آموزش نرم افزار تون بوم

رشدانا

Toon Boom Software Training

نرم افزارتون بوم(TOON BOOM) از جمله نرم افزار های همه جانبه و کاربردی در حوزه انیمیشن سازی دو بعدی است که قابلیت ها و توانایی های نرم افزار های دیگه را در خود جمع کرده و به همبن دلیل نقش حیاتی ای می تواند در ساخت انیمیشن برای شما داشته باشد.

توضیحات کارگاه آموزشی

نرم افزارتون بوم(TOON BOOM) از جمله نرم افزار های همه جانبه و کاربردی در حوزه انیمیشن سازی دو بعدی است که قابلیت ها و توانایی های نرم افزار های دیگه را در خود جمع کرده و به همبن دلیل نقش حیاتی ای می تواند در ساخت انیمیشن برای شما داشته باشد.

نرم افزار تون بوم با رعایت استاندارد های صنعت انیمیشن سازی و ایجاد یک رابط کاربری ساده و کاربردی توانست از رقبای خود پیشی بگیرد.همچنین این نرم افزار طبق نظر سنجی هایی که گرفته شد جزء پرطرفدارترین ها شناخته شد.

شما میتوانید به کمک این نرم افزار سرعت فرایند ساختن انیمیشنتان را با استفاده از ابزار ان  افزایش دهید و زمان ساخت را حداقل ممکن برسانید. به خصوص که در زمینه  متحرک کردن اشیاء یا کاراکتر ها ابزار های موثری در اختیار شما می کذارد که به افزایش سرعتتان کمک میکند.

از دیگر قابلیت های دیگر نرم افزار تون بوم میتوان به ریگینگ ساده در انیمیشن های دو بعدی و همچنین امکان ترکیب ساختار و مدل های دو بعدی و سه بعدی برای تولید کارهای هیبریدی اشاره کرد.

اگر شما طراحی هستید که هنوز با قلم کار می کنید و ترجیح می دهید طراحی هایتان را قلم امجام دهید این مژده را نیز به شما بدهم که در این نرم افزار نبه شما این امکان را می دهد که بتوانید مدل خود را اسکن کنید و در نرم افزار به نمایش در اورید و بقیه کار خود را در آنجا انجام دهید.

انیمیشن سیمپسون ها را میتوان از مواردی دامست که توسط این نرم افزار تهیه شده است.

اگر شما به دنبال حرفه انیمیشن سازی هستید تا وارد ان شوید میتوانم به شما پیشنهاد کنم که با آموزش و یاگیری نرم افزار تون بوم ، بتوانید در ساخت انیمیشن های دو بعدی با ان نرم افزار موقق باشید و کار خوبی ارائه دهید.

ما در کالج رشدنا سعی داریم با آموزش نرم افزار تون بوم به صورت حرفه ای و کاربردی شما را با این نرم افزار اشنا کنیم و تکنیک های کار با آن را در اختیار ما بگذاریم پس اگر خواهان اموزش ترم افزار تون بوم هستید میتوانید با ثبت نام در دوره های ما آن را به بهترین نحو فرابگیرید.

 

 

 


ملزومات کارگاه

لبتاپ

مدرس، راهبر و منتور کارگاه آموزشی

انتخاب نوع ثبت نام

انتخاب و ثبت نام

زمان، قیمت

 • تاریخ برگزاری : هفته دوم مرداد ماه 99
 • covid19 تاریخ ها ممکن است به علت COVID-19 با تلورانس 7 روز دستخوش تغییر شود که در این صورت، قبل از برگزاری اطلاع رسانی می شود
 • مدت زمان کارگاه : دو جلسه 3 ساعته
 • اشتراک گذاری :
 • شهریه کارگاه : 150000 تومان‌
  انتخاب و ثبت نام

مکان برگزاری

 • مشهد
بستر آنلاین اسکای روم

پلتفرم بومی برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم  

اسکای روم آموزش آنلاین

کلیات آنچه می آموزید

 • اشنایی با محیط نرم افزار
 • آموزش کار با ابزار ها
 • وارد کردن (Import) فرمت های مختلف تصویرهای هنری و ویدیو به نرم افزار
 • افزودن افکت های ویژه به انیمیشن ها
 • تنظیم میزان نور (کار با Exposure Sheet)
 • هنر تدوین و استفاده از ابزارهای ویرایش اثرهای هنری

کارگاه آموزشی آموزش نرم افزار تون بوم - Toon Boom Software Training

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاوره سریع با ما


دوره های پیشنهادی:
سایر دوره ها