلی استراتژی بازاریابی خود را مشخص کرده و گام‌ به‌ گام آن را اجرا نماید.

مراحل استراتژی دیجیتال مارکتینگ

مزایای حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ

از جمله مزایای حضور تجارت کاری خود در دنیای دیجیتالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شاخه های دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ از چنان گستردگی ای برخوردار است که نمی توان تمام ان را با یک عنوان دیجیتال مارکتینگ بیان کرد بخاطر همین به شاخه های متعددی تقسیم شده است این شاخه عبارت اند از:

لازم به ذکر است که دنیای دیجیتال مارکتینگ روز‌ به‌ روز در حال گسترش است. پس برای باقی‌ ماندن و هرچه بهتر در این عرصه و رقابت در آن بهتر است دوره‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ کالج رشدانا را شرکت کنید و آموزش‌های ارائه شده در آن را به کار ببندید تا به رشد و شکوفایی بیشتری در کسب‌ و‌ کار خود برسید و جایگاه‌ شغلی‌تان را میان کسب‌ و‌ کارهای اینترنتی در حوزه ی مربوط به خود ارتقا داده و پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

6 دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. حلیه رضایی

    انقدر سرفصل‌های جذابی از این حوزه مطرح میشه که واقعا علاقمند میشی به اینکه فعال بشی در این حوزه.

  2. مهین پورحداد

    سلام وخسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم ورکشاب دارین شرکت کنیم.برای معرفی دوره ها

  3. رجبی

    کارگاه فوق العاده ای بود، مواردی برام مهم بود و حتما پیگیری و تحقیق بیشتر خواهم کرد و در کسب و کارم استفاده میکنم.

  4. سعید مصباحی

    دوره بسیار مفیدی بود واقعا برای من که آشنایی زیادم نداشتم خیلی خوب بود.
    ممنون از سایت خوبتون

  5. پوراکبری

    سلام من کلاس مبانی دیجیتال مارکتینگ رو ثبت نام کردم اما هنوز نه ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام و شروع کلاس برام اومده و نه پیامکی
    چرا؟

    • روابط عمومی رشدانا

      سلام. خانم پوراکبری
      اطلاعات لازم برای شما ایمیل شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها